San Antonio Spurs

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12689
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Mig_Mig » 18 jun 2019, 12:15

NEZALAGANJE je napisao/la:It’s worth noting two names that come up frequently in connection with the Spurs are Nassir Little and Luka Samanic—they might have to move up a bit from here to grab Little, and Samanic could be available at No. 29.

Gdje da potpisem? :ljepota: :ljepota:
Daj napisi sta ocekujes od drafta? Odnosno sta ocekujes od FA? Ko bi mogao otici a koga bi teoretski mogli potpisat?
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25272
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 18 jun 2019, 12:47

Mig_Mig je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:It’s worth noting two names that come up frequently in connection with the Spurs are Nassir Little and Luka Samanic—they might have to move up a bit from here to grab Little, and Samanic could be available at No. 29.

Gdje da potpisem? :ljepota: :ljepota:
Daj napisi sta ocekujes od drafta? Odnosno sta ocekujes od FA? Ko bi mogao otici a koga bi teoretski mogli potpisat?
Pa @raul je nekoliko puta pominjao,zaista je tesko bilo sta znati u pogledu drafta.Jednostavno,nema nekih jasno iskristalisanih igraca nakon prve trojice.To nama i odgovara u jednu ruku,jer smo majstori prepoznavanja potencijala i razvijanja istog.

Ono sto se za nas zna je da smo najvise workouta organizovali za igrace koji igraju SF/PF pozicije,sto je i logicno,jer smo tu najtanji.Medjutim,ne zna se da li cemo imati zelju se pomjerimo naprijed i uzmemo nekog poput Doumbouye(koji je imao workout sa nama) ili cemo se zadovoljiti sa 2 pika koja imamo!?
Ako bi trejdali gore,vjerovatno bi morali dati oba pika i/ili ukljuciti u trejd nekog izmedju Forbes/Bertans/Belinelli trojca.
Ukoliko ostanemo na 19.piku,tu stvarno ne znam koga bi mogli birati!?Zavisi od toga koga nasi najvise cijene i ko bi tu mogao "pasti".Pominju se razna imena od Washingtona,Granta Williamsa,Keldona Johnsona,Claxtona itd.
Sto se tice 29.pika,moje misljenje je da tu biramo Samanica,ako nam neko drugi bas tu ne padne ili ako ovoga ne uzme neko prije nas,jer je decko bio odlican na combineu.
To kazem,jer je RC isao u Ljubljanu da ga gleda nekoliko puta,a i ovaj je dolazio u SA na workout.

U pogledu FA,mi imamo 11 igraca pod ugovorom.Tu ne bi trebalo biti nekog prevelikog pomjeranja,a primarni cilj je da se Gay zadrzi.Da li cemo se uspjeti dogovoriti,zavisi od toga koliko ce Gay traziti i na koliko godina!?Bude li nesto razumno,vjerujem da ce ostati.

Za nas MLE i na koga bi ga potrosili,vjeruj da nemam nikakve predstave.To nam zavisi i od toga koga cemo draftovati,sta ce biti sa Milutinovom itd.

Bilo kako bilo,za nas je cetvrtak najvaznija smjernica u pogledu naredne sezone.To ce nam dosta toga reci.

P.S.Ako pitas ko je moj favorit za nas na ovogodisnjem draftu,to su mi Doumbouya i Little.Obojica pucaju od potencijala koji mi znamo razviti.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25272
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 18 jun 2019, 15:28

Derrick plans to be a beast from beyond the arc next season, by making 500 3-pointers every workout this summer. :ljepota: :ljepota:


Samo respektabilan sut i bice jako tezak igrac za braniti.To ne bi trebao biti problem,jer je na koledzu sutirao trojku oko 40%.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12689
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Mig_Mig » 18 jun 2019, 17:07

NEZALAGANJE je napisao/la:Derrick plans to be a beast from beyond the arc next season, by making 500 3-pointers every workout this summer. :ljepota: :ljepota:


Samo respektabilan sut i bice jako tezak igrac za braniti.To ne bi trebao biti problem,jer je na koledzu sutirao trojku oko 40%.
Wigins ;)
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25272
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 18 jun 2019, 17:09

Mig_Mig je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:Derrick plans to be a beast from beyond the arc next season, by making 500 3-pointers every workout this summer. :ljepota: :ljepota:


Samo respektabilan sut i bice jako tezak igrac za braniti.To ne bi trebao biti problem,jer je na koledzu sutirao trojku oko 40%.
Wigins ;)
Ma ne kaci se na to.Nije cak u pitanju ni njegov talenat,vec karakter za kojeg bi trebali dobiti garancije da bi se uklopio.

Ne vjerujem da ista ima od toga.

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kanye » 18 jun 2019, 18:50

Treba se uzet Covington s Wigginsom i onda i Wigginsa nabit negdje. Za DeRozana naravno.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25272
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 19 jun 2019, 17:20

Jedan nas izvjestac je na danasnjoj pre Draft sesiji.Postavicu neke njegove tweetove...


PJ Washington tells me he met with the Spurs at the 2019 combine. Says it was a quick meeting but he left impressed with the organization.

Tyler Herro tells me his workout with the Spurs was great. That it be a blessing if they pick him.

Keldon Johnson tells me he met with the Spurs. They told him they like his game and can develop him.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25272
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 19 jun 2019, 17:26

Nassir Little tells ne he was nervous speaking with Spurs at 2019 NBA combine. Says Spurs were the first team he did an NBA interview with. :ljepota: :ljepota:

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25272
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 19 jun 2019, 17:52

Sekou D. Tells me he was excited to get a workout with Spurs. Told me they worked with him on shooting and pick and roll situations. :cool: :cool:

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 19 jun 2019, 19:32

Mozda Spursi urade nesto zanimljivo konacno? mislim 2011 nije bilo lose.

Nas je "profil" Kawaja sa nadam se boljim ujakom al tesko.Sekou bi bio odlican.
Kevin Portera bi vjerovatno uzeo iako nije SF/PF profil ako dodje do nas.
Samanica sa drugim pikom jedino,ne bi s prvim vala.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25272
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 19 jun 2019, 23:27

Raul_64 je napisao/la:Mozda Spursi urade nesto zanimljivo konacno? mislim 2011 nije bilo lose.

Nas je "profil" Kawaja sa nadam se boljim ujakom al tesko.Sekou bi bio odlican.
Kevin Portera bi vjerovatno uzeo iako nije SF/PF profil ako dodje do nas.
Samanica sa drugim pikom jedino,ne bi s prvim vala.
Ma kakav Samanic sa 19.pikom.To ne bih nikako,osim ako bas nisu sigurni da ce kidati.

Treba na SF/PF.Tu su Little,Doumbouya,Reddish najbolje mete,ako mislimo trejdati "gore".

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25272
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 20 jun 2019, 00:10

Cam Reddish on meeting with Spurs... Told me the SAS only spoke to him about how he is off the court.

Nista neobicno za nas.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25272
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 20 jun 2019, 15:40

slika


Ouuu yeahhhh!!! :ljepota: :ljepota:

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25272
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 20 jun 2019, 15:46

Jos jedna zanimljivost...


slika

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 20 jun 2019, 16:31

Ne znam dal ima vrijednosti u ovom draftu da trejdas gore , al jedino ako im se bas svidja Nas il neko slican(Sekou).
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25272
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 20 jun 2019, 16:36

Raul_64 je napisao/la:Ne znam dal ima vrijednosti u ovom draftu da trejdas gore , al jedino ako im se bas svidja Nas il neko slican(Sekou).
Za potencijalni trejd gore,po svim dostupnim informacijama,mete su Sekou,Little i Reddish. ;)

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 20 jun 2019, 19:21

NEZALAGANJE je napisao/la:
Raul_64 je napisao/la:Ne znam dal ima vrijednosti u ovom draftu da trejdas gore , al jedino ako im se bas svidja Nas il neko slican(Sekou).
Za potencijalni trejd gore,po svim dostupnim informacijama,mete su Sekou,Little i Reddish. ;)
Savrseno se uklapaju u profil , bio bi sretan sa bilo kim blago receno.

Iako sam svjestan da nisu imali zadnja dvojica dobre sezone na koledju al fuck that shit.
Daj mi 6-8 atletu i radit cemo s njim.Nisu bili visoko rangirani na lijepe oci.

Derrick
DeJounte
Lonnie

1...1/2...2.....

Treba nam 3/4 profil.

Nadam se divnoj noci :zviz:
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25272
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 21 jun 2019, 00:10

As we 1st reported Sunday night, Spurs exploring moving 19 & Bertans for 13-16 range. Or 29 & ?? to get 20-24. Depends if their guy is left ;)

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 21 jun 2019, 00:25

Nas il Sekou...al trebat ce trejd.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25272
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 21 jun 2019, 00:45

Raul_64 je napisao/la:Nas il Sekou...al trebat ce trejd.
Tako je,a i svidja mi se sto bi dali Bertansa ako je cilj SF/PF.

Da,bilo bi mi ga zao kao sutera i mislim da ga i nismo koristili kako treba,ali ako se vec dovodi jos jedan SF/PF i ocekuje potpis Gaya,jednostavno nema mjesta za sve.

Odgovori

Natrag na “San Antonio Spurs”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.