San Antonio Spurs

Avatar
Felixians4
Postovi: 7444
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Felixians4 » 02 jan 2022, 04:15

Nema tu spora nikakvog, morate pribaviti super zvijezdu iliti ajd top15-20 igrača za početak. Derricka Bijelog tržiti i davati sve ozbiljniju šansu Primu i Vassellu,a Keldonov razvoj zabrinjava. Popovich je uzeo zlato u Tokiju,a ovdje je red za totalnu penziju.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25215
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 02 jan 2022, 04:34

Ne bubaj, tako ti Boga.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7444
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Felixians4 » 02 jan 2022, 04:55

NEZALAGANJE je napisao/la:
02 jan 2022, 04:34
Ne bubaj, tako ti Boga.
Nažalost, to ja moram tebi reći. Od DeMara,preko Forbesa,Jordan-LeBron pa ovdje svako malo mijenjaš što treba i ne želiš priznati očito. Al dobro,ne smeta ti kad hvalim te stalno i ističem,al kad se ne slažeš s nečime,onda si isti ko i svi. Tako i Clutch isto postupio,nitko ne voli "čuti" što mu se ne sviđa makar je riječ o faktima. Ja i dalje te jednako cijenim,al prema svima sam isti. Pišem onako kako jeste. Pozdrav

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25215
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 02 jan 2022, 05:12

Bubas i reci cu ti gdje bubas...

Pominjes razvoj Keldona da je zabrinjavajuci, a decko, kojem je najveca mana bila sut je postao jedan od najboljih sutera za 3p u ligi!!Za jedno ljeto!Tek mu 22 godine.

Bubas o trejdu Whitea, jer je lik jedan od najboljih defanzivnih bekova u ligi, sa pristojnom ofanzivnom igrom, a na to sve kreira i za druge.Da ne pominjem da je ovo tek 1.sezona gdje ovi mladici imaju ovakve uloge.On nije vise tako mlad, blizi se primeu, ali je igrac koji treba svakoj ozbiljnoj ekipi.

Bubas za DDRa, jer sam oduvijek pisao da je super igrac, ali da se ne uklapa u ovaj i ovakav SA i to misljenje nikad nisam promijenio.Mladi igraci su trebali vece uloge da se vidi sta imamo od njih, a kompletna ekipa je imala problem sa sutem za 3p, sto ne odgovara igri DeRozana.

Forbes je de.bil i uvijek ce biti.Dzaba mu da zabija i po 30, kad preko njega padne 40p.Lik je jedan od najgorih defanzivnih igraca u ligi!!Pop ga dobro i koristi ove godine, a to je ofanzivna opcija, kad sve ostalo stane.Van je rotacije inace i igra "silom prilika".

Jordan-Lebron? Zna se dobro ko je GOAT i ko ce to i ostati, ma koliko vi upirali za Jamesa.Fakti vam ne idu na ruku.

P.S.I nemoj me ti ni hvaliti, niti kuditi.Ne znamo se uopste, a ovo je forum.Najmanje me zanima sta ko misli o meni u virtuelnom svijetu.Tu sam da iznesem svoje misljenje i potkrijepim ga.To je to.

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la bombaysaphire » 02 jan 2022, 11:03

NEZALAGANJE je napisao/la:
02 jan 2022, 05:12
Bubas i reci cu ti gdje bubas...

Pominjes razvoj Keldona da je zabrinjavajuci, a decko, kojem je najveca mana bila sut je postao jedan od najboljih sutera za 3p u ligi!!Za jedno ljeto!Tek mu 22 godine.

Bubas o trejdu Whitea, jer je lik jedan od najboljih defanzivnih bekova u ligi, sa pristojnom ofanzivnom igrom, a na to sve kreira i za druge.Da ne pominjem da je ovo tek 1.sezona gdje ovi mladici imaju ovakve uloge.On nije vise tako mlad, blizi se primeu, ali je igrac koji treba svakoj ozbiljnoj ekipi.

Bubas za DDRa, jer sam oduvijek pisao da je super igrac, ali da se ne uklapa u ovaj i ovakav SA i to misljenje nikad nisam promijenio.Mladi igraci su trebali vece uloge da se vidi sta imamo od njih, a kompletna ekipa je imala problem sa sutem za 3p, sto ne odgovara igri DeRozana.

Forbes je de.bil i uvijek ce biti.Dzaba mu da zabija i po 30, kad preko njega padne 40p.Lik je jedan od najgorih defanzivnih igraca u ligi!!Pop ga dobro i koristi ove godine, a to je ofanzivna opcija, kad sve ostalo stane.Van je rotacije inace i igra "silom prilika".

Jordan-Lebron? Zna se dobro ko je GOAT i ko ce to i ostati, ma koliko vi upirali za Jamesa.Fakti vam ne idu na ruku.

P.S.I nemoj me ti ni hvaliti, niti kuditi.Ne znamo se uopste, a ovo je forum.Najmanje me zanima sta ko misli o meni u virtuelnom svijetu.Tu sam da iznesem svoje misljenje i potkrijepim ga.To je to.
Šta je reći pa Garza odigra dvije najbolje utakmice protiv Spursa ? Ofanzivno naravno .
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25215
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 02 jan 2022, 12:38

bombaysaphire je napisao/la:
02 jan 2022, 11:03
NEZALAGANJE je napisao/la:
02 jan 2022, 05:12
Bubas i reci cu ti gdje bubas...

Pominjes razvoj Keldona da je zabrinjavajuci, a decko, kojem je najveca mana bila sut je postao jedan od najboljih sutera za 3p u ligi!!Za jedno ljeto!Tek mu 22 godine.

Bubas o trejdu Whitea, jer je lik jedan od najboljih defanzivnih bekova u ligi, sa pristojnom ofanzivnom igrom, a na to sve kreira i za druge.Da ne pominjem da je ovo tek 1.sezona gdje ovi mladici imaju ovakve uloge.On nije vise tako mlad, blizi se primeu, ali je igrac koji treba svakoj ozbiljnoj ekipi.

Bubas za DDRa, jer sam oduvijek pisao da je super igrac, ali da se ne uklapa u ovaj i ovakav SA i to misljenje nikad nisam promijenio.Mladi igraci su trebali vece uloge da se vidi sta imamo od njih, a kompletna ekipa je imala problem sa sutem za 3p, sto ne odgovara igri DeRozana.

Forbes je de.bil i uvijek ce biti.Dzaba mu da zabija i po 30, kad preko njega padne 40p.Lik je jedan od najgorih defanzivnih igraca u ligi!!Pop ga dobro i koristi ove godine, a to je ofanzivna opcija, kad sve ostalo stane.Van je rotacije inace i igra "silom prilika".

Jordan-Lebron? Zna se dobro ko je GOAT i ko ce to i ostati, ma koliko vi upirali za Jamesa.Fakti vam ne idu na ruku.

P.S.I nemoj me ti ni hvaliti, niti kuditi.Ne znamo se uopste, a ovo je forum.Najmanje me zanima sta ko misli o meni u virtuelnom svijetu.Tu sam da iznesem svoje misljenje i potkrijepim ga.To je to.
Šta je reći pa Garza odigra dvije najbolje utakmice protiv Spursa ? Ofanzivno naravno .
Haj prva tekma je bilo sminkanje statistike.Nije im imao ko igrati i morao je neko dati koseve, a gubis 30 razlike.

Sinoc je fakat odradio strasan posao.Sto u gradjenju u odbrani, sto sutevima u napadu.Ima jako pouzdan sut i pametan je igrac. Spor je u odbrani pika, ali moze postati vrlo, vrlo solidan back up C u NBAu.Sta ce znaciti nasoj repki, ne treba ni pominjati. :bih:

Avatar
Felixians4
Postovi: 7444
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Felixians4 » 02 jan 2022, 14:30

NEZALAGANJE je napisao/la:
02 jan 2022, 05:12
Bubas i reci cu ti gdje bubas...

Pominjes razvoj Keldona da je zabrinjavajuci, a decko, kojem je najveca mana bila sut je postao jedan od najboljih sutera za 3p u ligi!!Za jedno ljeto!Tek mu 22 godine.

Bubas o trejdu Whitea, jer je lik jedan od najboljih defanzivnih bekova u ligi, sa pristojnom ofanzivnom igrom, a na to sve kreira i za druge.Da ne pominjem da je ovo tek 1.sezona gdje ovi mladici imaju ovakve uloge.On nije vise tako mlad, blizi se primeu, ali je igrac koji treba svakoj ozbiljnoj ekipi.

Bubas za DDRa, jer sam oduvijek pisao da je super igrac, ali da se ne uklapa u ovaj i ovakav SA i to misljenje nikad nisam promijenio.Mladi igraci su trebali vece uloge da se vidi sta imamo od njih, a kompletna ekipa je imala problem sa sutem za 3p, sto ne odgovara igri DeRozana.

Forbes je de.bil i uvijek ce biti.Dzaba mu da zabija i po 30, kad preko njega padne 40p.Lik je jedan od najgorih defanzivnih igraca u ligi!!Pop ga dobro i koristi ove godine, a to je ofanzivna opcija, kad sve ostalo stane.Van je rotacije inace i igra "silom prilika".

Jordan-Lebron? Zna se dobro ko je GOAT i ko ce to i ostati, ma koliko vi upirali za Jamesa.Fakti vam ne idu na ruku.

P.S.I nemoj me ti ni hvaliti, niti kuditi.Ne znamo se uopste, a ovo je forum.Najmanje me zanima sta ko misli o meni u virtuelnom svijetu.Tu sam da iznesem svoje misljenje i potkrijepim ga.To je to.
Nema ti kod mene bubanja,upamti. No hard feelings.

OK,prihvaćam,to je sjajan iskorak kod momka. Osobno sam očekivao puno više od njega u ovoj sezoni u ovakvom rosteru koji je idealan pošto su maknuti veterani leaderi. Ljeto s Team USA vjerujem da je jako značilo,uzeto i zlato iako na OI nije sudjelovao maltene,no kakogod.

Ne bubam o tradeu Whitea. Koji ćeš k tražiti s osovinom Murray-White-Poeltl? Urazumi se,s time nemaš šanse sljedećih 5 godina prismrditi vrhu.

Da,White možemo reći da to jest,zato i ima solidnu vrijednost. On je u 28.godini,a ukoliko već želiš top5 pick,lakše ćeš tankirati.

Ne bubam za DDR jer si ga blatio svako par matcheva i kad je trebalo i kad nije lani. I njega i Millsa i Gaya jer su navodno previše silili i previše se njih forsiralo zajedno. Evo sad imate ponajmanje problema s izostancima na veoma blijedom Zapadu i van ste play in zone.

Forbes je tip koji ti neće izgubiti match,al ti može osvojiti partiju. Takvog igrača na takvom ugovoru za takvu rolu,uvijek valja imati.


Jordan-LeBron? Nije bila poanta u tome nego uspoređivanju Jordana s 40 i ovoga sada. Ako i dalje ustraješ na tome,bolje da ne komentiram isto.

GOAT naravno možda i sportski je MJ. B.O.A.T. je već hmmmm,al nije topic i timing za to. Dakle,kakvi fakti,kakvu ruku? Nemoj mene stvrstavati u torove,izmišljati što sam napisao i sl. molio bih lijepo. Najdraži igrači u NBA su mi Zubac,Kork i Bennie,nisan ničiji zadrti fan,a ni hater.

Ne bum, prema svima isti odnos imam,po zaslugama. Znam da iritiram,da sam dosadan bla-bla,vjerujem da ću ti doći preko glave,al upamti,da,ovo je forum i bez onih "Nemoj me više citirati" i sl.fore. Tog kod mene nema. Forum je za rasprave zdrave i (ne)slaganja normalna. Uvijek ću priznati kad je netko u pravu,kad ispadne da sam zgriješio.

I dalje stoji da te držim za jednog od top forumaša,kao i tvog i mog forum "neprijatelja", al nebitno. Živio

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25215
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 05 jan 2022, 02:51

Jos jedan poprilicno ocekivan poraz. Murray se sutra vraca, pa bi to trebalo izgledati malo bolje.

Dobra stvar je da je Primo dobio ozbiljne minute i odigrao dobro.Apsolutno nema razloga da ovaj decko nema minutazu i kad svi budu tu.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25215
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 06 jan 2022, 03:54

"Trap game" ekipa nastavlja po svome. Doduse, vratio se Murray i odmah su stvari drugacije.

Da smo imalo konstantniji, druge bi se price pricale o ovoj ekipi. Vassell odlican zadnjih nekoliko tekmi. Jos uvijek sam za opciju da on i ostane starter, a da McDermott ulazi s klupe.

Avatar
YaSSaL
Postovi: 3027
Pridružen/a: 15 avg 2009, 22:01
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la YaSSaL » 06 jan 2022, 08:28

Nekako sam bio siguran da cemo uzeti BOS.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25215
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 06 jan 2022, 21:11

White, Keldon, Vassell i Young usli u protokol. :roll:

Nema se ovog rijesiti dok bukvalno svaki igrac ne bude u protokolu i to sam i najavljivao. :twisted:

Pozitivna vijest je da je Lonnie izasao iz protokola i da je upitan za tekmu sutra. Takodje, Pop sinoc rece da se blizi i nastup Collinsa.

Kugla3
Postovi: 668
Pridružen/a: 06 okt 2019, 22:50
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kugla3 » 07 jan 2022, 14:26

NEZALAGANJE je napisao/la:
06 jan 2022, 21:11
White, Keldon, Vassell i Young usli u protokol. :roll:

Nema se ovog rijesiti dok bukvalno svaki igrac ne bude u protokolu i to sam i najavljivao. :twisted:

Pozitivna vijest je da je Lonnie izasao iz protokola i da je upitan za tekmu sutra. Takodje, Pop sinoc rece da se blizi i nastup Collinsa.
Ma nijednu ekipu to neće mašit sigurno, sto prije da se to odradi to bolje. Kako je Lonnie tako brzo izasao iz protokola?
Being second is to be the first of the ones who lose.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25215
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 07 jan 2022, 15:32

Kugla3 je napisao/la:
07 jan 2022, 14:26
NEZALAGANJE je napisao/la:
06 jan 2022, 21:11
White, Keldon, Vassell i Young usli u protokol. :roll:

Nema se ovog rijesiti dok bukvalno svaki igrac ne bude u protokolu i to sam i najavljivao. :twisted:

Pozitivna vijest je da je Lonnie izasao iz protokola i da je upitan za tekmu sutra. Takodje, Pop sinoc rece da se blizi i nastup Collinsa.
Ma nijednu ekipu to neće mašit sigurno, sto prije da se to odradi to bolje. Kako je Lonnie tako brzo izasao iz protokola?
Smanjio je NBA karantin na 6 dana za igrace koji nemaju simptome, a Lonnie je primio i booster, pa je vjerovatno i to bila olaksavajuca okolnost.

Jos jedna stvar mi pade napamet...Prosle godine u isto vrijeme u protokol udjose White, Vassell i Keldon. Ove godine, identicna situacija. Opet 3 ista igraca u isto vrijeme zarazeni. Ovi testovi su smijurija obicna.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25215
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 07 jan 2022, 22:45

Nema ni Jonesa veceras.I on u protokolu.

Kugla3
Postovi: 668
Pridružen/a: 06 okt 2019, 22:50
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kugla3 » 07 jan 2022, 23:16

NEZALAGANJE je napisao/la:
07 jan 2022, 22:45
Nema ni Jonesa veceras.I on u protokolu.
Ma trebamo napravit isto sto je Miami nama. Pa jbte nema ko igrat. Kako Eubanks nikako da zavrsi u protokolu.
Being second is to be the first of the ones who lose.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25215
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 07 jan 2022, 23:18

Kugla3 je napisao/la:
07 jan 2022, 23:16
NEZALAGANJE je napisao/la:
07 jan 2022, 22:45
Nema ni Jonesa veceras.I on u protokolu.
Ma trebamo napravit isto sto je Miami nama. Pa jbte nema ko igrat. Kako Eubanks nikako da zavrsi u protokolu.
Pa de.bili poput njega i Forbesa nikad nece u protokol. :rol:

Kugla3
Postovi: 668
Pridružen/a: 06 okt 2019, 22:50
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kugla3 » 07 jan 2022, 23:48

NEZALAGANJE je napisao/la:
07 jan 2022, 23:18
Kugla3 je napisao/la:
07 jan 2022, 23:16
NEZALAGANJE je napisao/la:
07 jan 2022, 22:45
Nema ni Jonesa veceras.I on u protokolu.
Ma trebamo napravit isto sto je Miami nama. Pa jbte nema ko igrat. Kako Eubanks nikako da zavrsi u protokolu.
Pa de.bili poput njega i Forbesa nikad nece u protokol. :rol:
Pa dobro Forbes opet je koristan u neku ruku kada nema nikog i dosta mu je bolja uloga nakon povratka negp prvi put kad je bio ovdje, ali ovo drvo Eubanksa ne treba ni spominjati.
Being second is to be the first of the ones who lose.

Kugla3
Postovi: 668
Pridružen/a: 06 okt 2019, 22:50
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kugla3 » 08 jan 2022, 01:31

Sta reci za velikog Poetla, jednom IQ u minusu uvijek IQ u minusu, jednostavno nema pomoći. Mislim da se od Embiida use.re na kilometar kad ga vidi. Frajer je nevjerojatan.
Being second is to be the first of the ones who lose.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25215
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 08 jan 2022, 03:22

Sve u svemu, dobra tekma, obzirom na situaciju.Embiidu se sve svira. Murray, Poeltl, Lonnie i Primo imali solidne tekme.

Primo vecerasnjim startom postao najmladji starter u historiji fransize. Oborio je Parkerov rekord, ako se ne varam.

Avatar
YaSSaL
Postovi: 3027
Pridružen/a: 15 avg 2009, 22:01
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la YaSSaL » 09 jan 2022, 20:19

Dobra tekma, napravismo 10-0 seriju u zadnje 2-3 minute i odosmo u produzetke...

Odgovori

Natrag na “San Antonio Spurs”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.