San Antonio Spurs

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25192
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 22 jul 2018, 21:55

Once, on a trip to Philadelphia, a reporter heard Leonard went to a cheesesteak place for lunch and tried to ask how it was. Leonard scowled and said he only would answer questions about basketball. On the day he made his first All-Star team, he was asked for a pregame comment and resisted until a media relations staffer pleaded with him to give a one-sentence statement.
This is not to say a person has to be nice or helpful to the media to be a good teammate. But those interactions sometimes provide a window into a player’s personality.

Last season, a national reporter landed a one-on-one interview with Leonard, and during the conversation wanted to follow up on something in a piece written by Express-News beat writer Jeff McDonald, who had covered - with rare exceptions - every game, home and away, of Leonard’s career since he entered the league in 2011.

“I know you mentioned this to Jeff,” the national reporter began.

“Who’s Jeff?” Leonard said. :wtf: :facepalm: :facepalm:


Ne,ne,ovo vise nije ona sutljivost koja nam se dopadala.Kako sad izlazi sve vise i vise ovih prica,jasno se vidi da decko ima nekih ozbiljnih problema u komunikaciji i da je ovo neki nevidjeni level boliku.rca za sve uokolo.Sa takvim pristupom i bez komunikacije ne mozes biti lider,ma kako dobar igrac bio.


Never brought this up on here before. I was hired by a marketing firm in SA back in like 2013 or so... was gonna do some writing for Kawhi and his people. I’m not a marketing guy but they put me on retainer so I was down. Dude never showed up to anything. STILL GOT A JORDAN DEAL!

Jedva cekam njegove izjave i njegovo ponasanje u LAu,kad i ako tamo stigne.Jedva.To ce da bude sou. :cool:

A TOR,pa :From what I understand from my Canadian friends, Toronto media is not expecting to hear from Kawhi until training camp l. :zviz:

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kanye » 22 jul 2018, 22:22

Ne znam što pišeš o igračima drugih franšiza ovdje?
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

kemo10
Postovi: 274
Pridružen/a: 27 maj 2010, 03:06
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la kemo10 » 22 jul 2018, 22:38

NEZALAGANJE je napisao/la:
Imaji li spursi love da jos nekoga potpisu?

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25192
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 22 jul 2018, 22:45

kemo10 je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:
Imaji li spursi love da jos nekoga potpisu?
Imaju samo BAE koji je 3.3.mil.Medjutim,mi smo vec na 15 igraca dok se ne odluci sta ce biti sa Paulom.

Avatar
Interista02
Postovi: 1042
Pridružen/a: 05 maj 2013, 20:37
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Interista02 » 24 jul 2018, 01:39

Velika su očekivanja od ovog momka za iduću sezonu. Kako sipa trice, i kakav Off the glass dunk :clap: :clap: :clap:

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7295
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kobe Bryant » 24 jul 2018, 10:29

Interista02 je napisao/la:Velika su očekivanja od ovog momka za iduću sezonu. Kako sipa trice, i kakav Off the glass dunk :clap: :clap: :clap:
slika

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25192
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 25 jul 2018, 18:37

slika


DeRozan:

slika

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25192
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 28 jul 2018, 17:22

Happy 41st birthday to Manu Ginobili. :salut: :salut:

Uno mass,Manu.Potreban si iz vise razloga. :pray:

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kanye » 28 jul 2018, 18:39

Ni iz jednog razloga nije potreban.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
YaSSaL
Postovi: 3027
Pridružen/a: 15 avg 2009, 22:01
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la YaSSaL » 29 jul 2018, 09:47

Vakat je za odmor zasluzeni.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25192
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 31 jul 2018, 22:54

The San Antonio Spurs today announced that they have waived guard Brandon Paul.

Roster je sada na 14 garantovanih ugovora,ukljucujuci i Manua.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25192
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 06 avg 2018, 18:51

https://www.theplayerstribune.com/en-us ... onio-spurs

Kakvo pismo!! :clap: :clap: :clap: Hvala ti Tony,jos jednom,na svemu. :salut: :salut: Ovo je nesto najbolje sto sam IKADA procitao o SAu i njegovoj kulturi,zato sto dolazi od covjeka koji je bukvalno prosao sve stepenice u njoj,kao niko drugi.

Ovo svako ko navija i voli SAa,obavezno mora procitati!!

Ko zeli i moze,shvatice poruku ovog pisma.Onaj koji ne shvata,mozda Spursi nisu pravi tim koji treba podrzavati.

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kanye » 08 avg 2018, 13:19

Priča Tony Parkera je priča o žrtvi. Ne što se tiče minuta ili šuteva, nego još veća žrtva. Najmanje voljen član velike trojke od navijača Spursa, al onaj koji je uvijek bio tu spreman da se žrtvuje za franšizu. Koliko je samo puta igrao povrijeđen. Jedino su Timmy i DRob više od njega za franšizu uradili. Ova priča za Dejountea je... bez riječi sam. S jedne strane sam ponosan što je Parker takva veličina. S druge strane sam zabrinut što sam trener nije to mogao vidjeti i uraditi.
Parker se za kraj karijere još jednom žrtvovao za franšizu tako što je otišao u Catse da bi konačno mladi igrači dobili sve njegove minute. Očigledno je da trener to ne bi nikad sam uradio.

Ovaj dio o kulturi i Timmyu je isto odličan. U suštini govori da je kultura franšize ono što ti je franšizni igrač. Tako je u svakoj NBA franšizi. Kad on ode moraš mijenjati kulturu jer nemaš osnov iz kojeg je ta kultura nastala. Mi još pokušavamo održati Timmy kulturu bez Timmya.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25192
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 09 avg 2018, 15:33

slika

:rol: :rol: :rol:

Nadam se da ga ovo nece "spasiti" zvizduka kad se vrati u SA.Nije ovo nikakva zahvalnost,vec samo korak u smjeru da se popravi njegov naruseni imidz.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31048
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Chinaglia » 09 avg 2018, 15:38

bokte izgleda kao da ga je dijete od 10 godina pisalo, sto ce reci da je preko kurca napisano

cak i ne vjerujem da ga je on napisao, napisali njegovi ljudi cisto da nesto napisu :lol:

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25192
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 09 avg 2018, 15:44

Chinaglia je napisao/la:bokte izgleda kao da ga je dijete od 10 godina pisalo, sto ce reci da je preko kurca napisano

cak i ne vjerujem da ga je on napisao, napisali njegovi ljudi cisto da nesto napisu :lol:
Pa to ti i kazem.Nacin pisanja mozda i odgovara njemu,ali je sasvim jasno da ovo nije napisano u cilju zahvalnosti,vec popravljanja imidza.
Kad uporedis ovo i Parkerovo pismo? :rol: :rol:

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kanye » 09 avg 2018, 18:11

Morace otvoriti skolu ko LeBron.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
YaSSaL
Postovi: 3027
Pridružen/a: 15 avg 2009, 22:01
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la YaSSaL » 10 avg 2018, 08:10

Bolje da nista pisao nije.


Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25192
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 18 avg 2018, 20:46



Ovaj ce decko samo tako valjati.U pocetku ocekujem da ulazi s klupe,ali ce jako brzo imati znacajne minute.Mobilnijeg centra nismo imali jos od Splittera plus ovaj ima "atletiku" i jako dobre ruke.Pregledao sam dosta utakmica TOR proteklih dana i nevjerovatno je kakvu defanzivnu zrelost decko ima sa samo 23 godine.Mislim da ce Pop tokom sezone spoznati da nam Poeltl omogucuje da ostanemo sa visokom postavom i u zatvaranjima nekih utakmica.Nisam vidio da se neko naigrao ili lagano poentirao kad on preuzima...

Odgovori

Natrag na “San Antonio Spurs”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.