San Antonio Spurs

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Clutch » 27 apr 2019, 22:15

Kanye je napisao/la:Kosarka brate.
Ah sorry

Tanak sam sa euro kosarkom :mrgreen:
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 28 apr 2019, 05:45

The San Antonio starters combined to score two points (LaMarcus Aldridge) in the first quarter. That's the fewest combined points by a starting five in the first quarter of a playoff game in the last 20 postseasons according to ESPN Stats and Info.


Sve stalo u jednu recenicu.Najgora utakmica sezone u najgore vrijeme,ali to je ovaj tim-definicija nekonstantnosti.

Cekamo draft. :kafa:

Avatar
Interista02
Postovi: 1043
Pridružen/a: 05 maj 2013, 20:37
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Interista02 » 28 apr 2019, 06:00

Sad kada su se Denverovi igraci usrali, kod nas nema niko da povuče. Chokeri, dajte muda saberite

Avatar
YaSSaL
Postovi: 3027
Pridružen/a: 15 avg 2009, 22:01
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la YaSSaL » 28 apr 2019, 06:36

I to bi bilo to, momcovi.

Zadovoljan sezonom.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12680
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Mig_Mig » 28 apr 2019, 06:38

Kako smo sutali dobro smo ikakvu priliku imali na kraju.OK sezona
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 28 apr 2019, 06:40

Ok,nismo ocekivali mnogo toga,ali kakve mentalne greske su pravili veterani. :oops: :oops:

Prvo,u nekoliko navrata kad se stizala prednost,ne znaju sta se igra i posjed zavrsi lose,pa onda i ova glupost na kraju da niko na je.benom parketu ne zna da treba faulirati iako cijela klupa skace.Nevjerovatno. :oops:

Ove stvari su nedopustive,ma kakav protivnik bio.

Avatar
YaSSaL
Postovi: 3027
Pridružen/a: 15 avg 2009, 22:01
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la YaSSaL » 28 apr 2019, 06:48

Nedopustivog nam nikad nije manjkalo. Cini se da drugacije i ne znamo. To i daje car svakoj nasoj pobjedi, jer osim protivnika, moramo prvo pobijediti sami sebe.

Iz sezone treba ponijeti samo ono najbolje i u sljedecoj ce biti iskorak.

lumani
Postovi: 14870
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la lumani » 28 apr 2019, 10:00

NEZALAGANJE je napisao/la:Ok,nismo ocekivali mnogo toga,ali kakve mentalne greske su pravili veterani. :oops: :oops:

Prvo,u nekoliko navrata kad se stizala prednost,ne znaju sta se igra i posjed zavrsi lose,pa onda i ova glupost na kraju da niko na je.benom parketu ne zna da treba faulirati iako cijela klupa skace.Nevjerovatno. :oops:

Ove stvari su nedopustive,ma kakav protivnik bio.

A prerano ste i Whitea digli u nebesa.

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kanye » 28 apr 2019, 11:48

Kako glup poraz jebote. Zadnji posjed DeGrozana. Zadnja odbrana. :puke:

Ja sta je nama Toronto uvalio. Kaze lider. 2 tinejdzera pametnija od njega.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7298
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kobe Bryant » 28 apr 2019, 13:02

Kanye je napisao/la:Kako glup poraz jebote. Zadnji posjed DeGrozana. Zadnja odbrana. :puke:

Ja sta je nama Toronto uvalio. Kaze lider. 2 tinejdzera pametnija od njega.
Morao je dati pas u korner Mills-u jer je bio sam to je eventualno -1 na 27 sec do kraja , ovo su mentalne greske koje nisam navikao da vidjema kod vas , veceras je bilo previse , skokovi u napadu , ali ne slucajnjni skokovi u napadu nego cisti ne box out totalno mentalne greske .

Svaka cast Popu kad aje izvokuao iz ovog rostere o sto je izvukao , cak ste mogli i dobiti seriju , u prediktoru sam i tipovao na vas , ali DeRozan i LMA su zakazli

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 28 apr 2019, 13:23

lumani je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:Ok,nismo ocekivali mnogo toga,ali kakve mentalne greske su pravili veterani. :oops: :oops:

Prvo,u nekoliko navrata kad se stizala prednost,ne znaju sta se igra i posjed zavrsi lose,pa onda i ova glupost na kraju da niko na je.benom parketu ne zna da treba faulirati iako cijela klupa skace.Nevjerovatno. :oops:

Ove stvari su nedopustive,ma kakav protivnik bio.

A prerano ste i Whitea digli u nebesa.
White je fantastican.Tu uopste nema dileme. ;)

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 28 apr 2019, 13:32

Kanye je napisao/la:Kako glup poraz jebote. Zadnji posjed DeGrozana. Zadnja odbrana. :puke:

Ja sta je nama Toronto uvalio. Kaze lider. 2 tinejdzera pametnija od njega.
Kiksao DDR,ali isto tako jedini uz Forbesa preuzeo odgovornost i vratio nas u tekmu.Odigrao najefikasniji PO zivota u 1.sezoni kod nas.Itekako zadovoljan njime.Nije elitna klasa i to treba da izbijes sebi iz glave u nekim svojim ocekivanjima.
Uostalom,mi ovu seriju nismo izgubili zbog svojih glavnih igraca vec zbog ofanzivne produkcije pojedinaca koji su gotovo nestali,a itekako su nam bitni.

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kanye » 28 apr 2019, 14:51

NEZALAGANJE je napisao/la:
Kanye je napisao/la:Kako glup poraz jebote. Zadnji posjed DeGrozana. Zadnja odbrana. :puke:

Ja sta je nama Toronto uvalio. Kaze lider. 2 tinejdzera pametnija od njega.
Kiksao DDR,ali isto tako jedini uz Forbesa preuzeo odgovornost i vratio nas u tekmu.Odigrao najefikasniji PO zivota u 1.sezoni kod nas.Itekako zadovoljan njime.Nije elitna klasa i to treba da izbijes sebi iz glave u nekim svojim ocekivanjima.
Uostalom,mi ovu seriju nismo izgubili zbog svojih glavnih igraca vec zbog ofanzivne produkcije pojedinaca koji su gotovo nestali,a itekako su nam bitni.
Ma Forbes, Gay, White i Mills jedini na nivou ovu seriju. I to je ii Gay bio uzasan do zadnje dvije tekme.

LMA previse defanzivno radi pa u napadu ne moze, al Demar mora ovo odluciti.
Ti stalno ponavljas da smo dobro prosli u tradeu, a bolje da smo uzeli na prevaru Siakama samo nego ovu dvojicu. Mada Poeltl obecava.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 28 apr 2019, 15:18

DDR je morao biti ukljucen u trejd da bi brojke funkcionisale.Nadalje,Pop je zelio All stara nazad.Itekako smo dobro prosli u trejdu,s obzirom u kakvu smo situaciju bili stavljeni. ;)

Kazem ti,kiksao je sinoc u zavrsnici,ali je bio daleko najbolji nas igrac kroz cijelu seriju.Igrao je odbranu,razigravao,skakao plus nikad ovako nije bio efikasan.Time se mora biti zadovoljan.

Razocarala je klupa.Gay samo 2p bez pogodjenog suta iz igre u,po meni,kljucnoj tekmi br.4.Bertans je imao los match up,Belinelli i Mills ofanzivno jako losi i nekonstantni,a o odbrani da ne pricam.U kljucnim tekmama serije,nasa klupa je bila nepostojeca i to je bilo to.Bukvalno smo se pred kraj serije pretvorili u ekipu gdje samo jedan covjek(Forbes) moze pogoditi sut za 3p,a bili smo najbolja ekipa u ligi po procentu tog suta.Sve jasno.


Sto se tice naredne sezone,ako cemo startati backcourt White/Murray,prvi mora biti milion puta sigurniji u svoj sut i mora razviti trojku.To mu ne bi trebalo biti prevelik problem,jer je dobar suter.Drugi mora "ubijati" s poludistance zbog spacinga,a trebalo bi da pogadja i korner trojku.Mozda cak razmisliti i da Bertans starta zbog dodatnog spacinga.

U pogledu klupe,Belinelliu dati samo spot up minute.Lonnie mora imati loptu u rukama odredjeni dio tog vremena i kreirati za Millsa i Forbesa uz Gaya,ako ga zadrzimo,a mislim da hocemo.Bojim se samo da ne pretrpamo roster bzv,jer na povratak Murraya i Whitea imamo i 2 pika plus MLE.

Ono sto bih licno uradio je mozda gledao da damo 2 pika uz nekog za pomjeranje u draftu,te MLE dio dao Milutinovu.Fali nam 3.visoki,a mozda ga i draftamo,ko zna!?

Avatar
Interista02
Postovi: 1043
Pridružen/a: 05 maj 2013, 20:37
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Interista02 » 28 apr 2019, 19:41

Da li biste davali pikove za neki veći, ili čak nekog igrača dati u razmjeni da se popnemo na draftu?
I kakav ugovor biste ponudili Gayu, te ako njega ne produžimo šta su alternative?
Hajmo malo nagađanja i kombinovanja kad je sezona gotova.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 28 apr 2019, 20:23

Interista02 je napisao/la:Da li biste davali pikove za neki veći, ili čak nekog igrača dati u razmjeni da se popnemo na draftu?
I kakav ugovor biste ponudili Gayu, te ako njega ne produžimo šta su alternative?
Hajmo malo nagađanja i kombinovanja kad je sezona gotova.
Prvo pitanje je vrlo tesko odgovoriti.Kao sto je @Raul vec pisao,sve izvan prva 3 igraca na ovogodisnjem draftu je otvoreno.Ukoliko je nas FO uocio da je neko vrijedan davanja oba pika plus vjerovatno Forbesa da bi se uslo u top 10,nije nemoguce da se to i desi.
Ipak,s obzirom kako mi razvijamo igrace,mislim da bi bilo pametnije da zadrzimo oba pika,a ni Forbes mi se ne daje nakon ovakvog POa.

Sto se tice Gaya,definitivno ga treba pokusati zadrzati.Po meni su 2 opcije u opticaju.
1+1 ugovor gdje bi on imao oko 17.5mil po godini(zvuci mnogo ali to je rast na koji on ima pravo po SC pravilima)i nam ta opcija ne bi ugrozavala fleksibilnost u buducnosti.
Druga je 3 godisnnji ugovor na oko 11mil po sezoni.

Licno mi nijedna opcija ne zvuci lose za produkciju koju on ima i poziciju koja nam je jako bitna.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 28 apr 2019, 23:10

@Kanye Pogledaj ovo,sad pronadjoh,a sto nisam ni sam sinoc primjetio.



Imao je pas Millsu,ali ovo je strasno sta sudije nisu vidjele i onda kaze neko ""chokeao". :oops: :oops:

Avatar
YaSSaL
Postovi: 3027
Pridružen/a: 15 avg 2009, 22:01
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la YaSSaL » 29 apr 2019, 00:52

Definitivno vise volim ispasti, nego ici do kraja s vrstom igraca i igrom koju smo gledali u utakmici maloprije.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 30 apr 2019, 00:06

Nekoliko crtica sa danasnjeg Popovog exit intervjua:

-heard that Pop has signed on for another year after next year w/ his option for the next 2 years after that.
Fantasticne vijesti,ako je tacno.Trebace jos sacekati za potvrdu;

-ocekuje da se veci dio ekipe vrati i tim ce pokusati zadrzati Gaya;

-Dejounte bi slijedecu sezonu trebao igrati i 1 i 2;

-od Whitea ocekuje da najvise radi na svom sutu,sve ostalo ima i to je ono sto sam vec i sam pisao;

-Lonnie ce biti vazan za narednu sezonu. :cool:

filip13
Postovi: 38008
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la filip13 » 30 apr 2019, 10:49


Odgovori

Natrag na “San Antonio Spurs”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.