San Antonio Spurs

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25192
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 16 jul 2018, 22:22

Dante Cunningham deal is $2.5 million for 1-year.

Fakticki minimalac i dio naseg preostalog MLEa.Dantea sam pominjao prije 2-3 sezone da bih ga volio vidjeti kod nas.Odlican je za small ball,jer moze igrati i SF i PF i dosta je atletican.Takodje,nimalo los defanzivac.Malo sut steka zbog cega vjerovatno i nije imao angazman,ali pred kraj sezone je u BKN sutirao 38% za 3p na skoro 3 pokusaja u 22 utakmice.

Svidja mi se ovaj potpis i zbog jasnog znaka da slijedecu sezonu igramo small ball,jer su nam jedini C ostali Gasol i LMA.Vjerovatno ce jos jedan ici na 2 way.Postoji i opcija da ne garantujemo ugovor Paulu,sto mislim da ce se desiti,te onda imamo jos jedno mjesto u rosteru.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25192
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 18 jul 2018, 09:55

San Antonio and Toronto are engaged in serious talks on a trade centered on Kawhi Leonard and DeMar DeRozan, league **** tell Yahoo.

Prica se da su jos ukljuceni Anunoby,Siakam plus pik.
Po meni,na osnovu svega citanog u nekoliko mjeseci,vrlo solidna ponuda.Naravno,ni blizu kvalitete Kawhia,ali Anunoby je strasan potencijal,a vec sam pisao kako mislim da bi DeRozan bio bolji u nasem sistemu,jer ne bi bio 1.opcija.Lik nije superzvijezda koja moze izbaciti Jamesa i nije sama krema lige,ali je i dalje All star i jedan od najboljih SGova lige.

Ako se desi,meni je ovo sasvim ok trejd s obzir da zbog capa trejd sa LAL vise nije moguc,LAC nemaju dovoljno za ponuditi,dok BOS i PHI ne daju sta zelimo.

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 18 jul 2018, 10:06

Maderfaker toliko zeli out da nema se tu sta vise pricati.Nek uziva u snijegu.

DeRozena cu naucit voljeti,valda.Bar bi ponudio svoje najbolje godine(29/30/31).
OG je apsolutno must,nagrada po meni glavna.Eh sad valjalo bi kad bi mogli jos Gasola se rijesit nekako al puno trazim.

Puno ce dati za rentarnje i Toronto al valda vjeruju u PG scenario.

Murray
DeRozen
OG
Siakam
LMA

Brick city :mrgreen:

Ne znam dal cemo Siakama izvuc al OG must,must.Pik je bonus al mi nije toliko ni bitan jer ce biti 20 + al ako se izvuce,kul.
Dobro ustvari ajd znaj zdravlje Kawaja kakvo je mozda bi trebalo izvuci pik i you never know.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25192
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 18 jul 2018, 10:12

To je to @raule.Juce je izasla prica da vise nikad ne zeli krociti u nas trening facility.Kao da smo ga mucili tu godinama,debil. :twisted:

Anunoby je must svakako,Siakam je po meni strasan defanzivac isto,ali trebace rada na sutu.Ne znam da mozemo ukljuciti Gasola zbog cap situacije,ali svakako Mills/Green.Vise bih volio da to bude Mills zbog dodatnog ciscenja capa za narednu sezonu.

Sto se tice te petorke,ubaci Bertansa na PF i eto dovoljno prostora.


slika

DeRozanova slika od prije par minuta.

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 18 jul 2018, 10:16

OG je bio u ruki sezoni sa 20 godina plus igrac u napadu i odbrani vec , a u playoffu mu sve brojke bile jos i bolje.Rijetkost.
Siakam je isto itekako zanimljiv potencijal,smijesno koliko je napredovao od prve sezone do druge.

Ako treba i Greena poslat da bi deal radio,jer svakako ne bi imao vise puno mjesta ako dobijemo DeRozena/OG-a.A FA je dogodine.

Jest , Bertans potpis ima vise smisla,moguce da bi s ovom petorkom bio starter.Siakam bi bio super al mozda i previse za rentanje.Al OG must...Ne kazem da bi napravili Kawaja novog al nesto uber,uber dobro sigurno.Bio bi dio jezgre sa Murray,Lonniem i to odgajati u 50 W ekipu dok ne isteknu ugovori DeMara/LMA pa vidjeti dalje sta s njima,sta s capom.Millsa da posaljemo jos bolje da se razumijemo..
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 18 jul 2018, 10:23

+ dogodine imas bolju ekipu a DeMar/LMA su asset koji mozes flipati za nesto drugo kroz neko vrijeme ako ti se otvori prilika.

Promjenio sam misljenje oko pika.GM-ovi mnogi sumnjaju da ce Kawhi biti ikad vise top 5 igrac nakon povrede(pojavi se juce izvjestaj)
Ne znas nikad sta se moze desit,tako da pik prve runde il neki dugorocni cak? nije lose.Jer dugorocno mozda ne bude njega.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25192
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 18 jul 2018, 10:26

OG bi se bez dileme kod nas razvio jos bolje.Ako nista,vec sad je 3&D igrac,a ima jos 2 godine rookie ugovora,pored nastupajuce sezone.Siakam je ono sto moderna kosarka trazi od PFa.Mogucnost preuzimanja na perimetru i on je strasno napredovao i dao bi nam dodatnu atleticnost.Naravno,sut mora puno unaprijediti,ali zato je Chip tu plus je i on na rookie ugovoru.Nije TOR bez razloga imao daleko najbolju klupu prosle sezone.Naravno,ako ukljuce i Siakama.

I najbolja stvar do svega,po mojoj nekoj gruboj racunici,ako u trejd ukljucimo Millsa,mi i sa DeRozanom i LMAom bi vec naredno ljeto mogli ponuditi nekome max.


Toronto is close to a deal to acquire Spurs All-Star Kawhi Leonard, league **** tell @ChrisBHaynes and me. Trade package includes DeMar DeRozan, league **** tell ESPN.-Woj

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 18 jul 2018, 10:27

Ako dodje Wright , Mills je out valda sigurno.

OG/pik , ajde ..
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25192
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 18 jul 2018, 10:30

Ma samo da OG dodje.I ja mislim da Mills ide ako bi dosao i Wright.Nema druge.

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 18 jul 2018, 10:31



Kad bi sve naucili sutati , bilo bi to dobro :urnebes:
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
Belmin6
Postovi: 12968
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Belmin6 » 18 jul 2018, 10:34

DeRozan :problem:

Hajde nek se i ovo riješi, pa da krenemo. Nadam se OG i Siakamu, barem da slažemo neku ekipu za buducnost.

Žao mi je u jednu ruku Demara, nadam se da ce ovaj trejd probuditi neki inat u njemu da bude MVP. :mrgreen: :mrgreen: Na njemu se baš vidjelo koliko je volio tim i navijace, ali ovo danas je postao samo biznis. Jer kakav god on bio, dali su srce ekipe za igraca koji je došao samo da se vrati u formu za sljedece FA ljeto.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25192
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 18 jul 2018, 10:38

DeRozana ne treba gledati previse,on je tu da ostanemo PO tim.Nece nas uciniti top kandidatima za titulu,to je sigurno.
Medjutim,100% sam siguran da ce lik kod nas biti bolji igrac.To kazem iz barem 2 logicna razloga:1.Pop;2.LMA.
Po prvi put nece morati on biti glavni igrac i druga zvijezda nece biti PG od 180cm kojeg zatvoris svakim vecim igracem.

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 18 jul 2018, 10:38



Cuj ovog uncle Denisa :lol:
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25192
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 18 jul 2018, 10:40

****: The #Raptors have been hesitant to include prized young prospect OG Anunoby in the potential Kawhi Leonard deal. It's unclear however, if including Anunoby is a deal-breaker for the #Spurs.


Bez ovog,nista od trejda.Jedini nacin je da bas ovog ne mozemo nikome trejdati. :roll:

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 18 jul 2018, 10:43

DeGrozen 25-5-5 dogodine sa 40% za tri :kafa:

Il...ga flipamo za Jimmy Butlera tokom sezone smh , ne znam ni dal je moguce to po pravilima.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
YaSSaL
Postovi: 3027
Pridružen/a: 15 avg 2009, 22:01
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la YaSSaL » 18 jul 2018, 10:45

Hajde, hajde, dogovarajte se sta god, samo da ovaj ode sto prije.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25192
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 18 jul 2018, 10:52

Kawhi Leonard has no desire to play in Toronto, league **** tells ESPN.

Ma ko ti vise je.be mater.Pod ugovorom si,mrs!

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 18 jul 2018, 10:53

Bez OG-a bi bio razocaran.
Razumijem da je puno Torontu to ponudit za moguce rentanje al ako hoce Kawaja,valda misle da ga mogu nagovoriti da ostane.

Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25192
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 18 jul 2018, 10:56

Vidis sta debil radi @raule.Opet obara cijenu,tako da je moguce da decko nije ukljucen. :(

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25192
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 18 jul 2018, 11:42

Anunoby has changed his Twitter and Instagram cover photos.

Daj gaa!! :D :D

Odgovori

Natrag na “San Antonio Spurs”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.