San Antonio Spurs

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8088
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la baboedindzeko09 » 14 feb 2023, 03:41

Ja sam mislio da ovaj vaš Branham ima 26-27 godina, onda vidim da je 2003. godište :o Momak ima vrhunski potencijal na obje strane terena, igra dosta zrelo za svoje godine, nadam se da ćete ga lijepo razviti :thumbup:
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 14 feb 2023, 04:22

Raul_64 je napisao/la:
14 feb 2023, 03:25
Kako kvalitetna noc u asocijaciji.

Spursi su bogme previse dobro igrali i bili u egalu na kraju nakon sto su dobili zadnje 3 cetvrtine.
Branham i dalje djeluje kao neko ko ce ubaciti desetine hiljada poena u ovoj ligi.

Bassey treba biti tu dugorocno....vrati se iz povrede i lik je napast opet na skoku sa ovim divovima koje Cle ima.

No to je samo dio....Hornetsi su sa 20 trica potopili Atlantu i otisli smo na 2 razlike.

Samo da su neku tricu sacuvali za naredni duel...izgubit to i pricamo o 4 tekmi razlike kad uzmes obzir h2h i to je GAME OVER.

U srijedu hocu da vidim petorku Speedy Claxton-Beno Udrih-Roger Mason-Kurt Thomas-Nazr Mohammed...
Dobije CHA, a izgubi ATL.Milina. :D :D

#20 pick Malaki Branham quietly averaging 17.4 points on 49% FG this month. Efficient three-level scoring from Ohio State starting to carry over. :cool: :cool:

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 14 feb 2023, 10:52

baboedindzeko09 je napisao/la:
14 feb 2023, 03:41
Ja sam mislio da ovaj vaš Branham ima 26-27 godina, onda vidim da je 2003. godište :o Momak ima vrhunski potencijal na obje strane terena, igra dosta zrelo za svoje godine, nadam se da ćete ga lijepo razviti :thumbup:
Svi pikovi sa zadnjeg naseg drafta su na odlicnom putu.Imaju i priliku za takvo nesto, jer nema pritiska rezultata.

Bice to jos bolje sa dodatnim iskustvom i radom u offsezoni. :cool:

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 14 feb 2023, 13:05

Gotivim DeJountea al prodali smo ga na vrhuncu njegove vrijednosti.Na kraju dana njegov impact nije toliko velik.A moraju ga maxirati uskoro jer ne moze otici besplatno,preko capa su svakako i imaju neke teske odluke.Pogotovo teske kad ti je fransiza Trae Young.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Kugla3
Postovi: 669
Pridružen/a: 06 okt 2019, 22:50
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kugla3 » 14 feb 2023, 14:12

Raul_64 je napisao/la:
14 feb 2023, 13:05
Gotivim DeJountea al prodali smo ga na vrhuncu njegove vrijednosti.Na kraju dana njegov impact nije toliko velik.A moraju ga maxirati uskoro jer ne moze otici besplatno,preko capa su svakako i imaju neke teske odluke.Pogotovo teske kad ti je fransiza Trae Young.
Kad covjek malo bolje razmisli, to sto si napisao ima jako puno smisla. Kao sto kazes moraju mu pare dat da ne ode dzaba, a imaju u ekipi Trae. To svakako nama ide u prilog jer imamo njihove pikove a vrlo lako bi se oni mogli raspasti do 2025 godine. Ne igraju bajno i jos uvijek mi nije jasno zasto je otisao u ATL. Kao zeli da se bori za titulu nema vremena cekati i onda ode tamo.
Ruku cu u vatru stavit da cemo mi pa počevsi vec od slijedece godine biti bolja ekipa od njih, i kad vec gledamo taj prsten siguran sam da ce SA u nekoj blizoj buducnosti biti contender a ne ATL.
Being second is to be the first of the ones who lose.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12689
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Mig_Mig » 14 feb 2023, 15:04

Imamo 13 pikova prve runde do 2029 godine. Samo nek prvi sljedeći bude prvi pik :pray:
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 14 feb 2023, 16:30

Ma bjezi, ne smijem ni pomisliti sta bi znacio 1.pik ove godine za nas.... :rol:

Kunem ti se da njega i ne gledam.Gledam Millera, bracu Thompson i ponekad Scoota.

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 14 feb 2023, 21:00

Jeee.

Ja sam u fazonu gdje skautiram 3,4 pik da budem sretan s tim.Pripremi se za "najgore" , ocekuj najbolje.
Mada nikad se ne zna s ovim stvarima.Mozda Miller kao treci pik bude imao bolju i zdraviju karijeru od svih.

Uglavnom cemo biti u mixu.

I dogodine ce biti proces lijep,jer nismo playoff ekipa al vise necemo gledati tekme kao "moramo izgubit".Gledas mlade igrace kako napreduju i budes sretan dal bio 12,11 il u playinu bez da se puno brines oko toga koji ces pik dobit jer vec imas dovoljno na lageru.

Ovaj proces fransize nije tako lose.Najbolji je proces zvani Tim Duncan sto znaci contender svake sezone al ovaj je drugi najbolji.Najgore kad si zakopan sa ekipom kojoj je vrhunac ako se dokopa druge runde i to je goli qurac ljudi moji.Imas vise pobjeda a manje srece.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 14 feb 2023, 22:40

Raul_64 je napisao/la:
14 feb 2023, 21:00
Jeee.

Ja sam u fazonu gdje skautiram 3,4 pik da budem sretan s tim.Pripremi se za "najgore" , ocekuj najbolje.
Mada nikad se ne zna s ovim stvarima.Mozda Miller kao treci pik bude imao bolju i zdraviju karijeru od svih.

Uglavnom cemo biti u mixu.

I dogodine ce biti proces lijep,jer nismo playoff ekipa al vise necemo gledati tekme kao "moramo izgubit".Gledas mlade igrace kako napreduju i budes sretan dal bio 12,11 il u playinu bez da se puno brines oko toga koji ces pik dobit jer vec imas dovoljno na lageru.

Ovaj proces fransize nije tako lose.Najbolji je proces zvani Tim Duncan sto znaci contender svake sezone al ovaj je drugi najbolji.Najgore kad si zakopan sa ekipom kojoj je vrhunac ako se dokopa druge runde i to je goli qurac ljudi moji.Imas vise pobjeda a manje srece.
E to je to.Pripremam se za najgore da se ne razocaram. :urnebes: :urnebes:

Al salu na stranu, ovi drugi su isto vrhunski, vrhunski potencijali, s tim sto je Victor generacijski talenat, pa se sve ovo drugo stavi ne u drugi, vec u treci plan.

Dogodine definitivno navijamo da se dobijaju tekme, a realnost ce biti maximalno borba za play in.To bi znacilo da cemo opet imati lutrijski pik plus pikove CHA (ako ne budu u POu) i TOR. :ljepota:

Al gledaj ovo :rol: :rol: :rol:



P.S.Gledajuci ovih par tekmi, Graham uopste nije los defanzivac.Nisam znao da se zna dobro potruditi tu, ali mu je zato selekcija suta-haos.Poteze ih lik kao da je superstar.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 14 feb 2023, 23:07

The San Antonio Spurs are signing two-way center Charles Bassey to a new four-year, $10.2 million deal, including strong guarantees of $5.2M

E to se zove dobar posao. :clap:

Bagatela ugovor.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12689
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Mig_Mig » 14 feb 2023, 23:13

Raul_64 je napisao/la:
14 feb 2023, 21:00
Jeee.

Ja sam u fazonu gdje skautiram 3,4 pik da budem sretan s tim.Pripremi se za "najgore" , ocekuj najbolje.
Mada nikad se ne zna s ovim stvarima.Mozda Miller kao treci pik bude imao bolju i zdraviju karijeru od svih.

Uglavnom cemo biti u mixu.

I dogodine ce biti proces lijep,jer nismo playoff ekipa al vise necemo gledati tekme kao "moramo izgubit".Gledas mlade igrace kako napreduju i budes sretan dal bio 12,11 il u playinu bez da se puno brines oko toga koji ces pik dobit jer vec imas dovoljno na lageru.

Ovaj proces fransize nije tako lose.Najbolji je proces zvani Tim Duncan sto znaci contender svake sezone al ovaj je drugi najbolji.Najgore kad si zakopan sa ekipom kojoj je vrhunac ako se dokopa druge runde i to je goli qurac ljudi moji.Imas vise pobjeda a manje srece.
Najgore je kad si nigdje.. evo sa Coltsima sam nigdje pet godina, jer se nije tankalo, pa se ove godine i to desilo, sad znas sta da radis. Nama je ocigledno sljedecu sezonu promijenila ova draft klasa, jer smo uboli sa dva igraca, tome se def niko nije nadao. Ja samo zelim prvi pik i njemu se nadam, mora nas sreca pogledati nakon 25. Godina.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 14 feb 2023, 23:19

Malo me iznenadi da potpisa toliko dug ugovor al na kraju dana nije momak zaradio novca u ligi i €5 mil. garantovano je nesto.

On vec vrijedi vise od ovog ugovora,ne da ce ga prekucati.Da bude kao 3 centar ima da vrijedi ovaj novac.
Novac koji je 2 % capa ? o cemu pricamo uopste.Nije ni minimalac bolan.Ako bude 2 centar to je vec bezobrazno.

Pokazao potencijal za to dok je igrao.Cak smo iskoristili ovaj dio gdje ga nije bilo da ga produzimo jeftino.Jos punu kontrolu imas ako prekuca ugovor da ga produzis.Poslije u bilo kojem dilu ga mozes flipovati jer je koristan igrac na minimalcu i svako bi to cijenio.Njegovi on/off brojevi su asprudni,mal uzorak naravno al covjek ima elitnu vjestinu jednu sto samo po sebi znaci mnogo.SKOK.Poslije jos nismo vidjeli 10% potencijala.

22 godine , jos jedan mlad insan za ovu ekipu.

Trejdat Jakoba koji za 9 mil. je odlican al za 18 mil. il koliko ce ga neko morati platit nije toliko odlican.
Trejdati Jakoba , osigurati Basseya dugorocno na KRADJI od ugovora i sad imati jos 20 tekmi njemu da pruzis potrebne minute da se razvije.

Radi se dobro...i nije da ja nisam zadnjih godina kritikovao dosta poteza al rade sve logicno.

I Bassey mozda nece zavrsit nista posebno (iako mi se fakat svidio u onom limitiranom vremenu) al 4 godine na minimalcu , gdje samo 2 je garantovano, gdje poslije imas full bird rights i smijesno bolan.Protiv Clevelanda je bio + 8 u 12 minuta jer covjek igra sa nemogucim motorom.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 14 feb 2023, 23:25

NEZALAGANJE je napisao/la:
14 feb 2023, 22:40
Wembi je san al sebi kazem....imas 85 % sanse da ga neces dobit.Necu da si pruzam nadu uopste.
Toliko fakat da ga ignoriram.Jer ako imas prvi pik ocigledno ga uzimas i neces ni razmisljat al nemam vremena za takvo nesto.
Mig_Mig je napisao/la:
14 feb 2023, 23:13
Ne trebas ici na drugi primjer od Spursa.Mi smo bili u tom paklu medirokriteta nakon trejda Kawaja.
Nismo dobili 1 playoff rundu.Nismo dobili Luku,Moranta,Ziona il koji vec top pikovi su dolazili poslije.
Jednostavno si postojao kao ekipa koja nije dovoljno dobra za bilo sta niti dovoljno losa za reset.PAKAO.

Imamo srece/znanja da smo uboli ove nize pikove.I nije da tu mislim na Keldona koji je uzasno nizak.

Vec i 9 i 11 pik nisu garancije na draftovima...a mi u Sohanu i Vassellu imamo dva kamen temeljca naredne ozbiljne ekipe.

I sad cekamo jos jednog..
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7486
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Felixians4 » 15 feb 2023, 00:11

Mali Bassey zavređuje ozbiljnu prigodu, ovaj ugovor je fair. Odmah mi se dopao kad sam malo gledao nedraftirane kad je izišao, raul i nezalaganje, opisali ste sve. Zaista mi ne priliči Spursovcima da ovako bezobrazno i otvoreno navijate da se gubi, nije to ugodno čitati sa strane, pogotovo kad su promijenili šanse na lutriji. Isto tako, taj Wembanyama će vrlo izgledno jemati problema s ozljedama kao i SVI unicorni i recimo, jako teško će dostići level najboljih Europljana trenutno. Jasno, to vrijedi i za narednih 5 draft klasa za bilo kog momka, no mogli bi malo splasnuti s euforijom ovako uvrnutom.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 15 feb 2023, 01:04

Raul_64 je napisao/la:
14 feb 2023, 23:19
Malo me iznenadi da potpisa toliko dug ugovor al na kraju dana nije momak zaradio novca u ligi i €5 mil. garantovano je nesto.

On vec vrijedi vise od ovog ugovora,ne da ce ga prekucati.Da bude kao 3 centar ima da vrijedi ovaj novac.
Novac koji je 2 % capa ? o cemu pricamo uopste.Nije ni minimalac bolan.Ako bude 2 centar to je vec bezobrazno.

Pokazao potencijal za to dok je igrao.Cak smo iskoristili ovaj dio gdje ga nije bilo da ga produzimo jeftino.Jos punu kontrolu imas ako prekuca ugovor da ga produzis.Poslije u bilo kojem dilu ga mozes flipovati jer je koristan igrac na minimalcu i svako bi to cijenio.Njegovi on/off brojevi su asprudni,mal uzorak naravno al covjek ima elitnu vjestinu jednu sto samo po sebi znaci mnogo.SKOK.Poslije jos nismo vidjeli 10% potencijala.

22 godine , jos jedan mlad insan za ovu ekipu.

Trejdat Jakoba koji za 9 mil. je odlican al za 18 mil. il koliko ce ga neko morati platit nije toliko odlican.
Trejdati Jakoba , osigurati Basseya dugorocno na KRADJI od ugovora i sad imati jos 20 tekmi njemu da pruzis potrebne minute da se razvije.

Radi se dobro...i nije da ja nisam zadnjih godina kritikovao dosta poteza al rade sve logicno.

I Bassey mozda nece zavrsit nista posebno (iako mi se fakat svidio u onom limitiranom vremenu) al 4 godine na minimalcu , gdje samo 2 je garantovano, gdje poslije imas full bird rights i smijesno bolan.Protiv Clevelanda je bio + 8 u 12 minuta jer covjek igra sa nemogucim motorom.
Stvarno smijesan novac, taman da ga sutra otpustis i isplatis mu ovih garantovanih 5mil.Ovaj potpis je bas bio u stilu OKCa i Prestia, koji radi ovakve stvari unazad par godina sa ovim tipom igraca.Das im garantovan novac na duzi period, a oni to fakticki moraju prihvatiti, jer je druga opcija G liga.

Inace, kad gledam Basseya sa onim njegovim izbacajem koji je malo mehanicki (iako u zadnje vrijeme kad je igrao nije sutirao izvana, a znamo da moze) lici mi na potencijalnu upgradeovanu verziju Kurta Thomasa. Undersized za C, ali dovoljno jak da se niko ne moze igrati sa njim u reketu sto je dokazao i sinoc protiv sigurno najdominantnijeg dvojca u ligi.Atletican je, dobar skok kako kazes, osjecaj za blokadu i ima prostora da se doda i taj sut.U zavisnosti ko nas dopadne na draftu, bice 2. ili 3.C ekipe naredne sezone.Birch nece biti nikakav bitan faktor, ako ga u medjuvremenu ne otpustimo ili trejdamo u nekom paketu.

Trejdom Poeltla, mi smo dugorocno povecali cap prostor.

Sad je fokus da se izgubi od CHA sutra.To je fakticki must, a onda poslije AS pauze i povratkom Vassella mozemo igrati opusteno, jer bi top 3 mjesto bilo obezbijedjeno 99%.

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 15 feb 2023, 23:43

Tekma sezone !!!
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

nepoznat1
Postovi: 1955
Pridružen/a: 06 jan 2015, 00:47
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la nepoznat1 » 15 feb 2023, 23:47

Kakva je situacija sa Primom, hoce li se vracati nekad na teren ili mu je gotova karijera (u Spursima ako nista drugo)?

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 16 feb 2023, 01:56

Primo perveznjak je umro da bi superiorni talenat mogao zivjeti.

Samo Branham je previse komforan vec sad i mogao bi sjebat ovu tekmu :urnebes:
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Kugla3
Postovi: 669
Pridružen/a: 06 okt 2019, 22:50
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kugla3 » 16 feb 2023, 02:12

Raul_64 je napisao/la:
16 feb 2023, 01:56
Primo perveznjak je umro da bi superiorni talenat mogao zivjeti.

Samo Branham je previse komforan vec sad i mogao bi sjebat ovu tekmu :urnebes:
Frajer igra kao da je vec 5 godina u ligi, kakav potencijal ima za koš. Ma tu je Devonte ako nesto krene po zlu on ce da vrati to u normalu :rol:
Being second is to be the first of the ones who lose.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 16 feb 2023, 02:13

ElTigre9 je napisao/la:
15 feb 2023, 23:47
Kakva je situacija sa Primom, hoce li se vracati nekad na teren ili mu je gotova karijera (u Spursima ako nista drugo)?
Sa nama je zavrsio.Otpustili smo ga.

@Raul Ubice ih Branham. :rol: :rol:

Odgovori

Natrag na “San Antonio Spurs”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.