San Antonio Spurs

Kugla3
Postovi: 669
Pridružen/a: 06 okt 2019, 22:50
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kugla3 » 27 jun 2022, 23:56

Ali samo mi jedna stvar nije jasna u cijeloj priči. Sto ce Hawksima DJ. Budimo realni ni sa njim a ni bez njega nisu kandidati za titulu, shvatio bi da to rade Clippersi, Heat ili Boston ali Atlanta nikako. I jos jedna stvar nisam ni zato da Jakob ide kao sto sam ranije pisao, ali ako vec neko mora ic neka bude on i dovedi Aytona ć, samo mi DJa ne diraj. Mislim da Pop nije zasluzio da po stare dane zivce gubi svaku drugu noc.
Being second is to be the first of the ones who lose.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25268
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 28 jun 2022, 00:50

Kugla3 je napisao/la:
27 jun 2022, 23:56
Ali samo mi jedna stvar nije jasna u cijeloj priči. Sto ce Hawksima DJ. Budimo realni ni sa njim a ni bez njega nisu kandidati za titulu, shvatio bi da to rade Clippersi, Heat ili Boston ali Atlanta nikako. I jos jedna stvar nisam ni zato da Jakob ide kao sto sam ranije pisao, ali ako vec neko mora ic neka bude on i dovedi Aytona ć, samo mi DJa ne diraj. Mislim da Pop nije zasluzio da po stare dane zivce gubi svaku drugu noc.
Ma i meni je nidje veze da se DJ uklapa ATL.Pa on nije igrac koji ce biti najbolji ako ga odmaknes od lopte, a neces sad Younga odmaknuti, a dati njemu loptu.Nema logike, kako kazes.

Ovo je, kako rekoh, samo opipavanje terena od strane nasih.Nesto slicno je i Stein rekao. Mi smo ocigledno nabili neku cijenu i gledamo hoce li neko zagristi!? Realno AS igrac i treba da ima cijenu. Oko superstara gradis.

Definitivno sam za opciju da idemo na Aytona, pa onda Jakoba dati za jos nekog korisnog igraca ili pik 1.runde kako ranije govorih. Ako PHX mecira, ides dalje.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7494
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Felixians4 » 28 jun 2022, 01:17

Ne podbadam(ne trebam ti 1000x ponavljati koliko te cijenim),ali jak je Nezalaganje s ovim manipuliranjem. Tako lani sve moje se obistinilo što ćete raditi i kako će ispasti i s Thad Youngom i Whiteom,a on bio žestok kritičar tih poteza da bi kasnije... sad i za Murraya isto... No i simpatično je. Ovo je možda najčišći i sportski najzdraviji dio foruma s jakom Spurs naobrazbom. Raule,Atlanta,nije talijanska Atalanta kod Milana,hehe.

I za John Collinsa ste bili zagrijani totalno u lanjskom FA ,a ja sam i tad rekao da mi je taj playoff prikazao da će ga netko preplatiti(ne utvaram si,koliko li ja puta tek pogriješim). Gallinari će navodno stići u tom poslu izrealizira se,tu onda će biti tramakavanja s buyoutima ili opet čekanjem tradea na deadlineu itd. U svakom slučaju,vi ste ti koji birate dok mnogi paničare,uopće ne brinem da nećete kroz koju godinu biti u ponajboljoj situaciji u ligi s top rosterom. No iskreno,radije bih pokušao ispočetka s mladosti totalno nego očekivao da mi duo Ayton-DeJounte može donijeti u kontinuitetu neka Finala Konf. i jače,budimo realni.

Na kraju tko zna što će se izgodađati i kakve odluke biti donesene, DeJounte je super i svakako se imate čem veseliti. No jel punite vi staff,jedno 25 top stručnjaka proizašlo od Popa zadnjih 10 godina,tko je sada tamo?

Avatar
Felixians4
Postovi: 7494
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Felixians4 » 28 jun 2022, 16:37

spurs talk prenosi(vi ćete možda znati je li vjerodostojno):

San Antonio’s asking price for Murray is four first round draft picks with little to no protections. Alternatively, the Spurs want three minimally protected first rounders and two unprotected first round pick swaps.

3) Interestingly, an insider close to the situation says that the Spurs have multiple teams making a strong push for Murray besides the Hawks. One Eastern Conference team, he says, is offering three first round draft picks and a desirable young player in a proposed swap. He also stated that the Minnesota Timberwolves have expressed serious interest in Murray.

4) Multiple **** have told me the only player on the Hawks the Spurs would value as a possible replacement for a first round pick is Onyeka Okongwu. The 21-year-old big man averaged 8.2 points, 5.9 rebounds and 1.3 blocks in 20.7 minutes per game last season.

On the other hand, the Spurs reportedly view Collins’ $125 million contract as a liability. To match salaries, San Antonio would rather take on Danilo Gallinari and his partially guaranteed contract.

5) One scout believes that the Spurs may be interested in AJ Griffin and Tyrese Martin, the two players the Hawks selected in the draft. Griffin was picked 16th in the first round and Martin was picked 51st overall.

Personally, though, I’m not so sure. On our Spurs Big Board, which ended up being extremely accurate, Griffin was No. 21 — and that was actually lower than Jeremy Sochan, Malaki Branham and Blake Wesley, the three players San Antonio selected in the first round. Martin was No. 58 on the Big Board, so it’s unlikely that he’d be valued as anything more than a throw-in.


From San Antonio’s perspective, there doesn’t appear to be much of a rush. Murray is under contract for two more seasons and is coming off of an All-Star campaign. If this trade doesn’t happen, there will undoubtedly be other opportunities.

7) Why are the Spurs even talking about trading Murray? It’s mostly a matter of the front office doing their due diligence. Murray is an outstanding player but he’s not an untouchable cornerstone. If San Antonio is blown away by a trade offer, they have to at least consider pulling the trigger on such a franchise-altering deal.

There’s talk that the Spurs are hesitant to give Murray a $200-plus million contract in two years. While that may be part of the calculations the front office is doing when evaluating these potential trades, it’s not the main motivation.

8) I’ve been told that Murray hasn’t asked for a trade. He is said to be open to joining the Hawks (he’s been in contact with Trae Young in recent days) but he’s not applying any pressure to complete the deal.

Has Gregg Popovich okayed trading Murray? No **** I talked has an answer to that question.







Šta siamonoi kaže,može li reći "ups,zayebo sam se pri Clarke-Murray raspravi" ? Ala ljudi ne vole kad im ukažeš na greške,čudo.




Myles Turner? Dogodine je free agent,cijena mu je najniža što je ikad bila ,a prije par godina vjerojatno bi mu ugovor išao i do maxa ili skroz blizu te su tražili što vi sada za Murraya ako ne i jače. Na koga bi potrošili Cap sada i dogodine od eventualnih FA kroz potpis ili trade?

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 28 jun 2022, 21:02

Ideja Turnera djeluje bolja od igraca Turnera.

Mada mi se uvijek svidjao , jos se vrati kuci u Texas i bla,bla.
No visoki sa problemima sa povredama nije bas idealno.

Nije to ni bitno , bitno je vidjeti sta ce se uradit sa Murrayom.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 28 jun 2022, 22:21

Od Atlante su mi samo Okongwu i Hunter zanimljivi.A cak i Hunter manje nakon Sohana.

Da ne bi bilo samo pikovi.Okongwu i pikovi bi bilo zanimljivo.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7494
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Felixians4 » 28 jun 2022, 22:40

Raul_64 je napisao/la:
28 jun 2022, 22:21
Od Atlante su mi samo Okongwu i Hunter zanimljivi.A cak i Hunter manje nakon Sohana.

Da ne bi bilo samo pikovi.Okongwu i pikovi bi bilo zanimljivo.
vjerojatno tako razmišljaju i u FO. iako sam od Heurtera očekivao više konstante. Na Istoku mislim da bi od tih nekih sastava na rubu play offa i play ina,Cavsima idealno legao DeJounte,samo jasno da se vama ne bi svidjele kontra ponude. No pustimo tračeve,uskoro će biti poznato manje-više sve tko s kime ide ka 2023.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25268
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 28 jun 2022, 23:59

Izasao roster za SL i ocekivano tu su, izmedju ostalih, Primo, Sochan, Branham, Wesley, Wieskamp....

Bicu super zanimljivo za gledati :ljepota: :ljepota:

Avatar
Felixians4
Postovi: 7494
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Felixians4 » 29 jun 2022, 00:21

28% of current head coaches worked or played under Gregg Popovich in San Antonio:

Ime Udoka
Mike Budenholzer
Monty Williams
Steve Kerr
Taylor Jenkins
Doc Rivers
Mike Brown
Will Hardy


ČUDO... Stalno vas zapitkujem,jel moguće ovo nadoknađivati stalno? Jasno da nije,no dovoljno godina je prošlo otkad se zašlo u rebuilding nakon Kawhija da spremno se dočeka momčad koja je tek sad u građenju s novim mladićima tako da kada Pop ode,valjda će adekvatnih nasljednika nadoći.

Kugla3
Postovi: 669
Pridružen/a: 06 okt 2019, 22:50
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kugla3 » 29 jun 2022, 02:18

@felix mislim da je Snyder 90% sljedeci trener Spursa, jer je vjerojatno Popu ovo zadnja sezona.
Sto se tice Turnera mislim da nam on ne treba dok je Jakob tu jer nije to nikakav update za nas bar ne neki značajni, Ayton bi bio ofanzivno e sad defanzivno tu bi se moralo poradit na njemu jer je Jakob jako dobar u defanzivi, tako da bi bila ludost dovesti Turnera a ovoga se rijesit.
Being second is to be the first of the ones who lose.

Kugla3
Postovi: 669
Pridružen/a: 06 okt 2019, 22:50
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kugla3 » 29 jun 2022, 02:20

Raul_64 je napisao/la:
28 jun 2022, 22:21
Od Atlante su mi samo Okongwu i Hunter zanimljivi.A cak i Hunter manje nakon Sohana.

Da ne bi bilo samo pikovi.Okongwu i pikovi bi bilo zanimljivo.
Okongwu i Hunter sigurno zanimljivi igrači samo Collins nikako, evo citam da je se i Miami izgleda uključio u bitku za DJ. Mada sam ja misljenja da od svega ovoga nece biti nista, bar se nadam tome.
Being second is to be the first of the ones who lose.

Kugla3
Postovi: 669
Pridružen/a: 06 okt 2019, 22:50
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kugla3 » 29 jun 2022, 05:55

Naleti na zanimljivo pitanje na Twitteru.

SPURS FANS: What would you prefer for the next 5 years?

Option A:
Dejounte (Max Contract) - Vassell - Keldon - Sochan - Ayton (Max Contract)

Option B:
Primo - Vassell - Keldon - Sochan - Okongwu
3 extra first round picks & 2 extra pick swaps

Tesko je ovdje dat pravilan odgovor, mada ja vise naginjem na opciju A jer realno mrzim gledati kad ekipa nije konkurentna.
Ova petorka pod A izgleda jako fino na papiru.
Being second is to be the first of the ones who lose.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25268
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 29 jun 2022, 15:26

Kugla3 je napisao/la:
29 jun 2022, 05:55
Naleti na zanimljivo pitanje na Twitteru.

SPURS FANS: What would you prefer for the next 5 years?

Option A:
Dejounte (Max Contract) - Vassell - Keldon - Sochan - Ayton (Max Contract)

Option B:
Primo - Vassell - Keldon - Sochan - Okongwu
3 extra first round picks & 2 extra pick swaps

Tesko je ovdje dat pravilan odgovor, mada ja vise naginjem na opciju A jer realno mrzim gledati kad ekipa nije konkurentna.
Ova petorka pod A izgleda jako fino na papiru.
Gledano dugorocno kako mi razvijamo igrace i koristimo dobro, generalno govoreci, pikove 1.runde, bolja je 2.opcija.

Medjutim, slazem se sa tobom da je tesko gledati nekonkurentnu ekipu, a i "slab" sam na Murraya.


Medjutim, sigurno je da PATFO zna bolje i zna sta ce odabrati, jer cilj SA je titula i borba za istu.Nikako mediokritet.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25268
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 29 jun 2022, 17:36

Sochan usao u H&S protokol i upitan za SL. :oops: :facepalm: :facepalm:

Ovo stvarno vise nema smisla...

Kugla3
Postovi: 669
Pridružen/a: 06 okt 2019, 22:50
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kugla3 » 29 jun 2022, 17:54

NEZALAGANJE je napisao/la:
29 jun 2022, 17:36
Sochan usao u H&S protokol i upitan za SL. :oops: :facepalm: :facepalm:

Ovo stvarno vise nema smisla...
Zar to jos uvijek postoji je.bote :crazy:
Camp prije SL sigurno propusta nadam se da igra na SL.
Being second is to be the first of the ones who lose.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25268
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 29 jun 2022, 22:18

Pomalo iznenadjujuce, dali smo QO Lonnieu i tako ga ucinili RFA. On ce sigurno testirati FA, ali sad ima opciju da potpise 1 godisnji ugovor sa nama za 6.3mil kolika je QO, ako mu se nista drugo ne dopadne.

Danas je trening imala i ekipe za SL.

Primo says entering his second season he feels like the game has slowed down and he feels he can finish better through contact.

He does expect the ball in his hands a lot more at SL, but he also said the offense is built to have multiple players handle the ball and attack.

“They’re really good, they’re really good.” - Josh Primo on seeing Wesley and Branham in practice :cool:



Mitch Johnson says Sochan is doing OK in protocols. Asked about Jeremy’s availability in Vegas, the Spurs summer league coach says, “It’s kind of a play it by ear…Hopefully, we get him ramped up, but at this point, we just want him to be healthy and make sure he’s doing OK.”

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 29 jun 2022, 23:10



faaaaaak

izaberes pik na kraju prve runde
napravis igraca , pratis ga svake godine kako postaje bolji , postane all star
i sad ide , normalno da ti nece biti drago

da izvuku najbolju mogucu ponudu
i nemoj mi zadrzavat Jakoba bezveze
da si trejdao i njega vala momentalno
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7494
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Felixians4 » 29 jun 2022, 23:20

Točan je bio prvotni info prekjučer o tradeu i da hoćete Gallinarija.

Raule-pa to je bogatstvo vaše. Realno,ne bi vi daleko s nekom Murray/Sochan/Keldon/Ayton osovinom,ovako ste uradili ono što ste tražili lani i preklani. Tanking s djecom,a mogli bi i biti kompetitivni u gro sezone

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12689
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Mig_Mig » 29 jun 2022, 23:24

E jbg. :plac:
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 29 jun 2022, 23:26

Trebalo je to uradit cim je Kawaj trazio out a ne da mediokritetom od ekipa ganjas rekord Popu.

Bolje je da ti pikovi nisu zasticeni.Ne znam sta bi rekao.
Osim da trejdas Jakoba i sve slicne igrace.Da klinci dobiju minute.
Nema smisla da J-Rich pocne sezonu i mnogi slicni.

Da ti pokusas imati top 5 pik (uz malo srece i 1) a sa ostalim pikovima vec vidis gdje ces zavrsit.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Odgovori

Natrag na “San Antonio Spurs”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.