San Antonio Spurs

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 23 apr 2018, 14:52

Green ima povredu od kraja regularne sezone sto vuce pa nije sav svoj.

Ne bi se iznenadio da se rastanemo ovo ljeto uzeo opciju ili ne.
Mozda budemo trazili drugacijeg beka koji moze kreirati za sebe.

Al valja prvo vidjeti Kiwi situaciji , dal ce ostati ili ako nece sta mozemo dobit za njega i kojim putem krenut.

Sinoc fakat vrijedilo igrati playoff radi jedne tekme , Manu idolo.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kawhi » 23 apr 2018, 18:30

filip13 je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:
Mig_Mig je napisao/la:Onaj udar rukom i stisak sake, neprocjenjivo. Manu je i sa 40 klasa za Greena pa i defanzivno. O napadu da ne pricam.
Nefer je to poredjenje za Greena. Poredis ga sa sigurnim HOFerom. Meni nakon Dirka najboljim neAmerom ikad. Green je superkoristan u nasem sistemu vec godinama i bio bi i sad da Kawhi igra.
Ponajbolji 3&d igrac lige. Problem je kad treba biti nesto vise od toga.
bolji i od nasha?
Da.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

filip13
Postovi: 38036
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la filip13 » 23 apr 2018, 20:56

Kawhi je napisao/la:
filip13 je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:]Onaj udar rukom i stisak sake, neprocjenjivo. Manu je i sa 40 klasa za Greena pa i defanzivno. O napadu da ne pricam.
Nefer je to poredjenje za Greena. Poredis ga sa sigurnim HOFerom. Meni nakon Dirka najboljim neAmerom ikad. Green je superkoristan u nasem sistemu vec godinama i bio bi i sad da Kawhi igra.
Ponajbolji 3&d igrac lige. Problem je kad treba biti nesto vise od toga.
bolji i od nasha?
Da.[/quote]

teško

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7298
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kobe Bryant » 23 apr 2018, 22:04

Kawhi je napisao/la:
filip13 je napisao/la:
Kawhi je napisao/la: Onaj udar rukom i stisak sake, neprocjenjivo. Manu je i sa 40 klasa za Greena pa i defanzivno. O napadu da ne pricam.
Nefer je to poredjenje za Greena. Poredis ga sa sigurnim HOFerom. Meni nakon Dirka najboljim neAmerom ikad. Green je superkoristan u nasem sistemu vec godinama i bio bi i sad da Kawhi igra.
Ponajbolji 3&d igrac lige. Problem je kad treba biti nesto vise od toga.
bolji i od nasha?
Da.[/quote]

Izvni što "zagađujem" temu , ali moram , apsolutno moram reagovati , btw. ni vaš Timi nije iz USA :D , ali ubjedljivo je na prvom listi Hakeem , pa tek onda ostali sada hoces ubaciti Timija ili neces pa Dirk ...

Apsolutno Nash i Ginobili mogu u istu recenicu , ovaj ima 2x MVP , ali to je napuhano , morali su Shaq i KObe dobiti jos po jedan apsolutno su dominirali.
Uvijek bi da sam GM birao Ginobilija ispred Nasha , Nash jeste #1 izbot i ispred Dirka za regularnu seznu , pravi sve igrace boljima , nabija statistike , ali kada treba odigrati za titiulu tu je Manu .

1. Hakeem Olajuwon
2. Tim Duncan
3. Dirk Nowitzki
4. Manu Ginobili
4. Steve Nash
4. Pau Gasol
7. Parker Tony
8. Dikembe Motombo
8. Patrick Ewing
10. Giannis Antetokounmpo - nije jos ali nema teorije da ne udje u top 10

Avatar
YaSSaL
Postovi: 3027
Pridružen/a: 15 avg 2009, 22:01
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la YaSSaL » 25 apr 2018, 07:30

Kao sto vec rekoh, serija protiv GSW bez metle je uspjesna. Sto se tice sezone u kompletu, u glavi ce mi odzvanjati Manu i LMA. Ostali, manje-vise, kao da nisu ni igrali.

Kawhi, ne znam kakve tretmane obavljas po New Yorku ili gdje vec. Poslije serije imas najmanje pola godine da nastavis raditi na sebi sta hoces i ako nisi bio u stanju izdvojiti vrijeme za ovih 5 tekmi da provedes uz timske kolege, onda ne znam.

Ostavicu nesto prostora za eventualno objasnjenje koje ce opravdati cijelu situaciju kasnije. Mogu sestre i rodbina pisati po netu sta hoce, ali trenutno mi sve to izgleda kao "nemoj se ni vracati u SA, produzi odmah tamo gdje si naumio".

GO SPURS GO

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kawhi » 25 apr 2018, 08:45

Slijedi tesko ljeto. U idealnom slucaju cemo zavrsiti s Kawhijem i LeBronom. U najgorem bez obojice. Bicu zadovoljan ako samo Kawhija budemo imali.
Nekog skarta se pokusati rijesiti nevezano za tu situaciju.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

filip13
Postovi: 38036
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la filip13 » 25 apr 2018, 21:14

niko da se sjeti da je danas duncanov rodjendan

filip13
Postovi: 38036
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la filip13 » 28 apr 2018, 09:16



Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25262
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 21 maj 2018, 23:11



Moj rani,rani pik koga cemo draftovati ove godine.Ubijedjen sam da je decko,u pravoj situaciji,novi Klay Thompson.Slabo ko ga pominje,a evo kazu da je i rasturio na ovom combineu,iako je igrao sa povrijedjenim prstom suterske ruke.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25262
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 22 maj 2018, 17:55

https://twitter.com/twitter/statuses/998624469794021376


Trolanje Joey Crawforda.Ovo nikad prije nisam vidio. :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :rol: :rol:

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Molders » 23 maj 2018, 15:49

NEZALAGANJE je napisao/la:


Moj rani,rani pik koga cemo draftovati ove godine.Ubijedjen sam da je decko,u pravoj situaciji,novi Klay Thompson.Slabo ko ga pominje,a evo kazu da je i rasturio na ovom combineu,iako je igrao sa povrijedjenim prstom suterske ruke.
Nikad dosta ovakvih igrača. Uvijek bi volio imati nekoga sa ovakvim predispozicijama u timu. Tehnika šuta mu stvarno podsjeća na Klaya, već onako na prvu, ne treba mu puno prostora i brzo ispaljuje. Na to dodaj da se sve to može unaprijediti treningom u NBA kako to i bude kod ovakvih igrača i u pravim okolnostima, kako si i napisao, može postati takav igrač. Svaka čast za ovakvo zapažanje jer bi svakako moglo biti zanimljivo ljeto, a mene i dalje najviše zanima ima li ikakve šanse da Hezonja stigne u San Antonio, bilo bi jako zanimljivo gledati ga u Spursima jer mislim da bi tu njegove prednosti najviše mogle doći do izražaja.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25262
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 23 maj 2018, 17:06

@Molders Strasan sut,mehaniku,kao i kretanje bez lopte decko ima.Na to sve dodas da ima dobru visinu,da zavrsava s obje ruke na obrucu i igra solidnu odbranu.Stvarno dobar potencijal i vidim da ga na brojnim mockovima pocesto stavljaju kao pik GSa.Nas najcesce povezuju sa Jontay Porterom.To je PF/C koji ima fantastican sut,visok kosarkaski IQ,jako dobar defanzivac plus je ljevak,sto je uvijek nezgodno.
Mislim da na ovom draftu nece biti fule s nase strane,a u kojem cemo smjeru birati zavisi od Kawhi situacije,ugovora drugih igraca,toga da li Milutinov dolazi ove godine i sl.

Sto se tice Hezonje,on nije ono sto nama treba plus na tim pozicijama treba rijesiti pitanje Andersona,Bertansa i Gaya.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25262
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 23 maj 2018, 20:20

Dejounte vec u svojoj 2.sezoni All NBA 2.defanzivna petorka.Fantasticno ostvarenje i ocekujem da jos bude bolji. Valjda cemo imati priliku gledati njega i Kawhia u defanzivnom tandemu,pa i Greena ako ostanu.Garantujem da je to najjaca defanzivna trojka lige na perimetru.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kawhi » 23 maj 2018, 20:28

Nisam ocekivao ovo. Drago mi je zbog njega.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25262
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 23 maj 2018, 21:54

Kawhi je napisao/la:Nisam ocekivao ovo. Drago mi je zbog njega.
Malo ko je ocekivao,ali smo mi ipak imali top 3 odbranu lige bez Kawhia,a on je imao najbolji Defrtg od svih PGa.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kawhi » 23 maj 2018, 21:55

NEZALAGANJE je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Nisam ocekivao ovo. Drago mi je zbog njega.
Malo ko je ocekivao,ali smo mi ipak imali top 3 odbranu lige bez Kawhia,a on je imao najbolji Defrtg od svih PGa.
Žao mi je što LaMarcus nije dobio nikakvo priznanje za odbranu koju igra.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25262
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 23 maj 2018, 21:58

Kawhi je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Nisam ocekivao ovo. Drago mi je zbog njega.
Malo ko je ocekivao,ali smo mi ipak imali top 3 odbranu lige bez Kawhia,a on je imao najbolji Defrtg od svih PGa.
Žao mi je što LaMarcus nije dobio nikakvo priznanje za odbranu koju igra.
LMA je minimalno 2. ALL NBA petorka.Odigrao je definitivno najbolju sezonu svoje dosadasnje karijere.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25262
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 24 maj 2018, 01:00

Youngest players to make an All-Defensive team: Dejounte Murray, 21 (2018) Kobe Bryant, 21 (2000) Tim Duncan, 22 (1998) Anthony Davis, 22 (2015) :o :o :o

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kawhi » 24 maj 2018, 14:59

Ma imamo u njemu PGa za narednih 15 godina. Sa duzinom je idealan za pravca u kojem kosarka ide. Samo da Kawhi ostane i da nastavimo normalan proces bez ogromnih promjena odjednom.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Odgovori

Natrag na “San Antonio Spurs”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.