San Antonio Spurs

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 09 nov 2018, 13:00

Ja vala trenutno ne navijam ni za playoff ni tank.Nek sezone jos ide kako ide pa cemo vidjeti.Da pohvalim DeRozena,momcina igra super.

S druge strane navijam za Toronto.Makar dobili 30 pik opet je pik prve runde i tu smo nasli DeJountea takodje
Tako da dva pika ce dobro doci.Nek nastave oni derat a gdje ce nas pik zavrsit otom,potom.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 10 nov 2018, 19:35

Veceras jako bitna utakmica,a mi bez Gaya,Gasola,Poeltla,te od ranije Walkera i Murraya.Bice jako tesko dobiti HOU.Nadam se minutama za Metua,a sigurno ce ih biti.Taman da pokaze svoj potencijal.

Avatar
YaSSaL
Postovi: 3027
Pridružen/a: 15 avg 2009, 22:01
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la YaSSaL » 11 nov 2018, 08:28

White odlican! Ne znam da sam ga kad u boljem izdanju vidio.

Solidno guramo, 7-4.

P.S. HOU je cirkus.

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 11 nov 2018, 13:40

Steta povrede jer je izgledao fenomenalno u ljetnoj ligi.

Vjerovatno je on i bolji fit sa DeMarom i LaMarcusom.Mislim jest sa svojim sutem.
Ima sad jedinstvenu priliku da se nametne i postane bitan dio ove ekipe u buducnosti.

Ljepse tekme odma gledati..
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 11 nov 2018, 15:05

White pokazao zasto smo ga cekali.Rasteretio je DeRozana kad je kreacija u pitanju i odigrao bas dobro.Samo nek ovako nastavi. :clap:

Kazu da se Rudy vraca u ponedjeljak,pa me zanima kakva ce nam petorka biti!? Ja bih ostavio Forbesa na PGu plus DD-Gay-Dante-LMA.Jeste White bolji od Forbesa,ali trojka Forbes-Mills-Belli ne moze i ne smije igrati zajedno,sad kad imamo opcije.Usput,White bi u 2.petorci imao loptu u svojim rukama,sklonio bi Millsa od iste,te mogao biti taj igrac koji im nedostaje kad je u pitanje kreacija i mogucnost da se napadne obruc.

Moram reci da je meni nocas i Pondexter izgledao dobro.Sut,napadao obruc,igrao solidnu odbranu...

Takodje,kad vidim trenutnu situaciju na Zapadu,ne mogu se oteti dojmu da smo sa zdravim Murrayem mogli biti u borbi za 2-3 mjesto...Steta bas. :|

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 12 nov 2018, 13:31

Rudy i Poeltl se vracaju veceras i po prvi put u sezoni cemo imati odredjenu sirinu u rosteru. :)

I jedan zanimljiv podatak koji sam upravo vidio...Trenutno imamo najbolji rekord na Zapadu kad su u pitanju medjusobni dueli te konferencije,sto je svakako iznenadjujuce.

Avatar
YaSSaL
Postovi: 3027
Pridružen/a: 15 avg 2009, 22:01
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la YaSSaL » 13 nov 2018, 05:57

Guravo ovo s Kingsima, kao sto sam i ocekivao.

EDIT: I na kraju poraz.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 15 nov 2018, 04:49

Joj blama sunce ti poljubim. :facepalm: :facepalm:
Cak i kad imas opcije,Pop se odluci da igra zajedno trojku Mills-Belinelli-Forbes i tu bi i ja hladno stavio 10p,a ne NBA profesionalac. :oops: :oops:

Sto neko rece,ova ekipa ima 4 brzine.Tu je,drzi se,ali nema 5.da se prelomi tekma.I to je to.

Avatar
YaSSaL
Postovi: 3027
Pridružen/a: 15 avg 2009, 22:01
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la YaSSaL » 15 nov 2018, 06:56

Ocekivao sam svasta ove sezone, ali Sunsi i 20 razlike!?

Prelose.

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 15 nov 2018, 12:07

Jee , nakon b2b poraza od Kinga i Sunsa ja sam team Zion ipak.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 15 nov 2018, 13:27

Raul_64 je napisao/la:Jee , nakon b2b poraza od Kinga i Sunsa ja sam team Zion ipak.
Samo sto to nije realno.Cak i da tankamo,nema sanse da se bude top 2,koji ce biti potreban za draft Ziona.
Realno gledano,ova ekipa nije losa kad je kompletna i kad se rijesi problem defanzivca na perimetru,a to bi trebala uciniti nasa 2 pika.Mislio sam i da ce Walker provesti veci dio sezone u Austinu,kad bude zdrav,ali on ovdje ima mjesta da igra.Mi bukvalno(osim Whitea) nemamo nikog na perimetru ko moze pomoci da se sakriju Mills i Belinelli.Usput,Marco je totalno razocarenje u ovih prvih 13 tekmi.Procenti suta su mu uzasni,a nije da sutira preko ruke,vec sirom otvorene suteve cesce promasuje,nego sto pogadja.Svi kolektivno moraju bolje i niko osim DeRozana nije konstantan.Takodje,mislio sam da ovo necu nikad reci,ali nam fali i Pau ovih nekoliko tekmi.Jednostavno,nismo vise taj kvalitet da mozemo dobiti nekog kad nam fale 3-4 igraca.

kemo10
Postovi: 274
Pridružen/a: 27 maj 2010, 03:06
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la kemo10 » 15 nov 2018, 14:37

Mene je najvise razocarao Poeltl. On mi je prosle godine bio najbolji centar toronta, ali u spursima je totalno pogubljen.

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kanye » 15 nov 2018, 16:29

Mi nemamo beka osim DeRozana na rosteru trenutno. White je ok backup. Ostatak je za d lige. Od visokih samo LMA imamo. S trejdom jednog od njih dvojice Zion je nas.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 15 nov 2018, 16:55

Ma znam da su sanse izuzetno male al bi radije bio u lutriji (ne samo zbog njega)vec se nadao playoffu sa ovom ekipom.

Jos se imao jedan od laksih rasporeda.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 15 nov 2018, 18:24

Treba igrati(tako ce i biti),pa sta se desi.Moze i ova ekipa napredovati.Jesmo imali laksi raspored,ali smo imali i povrede i odsustva koja sa ovim rosterom ne mozemo priustiti.Puno je kad fale 4 igraca i to svi imaju mjesta u rotaciji.Ne izgledamo mi toliko ni lose.Pogledajte rekorde BOS,PHI,UTA,NOP,LAL...Svi su projecirani iznad nas,a ne igraju nista bolje.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 16 nov 2018, 00:52

Dobro to Jeff pojasni kad je u pitanju sve glasnije tankiranje...

So when Duncan arrived, he wasn't *really* joining a 20-win roster. He was joining a roster that had won 59 games in 1995-96, and 62 in 1994-95.

There's really no comparison to what happened to the Spurs in the Duncan lottery, and what the Tank Brigade is asking of the team now.

On top of all that, the Spurs didn't exactly tank to get Duncan in 96-97. Injuries limited David Robinson to six games. Others were hurt as well. The Spurs didn't blow up the roster to get Duncan. They had a healthy Robinson (and others) to complement him.


Tako da sve ove price da se roster "rasturi" kako bi se povecale sanse za tankiranje su meni smijesne,prvenstveno sto se nikad ne zna kakav ce ko sa drafta biti,a onda kako opet privuci zvijezde,jer zvijezde dolaze u timove koji ce se boriti za titulu,a ne u tim sa potencijalom.Ako se lutrija desi sama od sebe ok,ali svjesno tankiranje,NE!

Avatar
YaSSaL
Postovi: 3027
Pridružen/a: 15 avg 2009, 22:01
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la YaSSaL » 16 nov 2018, 06:47

Mrljava igra cijelo drugo poluvrijeme, pomirim se s porazom i evo napravismo seriju na pola cetvrte i pridjosmo na -2. I sad cu se ja pocet' nervirat'... :facepalm:

Avatar
YaSSaL
Postovi: 3027
Pridružen/a: 15 avg 2009, 22:01
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la YaSSaL » 16 nov 2018, 07:16

I na kraju jos jedan poraz. Samo se bezveze nervirao.

LMA je uzasan.

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kanye » 16 nov 2018, 11:05

NEZALAGANJE je napisao/la:Dobro to Jeff pojasni kad je u pitanju sve glasnije tankiranje...

So when Duncan arrived, he wasn't *really* joining a 20-win roster. He was joining a roster that had won 59 games in 1995-96, and 62 in 1994-95.

There's really no comparison to what happened to the Spurs in the Duncan lottery, and what the Tank Brigade is asking of the team now.

On top of all that, the Spurs didn't exactly tank to get Duncan in 96-97. Injuries limited David Robinson to six games. Others were hurt as well. The Spurs didn't blow up the roster to get Duncan. They had a healthy Robinson (and others) to complement him.


Tako da sve ove price da se roster "rasturi" kako bi se povecale sanse za tankiranje su meni smijesne,prvenstveno sto se nikad ne zna kakav ce ko sa drafta biti,a onda kako opet privuci zvijezde,jer zvijezde dolaze u timove koji ce se boriti za titulu,a ne u tim sa potencijalom.Ako se lutrija desi sama od sebe ok,ali svjesno tankiranje,NE!
Ne moze se poredit roster sa DRobom s ovim sto danas imamo. Ovdje i da dobijes Duncana ne bi u 2 sezone osvojio titulu.
Tada smo imali srece s povredama jer vjerovatno ne bi imali nijedne titule, a ovako imamo 5.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 16 nov 2018, 12:59

Ma ja zelim sto veci pik da bi mogli dobit max talenat (ne mora biti nafaka sa Zionom).
A pokazali smo da i sa 15 pikom(iako nije bio nas)napravili smo cuda sa voldemortom.Nassir Little bi mogao biti slican projekat.
(ne kazem da ce on biti tu al ko zna , ko zna gdje mozes zavrsit sa ovim novim procentima isto)

Tak da bi vise volio 12 pik nego playoff sa 8 pozicije.

Ne mora totalno rasturanje , jedino ako dobijemo bas dobre ponude za LaMarcusa il koga vec.
Ako bude Fili zeljela Bellia i neke sutere etc.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Odgovori

Natrag na “San Antonio Spurs”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.