San Antonio Spurs

idma75
Postovi: 329
Pridružen/a: 20 apr 2015, 11:22
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la idma75 » 20 jul 2018, 00:20

NEZALAGANJE je napisao/la:https://www.thestar.com/sports/doug_smi ... ike-u.html

Nakon procitanog ovakvog clanka,jasno mi je,zasto smo,izmedju ostalog,uradili trejd za njega.Cini se da ce se karakterno fantasticno uklopiti u nasu grupu,a to je prvi uslov kad nekog dovodimo.Sad mi je jasnije zasto je njega ovoliko pogodio ovaj trejd.Decko je maximalno lojalan,a treba se sjetiti da prilikom produzenja postojeceg ugovora imao sastanak samo s TOR.Zao mi je sto ga je Masai izigrao ovako za onog de.bila,a s druge strane drago sto ovakva osoba dolazi kod nas,gdje cemo mu,nadam se,vratiti vjeru u posten odnos.
Za DeRozana ovo samo može biti iskorak u karijeri. Ali ponavljam, lik ima psihičkih problema (javno je izjavio) i samo se nadam da ovakav odnos od strane Toronta nece utjecati na njega.
BALL DON'T LIE

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25192
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 20 jul 2018, 00:22

slika


Nema na cemu. :rol: :rol: :rol:

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25192
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 20 jul 2018, 00:27

Mig_Mig je napisao/la:Hvala q ode D Green :) Niko me nije izludio kao on u zadnje 3godine, cak i ovo oko kawaia nije me ljutilo i razocaralo kao Dany. Ide i svi sretni.
Danny nije bio toliko bitan za igru ekipe u zadnje 2 godine,ali je bio jako bitan dio nase kulture,hemije u svlacionici i tzv."Spurs waya".To su stvari koje ne treba podcjenjivati,jer su bitne za uspjeh nekog kolektiva,a godine su potrebne da se izgrade.Zbog toga bih volio da se Manu vrati jos ovu 1 godinu.Puno bi nam znacilo da svi ovi mladi i novi momci bolje shvate sta znaci biti Spur.

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7295
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kobe Bryant » 20 jul 2018, 00:41

Manu je dobar da dodje za rekreativan termin sa nama možda može i 2x sedmično :D

Imate još P. Millsa iz championske generacije I to to morate stvari novu kulturu, što danas napisa Gee na svom blogu I Pop sve više liči na J. Slonea, odličan trener odoljevao je prilagođavao se, ali teško će baš iz tog razloga biti mu kada nema superstra koji zna kako diše I koji ga prati...

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25192
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 20 jul 2018, 00:49

Kobe Bryant je napisao/la:Manu je dobar da dodje za rekreativan termin sa nama možda može i 2x sedmično :D

Imate još P. Millsa iz championske generacije I to to morate stvari novu kulturu, što danas napisa Gee na svom blogu I Pop sve više liči na J. Slonea, odličan trener odoljevao je prilagođavao se, ali teško će baš iz tog razloga biti mu kada nema superstra koji zna kako diše I koji ga prati...
Nemoj mi samo tog strucnjaka navoditi,molim te.Mills i Belinelli su tu,pored Manua. ;)

Usput,pogledaj malo nastupe Manua od prosle sezone,a onda i njegov PO nastup.Ako je neki rekreativac sposoban sam donijeti pobjedu i prelomiti barem 5-6 utakmica,svaka cast.Itekako on jos uvijek moze igrati na vrhunskom nivou u nekih 17-18 minuta.Covjek je i u svojoj 40 godini bez problema napadao obruc,sto je nesto sto nisam vidio jos od Jordana u tim godinama,a da se radi o beku.


lumani
Postovi: 14815
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la lumani » 20 jul 2018, 11:02

:salut:

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25192
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 20 jul 2018, 12:51

lumani je napisao/la: :salut:
Svaka ti cast @lumani za ovaj video. :thumbup:
Ovo nisam prije gledao,ali znam da Pop jako cijeni Zeljku,a i ovaj njega.
Za Duncana se sve zna,vjerovatno najbolji saigrac u historiji kosarke.

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kanye » 20 jul 2018, 15:03

Treba Lonnieja iskoristiti da se riješimo Millsovog ugovora. Svakako nikad neće doći do minuta pored DDRa i Manua. Pratiti situaciju s Butlerom.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41137
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 20 jul 2018, 15:04

Kanye je napisao/la:Treba Lonnieja iskoristiti da se riješimo Millsovog ugovora. Svakako nikad neće doći do minuta pored DDRa i Manua. Pratiti situaciju s Butlerom.
Tramp ništa ae :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25192
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 20 jul 2018, 15:21

Nesto kontam,lik kojem smo mi predali fransizu i nazvali ga licem iste,ode,a da rijeci nije progovorio. :rol: :rol: :rol:

Na stranu sav igracki talenat koji ima i koji postujem,ali on lidera ni u putu nije sreo,a bez toga se ne moze predvoditi fransiza i dobro je da se sve ovo izdesavalo prije nego smo mu dali 40+mil po sezoni.

kemo10
Postovi: 274
Pridružen/a: 27 maj 2010, 03:06
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la kemo10 » 20 jul 2018, 15:39

Ako potpisu iduce sezone nekog extra fa, onda se opet ide u borbu za titulu. Da je ostao kawhi, lakse bi bilo nekog superstara ubjediti da potpise, ali i ovako ko zna.

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kanye » 20 jul 2018, 15:48

Moramo se riješiti Millsa i uraditi nešto s Gasolom da bi mogli nekom max dati. Mada mislim da Gasolu svakako nije garantovan cijeli ugovor sljedeće sezone. Samo ne znam kako to utiče na cap.

Treba Capelu potpisati.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

lumani
Postovi: 14815
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la lumani » 20 jul 2018, 17:00

NEZALAGANJE je napisao/la:Nesto kontam,lik kojem smo mi predali fransizu i nazvali ga licem iste,ode,a da rijeci nije progovorio. :rol: :rol: :rol:

Na stranu sav igracki talenat koji ima i koji postujem,ali on lidera ni u putu nije sreo,a bez toga se ne moze predvoditi fransiza i dobro je da se sve ovo izdesavalo prije nego smo mu dali 40+mil po sezoni.

Sistem je čudo a talenat nesto drugo... On je sada trebao da bude lider a očigledno da momak nije spreman da bude vođa bilo kakve ekipe.. Papak traži ekipu gdje će biti 2 ili 3 igrač, čak ga je strah da bude lider Toronta..

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25192
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 20 jul 2018, 17:19

lumani je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:Nesto kontam,lik kojem smo mi predali fransizu i nazvali ga licem iste,ode,a da rijeci nije progovorio. :rol: :rol: :rol:

Na stranu sav igracki talenat koji ima i koji postujem,ali on lidera ni u putu nije sreo,a bez toga se ne moze predvoditi fransiza i dobro je da se sve ovo izdesavalo prije nego smo mu dali 40+mil po sezoni.

Sistem je čudo a talenat nesto drugo... On je sada trebao da bude lider a očigledno da momak nije spreman da bude vođa bilo kakve ekipe.. Papak traži ekipu gdje će biti 2 ili 3 igrač, čak ga je strah da bude lider Toronta..
Nista nije indiciralo da nije i nece biti lider.Zato smo svi ostali zbunjeni.Znalo se da je fransiza nakon odlaska Duncana njegova,Pop je to konstantno izjavljivao,on je na terenu igrao fantasticno,cak je i LMA,koji je otisao iz POR jednim dijelom,jer nije zelio biti 2.igrac,stalno ponavljao kako je Kawhi br.1,pa cak i prosle sezone kad je on dominirao.Zaista neshvatljivo.Doduse,biti lider ekipe,ne znaci samo dominirati na terenu,vec mnostvo drugih stvari,od zrtvovanja za bolje ekipe,preko vokalnih sposobnosti itd.On to nije imao,a SA ga je stitio od medija.

lumani
Postovi: 14815
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la lumani » 20 jul 2018, 18:03

Da, mislio sam na sve prije i poslije tekme.Mislim da je ovo najveći poraz od Poppa jer ni on vjerovatno ne zna sta se događa sa likom.

Avatar
YaSSaL
Postovi: 3027
Pridružen/a: 15 avg 2009, 22:01
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la YaSSaL » 20 jul 2018, 19:36

SASovci moji, ne znam za vas, ali ja se plaho osjecam, kako je ONAJ napokon otisao od nas. Na stranu sve, ali ja imam bolji osjecaj pred ovu sezonu, nego pred proslu. Moglo bi ovdje biti dobrih stvari.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12629
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Mig_Mig » 20 jul 2018, 19:38

YaSSaL je napisao/la:SASovci moji, ne znam za vas, ali ja se plaho osjecam, kako je ONAJ napokon otisao od nas. Na stranu sve, ali ja imam bolji osjecaj pred ovu sezonu, nego pred proslu. Moglo bi ovdje biti dobrih stvari.
Pa bice sigurno, mi imamo ekipu za 55win, a vidjet cemo sta ce bit i sta pop moze izvuc.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kanye » 20 jul 2018, 19:56

YaSSaL je napisao/la:SASovci moji, ne znam za vas, ali ja se plaho osjecam, kako je ONAJ napokon otisao od nas. Na stranu sve, ali ja imam bolji osjecaj pred ovu sezonu, nego pred proslu. Moglo bi ovdje biti dobrih stvari.
Ja i ne baš. Draftali smo igrača koji neće igrati. Rebuilding se odlaže jer Pop ne želi provesti zadnje godine u lutriji.

Doduše, imali smo bolje ljeto nego prošlo. Barem nismo Millsu i Gasolu dali ugovore.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25192
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 20 jul 2018, 23:17

slika

Za sve one koji ce vjerovatno nekad pitati kakav nam je cap za narednu sezonu,posto smo dodali DeRozana i njegovih 27mil.Upravo zbog ove opcije smo ovo ljeto i potpisali nekoliko jednogodisnjih ugovora.U ovome jos treba istaci da Belinelli i Forbes u 2.godini vjerovatno imaju PO(Belinelli sigurno,za Forbesa jos cekam potvrdu da vidim),sto znaci da njih ne treba trejdovati kako gore pise,vec samo trebaju uraditi opt out,sto se lako dogovori.

Gasola isto tako ne bi trebalo biti problem trejdovati naredno ljeto uz pik 2.runde,jer lik ima negarantovan ugovor,a ako bas zapne,moze se iskoristiti jedan od 2 pika 1.runde koja cemo skoro sigurno imati.

Mills ne bi trebao biti problem uz davanje pika 1.runde,a Bertans ima isticuci ugovor od 7mil i to je takodje prilicno lagan zadatak.

Ako bi se neko slucajno pitao zasto "kacimo" ove pikove 1.runde uz Millsa i eventualno Gasola,razlog je taj sto timovi to uglavnom traze u situacijama kad te rjesavaju plate,a nama bi u ovoj situaciji svakako i odgovaralo da ih se rijesimo,jer za max.prostor ne mozemo imati cap holdove pikova 1.runde.

P.S.Ukoliko bi kreirali max. za nekog igraca koji ima manje od 10 godina u ligi(tipa Butler),onda je logicno da nam treba i manje capa,sto otprilike znaci da bi u toj situaciji mogli zadrzati CH jednog pika 1.runde recimo. ;)

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kanye » 20 jul 2018, 23:41

Ako Butler bude forsirao trade iz Minnya ove sezone i mi ga izvučemo nekako. Biti će ispod cijene pa ima šanse. Bi li nam se prenijela bird right na njega tako da sljedeće ljeto pored njega možemo još jednog jakog FA uzeti, recimo Capelu? I onda s petorkom DJ, DDR, Jimmy, LMA, Capela možemo biti izazivači.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Odgovori

Natrag na “San Antonio Spurs”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.