San Antonio Spurs

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kawhi » 24 maj 2018, 20:09

Evo LMA u drugom timu.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 24 maj 2018, 20:12

Rekoh da ce biti.Sasvim zasluzeno! ;)

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 25 maj 2018, 19:46




Green says Kawhi Leonard has personally told him he wants to stay with the Spurs. Ta izjava je u linku iznad.

A ovo je o cijeloj situaciji koju su mediji prenapuhali,kako i napisah onomad.


Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12644
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Mig_Mig » 25 maj 2018, 22:31

NEZALAGANJE je napisao/la:


Green says Kawhi Leonard has personally told him he wants to stay with the Spurs. Ta izjava je u linku iznad.

A ovo je o cijeloj situaciji koju su mediji prenapuhali,kako i napisah onomad.

Dao bi ja njemu trade u Sacramento :)
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kawhi » 25 maj 2018, 23:26

Da je kako vratiti i Rudya i Dannya. Naravno s Kawhijem.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 26 maj 2018, 01:23



Jos jedan igrac koji mi se jako dopao i kojeg pojedini mockovi predvidjaju kao nas pik.Mu.da,atletika,sut,sampionski pedigre.Cak smo ga i intervjuisali na combineu.




Highlight sa nastupa na combineu.17 Pts, 13 Rebs, 6 Stls

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12644
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Mig_Mig » 26 maj 2018, 08:49

NEZALAGANJE je napisao/la:


Jos jedan igrac koji mi se jako dopao i kojeg pojedini mockovi predvidjaju kao nas pik.Mu.da,atletika,sut,sampionski pedigre.Cak smo ga i intervjuisali na combineu.




Highlight sa nastupa na combineu.17 Pts, 13 Rebs, 6 Stls
Pa samo pogledaj finale NCAA i to je to. Ne treba ti nikakav combine. Otice prije nas.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 26 maj 2018, 11:27

@Mig Skoro niko ga ne projecira kao lutrijski pik,sto znaci da bi trebao biti dostupan.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12644
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Mig_Mig » 26 maj 2018, 14:47

NEZALAGANJE je napisao/la:@Mig Skoro niko ga ne projecira kao lutrijski pik,sto znaci da bi trebao biti dostupan.
Finale je bilo prebrutalno, zato mislim da bi se neko mogao zaletit.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 07 jun 2018, 19:30

slika

Dejounte vec regrutuje Jamesa. :D :D

slika

Covjek ima nevjerovatan respekt za nasu organizaciju,kao i mi za njega.Vec sam ponovio milion puta,ako ga zaista zanima samo kosarkaski uspjeh,bez prica o nekom glamuru i sl.,nema boljeg mjesta od SA.To je fakt koji i mnogi strucnjaci pominju i zaista mislim da bi trebao sjesti s Popom.Naravno,ako mi rijesimo pozitivno situaciju s Kawhijem.Bez toga nema smisla covjeku trositi vrijeme.

Inace,na zadnjim mockovima nas tim se najvise povezuje sa Kevinom Huerterom,kojeg sam oznacio kao moj rani pik jos prije 20tak dana.Sto ga vise gledam,zaista se cini da se ovaj decko ne smije propustiti.Tek ce u augustu napuniti 20 god,201cm,STRASAN suter,moze spustiti loptu na parket,kreirati za druge i igra fundamentalno dobru odbranu plus je "na glasu" da trazimo krilo na ovom draftu.

Avatar
YaSSaL
Postovi: 3027
Pridružen/a: 15 avg 2009, 22:01
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la YaSSaL » 08 jun 2018, 08:13

Nebitno da li bismo na kraju ista osvojili, ali ja bih definitivno volio vidjeti James-a u nasem dresu i da kod nas zavrsi karijeru. Ipak, nesto ne vjerujem da ce se to desiti.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 09 jun 2018, 13:17

Nesto kontam,posto ce ubrzo uslijediti "ludnica" oko drafta i FAa....Kad sve saberem,najvise zelim da mi vratimo ekipu koju smo imali uz neke manje korekcije.I dalje zelim da vidim kako ce neko cuvati trojku Kawhi-Gay-LMA!?Dejounte ce sigurno biti jos bolji.Zelim vidjeti sta trio Murray-Green-Kawhi moze defanzivno na perimetru,a sigurno moze mnogo!?White mi je takodje veliki potencijal i jedva cekam njegove konstantnije minute,a morace ih biti sa onakvim nastupima.Doda li se tome jos jedno dobro krilo ili scorer za MLE plus najvisi draft pik od Duncana,mi smo bas loaded.Sve ovo nismo imali priliku gledati prosle sezone,a i dalje tvrdim da je ovo najbolja ekipa od one 2014.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 10 jun 2018, 00:47

I’ve also been advised that the ever-persuasive San Antonio Spurs Coach Gregg Popovich is bound to try to force his way into the conversation to sell James on the merits of South Texas.-Marc Stein

Zvanicno nas je i Vegas uvrstio medju ekipe za Jamesov potencijalni dolazak.Kao sto rekoh,ne mora doci,ali bih volio da sjedne s Popom.

Inace,2.workout kod nas je imao Josh Okogie koji je bukvalno "prekucao" combine na mjerenjima,a to potvrdjuju i ove njegove vrline:

slika

Measured 6’4.5 in shoes with a tremendous 7’0 wingspan and chiseled 211-pound frame at the 2018 NBA Draft Combine. Has solid size for a wing along with elite length, great strength, and good all-around athleticism. Posted elite marks in the vertical jump and agility testing in Chicago. Perhaps the most impressive physical specimen in this draft class among wings.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12644
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Mig_Mig » 10 jun 2018, 01:15

NEZALAGANJE je napisao/la:I’ve also been advised that the ever-persuasive San Antonio Spurs Coach Gregg Popovich is bound to try to force his way into the conversation to sell James on the merits of South Texas.-Marc Stein

Zvanicno nas je i Vegas uvrstio medju ekipe za Jamesov potencijalni dolazak.Kao sto rekoh,ne mora doci,ali bih volio da sjedne s Popom.

Inace,2.workout kod nas je imao Josh Okogie koji je bukvalno "prekucao" combine na mjerenjima,a to potvrdjuju i ove njegove vrline:

slika

Measured 6’4.5 in shoes with a tremendous 7’0 wingspan and chiseled 211-pound frame at the 2018 NBA Draft Combine. Has solid size for a wing along with elite length, great strength, and good all-around athleticism. Posted elite marks in the vertical jump and agility testing in Chicago. Perhaps the most impressive physical specimen in this draft class among wings.
Musa?
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Belmin6
Postovi: 12968
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Belmin6 » 10 jun 2018, 01:18

Za mene Dzanan nema šanse da bude top20 pik.

Ima mnogooo boljih igraca koje mozemo uzeti s ovako visokim pikom za nas.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12644
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Mig_Mig » 10 jun 2018, 01:24

Belmin6 je napisao/la:Za mene Dzanan nema šanse da bude top20 pik.

Ima mnogooo boljih igraca koje mozemo uzeti s ovako visokim pikom za nas.
A varira od 15 do kraja prve runde. Znas kako mi biramo balkance, nisam pametan oko Dzanana, stagnira mnogo zadnje 2godine.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 10 jun 2018, 01:29

Prica se da zelimo atletski jakog wing igraca...Ne vidim kako se Musa tu uklapa!?Njemu trebaju jos barem 2-3 godine strasnog rada da bi u NBA bio faktor,a to je predugo za nas.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 10 jun 2018, 02:06



Jos jedan "moj" pik. :D Za sada imam trojicu u svom uzem izboru i to su ovaj momak,Huerter i DiVincenzo.Gledajuci cisto gdje je ko igracki u ovom trenutku,sa Hutchisonom se nijedan ne moze porediti.Bukvalno sve ima i vjerujem da je NBA spreman."Mana" su mu godine, jer je vec napunio 22 i sigurno da ga zbog toga niko ne pominje kao lutrijskog pika,ali koga briga za godine na 18.mjestu??

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 10 jun 2018, 13:01

Nekom je obecan , kazu Bullsima.

Eh kad bi Zhaire Smith pao , znam da su mjere bili manje ocekivanog al opet.Hutchinson/Huerter mi se svidjaju.

Troy Brown mi je itekako zanimljiv.Jedan od mladjih.Ima visinu/duzinu/frame da bude 1-3 igrac.
Ima osjecaja itekako,treba Chip radit na sutu.Slican sa DeJounteom donekle al ti fleksibilni/dugi bekovi koji mogu switchati su zlato.

Ima dosta zanimljivih igraca da ubodemo nesto dobro , ovaj draft planiram gledati live bogme.

A poslije idemo kaparisat Kawaja i da Pop i LBJ uz vino pricaju o Trumpu i porodici pa ko zna.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 11 jun 2018, 21:25

@stevekylerNBA

I had dinner with someone close to Kawhi last week - word is he is completely fine with the situation, expects to sit with the Spurs and hammer out an extension. There are clearly things to talk about, but his side isn't looking for the door. :zviz:

Lik sa BB insidera.Poprilicno pouzdan.

Odgovori

Natrag na “San Antonio Spurs”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.