San Antonio Spurs

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 18 maj 2019, 18:32

lumani je napisao/la:Ehh, pa ti onda Poppa lično poznaješ.. ;) i sam uvijek imao želju da ga upoznam, možda se nekad upise prilika.
Ne poznajem ga licno,ali sam se pozdravio par puta sa njim onako u prolazu.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 18 maj 2019, 21:09

Gledam ove metrike sa draft combinea i Luka Samanic ima poprilicno impresivne brojeve,od skocnosti,pa do agilnosti.
Definitivno jedan od najjacih kandidata,ako nam jedan od pikova bude draft & stash.

Avatar
Trunks
Postovi: 855
Pridružen/a: 18 feb 2019, 20:47
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Trunks » 21 maj 2019, 20:58

Nisam gledao utakmice ove sezone, više silom prilika nego što nisam htio, ali vidim da je cilj ostvaren. Malo je nedostajalo da se prođe Denver, ali važno je da ovaj trenutni roster već ima određeno iskustvo u playoffu nakon odlaska velikog Manua kao jednog od lidera šampionskih Spursa i Kawhia kao najkvalitetnijeg igrača, ali kao što sam očekivao, Spursi su sve to ublažili ove sezone prepoznatljivim timskim radom i može se reći da je ova sezona na kraju prihvatljiva. Bit će zanimljivo ljeto, ne sumnjam da se spremaju neki važni tradeovi, mislim da bi bilo dobro dovesti igrača profila kao Tatum i jednog dobrog kreatora. Nisam u potpunosti siguran kakvu sezonu su viši igrači imali iza sebe. Uglavnom, vjerujem da će Pop i ekipa pametno odraditi posao za novu sezonu.

slika

Najdraži košarkaš ikad. Sve najbolje legendo!

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 22 maj 2019, 01:13

Trunks je napisao/la:Nisam gledao utakmice ove sezone, više silom prilika nego što nisam htio, ali vidim da je cilj ostvaren. Malo je nedostajalo da se prođe Denver, ali važno je da ovaj trenutni roster već ima određeno iskustvo u playoffu nakon odlaska velikog Manua kao jednog od lidera šampionskih Spursa i Kawhia kao najkvalitetnijeg igrača, ali kao što sam očekivao, Spursi su sve to ublažili ove sezone prepoznatljivim timskim radom i može se reći da je ova sezona na kraju prihvatljiva. Bit će zanimljivo ljeto, ne sumnjam da se spremaju neki važni tradeovi, mislim da bi bilo dobro dovesti igrača profila kao Tatum i jednog dobrog kreatora. Nisam u potpunosti siguran kakvu sezonu su viši igrači imali iza sebe. Uglavnom, vjerujem da će Pop i ekipa pametno odraditi posao za novu sezonu.

slika

Najdraži košarkaš ikad. Sve najbolje legendo!
Lijepo sto si se javio.Upravu si i za analizu ove sezone.Ciljevi su ostvareni,sad je potrebna nadogradnja.

Sto se tice trejdova,vrlo tesko da ce se ista desiti ovo ljeto,osim mozda ukljucivanje nekog igraca za eventualno napredovanje na draftu.

Pop je izjavio da ne ocekuje velike promjene,tako da paznju treba usmjeriti na nekoliko stvari.

Prva je da se Murray vrati zdrav i bolji.Zatim treba ocekivati daljnji napredak Whitea,te ukljucivanje Walkera u rotaciju.Akcenat je uvijek na unutrasnjem razvoju.

Potom treba vidjeti da li ce se Gay zadrzati,jer je on jedini znacajan FA!?

Slijedaca pitanja ukljucuju koga cemo draftati,da li ce Milutinov doci i na koga cemo potrositi nas MLE!?

Licno polazem nade i u to da ce nam godina kontinuiteta dodatno pomoci.Poznato je da su u SAu svi bolji 2.sezonu. ;)

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kanye » 24 maj 2019, 15:14

Prvi put nakon 21 godine da nemamo all nba selekciju. :facepalm:
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 27 maj 2019, 11:39

Mala sinocnja prepiska izmedju novinara koji je dugo uz fransizu i naravno,vjecnog branioca Kawhia....

@JoeKENS5
Uncle Dennis can say whatever he wants, he and Kawhi faked an injury to get him out of San Antonio. No matter what Kawhi does from here will change that. He is a quitter that screwed the team that made him


@JabariJYoung
Joe, with all due respect ...and you’re my guy... Think you need to be careful with the word “faked” ...that’s a bit much and unfair especially since no one knows all the details ...again, with all due respect.

@JoeKENS5
I appreciate where you are coming from, but I am going off what I have been told from people that I trust. There is no doubt Kawhi wanted out. I respect you and what you are saying


@JabariJYoung
And that’s cool... but I know what I know too. And I can assure you, nothing was “faked”... can’t allow the brother’s name to be tarnished in that light. Dislike him...cool. Like him, cool too. But “faked” injury is too much. Communication breakdown? Yes. “Faked” injury? No...

@JoeKENS5
I respectfully disagree.


Kad te brani "brat" Jabari,koji viri iz guz.ice Kawhia,sve ti je jasno.Da ne pominjem kako vec odavno pljuje po kompletnom sistemu SAa,govoreci kako to vise ne moze funkcionisati,jer nema Duncana bla bla,ne kontajuci uopste modus operandi fransize.

Avatar
YaSSaL
Postovi: 3027
Pridružen/a: 15 avg 2009, 22:01
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la YaSSaL » 27 maj 2019, 12:09

O Kawhiju vise nema potrebe polemisati uopste na nasoj temi. I pticama na grani je jasno da je ispao smece od covjeka.

Njegove igracke kvalitete nisu upitne i hvala mu na svemu sto je uradio dok je zelio igrati za nas.

Ali sve nakon toga je dno dna i covjek nije vrijedan spomena.
Zadnja izmjena: YaSSaL, dana/u 27 maj 2019, 14:28, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 27 maj 2019, 12:12

Spurs gave this kid everything they could for 6 yrs. They planned out his development plan from day 1, and had Chip, Chad, and everyone else helping him at every turn. Then they gave him the keys his 3rd yr, then THE MAX soon after (5 yrs/90 mil). Even hired his best friend.

Ovo treba dobro zapamtiti!!

A posto je ujko ponovo digao prasinu,nije za odmet prisjetiti se ni pisanja covjeka koji je i naceo,a potom i zavrsio cijelu pricu sa Wojom.

@mikecwright
Actually felt bad for Pop. Communication so limited he often didn’t even know how to answer the barrage of ?’s thrown his way, which led to “you’ll have to ask his group” answers. Went out of their way 2 protect him, until they couldn’t anymore.
They wanted to protect him.
They didn’t “manage” him. They went out of way to accommodate which might have been what hurt them.

Na to sve treba dodati da mu je Pop otisao "na noge" u San Diego i da ovaj i dalje nije promijenio svoju odluku.

Dakle,sasvim je jasno da je decko zelio otici POD SVAKU cijenu i da je fransiza uradila sve sto je u njenoj moci da ga se zadrzi.Svaki drugi narativ je iz ciste zlobe.
Usput,ovo je zadnji put da sam ovdje pomenuo njegovo ime.On vise nije clan SA i ne pripada ovoj temi,ali sam postavio ovo da se zna i zapamti,zbog brojnih pljuvaca.

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kanye » 27 maj 2019, 14:26

Mah, to sto ti fransizni igrac zeli otici znaci da si nesto usrao. A to da je fakeao injury je samo da mu se blati ime.

PATFO usrao, ni prvi ni zadnji put. Sta se moze. Pomirit se s tim. Da mogu kako svaliti ovo samo na Kawhija davno bi to uradili. Tisina govori dovoljno.

Pop dijete od 5 godina ne bi mogao uvjeriti da ostane. Razgovor je vjerovatno tekao ovako:
Pop: "I sta, ti hoces da ides?"
Kawhi: "Da"
Pop: "Ok, imas li vina gdje?"
Kawhi: "Nemam"
Pop: "Nema veze, ponio sam ja svoje"
Kawhi: "Ok"
Pop: "Znaj da ja volim crnce"
Kawhi: "Molim Vas da izadjete"
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la drakensang » 27 maj 2019, 18:32

Kanye je napisao/la:Mah, to sto ti fransizni igrac zeli otici znaci da si nesto usrao. A to da je fakeao injury je samo da mu se blati ime.

PATFO usrao, ni prvi ni zadnji put. Sta se moze. Pomirit se s tim. Da mogu kako svaliti ovo samo na Kawhija davno bi to uradili. Tisina govori dovoljno.

Pop dijete od 5 godina ne bi mogao uvjeriti da ostane. Razgovor je vjerovatno tekao ovako:
Pop: "I sta, ti hoces da ides?"
Kawhi: "Da"
Pop: "Ok, imas li vina gdje?"
Kawhi: "Nemam"
Pop: "Nema veze, ponio sam ja svoje"
Kawhi: "Ok"
Pop: "Znaj da ja volim crnce"
Kawhi: "Molim Vas da izadjete"
Zasto jednostavno ne odes na temu Raptorsa i nastabis dickrideat Kawhia? Ne kontam sta hoces da pojasnis, da omalovazis trenera sa nsjvise pobjeda, zbog jednog igraca? OK, Kawhi je superstar, ali Spursa ce bit i poslije Popa a ne poslije njega. Vecina stvari je tu njemu na obraz, nacin na koji je otisao, njemu i denisu. Ako je iko primjer funkcionalne fransize, to su spursi koji fe opet bit po ekipa i za par godina contender.

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kanye » 27 maj 2019, 18:52

drakensang je napisao/la:
Kanye je napisao/la:Mah, to sto ti fransizni igrac zeli otici znaci da si nesto usrao. A to da je fakeao injury je samo da mu se blati ime.

PATFO usrao, ni prvi ni zadnji put. Sta se moze. Pomirit se s tim. Da mogu kako svaliti ovo samo na Kawhija davno bi to uradili. Tisina govori dovoljno.

Pop dijete od 5 godina ne bi mogao uvjeriti da ostane. Razgovor je vjerovatno tekao ovako:
Pop: "I sta, ti hoces da ides?"
Kawhi: "Da"
Pop: "Ok, imas li vina gdje?"
Kawhi: "Nemam"
Pop: "Nema veze, ponio sam ja svoje"
Kawhi: "Ok"
Pop: "Znaj da ja volim crnce"
Kawhi: "Molim Vas da izadjete"
Zasto jednostavno ne odes na temu Raptorsa i nastabis dickrideat Kawhia? Ne kontam sta hoces da pojasnis, da omalovazis trenera sa nsjvise pobjeda, zbog jednog igraca? OK, Kawhi je superstar, ali Spursa ce bit i poslije Popa a ne poslije njega. Vecina stvari je tu njemu na obraz, nacin na koji je otisao, njemu i denisu. Ako je iko primjer funkcionalne fransize, to su spursi koji fe opet bit po ekipa i za par godina contender.
To sto priznajem da je PATFO usrao u ovoj situaciji ne znaci da vise ne navijam za Spurse. PATFO nije jednako fransiza. Niti je Kawhi.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 27 maj 2019, 19:06

drakensang je napisao/la:
Zasto jednostavno ne odes na temu Raptorsa i nastabis dickrideat Kawhia? Ne kontam sta hoces da pojasnis, da omalovazis trenera sa nsjvise pobjeda, zbog jednog igraca? OK, Kawhi je superstar, ali Spursa ce bit i poslije Popa a ne poslije njega. Vecina stvari je tu njemu na obraz, nacin na koji je otisao, njemu i denisu. Ako je iko primjer funkcionalne fransize, to su spursi koji fe opet bit po ekipa i za par godina contender.
Pusti ba,sta komentarises?On je svoje pokazao i dokazao u prethodnim postovima.Vidis da konta kako je IN kontrirati i furati "pilu naopako".On zna bolje i od najorganizavnijih.

Cak je poceo i sam sebe pobijati kako ni PATFO ni Kawhi nisu fransiza,a samo nekoliko postova ranije je pisao kako je fransiza trebala,parafraziram,titrati mu.da ovome da ostane.

Najgore od svega je sto su ovi iz uprave to i pokusali,ali to decko svjesno ignorise i fura svoju pricu. :lol:

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kanye » 27 maj 2019, 19:18

Ti kontas da ja necu procitat post ako me ne citiras. :rol:

Kakav si licemjer.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 31 maj 2019, 18:04



Dejounteov sut izgleda sve bolje i bolje.Dopada mi se i raznolikost pozicija na videu. :cool: :cool:


Sto se tice drafta i ovih workouta,Little mi izgleda odlicno.Nevjerovatna atletika,NBA spremno tijelo i izgleda da je popravio mehaniku suta.Izvan je naseg dometa,ali mi se jako dopada.

Sto se tice Thybullea,igraca kojeg sam prvog pominjao,ne radi workoute i izgleda da mu je draft vec obecan.Steta,jer nije dovoljno dobar da ga biramo 19.pikom,a do 29. ga nece biti...

kemo10
Postovi: 274
Pridružen/a: 27 maj 2010, 03:06
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la kemo10 » 01 jun 2019, 10:58

NEZALAGANJE je napisao/la:
Sto se tice Thybullea,igraca kojeg sam prvog pominjao,ne radi workoute i izgleda da mu je draft vec obecan.Steta,jer nije dovoljno dobar da ga biramo 19.pikom,a do 29. ga nece biti...
Nisi ga smio otkrivati, kada si ti i njemu pisao bio je oko 50 mjesta, a sada svaki dan raste, na kraju ce u lutriju uci.
Sad ako ovako nekoga primjetis, suti dok ga spursi ne izaberu.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 01 jun 2019, 13:40

kemo10 je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:
Sto se tice Thybullea,igraca kojeg sam prvog pominjao,ne radi workoute i izgleda da mu je draft vec obecan.Steta,jer nije dovoljno dobar da ga biramo 19.pikom,a do 29. ga nece biti...
Nisi ga smio otkrivati, kada si ti i njemu pisao bio je oko 50 mjesta, a sada svaki dan raste, na kraju ce u lutriju uci.
Sad ako ovako nekoga primjetis, suti dok ga spursi ne izaberu.
:lol: :lol:

Ispade tako.imam jos par favorita za koje mislim da bi nam mogli valjati.Necu ih evo pominjati. :D

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 03 jun 2019, 16:46

Drew Eubanks ozbiljno radi na svojoj igri.On je na nasem 2godisnjem 2 way ugovoru i ukoliko Milutinov ne dodje ovo ljeto,mislim da bi njegov ugovor lako mogao biti konvertovan u regularni.
Posebno,ako pokaze napredak na SLu,gdje ocekujem da ce igrati.Od svih mladih igraca koji nisu imali preveliku minutazu prosle godine,a nemaju garantovan ugovor,on je pokazao najvise.Cak i od Metua,koji ima garantovan ugovor.





Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 03 jun 2019, 23:33

slika

Ukoliko ne budemo radili neki trejd za pomicanje na draftu ili ga neko uzme prije nas,90% sam siguran da ce ovaj decko biti nasa draft&stash opcija.
Zaista je zanimljiv potencijal,puno je napredovao i imao odlicne rezultate na combineu,kako u mjerenjima,tako i na parketu,koliko sam ga upratio.
Takodje,RC je isao na tekme Olimpije da ga gleda.


Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kanye » 07 jun 2019, 10:41

Izgubismo Udoku. Jos jedan super asistent koji je otisao. Na kraju ce ostat samo Messina.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 08 jun 2019, 12:59

Sinoc Bobby Marks u jednom podkastu objavi kako SA gleda da trejduje DDRa(licno mislim da uvijek treba gledati sve opcije),kako bi napravili prostor za dovodjenje Bojana Bogdanovica koji je FA.Zbog spacinga u nastupajucoj sezoni,svakako logicno razmisljanje,ali ne znam i koliko dobro sa stanovista talenta.Vjerujem svakoj odluci PATFOa,po pitanju rostera,s tim da ipak mislim da ce na nesto ovako radikalno vise gledati naredne sezone,kad bi trebali imati capa...

Odgovori

Natrag na “San Antonio Spurs”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.