San Antonio Spurs

NEZALAGANJE
x 79
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 09 mar 2020, 11:30

@lumani Kod nas niko od rookie-a ne igra prvu godinu, tako da ce imati dovoljno vremena za privikavanje. :rol:

Salu na stranu, gledao sam ga i ja dosta.Decko ima neke stvari u svojoj igri koje se ne mogu nauciti, s kojim se rodis.

Ima tu rada i na snazi i na konstantnijem sutu, ali ona visina i onaj pregled igre, te "vic" u igri su jako privlacni.

kemo10
Kontakt:

Post Postao/la kemo10 » 09 mar 2020, 17:19

Trebaju spursi dati svoj pik i ddr za neki visociji pik ekipama kojima ne treba mladi igrac, npr minesota ili atlanta i uzeti toppina.

NEZALAGANJE
x 79
Kontakt:

Post Postao/la NEZALAGANJE » 10 mar 2020, 01:07

Moj @kemo, ne ide to tako sa trejdom.

Prvo, nemamo nikakva prava za DDRa.Covjek ima PO i tek ako "pokupi" tu opciju, mi ga mozemo trejdovati.
On to najvjerovatnije nece uraditi, posebno ne u ljetu kad ce vjerovatno biti jedan od 3 najbolja FAa na trzistu.Ono sto se pominje je opcija da produzi sa nama, pa da se uradi S&T.

Ja bi LMAa gledao da dam za neki pik ovo ljeto, cak i da se uzme neki los ugovor zauzvrat.

Inace, Dejounte je sinoc istegao list i nema vremena povratka na parket.Vrlo je moguce i da je zavrsio sezonu.

Mislim da je ovim i konacno stavljena tacka na "i" nasim PO sansama i da zadnjih 20 tekmi sezone treba gledati da mladi igraci igraju sto vise i da nekako imamo losiji rekord od PHXa, te WSHa, ako je moguce.

NEZALAGANJE
x 79
Kontakt:

Post Postao/la NEZALAGANJE » 11 mar 2020, 03:14

Dobismo veceras. :roll: :roll:

YaSSaL
x 2
Kontakt:

Post Postao/la YaSSaL » 11 mar 2020, 10:12

Ne znam, nikakav osjecaj zadovoljstva zbog pobjede.

NEZALAGANJE
x 79
Kontakt:

Post Postao/la NEZALAGANJE » 11 mar 2020, 12:53

Vjeruj da je osjecaj super.Otkrio sam novu emociju kod sebe. :rol:

Navijam da izgubimo, a bude ti drago i kad dobijes, posebno kad mladi odigraju dobro.Dvostruka radost. :urnebes:

NEZALAGANJE
x 79
Kontakt:

Post Postao/la NEZALAGANJE » 14 mar 2020, 11:12

In a recent episode of ESPN San Antonio’s “The Blitz”, Young expressed that DeRozan could possibly be leaving the Spurs this summer. “I don’t have to sugarcoat anything. DeMar DeRozan is not happy in San Antonio,” Jabari Young said. “The offense is not running smoothly as one should think with a guy like him in the lineup. There are problems. They’re not winning. They don’t look like they enjoy playing with each other. The roster just doesn’t fit”

Evo naseg poznatog uvlaciguza Jabari Younga, ponovo u akciji.Daj Boze da je ovaj put upravu i da DDR zaista i ode na ljeto.Nadam se u nekom S&T-u.

EDIT: @DeMar_DeRozan
Who comes up with this shit?

Nismo dugo cekali na odgovor. :rol: :rol: :rol:

Odgovori

Natrag na “San Antonio Spurs”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.