San Antonio Spurs

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25264
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 22 jul 2019, 22:28

Izasao je nas raspored za predsezonu i igracemo 5 utakmica:

Sat., Oct. 5 7:30 p.m. Orlando Magic AT&T Center

Tue., Oct. 8 6:30 p.m. at Miami Heat American Airlines Arena

Sun. Oct. 13 3 p.m. New Orleans Pelicans AT&T Center

Wed., Oct. 16 7 p.m. at Houston Rockets Toyota Center

Fri., Oct. 18 7:30 p.m. Memphis Grizzlies AT&T Center

Vremena su americka,naravno.

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kanye » 22 jul 2019, 23:00

Timmy asistent. Opet smo contenderi.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25264
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 22 jul 2019, 23:03

Ne moze bolja vijest!!

Timmy!! :ljepota: :ljepota:

Ne moze covjek bez kosarke i bez svojih Spursa.

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kanye » 22 jul 2019, 23:07

I'm hyped oko potpisa assistent coacha. :ljepota:
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25264
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 22 jul 2019, 23:21

"It is only fitting, that after I served loyally for 19 years as Tim Duncan's assistant, that he returns the favor," Popovich joked.

:lol: :lol: :lol:

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 23 jul 2019, 09:49

Divno.

Vala nisam ocekivao , Timmy mi djelovao kao lik kojeg cemo vidjeti na oprostajima i sahranama eventualno i to je to.Valda mu dosadno.

:njanjanja:
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25264
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 23 jul 2019, 12:26

Raul_64 je napisao/la:Divno.

Vala nisam ocekivao , Timmy mi djelovao kao lik kojeg cemo vidjeti na oprostajima i sahranama eventualno i to je to.Valda mu dosadno.

:njanjanja:
Pa trenirao je svakog ljeta i radio sa momcima sto prije kampa,sto u kampu.Ocigledno je izgustirao sve u ove 3 godine. :D

Kako je ovo znacajno za ekipu,nismo ni svjesni. :ljepota:

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25264
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 23 jul 2019, 17:23

Kad Timmy daje savjete. :cool: :cool:

slika

filip13
Postovi: 38043
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la filip13 » 24 jul 2019, 09:15


Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25264
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 25 jul 2019, 21:29

White pozvan u repku SADa,nakon svih ovih otkaza.Lijepa vijest,s obzirom da je igrao i kvalifikacije za repku i da licno smatram kako ovakvi nastupi pomazu daljnjem razvitku igraca.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25264
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 27 jul 2019, 23:34



Kratak video Lonnievog defanzivnog napretka. ;)

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Drape » 29 jul 2019, 15:03

- NBA draft? Uh, nisam znao kako će me na 19. picku izabrati San Antonio Spursi, ja sam bio spreman za sve moguće opcije. Realno, očekivao sam da ću biti izabran između 15. i 35. picka, ispalo je odlično - javio nam se s odmora iz Makarske Luka Šamanić, pa nastavio:

U noći poslije drafta sam dobio baš jako puno poruka, a javili su mi se i naši NBA igrači. Tko? Pa poruke su mi poslali Hezonja, Zubac, Žižić..., uh valjda sada neću nikoga zaboraviti. Svatko od njih mi je dao i poneki savjet, ali neka to ostane između nas.

A vaš prvi susret s Gregom Popovichem, je li tu bilo treme?

- Haha, ma nije. Tu nismo pričali baš ništa o košarci, zanimale su ga samo stvari izvan terena.

Kako ste zadovoljni igrama na NBA Ljetnoj ligi? I koliko ona uopće pomaže mladim igračima u prilagodbi na cjelokupni NBA?

- Ma velika je, neusporediva razlika, između Ljetne i prave NBA lige. Tu su uglavnom igrali mladi igrači koji su tek bili draftirani, možete malo osjetiti što vas čeka, ali kažem daleko je to od prave NBA razine.

Kojim ste dijelom vaše igre zadovoljni s Ljetne lige, a postoji li i nešto čime ne možete biti zadovoljni?

- Nisam još bio dovoljno fizički spreman za sve to i taj ritam košarke, ali mogu biti zadovoljan svojom igrom, pa i zalaganjem.

Jeste li već upoznali LaMarcusa Aldridgea i DeMara DeRozana, glavne zvijezde San Antonio Spursa?

- Jesam, kako ne? Sve su to super dečki, normalni ljudi, pa ni tu nije bilo nikakve treme. Jedva čekam da to sve krene, vidjet ćemo kako ću se prilagoditi na taj način života u SAD-u, no siguran sam kako ni tu neće biti problema.

Što očekujete od sebe u vašoj prvoj NBA sezoni?

- Želim još rasti kao igrač, ali i logično igrati što više u NBA ligi. Imam velika, ali ne i nerealna očekivanja.

Na Ljetnoj ligi nastupili ste s brojem 19, je li to jer ste bili 19. pick na NBA draftu?

- Haha, nije. Moja želja je bila broj 9, ali njega je nosio Tony Parker, pa će ga sada umiroviti u Spursima. A ja sam u Barceloni nosio brojeve 9 i 19, rođen sam 9. siječnja, draftiran sam 2019. godine pa mi je bilo puno poveznica za taj broj.

Hrvatska reprezentacija?

- Tu nema nikakve dvojbe, uvijek ću se odazivati hrvatskoj reprezentaciji - završio je Šamanić.

Avatar
YaSSaL
Postovi: 3027
Pridružen/a: 15 avg 2009, 22:01
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la YaSSaL » 29 jul 2019, 17:18

Vise nikom' ne vjerujem na lijepe rijeci.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25264
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 02 avg 2019, 00:09

Izgleda da DDR radi na trojci.Pop je u exit intervjuu rekao da ce to traziti od njega naredne sezone,a i morace je sutirati,makar spot up iz kornera,ako bude u petorci sa Whiteom i Murrayem.Nece lopta biti stalno u njegovim rukama.



Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25264
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 04 avg 2019, 23:26



Vrijedi pogledati.Manu je jedan genijalan um,a tako normalan covjek.

P.S.Ukljuciti titl,jer covjek prica na svom maternjem jeziku.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25264
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 07 avg 2019, 11:33

Mike Finger: Media couldn’t watch the entire scrimmage between USA’s World Cup team (varsity) and select team (jv). But two people who were in the gym just told me the select team dominated in stretches, and both said one of the biggest reasons why was Derrick White.

Nije da nismo znali.Ako je dodao i respektabilnu pull up trojku,on je vec sad igrac kojeg je tesko zaustaviti. :njanjanja:

Tekma izmedju ove dvije selekcije SADa ce se igrati s petka na subotu po naaem vremenu i jedva cekam da je gledam.


Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25264
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 10 avg 2019, 04:04

@DejounteMurray


I Just Want To Thank God, My Training Staff, Team Doctor’s, Coaches, Teammates And My Family And Friends For Being With Me Through It All! Today I Got CLEARED By My Doctor’s And The Whole Spurs Staff To Finish Out My Summer Strong With No Limitations!

:opaopa: :opaopa: :opaopa:


slika

Timmy je vec na treninzima. :ljepota:

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25264
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 10 avg 2019, 11:36

Nocas sam gledao tekmu izmedju odabranih americkih timova...

Sto se tice Whitea,izgleda dosta krupnije i fizicki jaci nego prosle sezone.Vidi se da je radio na snazi.

U pogledu igre,bio je najbolji strijelac i najbolji asistent "Select tima",ali me nije bas odusevio igrom,sto je u neku ruku i dobra vijest,jer je u relativno slaboj veceri imao 12p 8ass i 2 stl.
Sut ga nije sluzio,posebno onaj za 3p(sutirao 0-5,ali su neke bas iscurile iz kosa),a imao je i dosta izgubljenih lopti.Neke njegovom krivicom,neke krivicom saigraca,ali treba istaci da je on bio bukvalno jedini kreator u svom timu.I dok su se na njemu smjenjivali Walker,Mitchell i Fox,on je za saigraca u backcourtu imao Brunsona iz DAL.Takodje,"Select tim" nije imao sutera "za lijeka",sto se kaze.

Defanzivno,White standardno dobar,a ponovo se potvrdio patern koji smo malo vidjeli i prosle sezone,a to je da ga se cesto stavi da cuva SFove.Bez problema je sinoc cuvao i Tatuma i Browna i Middletona,tako da ocekujem da se taj trend nastavi i u NBA sezoni,kad za tim bude potrebe.

I za kraj,nakon tekme,White je prebacen u top 17 igraca koji ce poslije vikenda nastaviti pripreme za SP u LAu,sto je jos jedno priznanje njegovog napretka.
Medjutim,ne ocekujem ga na finalnom rosteru.Jednostavno im nije potreban pored Walkera,Foxa,Mitchella i Lowrya.Mozda jedino ako Lowry i Smart ne saniraju svoje povrede.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25264
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 12 avg 2019, 21:32

Nas raspored za narednu sezonu...

slika

Odgovori

Natrag na “San Antonio Spurs”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.