San Antonio Spurs

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 24 jun 2022, 20:51

Samo da bacim ovo u svemir.

Jalen Smith ce biti mamuz na kraju free agencia.Bio mi je zanimljiv vec u Vassell draftu.
On bi mogao biti savrsen parnet sa Sohanom u oba smjera.Bamba isto zanimljiv.

Kontam da na nekog viskog moramo potrosit novce jer ostalo si popunjen.

(jer ti treba neko , a i kao garancija za Jakoba)
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Kugla3
Postovi: 669
Pridružen/a: 06 okt 2019, 22:50
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kugla3 » 24 jun 2022, 20:54

Raul_64 je napisao/la:
24 jun 2022, 20:47
Jakob,McBukets,J-Rich plus pik(ovi) za Aytona s/t ,do it :kafa:

Lonnia bi mogao vjerovatno vratit jeftino al nema poentu vise.Mozda bude dobar na drugom mjestu al nije ni bitno.
Ulozio si 4 godine u njega i on je na istom mjestu kao i prvog dana.Sve iste mane ima i dalje.
Sad si nasao nove klince i priliku ces dati njima,ostaje da vidi dal ce biti bolji ili ne,al na Lonnia si dovoljno potrosio vremena.

Jedino u trejdu nekom al ne vidim.
Iskreno ja ne bih Aytona. Neznam zasto ali mi se nikako ne svidja. Radije bi zadrzao Poetla koji radi izvrstan posao u odbrani a na ofanzivnom skoku je jedan od najboljih. Da je Towns u pitanju bez razmišljanja bi se slozio s tobom ali Ayton ipak ne. Imamo Capa i ne treba zurit radije bi da sacekamo neku krupnu zvijerku ako bi bili privlačni a mislim da Ayton nije ta zvjerka na koju ja mislim.
Being second is to be the first of the ones who lose.

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 24 jun 2022, 20:58

Ma nije , Jakob na 9 milja vrijedi daleko vise nego Ayton na 30 milja.No valjat ce i Jakoba platit nakon ove ako ostaje.
Nemas capa jos dugo , to je poenta , kad pocnu ugovori Keldona i drugih od 2023.Mada dosta ugovora istice i 2023.

Valja vidjeti jos kakav izbor ce napravit Spursi.Jer su postali jos mladji , ne nuzno bolji.I tu su kljucni DeJounte i Jakob.

Koji smjer ces odabrati.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Kugla3
Postovi: 669
Pridružen/a: 06 okt 2019, 22:50
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kugla3 » 24 jun 2022, 21:07

Raul_64 je napisao/la:
24 jun 2022, 20:58
Ma nije , Jakob na 9 milja vrijedi daleko vise nego Ayton na 30 milja.No valjat ce i Jakoba platit nakon ove ako ostaje.
Nemas capa jos dugo , to je poenta , kad pocnu ugovori Keldona i drugih od 2023.Mada dosta ugovora istice i 2023.

Valja vidjeti jos kakav izbor ce napravit Spursi.Jer su postali jos mladji , ne nuzno bolji.I tu su kljucni DeJounte i Jakob.

Koji smjer ces odabrati.
Nisu nikad nesto pretjerano igraci Spursa bili "bezobrezni" sa parama pa tako mislim da ni ovaj put ne bi trebalo biti problema ni sa Keldonom ni sa Jakobom ili bilo kojim drugim igracem. Mislim da se uz fin dogovor sa obe strane moze napravit ponuda da svi budu zadovoljni. Kao sto si u prethodnom postu napisao treba nam C jer je Jakob sam i svidja mi se tvoj izbor Bambe ili Smitha da se negdje neka milja potroši.
Being second is to be the first of the ones who lose.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 24 jun 2022, 23:34

Eh evo i mene, pa da napisem koju.... :D

Prva stvar, danas je Collinsu i zvanicno garantovan ugovor za narednu sezonu, tako da je to nas back up C.

Spurs have decided to guarantee Zach Collins' $7.35 million contract for the 2022-23 season, his agent, Mark
Bartelstein, said. Today was the deadline.

"He is going to have an amazing summer and will take his game to another level next season," Bartelstein said.

Nisu potrebni ni Smith ni Bamba, a svakako smatram da je bolji od obojice kad je zdrav, te ovaj put ima i cijelu off sezonu da se pripremi. Racunajuci 3 pika 1.runde od sinoc, to je vec 12 garantovanih ugovora. Jones ce ostati 99%, pa bi broj trebao biti 13. Licno racunam i Landalea kao treceg C, jer je jeftin, a i nema razloga da ga odbacimo nakon samo 1 godine gdje uopste nije bio los kao treca opcija. Dakle, to bi bilo 14 garantovanih ugovora i ostaje jos samo jedno mjesto za FA.
Mislim da ce Lonnie i KBD biti pusteni. Da li ce se kasnije otvarati neka dodatna roster mjesta, ako bude potrebno, ostaje da se vidi!? Tu svakako, kako i sami rekoste, ima prostora u vidi pomicanja Richardsona, Langforda, McDermotta... Gotovo sam siguran da ce se za prvonavedenog primjeniti ista taktika koju smo imali sa Youngom prosle sezone.Cilj je izvuci od nekog pik 1.runde za njega.

U pogledu price oko Poeltla i Aytona...Mislim da izmedju nas navijaca uopste nema dileme koliko je Jakob i bitan i koristan igrac za nasu ekipu.Radi se o jednom od najboljih defanzivaca na centarskoj poziciji u ligi, decku koji je jako pametan i koji postavlja nevjerovatne blokove za nase bekove.Takodje, sve je bolji i ofanzivno i nemam nista protiv da on ostane dio nase ekipe i u buducnosti, iako ce mu cijena narednog ljeta sigurno biti izmedju 15-20mil godisnje. Medjutim, on je vrhunski role igrac i to ce i ostati, tako da ako budemo imali priliku dovesti Aytona u nekom S&T za njega to trebamo i uciniti, makar to bio i max.

Zasto?

Ayton je mladji, bolje se uklapa u timeline nase ekipe, ofanzivno je potentniji (jako bitna stavka za nasu petorku koja ce imati problema sa poenima, ako ne dodje do eksplozije Keldona i Vassella) i licno smatram da jos uvijek ima nerazvijenog potencijala u njemu, obzirom da ga je PHX grozno koristio.Kod te ekipe post up ne postoji, a C poput Aytona je to neophodno kako bi uhvatio ritam.Cak i bez toga je bio fakticki 20 i 10 igrac.Dalje ne treba pricati, osim da se pomene i ovo: With Zach Collins' contract guaranteeing today, the Spurs' max cap space potential is now $34.4 million.

That's still enough to send a max offer to a free agent with 0-6 years experience (Ayton as example).

Not enough for player with 7 or more years experience (Ex: LaVine)

Da se vratim malo na draft. O Sochanu je sve receno.Legitimno ocekujem da decko starta od 1. dana, iako sumnjam da ce se to desiti kod Popa.Gledacemo McDermotta u pocetku i cupati kose to je ziher. :D Branham i Wesley idu u Austin i dobijace minute tu i tamo.Takav scenario ocekujem. Izuzetno sam zadovoljan ovim pikovima i ekipa na celu sa Wrightom radi jako lijep posao vec 2-3 sezone.Malo sam bolje gledao i ovu dvojicu bekova i stvarno su potencijal i medju mladjim u klasi.Sva trojica imaju 19 godina. Nestvarno mi je da Branham izgleda ovako efikasno i da je ovako dobar u piku u tim godinama! Pa to je nesto sto smo od Lonniea cekali 3 godine i opet nismo docekali.Izgleda kao idealna "microwave" opcija s klupe.Za nadati se da ce i defanziva biti tu.



Wesley mi mnogo lici na Hylanda iz DEN i igrom i gradjom.Igra s loptom u rukama mnogo, a taj luksuz kod nas bas i nece imati, tako da ce u svakom slucaju biti zanimljivo pratiti i njegov razvoj.Ono sto zelim vidjeti od njega i Branhama je da ne budu defanzivne labilnosti.To ne prolazi u danasnjem NBAu na tim pozicijama.


Danas smo potpisali i ovog decka: Spurs have signed Dominick Barlow to a two-way deal.Ovo je njegov kratki scouting: Barlow is one of the best frontcourt athletes in this class with shooting and defensive upside.

Mislim da ce drugi 2way ugovor ostati Wieskamp.Takodje je potpisano jos nekoliko igraca za koje smatram da ce biti na SL rosteru.

I za kraj, sinocnji 38.pik Kennedy Chandlera smo trejdovali u MEM za novac i buduci pik 2.runde u 2024.godini.

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 25 jun 2022, 00:05

Iskreno sam zaboravio da Collins postoji.Nije bio los kad uzmes u obzir dugo odsustvo i bio je bolji kako je sezona odmicala.Vidjet cemo.

Aytona bi ja u ovom mom trejdu svakako doveo ;

Murrray
Vassell
Keldon
Sohan
Ayton

yes please? ekipa mlada da odrasta zajedno....al ajd , forsiramo mi ovu pricu za Aytona bez nekog uporista jos uvijek.

Malakai Branham da se vratio za drugu sezonu bi moguce imao skok kao Ivey u top 5.Njegov zavrsetak sezone je vec bio brutalan i bio je potpuno komforan,efikasni 20 ppg skorer kao freshman kako je sezona odmicala.Komforan sa svake pozicije na terenu.

Za Wesleya ima zanimljiv podatak.Notre Dame je imao neki 3-4 omjer dok je bio na klupi.Nakon sto je integrisan u prvu petorku zavrsili su sezonu sa 21-7,dokopali se zavrsnog turnira i ostvarili tu par pobjeda.To govori dosta dobro o njemu.Impresivno koliko moze u onom sranju zvanom koledj kosarka sa nula spacinga se dokopati obruca.Kamenjar je vala,bio je i DeJounte,radi ce se s tim,no ima noge ko tenkove.

Wesley (6-3) visina sa 6-9.25 wingspan
Branham (6-4) visina sa 6-10 wingspan
Sohan (6-9) visina sa 7-2 wingspan

Zao mi je , uvijek cu biti slab na wingspan , hoce to kad te razmazi fransiza sa Kawajom,DeJounteom,Vassellom.

Nije to osnov dobre defanzive (prvi Branham treba radit) al itekako pomaze i uz malo tehnickog rada te majmunske ruke ce itekako znacit na toj strani parketa.Znace naravno i na drugoj,kod zavrsavanja na obrucu nece odmoci.

Sto vise cita i grebe covjek o draftu , vise je sretan.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 25 jun 2022, 00:35

To bi bila i moja petorka, ali vidjecemo sta ce biti!? Ne pise se previse o FA planovima, a i ne smije.Pregovori, zvanicno, pocinju tek u cetvrtak.

Stvarno jedva cekam SL i da vidim sve te momke kako igraju.Kazu da su nasi izuzetno zadovoljni i napretkom Primoa tokom offsezone.

Branham ima strasnu radnu etiku + ovo: Branham is one of the best three level scorers in the whole draft



Za Wesleya je otprilike ovo:

-One if quickest players in this draft.

- a dog with activity defensively

- A blur with the ball and can get inside the defense.

- Puts pressure on the rim in transition and half court not many can at his size.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7484
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Felixians4 » 25 jun 2022, 20:03

Neke renomirane stranice koje se bave skautiranjem,draftom itd. svrstavaju Barlowa među najintrigantnije neizabrane momke preksinoć.

He was likely not picked in the draft because he is still very much a raw prospect. There has also speculation that the overtime league doesn’t matchup with college basketball’s physicality and talent.

Dom will have a chance to show he is ready for the league, signing a two-way contract with Spurs after draft night. If Dom does pan out to be a solid contributor in the NBA, more young prospects will likely consider the overtime league over college basketball in the future.

Barlow is a 19 year old combo forward with a tremendous ceiling. He is a excellent athlete with a high motor, uses his 6’10 220 pound frame to get to the basket. Plays hard on defense, showing his potential versatility to guard multiple positions in the NBA.

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 25 jun 2022, 21:42

slika

Lijepa djeca , fin Rodmanov broj za Sohana.
A sad me Malaki jos vise podsjeca na Louis Bullocka , podjednako elegantni sa #22.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7484
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Felixians4 » 25 jun 2022, 22:05

Hehe,e jest. Louis Bullock kao "europski" top scorer ili sin Sandre Bullock? Malakiju davaju usporedbe s Khris Middletonom mada je niži i slabiji. U svakom slučaju, sad je na momcima da se prikazuju. 2025. te 2028. svoj + CHI/BOS 1st rounder posjedujete,a po nekim izvještajima,cijenite DeJountea kao All Star robu tako da bi u razmatranje uzeli isključivo obarajuću ponudu. Neće biti nikome jednostavno,svi imaju talenta pa tako je bespredmetno predviđati. Vama dobro izborili play in/playoff ili birali možda još visočije,otom-potom,glavno da mladići rastu te da je vizija zdrava

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 25 jun 2022, 22:16

Pa ne bi me iznenadilo da se trejda DeJounte,Jakob i ides all in na mladost/tank.Prihvatio bi to lako.
Jos cijena bi bila maximalna za pomenute nakon ovih sezona.

Vidjet cemo koji ce smjer odabrati,zavisi od potencijalnih ponuda.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 26 jun 2022, 16:44

Ma to za Murraya je najobicnija patka.On je lice fransize i to SA ne trejda, ako nema problem.Pogotov jer je Pop jos tu.

E sad, mi smo jos uvijek u rebuildingu i pametan FO poput naseg ce saslusati svakog i vidjeti sta ko nudi!? Ako se ko zaleti i spreman je dati 3 loto pika.... moguce je da bi ga dali.

Sinoc sam gledao malo cap situaciju sirom lige...Jedina 3 tima koja Aytonu mogu ponuditi max bez S&T smo mi, DET i WSH, ako bi ih Beal napustio.

DET je gotovo sigurno van te trke, jer su birali centra na draftu, a WSH ce se zabaviti o sebi.

Dakle, ako nasi uistinu zele Aytona, put je otvoren.Mislim da je jedina prepreka u svemu procjena da li on vrijedi bas maxa i da li ga nasi cijene toliko!? Ako da, dao bih mu zeljeni ugovor, a Jakoba trejdao u odvojenom trejdu za neki buduci pik 1.runde ili igraca koji bi odmah mogao pomoci.

Idealna opcija u tom scenariju bio bio Ayton za cap space, te Jakob+filler+mozda pik 2.runde za Anunobya.

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 26 jun 2022, 17:15

Nije ni Sarver toliki idiot , matchirali bi ponudu za Aytona , ne mogu ga izgubit besplatno.

Mora se odradti s/t.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 26 jun 2022, 17:31

Raul_64 je napisao/la:
26 jun 2022, 17:15
Nije ni Sarver toliki idiot , matchirali bi ponudu za Aytona , ne mogu ga izgubit besplatno.

Mora se odradti s/t.
Pa slusaj, oni ne zele platiti max.Da zele, Ayton bi vec imao novi ugovor. S&T se najvise pominje jer nema mnogo ekipa koje MOGU platiti max Aytonu, kako rekoh. Medjutim, ako to neko ucini, poput nas, PHX je u bezizlaznoj situaciji. Samo mogu mecirati, a tad bi em dali pare koje ne zele dati, em je Ayton vec iskazao nezadovoljstvo njima.

Druga stvar, zasto bi mi PHXu pomagali i davali im Jakoba kad vec imamo cap? Potpisi ga i "zavrni" im ruku, ako ga vec zelimo.Nek meciraju.Mi smo dobri i sa Jakobom, a njihov cap bi bio zakljucan za narednih 4-5 sezona, a nije da je to sampionski roster.

Kugla3
Postovi: 669
Pridružen/a: 06 okt 2019, 22:50
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kugla3 » 26 jun 2022, 21:29

Nek nas FO radi sta god hoce ali samo nek ne dira DJa. Jer tako bi se vrtili u krug. Uzmi pik napravi igraca i onda ga trejdaj. Ma nema sanse. Taman kad je DJ sazrio i postao AS a jos nije ni usao u najbolje godine i sad da ga damo za nekog John Collinsa ma ne ide nikako. Kao sto kaze NEZALAGANJE radije ovo sa Jakobom odradit i uzet Anonubya i plus dat ugovor Aytonu pa vidit sta ce bit. Mislim da bi u Mamuze sistemu bio jos bolji igrac neko u Sunsima. Blizu je pocetak FA vidjet cemo sta su smislili. Mislim da bi Pop trebao odmah dati ozbiljnije minute Sochana i gurnuti ga u vatru. A cak sam siguran da bi do kraja sezone svi mogli zaigrati jos ako bude tih protokola to je 100% zagarantirano. A ceka se i ta SL sa ne strpljenjem.
Being second is to be the first of the ones who lose.

Kugla3
Postovi: 669
Pridružen/a: 06 okt 2019, 22:50
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kugla3 » 27 jun 2022, 21:58

In talking with multiple ****. around the NBA, many believe Hawks on verge of trading for San Antonio's All-Star guard Dejounte Murray - However, it's looking like John Collins is not part of deal. Would be Gallo & multiple 1st round picks. Spurs prepping for future & '23 draft
:wtf: :yawn:
Being second is to be the first of the ones who lose.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 27 jun 2022, 22:08

Kugla3 je napisao/la:
27 jun 2022, 21:58
In talking with multiple ****. around the NBA, many believe Hawks on verge of trading for San Antonio's All-Star guard Dejounte Murray - However, it's looking like John Collins is not part of deal. Would be Gallo & multiple 1st round picks. Spurs prepping for future & '23 draft
:wtf: :yawn:
Zakuhava se situacija oko Murraya, nema sta, ali kao sto @raul rece, moci ce se i ta odluka razumjeti, ako smo rijesili da idemo all in na pikove. Nama je jedini nacin da pronadjemo superstara- draft! Sto vise pikova 1.runde, veca sansa za takvo nesto. To je ta logika i to je poslpvna odluka.

E sad, s licnog stanovista, nisam nikako da se DJ da, makar bili mediokritet, a mislim da necemo biti, narednih 5 godina.
Konacno smo ga izgradili plus je on taj zadnji most izmedju nase sampionske generacije i ovih novih momaka.Poznaje kulturu i izrastao je u vodju.

Ako se pak desi trejd, onda zelim da trejdaju sve osim bas mladih momaka. Dakle, zelim da se trejduje i Jakob i Richardson i McDermott. Da se bas naoruzamo pikovima, jer je to jedino opravdanje da das DJa. Lopta u ruke Primoa, Malakia, Keldon, Vassella i Sochana odmah i udri po velikim minutama.To ce te dovesti da, nadam se, budemo u top 3 najgora rekorda nastupajuce sezone.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 27 jun 2022, 22:38

E da, jos jedna jako bitna stvar, ako bi se trejd desio...

Pikovi ATL fakticki ne vrijede nista.To su sve pikovi van lutrije narednih 5 godina minimalno, ako bi DJ otisao tamo na core koji vec imaju...Jednostavno nema smisla da ga recimo das za 3 pika koji ce biti 20+ pikovi.To bi bio bas los menadzment.

Ovdje bi ATL morala od nekog drugog generirsati te pikove koje bi nama dala. Mislim da za takvo nesto nisu sposobni samo sa Collinsom.Morala bi davati i Huntera nekom npr. ili sta znam. To je onda sve previse i zato mislim da od trejda nema nista.

Druga stvar, nasi kad rade ovako veliki trejd, to se samo desi, nema tu puno nekih reporta.White je trejdovan, a niko pojma nije imao da ce se to desiti.

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 27 jun 2022, 22:58

Ne znam dal ce biti Atalanta al 50/50 je sigurno opcija.Da trejdamo Murraya (i sve ostalo) a tu prije svega mislim na Jakoba.

Kad naviknes gledati dobar produkt (cak i u ovim sezonama) uvije je tesko prihvatit ovu opciju.No to je smjer takodje koji izaberes.
Smjer se zove top 3 pik? , hrpa mladih igraca , hrpa buducih pikova , cap cist i sve sto treba radit jedna tank ekipa.
Jel ljepse sanjati o petorkama sa DeJounteom i Aytonom lupam? naravno , al ovo je podjednka opcija kao to.

Jedino sto me malo zajebava u svemu ovom je Pop.Jel on ima zivce za to po stare dane? cudno bi mi bilo.

Situacija je onako zajebana.Sad Murray ima MAX vrijednost nakon all star sezone i sa 2 godine ugovora.
Vec dogodine neovisno od sezone kakvu ima , necu imati tu vrijednost jer ulazi u zadnju godinu ugovora.
Dok da ga maksiras vremenom,ne znas dal timeline je uredu sa ostatkom tvoje ekipe.

Ja sam uvijek za tezi tank bio.I ranije.

Mada razumijem odrastanje igraca u jednoj atmosferi gdje se boris i pokusavas dobit tekme.Igras play in tekme sa playoff atmosferom.
No ako 5 godina si stalno oko 10 pika , mozes biti najbolji u razvoju igraca na svijetu pa to opet ima plafon.

Samo cu reci da ako bude Atalanta , ne zelim Collinsa al nikako , nema nikakvog smisla
Nit je toliko dobar , nit ce ti pomoc tanku(il hoce) , oduzet minute Sohanu/Keldonu , bezveze
Samo pikovi i mladi igraci , nista drugo ne bi dolazilo u obzir
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 27 jun 2022, 23:28

Ma kakav Collins. Pa on se nikako ne uklapa, ni zbog ugovora, ni zbog pozicije koju igra sad kad je Sochan tu.

Kako vec ranije napisah, razumijem zasto nasi ispipavaju teren i to je stvarno pametna poslovna odluka.Cijena mu je najvisa sada, kako i ti kazes @raule.

Takodje, Pop se ne uklapa u ovu pricu oko trejda, jer ako je znao da cemo ovo raditi, zasto biti trener i dalje?Trebao je samo kao Riley ostati u FOu.

Opet cu ponoviti, licno nisam za trejd DJa.Milion je razloga za takav stav.

Odgovori

Natrag na “San Antonio Spurs”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.