San Antonio Spurs

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 29 jun 2022, 23:28

I jah.

Mogu cutovti Galinariovu platu na 5 mil jos danas zar ne?

Sa preostalim capom da uzmu lose ugovore i pikove.
Nema smisla da potpisuju sad neke dobre igrace nakon trejda Murraya.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25262
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 29 jun 2022, 23:37

Ode Dejounte. :plac:

Nejasno je samo sto nismo ranije ovo radili kako @raul rece.

Hajde da vidimo sta donose ovi pikovi i koliko su zasticeni!?

@raul Vjerovatno ne mogu jer je koristena da se izkednaci plata sa Murrayevom.

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 29 jun 2022, 23:39

2025 i 2027 nisu zasticeni , 2026 zamjena
2023 od Hornetsa koji je lutrijski zasticen

mah , ti pikovi Atlante su previse daleko da bi razmisljali o njima , vidjet cemo
oni ce ga morati prije nego pocnu se konvertovati maxirat Murraya (a to ocigledno takodje Spursi nisu zeljeli)

Poenta nisu ni ti pikovi toliko , koliko ces ti imati bolji vlastiti pik.

Samo...Jakob,J-Rich,sve kvalitetno (a da nisu klinci) da nisu dio Spursa.

Playmaker pozicija je zanimljiva , sta ce uraditi , Primo PG 1 :zviz:
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25262
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 29 jun 2022, 23:43

Raul_64 je napisao/la:
29 jun 2022, 23:39
2025 i 2027 nisu zasticeni , 2026 zamjena
2023 od Hornetsa koji je lutrijski zasticen

mah , ti pikovi Atlante su previse daleko da bi razmisljali o njima , vidjet cemo
oni ce ga morati prije nego pocnu se konvertovati maxirat Murraya (a to ocigledno takodje Spursi nisu zeljeli)

Poenta nisu ni ti pikovi toliko , koliko ces ti imati bolji vlastiti pik.

Samo...Jakob,J-Rich,sve kvalitetno (a da nisu klinci) da nisu dio Spursa.

Playmaker pozicija je zanimljiva , sta ce uraditi , Primo PG 1 :zviz:
Primo odmah na PGa. Branhama i Wesleya da igraju.Pokusati se rijesiti i Douga. Ma koga se stigne od ovih veterana sad ili do trejd deadlinea.

Ostajemo i maximalno cap fleksibilni.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25262
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 29 jun 2022, 23:47

Remember this, if Spurs trade Dejounte it’s likely because they know things we don’t and are not confident they will be able to retain him when he enters free agency in 2 years.

This isn’t a trade Spurs make just because. Doing this now oppose to waiting is smart business.

Solidan racio.

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 30 jun 2022, 00:03

Moze ti se cinit ovo sto si dobio malim ili ne (vrijeme ce pokazati).

Ovo se svodi na to da nisu htjeli maxirati Murraya da ostanu u **** sredini kao zadnjih par godina.Izabrao si pravac konacno.
Pravac se zove "potreban nam je fransizni talenat oko kojeg cemo gradit".A realnost je da i 2023 i 2024 bi trebali imati visoke pikove.

Malo srece treba za top 3 , kazem malo jer bi apriori trebali biti jedna od losijh ekipa lige.Pogoovo ako budemo forsirali ruki klince.

- Hrpa mladica da pratis i da igraju bitne minute
- Skautiras od Wembanyama u Parizu preko Hendersona u G ligi
- Imas buduce pikove od par ekipa i nadam se da ces nabavit jos koji

Cap fleksibilnost.Nije bitno da uzmemo los ugovor i na 2 godine ako dobijes dobar pik il mlad igrac.
Jer realno nece nam trebati taj cap ni dogodine , nece niko dobar zeljeti doci u ekipu koja se pravi.

Al to su naredni potezi ;

Trejdati Jakoba , trejdati J-Richa...necu Dougia spomenut jer ne znam jel realno dobit bilo sta za njega.
No kljucan je Jakob , jer Dejounte i on su najbolji igraci ekipe bili i to nam odbija 10 + pobjeda lagano.
Jos ako Collins bude zamjena samo , mozda rehabilitujemo njega usput , al bit cemo daleko slabiji tu.

Jer...nije da Primo treba igrati velike minute (podrazumijeva se) vec sve ove rukije zelim vidjeti bez da vide G ligu maltene.

Sta jos...

Izgubit Murraya nije zabavno,nije zabavno izgubit najboljeg igraca za neke dugorocne pikove gdje ne znas dal ces biti ziv uopste.
Al ovo je bolje od mediokritet,stagniranja u mjestu,vjecitih 10,11 pikova gdje pokusavas ubosti neko cudo a to nije realno.
Znamo kako su se napravili 2 velike ekipe Spursa , sa dva prva pika , pa onda si gradio oko toga..

Primo,Keldon,Vassell + 3 rukija (necu ni Trea podcijenit) , meni dovoljno da ucini sezonu podnosljivo.
Ne trebas navijat za poraze , oni ce dolazit sami , trebali bi biti top 5 najlosiji rekord i onda imas sanse za prvi pik kao bilo ko iz te grupe.

Dal Galo ima ikakvu vrijednost kao ogromni ugovor koji istice da ga flipas za nesto? moze biti.

Uzivati u ljetnoj ligi jer to ce biti prva ekipa naredne 2 godine :D
Dodat cemo tu nadamo se i top 3 pik dogodine i mozda jos 1 solidan pik od Hornetsa.Da im posaljemo Jakoba da izbore playoff?

Kad se Derrick trejdao vec smo trebali pretpostavit pravac fransize.

Ja sam dugo zelio ovo...pusti Curria,LeBrona,Kawaja i te ekipe da zavrse svoje u narednu godinu,dvije.Ti razvijaj mladi talenat(koji imas) nadji taj fransizni talenat koji ti fali(top pikovi) i onda koristis cap na mlade igrace koji to zasluze,pokazu kvalitet + neki FA da potpuni ekipu i to je to.Mislit da ce SAS dodavati neke free agente nije realno i nije put uspjeha nikad bio ove fransize.

Murray je dobar igrac i prodao si ga na max vrijednosti prije nego postane problem (oko ugovora) i gotivim ga vala

Al njegov timeline nije timeline ostatka ekipe.On je spreman za vise,ostali nisu jos.
Imati 36-46 skor s njim(i ostalim koje ocekujem da flipamo) je daleko gore nego imati 26-56 skor.Valda je to jasno.

Plus bez najveceg USG playera,ovo je prilika za ostale mlade bekove da se bolje i kvalitetne razviju sa vise minuta i prilike.
Samo da ne rade nesto ekstremno i Keldona flipaju jos,on sa 22 god. je dio timelina , polako.Ne bi rekao.

Sad ce ljudi raspravljat dal si dobio vise,dal si dobio manje.Nije meni bitno to.Drago mi je sto su Atlanta pikove pomjerili u buducnost jer apriori bi trebali biti dobri dogodine a poslije nikad ne znas sa ugovorima,povredama,ostalim ekipama na istoku bla,bla.Meni je bitno da se izabrao pravac,pravi pravac ako pitas mene.Za godinu dana bi sa 10 pikom drafta se preznojavali izmedju odluke da Murraya platis 200 mil. il da clutch ti prije kako ce kao FA otici dogodine.A opet nisi dovoljno los da mastas o Francuzu od 3 metra il playmakeru iz G lige.

Hey , bit ce dobro , sad boli , al zora ima da svane.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12685
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Mig_Mig » 30 jun 2022, 00:39

Bravo Raule, krenimo od kraja, boli ali proci ce, da je bolili prije 5g sad bi vec zaraslo. Krenimo dalje, napisao si par bitnih stvari i maximalnon se slazem.
-Odoabrali smo napokon put,dosta je vrcenja oko 10. Pozicije
-nemas igraca koje bi potpisao sad u FA
-pustit da prodje elita sad i onda napast u budućnosti
Uglavnom, vrijeme je da se polako krene naprijed.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25262
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 30 jun 2022, 00:51

Mig_Mig je napisao/la:
30 jun 2022, 00:39
Bravo Raule, krenimo od kraja, boli ali proci ce, da je bolili prije 5g sad bi vec zaraslo. Krenimo dalje, napisao si par bitnih stvari i maximalnon se slazem.
-Odoabrali smo napokon put,dosta je vrcenja oko 10. Pozicije
-nemas igraca koje bi potpisao sad u FA
-pustit da prodje elita sad i onda napast u budućnosti
Uglavnom, vrijeme je da se polako krene naprijed.
Kad prodje elita, ceka nas generacija potencijalnih buducih superstara kojih je Zapad vec pun.Da ne pricam o Istoku sada.

Samo pogledati talenat ili buduce superstare (neki su vec superstari, a imaju 22-23 godine) koje imaju ekipe poput MEM, DAL, DEN, HOU, OKC, NOP.....

Ja ovaj trejd gledam kao konacno shvatanje nasih da nam treba top talenat.Jedini nacin za nas je kroz draft.To je to.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25686
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la SiamoNoi » 30 jun 2022, 01:01

Spursi napokon skupili muda i krenuli u smjeru koji zagovaram već godinama (dok su pojedinci ovdje tupili da Spursi nikad ne smiju tankirat).Ajde neka.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7478
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Felixians4 » 30 jun 2022, 01:31

SiamoNoi je napisao/la:
30 jun 2022, 01:01
Spursi napokon skupili muda i krenuli u smjeru koji zagovaram već godinama (dok su pojedinci ovdje tupili da Spursi nikad ne smiju tankirat).Ajde neka.
Zagovarao si i da je Clarke=>Murray i svašta nešto. Nebitan si koliko i ja. Hot take boy. Opet si se ispisao s foruma pa pojavio? Uhhh,što je potrebno "muda imati" za tankiranje

Kugla3
Postovi: 669
Pridružen/a: 06 okt 2019, 22:50
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kugla3 » 30 jun 2022, 02:31

@raule sve je to fino sto si ti napisao ali moras imati na umu da tko nama moze garantirati da cemo mi npr. sa top 3 pikom sljedece godine biti kontenderi u iducih 5 godina. Tko nama moze garantirati da istu stvar FO nece napraviti sa Primom, Sochanom ili Keldonom u iducih 5 godina ako postanu AS igraci ili cak i Superstari. Tko nama to moze garantirati da ih nece tradeat ili da im FO nece dati pare koje zaslužuju u tom trenutku . Mislim da je 90% nas smjelo ruku u vatru stavit da ce Kawhi bit dozivotni Spursovac a eno svi znamo kako je zavrsilo, a frajer Superstar bio a i dan danas je. Chris Paul je dobar primjer kako jedan igrac moze dignut ekipu do finala cak, a nama sam siguran je trebao jedan takav na ovaj trenutni roster a sad je sve u vodu palo.DJ nije jos ni blizu kosarkasog primea jos je mlad kosarkas, i mi ga damo na ovaj nacin za tri glupa pika to me od svega najvise boli.Zar nisu mogli mladog perspektivnog centra Okongwua izvuci u ovom tradeu? Sta je Phila napravila u zadnjih 10 godina? Turner 2 pik, Joel 3 pik, Okafor 3 pik, Ben 1,Fultz 1, najveci uspjeh polufinale konkurencije!!!
Nema garancije da ces sa top3 pikom stvoriti Superstara i uzeti titulu naravno sanse su vece nego sa 15pikom ali sve to treba uzeti sa velikom rezervom. Sad smo opet usred nicega i iskreno nemam pojma gdje ovo sve vodi.Puno pitanja a malo odgovora. Ovako bi mozda uz dovođenje Aytona kroz par godina i bili neki kontenderi jer bi ovi igraci tipa Keldon,Devin, Primo Sochan i ostali vec imali iskustva finog a DJ bi bio u najboljim godinama. I naravno ni to ne bi bila garancija za prsten ali mislim da je zabavnije gledati kako ekipa donekle pobjedjiva neko da te svako drugu noc netko gazi iznova i iznova, i tko zna dokada. Ali opet postujem odluku FO oni najbolje znaju sta rade.DJ ovim tradeom nista nije napravio, ide u prosjecnu ekipu. Mislim da ce mi trebati neko vrijeme da se oporavim od ovoga. Sportski pozdrav.

EDIT... Samo jos da na dodam da nasi ocigledno misle da ce nac novog Duncana na draftu. Takav igrac se vise ne radja ili se radja jednom u 100 godina,koji je bio Superstar 20 godina osvojio sve sto se moze osvojiti i ostao vjeran jednoj ekipi, i kao covjek i kao igrac se takav majstor jednom radja. A mozda je i on kriv za ovo kod mene sto me je razmazio pa ja samo ocekujem pobjede, jer tank mi je nepoznata stvar.
Being second is to be the first of the ones who lose.

Avatar
emir18
Postovi: 16491
Pridružen/a: 14 feb 2012, 10:39
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la emir18 » 30 jun 2022, 03:38

Postoji li šansa za trade Keldona jako dobar igrač, uklopio bi se u Udokin sistem odlično .
Kad već se ide u tankiranje, mogu se izvući pickovi od Stevensa pokazao se kao široke ruke.
1956., 1957., 1958., 1959., 1960., 1966., 1998., 2000., 2002., 2014.,2016.,2017.,2018.,2022.,
Sanjam fanfare, slavlje najvece, jesen blistavu i zlatno proljece.
“No Mikey, no no Mikey that was so not right”
“The energy is about to shift”
🇾🇪 🇸🇾 🇦🇫 🇵🇸 🇺🇦🇧🇦

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Belmin6 » 30 jun 2022, 06:50

Ovo je bio jedini realan put franšize. Ipak što napisa @Nez, takodje i ostale ekipe imaju jak mladi core, ali ovako imamo dosta više šanse da napravimo nešto u iducih 5-10 godina. Bolno cuti, ali tako je. Pustiti ovo sa zadnja 3 drafta da igra, uzeti neka 2 ugovora loša na 2 godine i pucaj dalje. Mislim da je vrijeme i da se Pop makne u mirnije vode.

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 30 jun 2022, 10:43

Nema garancije da ces sa top 3 ubosti stuperstara i okrenut fransize al ima vece sanse nego ovo sto smo radili zadnjih godina.

To je sva poenta.Spursi bi u najboljem slucaju se borili za play in dogodine.Cemu to? mi smo sad napustili tu sredinu.A jos vidimo sve vise izvjestaja da Murray je Spursima rekao da nece produzit,ne bi me cudilo od clutch klijenta.Nije da krivim Murraya jer rebuilding ekipa nije ekipa za njega u naponu snage,jos posteno od DeJounea sto je sutio i nije javno kukao pa smo izvukli 3,4 pika.Svako dobro DeJounte (sve do 2024/2025 sezone).

Spursi su uz OKC i Hou lagano najgora ekipa zapada.Ako SGA odigra 50 + tekmi , trebali bi biti slabiji i od Oklahome.A uz sve duzno postovanje prema Murrayu , mi bi vjerovatno mogli potpisat Sextona i jos nekog i biti slicna ekipa kao sa DeJounteom prosle godine (uz par vise pikova).

Cak nesto mislim da rehabilitacija Sextona nije los potez.Opet bi bili losi al dodali jos jednog mladog igraca i ko zna.
(mada nisam neki fan njegove igre)
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25262
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 30 jun 2022, 12:14

Raul_64 je napisao/la:
30 jun 2022, 10:43
Nema garancije da ces sa top 3 ubosti stuperstara i okrenut fransize al ima vece sanse nego ovo sto smo radili zadnjih godina.

To je sva poenta.Spursi bi u najboljem slucaju se borili za play in dogodine.Cemu to? mi smo sad napustili tu sredinu.A jos vidimo sve vise izvjestaja da Murray je Spursima rekao da nece produzit,ne bi me cudilo od clutch klijenta.Nije da krivim Murraya jer rebuilding ekipa nije ekipa za njega u naponu snage,jos posteno od DeJounea sto je sutio i nije javno kukao pa smo izvukli 3,4 pika.Svako dobro DeJounte (sve do 2024/2025 sezone).

Spursi su uz OKC i Hou lagano najgora ekipa zapada.Ako SGA odigra 50 + tekmi , trebali bi biti slabiji i od Oklahome.A uz sve duzno postovanje prema Murrayu , mi bi vjerovatno mogli potpisat Sextona i jos nekog i biti slicna ekipa kao sa DeJounteom prosle godine (uz par vise pikova).

Cak nesto mislim da rehabilitacija Sextona nije los potez.Opet bi bili losi al dodali jos jednog mladog igraca i ko zna.
(mada nisam neki fan njegove igre)
Izasao je izvjestaj jos sinoc da je Murray rekao PATFOu da zeli da se bori za titulu i da nece produziti ugovor zbog toga.
Otuda cinjenica da je i on bio neiznenadjen trejdom i da je napisao lijep oprostaj:

SAN ANTONIO I LOVE YOU FOREVER…..🖤 Thank You
@spurs
And The Whole City For Believing In Me And Embracing Me From DAY ONE. I Want To Write A Whole Book But It’s Not Easy. We Are Family And Its Always Going To Be Bigger Than Basketball!!!

100% bi prozivao i pominjao lojalnost da on sam nije bio dio ovog dogovora, jer je takav.Hvala mu za sve, zasluzio je da ga se voli i postuje.

E sad, sinoc je vec govoreno da je nama jedini nacin da nadjemo superstara draft.Garancije nema, kako rece i @raul, ali se pokusati mora.Sto bise pikova, bolja sansa.Prosta logika.Mi nismo i nikada necemo biti top destinacija vrhunskih FAova.Za nas je draft, razvoj i pametno poslovanje. Tog pravca se i drzimo.

To sto ti govoris @kugla sa kompetitivnog stajalista skroz razumijem.I sam sam protiv nekonkurentnog tima i taktike "poraz za porazom". Tesko je to sazvakati za nas navijace fransize za najvisim procentom pobjeda u modernom NBAu i prva misao nam je daj nadogradjuj, daj Murrayu max, ganjaj Aytona za max itd. Do dugo ujutro je i meni ta misao bila, a onda otvorim rostere drugih ekipa na Zapadu...
Evo i sa Murrayem i Aytonom i razvojem mladih, da li je to sampionski roster pored GSW, LAC, DAL, DEN zdravog, nadolazeceg MEM itd? Nije, jer NEMAMO superstara, a cap bi bio zakljucan. Dakle, mediokritet.Onda kontas, ma hajde proce njihovo za par godina, pa pogledas sta sve ima NOP, OKC, sad i HOU sa 2 top pika. I ovo je sve bez da gledas talenat ekipa sa Istoka.Drugim rijecima, ogroman posao je pred nama, ali je PATFO odabrao pravi put, a evo i Pop zeli da vodi djecu. Uziva u tome sto nam je ogroman plus.

Idemo naprijed i idemo prikupljati pikove dalje.

P.S. Top 3 najgora rekorda je takodje sad pod moranje.Mora se maximizirati sansa za Francuza.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25262
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 30 jun 2022, 13:07

Bobby Marks sinoc objavi da je izgleda Galinariu garantovano samo 11mil kako bi se ovaj trejd realizovao. Ostatak sume koji treba biti garantovan je ocigledno pomjeren za neki drugi datum, tako da, ako ga otpustimo, imacemo manji cap hit.

Kugla3
Postovi: 669
Pridružen/a: 06 okt 2019, 22:50
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kugla3 » 30 jun 2022, 14:09

Jutro je uvijek pametnije od noci.
A pomirio sam se vec sa situacijom, na prvu kad sam vidio da je trade dogovoren sam bio poludio, ali nisam znao za informaciju da je rekao da se zeli boriti za titulu i vjerojatno da je od toga sve i pocelo i tako zavrsilo sa tradeom.
Jedino sto je sigurno u ovoj priči je da ce ovo bit jako dug i bolan proces bar za navijače. Tko prezivi pricat ce. Druge nema.

PS. Nisam upucen puno oko Francuza zar je to takav talent!? Znam samo da je jako, jako visok i da nije bas imao neku sezonu u ASVELu.Naravno jako mlad igrac ali mora bit neki talent cim mu predvidjaju 1 pik.
Being second is to be the first of the ones who lose.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25262
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 30 jun 2022, 14:39

Kugla3 je napisao/la:
30 jun 2022, 14:09
Jutro je uvijek pametnije od noci.
A pomirio sam se vec sa situacijom, na prvu kad sam vidio da je trade dogovoren sam bio poludio, ali nisam znao za informaciju da je rekao da se zeli boriti za titulu i vjerojatno da je od toga sve i pocelo i tako zavrsilo sa tradeom.
Jedino sto je sigurno u ovoj priči je da ce ovo bit jako dug i bolan proces bar za navijače. Tko prezivi pricat ce. Druge nema.

PS. Nisam upucen puno oko Francuza zar je to takav talent!? Znam samo da je jako, jako visok i da nije bas imao neku sezonu u ASVELu.Naravno jako mlad igrac ali mora bit neki talent cim mu predvidjaju 1 pik.
Nadocemo mi svi vremenom.Polako.

Wembanyama ne da je talenat, nego je cudo prirode kakvo se rijetko pojavi. On je ovaj Holmgren na kvadrat.Vec igra Euroligu, pa je i tu u prednosti.

Samo pogledaj ovaj kratki video:



Usput, Brett Brown se vraca na klupu da radi sa Popom umjesto Becky. :ljepota:

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 30 jun 2022, 21:56

Waive je prvi potez Spursa koji pokazuje da ce prihvatit upotpunosti mlada ekipa/tank put.

Potreban trejd Jakoba >>>
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 30 jun 2022, 23:34

Lonnie bivsi , hvala za hajlajce , steta sto nisi naucio igrati kosarke za 4 godine.

Da bacim u univerzum ovo prije pocetka , zelim Jalen Smitha i dalje , naravno podrazumijeva se Jakobov trejd.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Odgovori

Natrag na “San Antonio Spurs”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.