San Antonio Spurs

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25207
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 05 jul 2019, 23:09

Chimezie Metu, who missed SLC summer league nursing a sore foot, is not presently with the team in Las Vegas. Becky Hammon said there is an expectation Metu could re-join the Summer Spurs before their time in LV is up.

Steta.Prosle godine je na SLu slomio saku,sad ovo.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25207
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 06 jul 2019, 06:33

Izgubismo od ORL i to nakon 3/4,posto 4/4 nije odigrana zbog zemljotresa.

Jako lose smo izgledali ovu utakmicu.Weatherspoon nije igrao zbog nekog bola u koljenu i falio je.Luka i Keldon dosta losi,osim na neke mahove tipa dobre asistencije prvog ili dobre odbrane drugog.Sut uzasan,a to i ne cudi jer ovaj SL roster nema nekog kreatora,pa previse soliraju,a nemaju snagu za takvo nesto.

Daleko najbolji igrac na parketu bio Walker.Sa lakocom stizao do obruca i sa lakocom zabijao svoj midrange.28p na 65% suta i to za samo 3/4.Dovoljno receno.

Istakao bi jos i Eubanksa,ali samo ofanzivno.Tu je dosta solidan.Defanzivno,ne postoji na skoku i skace na svako dizanje obrve protivnika,zbog cega je stalno u losoj poziciji.

Avatar
YaSSaL
Postovi: 3027
Pridružen/a: 15 avg 2009, 22:01
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la YaSSaL » 06 jul 2019, 13:08

Iako se Zapad opasno pojacao, opet nas vidim u borbi za Playoff.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12669
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Mig_Mig » 06 jul 2019, 13:14

YaSSaL je napisao/la:Iako se Zapad opasno pojacao, opet nas vidim u borbi za Playoff.
Ne vidim nikakvu sansu da mi ne budemo u PO. Samo nas povreda LMA moze izbacit iz PO. Bice zapad u 6-7pobjeda citav.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kanye » 06 jul 2019, 13:54

Pomaze nam sto je OKC smece i sto se Dallas nije pojacao. I ja mislim da smo sigurni u 8.
LAC, UTA, GSW, LAL i DEN bolji od nas. Ostalo tu negdje.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12669
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Mig_Mig » 06 jul 2019, 14:16

Kanye je napisao/la:Pomaze nam sto je OKC smece i sto se Dallas nije pojacao. I ja mislim da smo sigurni u 8.
LAC, UTA, GSW, LAL i DEN bolji od nas. Ostalo tu negdje.
GSW i LAL nisu ispred
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kanye » 06 jul 2019, 14:24

Mig_Mig je napisao/la:
Kanye je napisao/la:Pomaze nam sto je OKC smece i sto se Dallas nije pojacao. I ja mislim da smo sigurni u 8.
LAC, UTA, GSW, LAL i DEN bolji od nas. Ostalo tu negdje.
GSW i LAL nisu ispred
Ma s LAL mozemo sigurno. Al Curry i Green su i dalje u Dubsima. Mozda budemo imali bolji rekord zbog svjezine, al u PO su oni favoriti.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 06 jul 2019, 14:29

lol

slika
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

kemo10
Postovi: 274
Pridružen/a: 27 maj 2010, 03:06
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la kemo10 » 06 jul 2019, 14:37

Ne znam ima li slobodnog mjesta na rosteru, ovog robinsona mozda ne bi bilo lose zadrzati.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25207
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 06 jul 2019, 18:13

Nemamo slobodnog mjesta na rosteru.Jedino da se Metu otpusti,pa da se neko potpise.Sumnjam da cemo to uraditi,iako i dalje ocekujem trejd da se rijesimo pretrpanosti.

Jednu stvar cu reci,jer ipak smatram da sam pogledao najvise nasih utakmica ovdje...

Samo da ekipa bude zdrava i mi smo iduce sezone top 4.Upamtite to!
Niko ni priblizno nema dubinu kao mi na Zapadu.Za razliku od zadnje 2 sezone gdje smo u jednoj(nedostatak Kawhia) bili limitirani u napadu,a u drugoj imali losu odbranu(povrede i nedostatak defanzivaca),ekipa ce uci u sezonu bez slabe tacke.U svakom trenutku ce Pop moci sloziti na parketu ono sto mu je potrebno.Zivi bili,pa vidjeli.

kemo10
Postovi: 274
Pridružen/a: 27 maj 2010, 03:06
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la kemo10 » 06 jul 2019, 18:38

NEZALAGANJE je napisao/la:Nemamo slobodnog mjesta na rosteru.Jedino da se Metu otpusti,pa da se neko potpise.Sumnjam da cemo to uraditi,iako i dalje ocekujem trejd da se rijesimo pretrpanosti.

Jednu stvar cu reci,jer ipak smatram da sam pogledao najvise nasih utakmica ovdje...

Samo da ekipa bude zdrava i mi smo iduce sezone top 4.Upamtite to!
Niko ni priblizno nema dubinu kao mi na Zapadu.Za razliku od zadnje 2 sezone gdje smo u jednoj(nedostatak Kawhia) bili limitirani u napadu,a u drugoj imali losu odbranu(povrede i nedostatak defanzivaca),ekipa ce uci u sezonu bez slabe tacke.U svakom trenutku ce Pop moci sloziti na parketu ono sto mu je potrebno.Zivi bili,pa vidjeli.
Hoce ako derozan i lma budu zdravi i odigraju sve utakmice kao prosle sezone, jer spursi za njih nemaju zamjene, derozan je jedini u ekipi koji zna nesto kreirati, a lma jedini kvalitetan visoki.
Pozitivno je sto njih dvojica kroz cijelu karijeru nemaju nekih povreda pa se nadamo da ce tako i ostati.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25207
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 06 jul 2019, 18:44

kemo10 je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:Nemamo slobodnog mjesta na rosteru.Jedino da se Metu otpusti,pa da se neko potpise.Sumnjam da cemo to uraditi,iako i dalje ocekujem trejd da se rijesimo pretrpanosti.

Jednu stvar cu reci,jer ipak smatram da sam pogledao najvise nasih utakmica ovdje...

Samo da ekipa bude zdrava i mi smo iduce sezone top 4.Upamtite to!
Niko ni priblizno nema dubinu kao mi na Zapadu.Za razliku od zadnje 2 sezone gdje smo u jednoj(nedostatak Kawhia) bili limitirani u napadu,a u drugoj imali losu odbranu(povrede i nedostatak defanzivaca),ekipa ce uci u sezonu bez slabe tacke.U svakom trenutku ce Pop moci sloziti na parketu ono sto mu je potrebno.Zivi bili,pa vidjeli.
Hoce ako derozan i lma budu zdravi i odigraju sve utakmice kao prosle sezone, jer spursi za njih nemaju zamjene, derozan je jedini u ekipi koji zna nesto kreirati, a lma jedini kvalitetan visoki.
Pozitivno je sto njih dvojica kroz cijelu karijeru nemaju nekih povreda pa se nadamo da ce tako i ostati.
DDR ce imati 2.sezonu kod nas.Tad su svi jos bolji,po pravilu.DWhite je dobar kreator,Murray ce moci nesto kreirati takodje.

Medjutim,poenta je da smo mi prosle sezone sa najlosijom odbranom u eri Popa imali 48 pobjeda.Whitea nije bilo dugo,a sa njim smo igrali kao 6ta odbrana lige.Ocekuje se njegov daljnji napredak.Na to mu jos dodajes Murraya i Carrolla.Walkera u rotaciju.Ne treba biti previse pametan i vidjeti sve ovo.

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 06 jul 2019, 18:45

Je , valja se pouzdati da LMA sa godinom vise ce ponovit proslu sezonu.
Da fit sa DeJountom i DeMarom ce biti dobar? ima pitanja dosta.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25207
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 06 jul 2019, 18:52

Raul_64 je napisao/la:Je , valja se pouzdati da LMA sa godinom vise ce ponovit proslu sezonu.
Da fit sa DeJountom i DeMarom ce biti dobar? ima pitanja dosta.
Svakako da ima.
LMA moze smanjiti ofanzivnu produkciju.Nadoknadice se ona,sad ima potencijala.Sto se tice ovog drugog fita,tu ce se naci idealne petorke.Mislim da je kljucno da Murray i White poboljsaju svoj sut za 3p,makar onaj spot up i mislim da to nece biti problem.Dajem nam 20tak tekmi da to sve iskombinujemo.

Nesto kontam,White sigurno moze dostici nivo Forbesa kao suterska prijetnja u novoj petorci.Ne da pogadja bas 40% trojku,ali da bude respektabilan,cime bi odmah bio upgrade.Murray moze biti ovogodisnja Whitova uloga u napadu,a DDR da ima jos bolju 2.sezonu u smislu poznavanja sistema.O tome koliko bi odbrana bila bolja,ne treba ni pisati.Doduse,treba jos vidjeti ko bi startao na PFu!? ;)

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 06 jul 2019, 18:57

Za Derricka nema brige.

Za kombinaciju Murraya/DeMara imam.Il ce morati Pop maximalno podjelit minute il DeJounte fakat mora nabavit spotup sut pouzdan.

DeJounte
Forbes
DeMar
Gay
LMA

Nadas se da DeJounte nabavi taj sut?(nadas se)i Gay da drzi procente solidno.
Pa onda da udje White u Manu roli sa suterom i pik igracom poput Jacoba da kreira sve u drugoj petorci.

Kljucni covjek.

slika
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25207
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 06 jul 2019, 19:23

On i White ce startati @Raule,ali zbog mogucnosti da svako od trojke DDR/White/Murray ima loptu u rukama,brzo ce slijediti izmjena,a onda neko od njih trojice moze biti primarni kreator u 2.petorci,a da Lonnie bude od lopte tako. :ljepota:

Ja ne brinem ni za Murrayev sut iz pika,kad je midrange u pitanju,kao ni za spot up trojku.Decko ne izlazi iz dvorane.To se mora osjetiti.

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 06 jul 2019, 19:27

NEZALAGANJE je napisao/la:On i White ce startati @Raulei.
Mislis?

Logicnije mi jedan cist suter tu.Ne bi imao nista protiv.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25207
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 06 jul 2019, 19:34

Raul_64 je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:On i White ce startati @Raulei.
Mislis?

Logicnije mi jedan cist suter tu.Ne bi imao nista protiv.
To je Pop najavio,zbog defanzive najvise.Treba uspostaviti taj defanzivni intenzitet odmah na startu.E kasnije je moguce da to mijenja ili ako spacing bude bas los.

Nego,jesi gledao ovu rapsodiju sinoc?



:ljepota:

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 06 jul 2019, 19:53

Hvala za video,trazio sam citavo jutro.

Uff koliko puca od potencijala.Ima visinu,duzinu,atletiku,ballhandling,sut...sve za vrhunsku dvicu.Nesto kao Donovan.
Derrick nema tu atletiku,Murray nema tog suta.Ovaj ima sve te sastojke koje kad bi jednom spojio bio bi all star talent.

Zanimljiva bi bila ta petorka,defanzivno svakako plus al ofanzivno si skeptican.
(u takvim trenucima pozalim jednog 3D igraca mjesto DeRozena a da ovi kreiraju sve)
No dobro gledat pozitivno,da rastereti ih DeMar jos u ovoj fazi karijeri.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25207
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 06 jul 2019, 20:00

Raul_64 je napisao/la:Hvala za video,trazio sam citavo jutro.

Uff koliko puca od potencijala.Ima visinu,duzinu,atletiku,ballhandling,sut...sve za vrhunsku dvicu.Nesto kao Donovan.
Derrick nema tu atletiku,Murray nema tog suta.Ovaj ima sve te sastojke koje kad bi jednom spojio bio bi all star talent.

Zanimljiva bi bila ta petorka,defanzivno svakako plus al ofanzivno si skeptican.
(u takvim trenucima pozalim jednog 3D igraca mjesto DeRozena a da ovi kreiraju sve)
No dobro gledat pozitivno,da rastereti ih DeMar jos u ovoj fazi karijeri.
To i jeste uloga DeRozana dok ovi ne sazriju.Onda odluciti sta i kako dalje!?Sto se tice ofanzive,vidicemo kako ce to sve funkcionisati!?Mislim da zbog njih trojice "vani" moramo startati ili Gaya ili Carrolla na PFu.

Vidi samo ovo:

When the following Spurs players play the 4 (via CTG):
Rudy Gay - like a 55 win team
DeMarre Carroll - like a 53 win team
Davis Bertans - like a 61 win team
LaMarcus Aldridge - like a 23 win team, but like a 51 win team at the 5.

Sto se tice Lonniea,njegova projekcija jeste DWade/Oladipo tip igraca i zaista pokazuje potencijal tog tipa.Cak ce mu biti i lakse igrati ovamo kad ne bude primarni kreator i mogao se vise fokusirati na odbranu.

Odgovori

Natrag na “San Antonio Spurs”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.