San Antonio Spurs

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25267
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 27 nov 2018, 17:32

Sinoc jedva,sa mnogo gresaka,ali meni je bitan razvoj ovih mladih.Konacno je White u 2.petorci imao loptu u svojim rukama i kreirao on,a ne Mills.Rezultat toga je odlicna partija Millsa.Patty stvarno izgleda dobro i iako ga kritikujemo,bitan nam je plus ima super procente suta.
Poeltl nastavio svoje odlicne partije.Valjace nam ovaj decko itekako u buducnosti.
Onaj ko je bas katastrofalan i to od samog pocetka sezone je Belinelli.Hajde sto uzima one svoje lude suteve,to smo navikli,ali barem pogadjaj otvorene,prijatelju.Odbrana isto kriminalna. :oops:

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 27 nov 2018, 20:02

Mock Givonia danas :zviz:

slika
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25267
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 28 nov 2018, 14:46

Samo Hunter. :D
Nesto kontam,ovaj pik TOR ce biti bas visok.Kao da gledam,njime cemo draftovati nekog prospekta,ako ga ne prikacimo u nekom trejdu...Sumnjam da cemo imati mjesta u rosteru da dovedemo odmah 2 pika.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25267
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 28 nov 2018, 16:18

Zaboravih napisati glavnu vijesti od juce. :D
Walker je poceo trenirati i ocekuje se da vec u petak debituje za Austin. :njanjanja:

Momak je samo takav pozitivac...


Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kanye » 28 nov 2018, 22:18

Raul_64 je napisao/la:Mock Givonia danas :zviz:

slika
:ljepota:
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25267
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 29 nov 2018, 02:28

Stress fracture for Gasol per Popovich

Nije odavno nista bilo. :oops: :oops: :roll: :roll:

Avatar
YaSSaL
Postovi: 3027
Pridružen/a: 15 avg 2009, 22:01
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la YaSSaL » 29 nov 2018, 07:00

Ubila MIN hljeb u nama.

I kako profesionalni NBA tim jos uvijek moze imati cetvrtinu s manje od 10 poena?

kemo10
Postovi: 274
Pridružen/a: 27 maj 2010, 03:06
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la kemo10 » 29 nov 2018, 07:46

YaSSaL je napisao/la:Ubila MIN hljeb u nama.

I kako profesionalni NBA tim jos uvijek moze imati cetvrtinu s manje od 10 poena?
Koji vec poraz sa 30 razlike. Katastrofalna selekcija igraca, ekipa bez sf i sa sg i pg od kojih niko nema 190.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25267
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 29 nov 2018, 11:54

kemo10 je napisao/la:
YaSSaL je napisao/la:Ubila MIN hljeb u nama.

I kako profesionalni NBA tim jos uvijek moze imati cetvrtinu s manje od 10 poena?
Koji vec poraz sa 30 razlike. Katastrofalna selekcija igraca, ekipa bez sf i sa sg i pg od kojih niko nema 190.
E koji je vec poraz s 30 razlike?Znas li?
Koji to SG nema ni 190? Navedi ga.

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kanye » 29 nov 2018, 18:31

NEZALAGANJE je napisao/la:Stress fracture for Gasol per Popovich

Nije odavno nista bilo. :oops: :oops: :roll: :roll:
Kako nam se nudi 25w sezona. Samo treba biti pametan i prepoznati to.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

kemo10
Postovi: 274
Pridružen/a: 27 maj 2010, 03:06
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la kemo10 » 29 nov 2018, 18:51

NEZALAGANJE je napisao/la:
kemo10 je napisao/la:
YaSSaL je napisao/la:Ubila MIN hljeb u nama.

I kako profesionalni NBA tim jos uvijek moze imati cetvrtinu s manje od 10 poena?
Koji vec poraz sa 30 razlike. Katastrofalna selekcija igraca, ekipa bez sf i sa sg i pg okd kojih niko nema 190.
E koji je vec poraz s 30 razlike?Znas li?
Koji to SG nema ni 190? Navedi ga.
pa komplet rotacija osim derozana koji dosta igra sf, forbes, mills i white. Ni loonie nije puno visociji. Ima bellineli 2 metra ali ga to ne sprijecava da bude najgori sg lige. Uglavnom nema normalnog igraca.
Nisam ni ja da se namjerno gubi, ali i nema potrebe, plafon je 40 pobjeda, a to je lutrija. Kojeg ce fa privuci da dodje da igra sa ovakvim saigracima.
Mislim da je upravu i trenera vrijeme pregazilo.
Mislio sam da su vec gubili puno puta sa 30 razlike, nisu ali su primali 130-140poena 3 puta u zadnjih 6 utakmica.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25267
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 29 nov 2018, 19:18

White je isto iznad 190.Mills i Forbes igraju 90% na PGu,tako da ti ona stavka ne stoji.Walker je 196 sto je 2cm od najidealnije visine za kosarku.Ekipa je disbalansirana i toga su svjesni svi.Jednostavno,nismo imali izbora nakon poteza "ujakovog malog".

Koji ce FA htjeti doci ovamo??SA ne razmislja previse o tome.SA stvara igrace i tako je oduvijek bilo,a dovesti nekog jakog FA je bonus.To bi trebao znati kao navijac SA.RC je upravo izvukao fantastican trejd nakon stavljanja u ovakvu poziciju,plus gotovo uvijek draftamo odlicno sa vrlo losih pozicija.To znaci da je upravu pregazilo vrijeme?Rekao bih da lupas.Za trenera necu ni komentarisati,jer je besmisleno.

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Belmin6 » 01 dec 2018, 07:06

Rasu nas HOU u avliji.

Gledam malo raspored, lako moguce da i sljedece tri zijanomo. Bit ce ovo duga sezona.

Avatar
YaSSaL
Postovi: 3027
Pridružen/a: 15 avg 2009, 22:01
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la YaSSaL » 01 dec 2018, 08:32

Jos jednom 136, svaka cast momci.

nepoznat1
Postovi: 1955
Pridružen/a: 06 jan 2015, 00:47
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la nepoznat1 » 01 dec 2018, 11:37



Malo pozitivnosti.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25267
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 01 dec 2018, 14:57

Ma ova odbrana na perimetru ne moze tacku cuvati.Svi smo ovo i pretpostavljali nakon povrede Murraya i to se evo i potvrdjuje protiv iole jace ekipe,iako sam se licno nadao da to nece biti bas toliko.Ovo ovako ne moze,jer mi cim pocnemo gubiti vise od 10 razlike,utakmica je 90% zavrsena.Jednostavno,nemamo odbranu da se vratimo u tekmu.Preostaju nam 2 opcije...Ili uraditi trejd za nekog pristojnog defanzivca,te tako nastaviti borbu za PO,a usput se rijesiti i nekog od brojnih igraca koji su slabi defanzivno ili cemo u lutriju htjeli to RC i Pop ili ne.
Nakon ove 2 zadnje predstave,siguran sam da je s ovim rosterom i forsiranjem trenutnih igraca lutrija zagarantovana,pa zato zelim sto bolje minute za Poeltla,White i Walkera koji je sinoc izgledao i vise nego dobro u svom prvom nastupu za Austin.

kemo10
Postovi: 274
Pridružen/a: 27 maj 2010, 03:06
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la kemo10 » 01 dec 2018, 15:07

NEZALAGANJE je napisao/la:Ma ova odbrana na perimetru ne moze tacku cuvati.Svi smo ovo i pretpostavljali nakon povrede Murraya i to se evo i potvrdjuje protiv iole jace ekipe,iako sam se licno nadao da to nece biti bas toliko.Ovo ovako ne moze,jer mi cim pocnemo gubiti vise od 10 razlike,utakmica je 90% zavrsena.Jednostavno,nemamo odbranu da se vratimo u tekmu.Preostaju nam 2 opcije...Ili uraditi trejd za nekog pristojnog defanzivca,te tako nastaviti borbu za PO,a usput se rijesiti i nekog od brojnih igraca koji su slabi defanzivno ili cemo u lutriju htjeli to RC i Pop ili ne.
Nakon ove 2 zadnje predstave,siguran sam da je s ovim rosterom i forsiranjem trenutnih igraca lutrija zagarantovana,pa zato zelim sto bolje minute za Poeltla,White i Walkera koji je sinoc izgledao i vise nego dobro u svom prvom nastupu za Austin.
Ali nema ni u napadu onog kruzenja lopte spurse, znali su spursi igrati kada je pop odmarao igrace i sa puno gorim rosterom od ovog, pa su opet rutinski pobjedjivali ove osrednje ekipe upravo protokom lopte. Sada se sve svodi na post lma, izolacije derozana i trice iz driblinga forbesa i millsa. Ne znam gdje se to izgubilo u cemu ih je cijela liga pokusavala kopirati.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25267
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 01 dec 2018, 16:07

kemo10 je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:Ma ova odbrana na perimetru ne moze tacku cuvati.Svi smo ovo i pretpostavljali nakon povrede Murraya i to se evo i potvrdjuje protiv iole jace ekipe,iako sam se licno nadao da to nece biti bas toliko.Ovo ovako ne moze,jer mi cim pocnemo gubiti vise od 10 razlike,utakmica je 90% zavrsena.Jednostavno,nemamo odbranu da se vratimo u tekmu.Preostaju nam 2 opcije...Ili uraditi trejd za nekog pristojnog defanzivca,te tako nastaviti borbu za PO,a usput se rijesiti i nekog od brojnih igraca koji su slabi defanzivno ili cemo u lutriju htjeli to RC i Pop ili ne.
Nakon ove 2 zadnje predstave,siguran sam da je s ovim rosterom i forsiranjem trenutnih igraca lutrija zagarantovana,pa zato zelim sto bolje minute za Poeltla,White i Walkera koji je sinoc izgledao i vise nego dobro u svom prvom nastupu za Austin.
Ali nema ni u napadu onog kruzenja lopte spurse, znali su spursi igrati kada je pop odmarao igrace i sa puno gorim rosterom od ovog, pa su opet rutinski pobjedjivali ove osrednje ekipe upravo protokom lopte. Sada se sve svodi na post lma, izolacije derozana i trice iz driblinga forbesa i millsa. Ne znam gdje se to izgubilo u cemu ih je cijela liga pokusavala kopirati.
Izgubilo se u tome da su se oprostila ili otisla 3 od 5 najvecih igraca u historiji fransize,a onaj u kojeg smo ulozili sve za njihovu post eru je uradio sta je uradio.Sad to treba ponovo izgraditi i to nece doci preko noci,posebno ne uz sve povrede u zadnje 2 sezone.Nama glavni igraci ekipe trenutno nisu momci koje smo mi izgradili,vec su dosli kao formirani i igraju kako igraju,iako se LMA fantasticno uklopio u nasu filozofiju shvatanja tima i igranja odbrane.Ovo sve je neminovan proces i sigurno ce mu trebati jos 2-3 sezone.

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kanye » 01 dec 2018, 21:37

Belmin6 je napisao/la:Rasu nas HOU u avliji.

Gledam malo raspored, lako moguce da i sljedece tri zijanomo. Bit ce ovo duga sezona.
Meni su porazi top. Sto prije izgubimo sansu za playoff tank moze poceti.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
YaSSaL
Postovi: 3027
Pridružen/a: 15 avg 2009, 22:01
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la YaSSaL » 02 dec 2018, 09:53

Pocela se gubiti nasa prepoznatljiva igra i prije odlaska velikog trojca (da ne spominjem Leonarda sad, jer smo tu filozofiju igre izgradili mnogo prije njega). Vec sam o tome govorio nekoliko puta.

Generalno razmisljanje da se te stvari desavaju zbog odlaska starih i dolaska novih igraca, hm...rekao bih da prihvatam samo djelimicno.

Novi igraci, uklapanje u ekipu, uhodavanje u sistem...to su samo razlozi da ta igra ne bude na nivou kao prije, da je potrebno vrijeme da se ona opet usavrsi, ali da mi vidimo da je ona jos uvijek tu, da se momci trude i da se kroz svaku novu utakmicu usavrsavaju, da su blize cilju, pa makar dobijali tek svaku desetu tekmu...

Ali nikako razlog da ta igra totalno nestane.

Odgovori

Natrag na “San Antonio Spurs”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.