San Antonio Spurs

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kawhi » 11 jun 2018, 21:39

slika

Ja sam 100% siguran za Kawhija da ostaje i 80% sam siguran da Bron dolazi nama. 20% šanse dajem da je idiot i da želi igrati s jaranom Paulom. Mi ga hoćemo tako da s naše strane nema problema.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 11 jun 2018, 21:48

Bojim se da ces se razocarati u pogledu dolaska Jamesa.On treba biti usputna misao,a glavni fokus treba biti na Kawhiu,dobrom draftu,zadrzavanju ekipe te eventualno neko dobro pojacanje za MLE, koje je moguce.

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Molders » 12 jun 2018, 15:32

Svim srcem se nadam da nema ništa od Jamesovog dolaska, a neke od razloga ne trebam ni navoditi. Što se tiče onih mogućih pickova, i dalje mislim da bi Huerter mogao biti najbolji izbor. DiVincenzo je također perspektivan igrač gledajući već samo NCAA finale, ali sumnjam da će završiti u Spursima.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kawhi » 12 jun 2018, 15:49

@Molders Jamesov dolazak znaci da smo prvi favoriti za titulu. Koji su to razlozi protiv?

@NEZ fokus svakako treba biti na Kawhiju. Jedna od stvari koju treba odraditi za Kawhija je da se pojaca ekipa. Dubsi su itekako ranjivi i treba to iskoristiti.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Molders » 12 jun 2018, 16:37

Kawhi je napisao/la:@Molders Jamesov dolazak znaci da smo prvi favoriti za titulu. Koji su to razlozi protiv?

@NEZ fokus svakako treba biti na Kawhiju. Jedna od stvari koju treba odraditi za Kawhija je da se pojaca ekipa. Dubsi su itekako ranjivi i treba to iskoristiti.
Jednostavno ga ne vidim u Spursima, tu ga nikako ne mogu zamisliti. Pored toga, ne sviđa mi se to što radi čitavu karijeru sa ekipama u kojima se nalazi, to da sve kreće od njega, odnos prema cijeloj ekipi i tako dalje, sve ono što se već zna. To je totalno drugačiji pristup od onog koji je stil San Antonia i barem ja to ne podnosim. Nimalo ne osporavam sve što je postigao kao igrač, ali San Antonio nije destinacija za njega i na stranu to što mi je mrzak. Također, pitanje je koliko bi godina bio od velike pomoći, koliko bi se isplatio? Može San Antonio napasti titulu i na druge načine, siguran sam.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kawhi » 12 jun 2018, 17:07

Molders je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:@Molders Jamesov dolazak znaci da smo prvi favoriti za titulu. Koji su to razlozi protiv?

@NEZ fokus svakako treba biti na Kawhiju. Jedna od stvari koju treba odraditi za Kawhija je da se pojaca ekipa. Dubsi su itekako ranjivi i treba to iskoristiti.
Jednostavno ga ne vidim u Spursima, tu ga nikako ne mogu zamisliti. Pored toga, ne sviđa mi se to što radi čitavu karijeru sa ekipama u kojima se nalazi, to da sve kreće od njega, odnos prema cijeloj ekipi i tako dalje, sve ono što se već zna. To je totalno drugačiji pristup od onog koji je stil San Antonia i barem ja to ne podnosim. Nimalo ne osporavam sve što je postigao kao igrač, ali San Antonio nije destinacija za njega i na stranu to što mi je mrzak. Također, pitanje je koliko bi godina bio od velike pomoći, koliko bi se isplatio? Može San Antonio napasti titulu i na druge načine, siguran sam.
U Miamiju se ponašao kako treba dok je imao Pata iznad sebe. Isto bi bilo kod nas s Popom.

Možemo napasti titulu na druge načine, al ovo je najlakši. Imaš priliku za uzeti najboljeg igrača svijeta. Tu ne treba biti dileme
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 12 jun 2018, 17:41

Molders je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:@Molders Jamesov dolazak znaci da smo prvi favoriti za titulu. Koji su to razlozi protiv?

@NEZ fokus svakako treba biti na Kawhiju. Jedna od stvari koju treba odraditi za Kawhija je da se pojaca ekipa. Dubsi su itekako ranjivi i treba to iskoristiti.
Jednostavno ga ne vidim u Spursima, tu ga nikako ne mogu zamisliti. Pored toga, ne sviđa mi se to što radi čitavu karijeru sa ekipama u kojima se nalazi, to da sve kreće od njega, odnos prema cijeloj ekipi i tako dalje, sve ono što se već zna. To je totalno drugačiji pristup od onog koji je stil San Antonia i barem ja to ne podnosim. Nimalo ne osporavam sve što je postigao kao igrač, ali San Antonio nije destinacija za njega i na stranu to što mi je mrzak. Također, pitanje je koliko bi godina bio od velike pomoći, koliko bi se isplatio? Može San Antonio napasti titulu i na druge načine, siguran sam.
Slazem se da on radi mnoge stvari u svojim ekipama koje nisu nas stil,ali valjda si svjestan da toga ne bi bilo ovdje,ako bi se odlucio na dolazak u SA.Kod nas se zna uloga igraca,a njegovo je da brine o terenu i eventualno da misljenje u vezi nekih pojacanja kako je i Timmy radio.Na odluke oko trenera,FOa,ugovora drugih igraca,moze zaboraviti.
Dalje,James je All time great i takvi igraci su korisni i u 40-oj kako smo vidjeli na brojnim primjerima,ako brinu o svom tijelu,a i svakako on ne potpisuje dugorocne ugovore,tako da s te strane nema brige.
Medjutim,slazem se s tobom da se titula moze napasti i na drugi nacin,posto ovom dolasku svakako ne dajem neke sanse.Vise mi je zanimljivo kako se sad svi "pale" na njegovu novu destinaciju i kako se samo o tome prica. :D

@Kawhi Svakako da fokus treba biti da se ojaca ekipa ako srede sve s Kawhijem.Vjerujem da ce to i uraditi,iako niko ne moze reci da ekipa sama po sebi ne bi bila jaka da su svi zdravi plus pojacanje za MLE.

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Molders » 12 jun 2018, 18:06

NEZALAGANJE je napisao/la:
Molders je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:@Molders Jamesov dolazak znaci da smo prvi favoriti za titulu. Koji su to razlozi protiv?

@NEZ fokus svakako treba biti na Kawhiju. Jedna od stvari koju treba odraditi za Kawhija je da se pojaca ekipa. Dubsi su itekako ranjivi i treba to iskoristiti.
Jednostavno ga ne vidim u Spursima, tu ga nikako ne mogu zamisliti. Pored toga, ne sviđa mi se to što radi čitavu karijeru sa ekipama u kojima se nalazi, to da sve kreće od njega, odnos prema cijeloj ekipi i tako dalje, sve ono što se već zna. To je totalno drugačiji pristup od onog koji je stil San Antonia i barem ja to ne podnosim. Nimalo ne osporavam sve što je postigao kao igrač, ali San Antonio nije destinacija za njega i na stranu to što mi je mrzak. Također, pitanje je koliko bi godina bio od velike pomoći, koliko bi se isplatio? Može San Antonio napasti titulu i na druge načine, siguran sam.
Slazem se da on radi mnoge stvari u svojim ekipama koje nisu nas stil,ali valjda si svjestan da toga ne bi bilo ovdje,ako bi se odlucio na dolazak u SA.Kod nas se zna uloga igraca,a njegovo je da brine o terenu i eventualno da misljenje u vezi nekih pojacanja kako je i Timmy radio.Na odluke oko trenera,FOa,ugovora drugih igraca,moze zaboraviti.
Dalje,James je All time great i takvi igraci su korisni i u 40-oj kako smo vidjeli na brojnim primjerima,ako brinu o svom tijelu,a i svakako on ne potpisuje dugorocne ugovore,tako da s te strane nema brige.
Medjutim,slazem se s tobom da se titula moze napasti i na drugi nacin,posto ovom dolasku svakako ne dajem neke sanse.Vise mi je zanimljivo kako se sad svi "pale" na njegovu novu destinaciju i kako se samo o tome prica. :D

@Kawhi Svakako da fokus treba biti da se ojaca ekipa ako srede sve s Kawhijem.Vjerujem da ce to i uraditi,iako niko ne moze reci da ekipa sama po sebi ne bi bila jaka da su svi zdravi plus pojacanje za MLE.
Sigurno da ne bi mogao, zato i sumnjam u mogućnost njegovog dolaska u startu. Zato mislim da je bolje razmišljati o osvajanju titule preko drugih načina. Ok, da se u nekom slučaju zadesi u ekipi mogla bi se napasti titula, ali sumnjam da će ikako doći. Zamislite Klaya u Spursima, ako ćemo razmišljati o igračima koji bi omogućili napad na titulu. Uzimam njega kao primjer. Šta mislite da li bi u tom slučaju imali sve potrebno za naslov? Mislim da bi.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 13 jun 2018, 22:10

slika

Kawhi Leonard je stigao u NY sa kratkog odmora,gdje i dalje radi svoju rehabilitaciju (za sve one koji su se pitali i pljuvali ga sto ga nema na klupi u seriji protiv GSa i pravili od toga famu),te se ocekuje da ce tu imati sastanak sa Popom koji je primjecen takodje u NYu prije 2-3 dana.

Jutros se pojavila i ova vijest:Not making any claims but make this of what you will Spurs fans but I was told Tim Duncan left on a flight to NYC from SA. Pop is up there. Who knows

Dakle,nema potvrde da ce na tom sastanku biti i Timmy,ali zaista bi bila prevelika koincidencija da je on tamo "svojim poslom" u isto vrijeme kad i ovi.

Kao sto svi vec znamo,ocekuje se dogovor,ali je glavni akcenat na tome da SA nema namjeru ponuditi supermax,ako ovaj ne dokaze da je 100% spreman i da je 100% okrenut SAu i programu koji ovi ljudi vode vise nego uspjesno 20+godina.Bez obzira na sav kvalitet Kawhia,postujem ovakvo razmisljanje naseg FOa i tu ne treba popustiti.Ako mu se ne svidja,zna se sta slijedi.

Treba istaci i da je Woj u svom najnovijem clanku,gdje je po milioniti put ponovio vec napisane stvari :roll: ,dodao i recenicu u kojoj kaze da ce se Pop mozda povuci 2020.Iako vjerujem da je u tu mogucnost upucen svaki navijac SA(covjek je u godinama pa Woj ponovo "otkriva" Ameriku :roll: ),nesto sumnjam u to da on misli raditi samo jos 2 sezone,posebno sada nakon smrti supruge.Naravno,vjerujem da ce poslije 2020 to biti nesto slicno kao s Manuom godina za godinom...
Zadnja izmjena: NEZALAGANJE, dana/u 13 jun 2018, 22:16, ukupno mijenjano 1 put.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12686
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Mig_Mig » 13 jun 2018, 22:15

Gasol pao s bEcikla, Bog zna, gotov je.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 13 jun 2018, 22:30

Mig_Mig je napisao/la:Gasol pao s bEcikla, Bog zna, gotov je.
Nije mu nista.U bolnici je bio iz predostroznosti i da se utvrdi da nije nesto povrijedio.
Usput,ja stvarno ne znam cemu toliki hejt prema covjeku?Lik je od glave do pete samo takav profesionalac i primjer kakav veteran treba biti.Kontam dio da on nije igrac koji se moze koristiti protiv najjacih konkurenata u ligi,ali je itekako potreban da se "prezivi" RS i u slucaju nekog match upa protiv MIN,DEN,NOPa(sa Cousinsom),pa donekle i OKCa i PORa.Necemo LMA gurati cijelu sezonu na C i sl.stvari raditi.
Takodje,raja ovdje brzo zaboravlja da je on jedan od najzasluznijih igraca sto smo se prosle godine plasirali u WCF njegovim vracanjem u startnu petorku gdje je covjek bukvalno zatvorio reket znajuci da Harden i ekipa nece uzeti mid range.To ove godine sa CPom ne bi bilo moguce,ali mogao bi komotno igrati minute kad je Harden na parketu,a CP nije.
Sto se tice kritika u vezi njegovog ugovora,stalno govorim da on prima mnogo,ali nas to uopste ne ogranicava.Primjer za to je cinjenica da mi,za razliku od HOU,uopste ne bi morali dirati svoj core da bi doveli Jamesa.Top 4-5 igraca ostaje bez problema.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 13 jun 2018, 22:37

University of Maryland forward Kevin Huerter, a projected first-round pick in June's NBA draft, underwent surgery to repair torn ligaments in his right hand, league **** told ESPN.

Huerter, a 6-foot-7 sophomore, is expected to miss two months with the injury

Ovo mi se ne svidja. :oops:

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12686
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Mig_Mig » 13 jun 2018, 23:16

NEZALAGANJE je napisao/la:
Mig_Mig je napisao/la:Gasol pao s bEcikla, Bog zna, gotov je.
Nije mu nista.U bolnici je bio iz predostroznosti i da se utvrdi da nije nesto povrijedio.
Usput,ja stvarno ne znam cemu toliki hejt prema covjeku?Lik je od glave do pete samo takav profesionalac i primjer kakav veteran treba biti.Kontam dio da on nije igrac koji se moze koristiti protiv najjacih konkurenata u ligi,ali je itekako potreban da se "prezivi" RS i u slucaju nekog match upa protiv MIN,DEN,NOPa(sa Cousinsom),pa donekle i OKCa i PORa.Necemo LMA gurati cijelu sezonu na C i sl.stvari raditi.
Takodje,raja ovdje brzo zaboravlja da je on jedan od najzasluznijih igraca sto smo se prosle godine plasirali u WCF njegovim vracanjem u startnu petorku gdje je covjek bukvalno zatvorio reket znajuci da Harden i ekipa nece uzeti mid range.To ove godine sa CPom ne bi bilo moguce,ali mogao bi komotno igrati minute kad je Harden na parketu,a CP nije.
Sto se tice kritika u vezi njegovog ugovora,stalno govorim da on prima mnogo,ali nas to uopste ne ogranicava.Primjer za to je cinjenica da mi,za razliku od HOU,uopste ne bi morali dirati svoj core da bi doveli Jamesa.Top 4-5 igraca ostaje bez problema.
Nije hejt. Neam nista protiv njega.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 13 jun 2018, 23:39

Mig_Mig je napisao/la: Nije hejt. Neam nista protiv njega.
Nisam ni ciljao direktno na tebe.Govorim o sveopstem odnosu.Sta god otvorim da procitam,a tice se njega,samo neka negativnost.
Uopste nije toliko los,osim za pomenute match upe,a ljudima kao da je samo to bitno.Evo,ako cemo o faktima,Gasol je i dalje u vrhu lige statisticki,kad se porede startni centri.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kawhi » 13 jun 2018, 23:43

Gasol je ok. Njegov ugovor nije. Ne smeta mi on nego onaj ko mu je dao ugovor.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 13 jun 2018, 23:55

Kawhi je napisao/la:Gasol je ok. Njegov ugovor nije. Ne smeta mi on nego onaj ko mu je dao ugovor.
Kad mi dokazes kako njegovo ugovor smeta bilo kojoj realizaciji onoga sto FO zamisli,vjerovacu tvojoj konstataciji.Cak sam u postu iznad naveo i primjer po kojem mi,za razliku od HOU,za potencijalni dolazak Jamesa ne bi morali "dirati" nas core,ali dzaba...

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12686
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Mig_Mig » 15 jun 2018, 19:26

Kawai izjavio da zeli ic iz ??
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kawhi » 15 jun 2018, 19:29

Izgleda. Shams je inače jak što se tiče ovih informacija.
Leonard has grown uncomfortable with the Spurs and is ready for move, league **** tell Yahoo.




shit
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kawhi » 15 jun 2018, 19:31

Ako je istina neko mora platiti glavom. Ne gubi se ovakav igrač u primeu. Jedino ako baš nije zdrav. Al tek smo ga onda nayebali.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12686
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Mig_Mig » 15 jun 2018, 19:33

Kawhi je napisao/la:Ako je istina neko mora platiti glavom. Ne gubi se ovakav igrač u primeu. Jedino ako baš nije zdrav. Al tek smo ga onda nayebali.
Zdrav je cim zeli da ide.
Max Allegri 300 💪💪💪

Odgovori

Natrag na “San Antonio Spurs”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.