San Antonio Spurs

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 12 nov 2022, 04:23

Ovo se zove fantasticno vece!!

Prelijep novi teren, super novi dresovi kao omaz AS tekmi 96' u SA, te pravi nacin kako se dobije protivnik koji igra bez najboljih igraca. :ljepota: :ljepota:

Kugla3
Postovi: 668
Pridružen/a: 06 okt 2019, 22:50
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kugla3 » 12 nov 2022, 05:13

Rutinska pobjeda protiv desetkovanih Bucksa. Ali ovi novi dresovi su cista perverzija, pogotovo mi moćno Sochan djeluje u njima zbog boje kose :ljepota:
Being second is to be the first of the ones who lose.

Kugla3
Postovi: 668
Pridružen/a: 06 okt 2019, 22:50
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kugla3 » 12 nov 2022, 14:56

Charles Bassey is the second player in NBA history to have 14 rebounds, 4 blocks and 4 assists in less than 20 minutes played, joining Herb Williams who did it in 1983.

Bassey is the first player in league history to do it off the bench.

Kad Ameri krenu izvlačit statistiku :rol: :salut:
Being second is to be the first of the ones who lose.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 12 nov 2022, 19:06

Kugla3 je napisao/la:
12 nov 2022, 14:56
Charles Bassey is the second player in NBA history to have 14 rebounds, 4 blocks and 4 assists in less than 20 minutes played, joining Herb Williams who did it in 1983.

Bassey is the first player in league history to do it off the bench.

Kad Ameri krenu izvlačit statistiku :rol: :salut:
Ovo su one glupe statistike koje se svako vece mogu izvuci za nekog.

Medjutim, ono sto je bitno je da decko izgleda impresivno.Dobio je priliku, koristi je odlicno, a da fakticki pojma nema o nasoj ekipi i nacinu igre, pa onda covjek logicno pomisli da ce biti jos i bolji sa vise odigranih utakmica. :salut: Vidicemo sta nosi buducnost, ali mislim da su jako male sanse da do kraja sezone ne dobije standardni ugovor.Jednostavno, ne vidim nacin da ga pustimo.

Kugla3
Postovi: 668
Pridružen/a: 06 okt 2019, 22:50
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kugla3 » 12 nov 2022, 22:30

Slazem se s tobom, ali su mi smiješne ove statistike kao sto kazes svaki dan se moze za nekog izvuc nesto slicno, mislim da je Doncic to spomenuo prije 2-3 dana.
A sto se tice momka, nema sta igra jako dobro i drago mi je zbog toga i siguran sam da dobija taj ugovor.
Being second is to be the first of the ones who lose.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 15 nov 2022, 05:01

Ovo veceras je odron od igre, do sada. Na oba kraja parketa.Ne cudi, jer ti ne igra jedini PG, a to je Jones.

Ono sto je lose zadnjih par tekmi je uzasna odbrana.Greske na sve strane i to ekipa poput GSW obilato koristi.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 15 nov 2022, 10:44

Kao sto napisah jutros, tezak poraz uz slabu igru. Jedina pozitivna stvar je sto je Pop probao Sochana na PGu i decko je bio solidan.Dobro vidi parket i fluidan je, kao i u svemu ostalom. Sam Sochan kaze da je vec to igrao na treninzima i da je to nesto o cemu su on i Pop pricali.Budemo li ga razvijali u tom pravcu, to stvarno otvara brojne mogucnosti igranja raznih petorki u buducnosti.

Veceras protiv POR, a inace smo u seriji 5 tekmi u 7 noci.Nije nemoguce da svezemo svih 5 poraza (ponajvise zbog povreda koje nas muce) i tako malo sustignemo ove odron ekipe. :D

Kugla3
Postovi: 668
Pridružen/a: 06 okt 2019, 22:50
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kugla3 » 15 nov 2022, 14:24

@nez kao sto ti reče nama treba talenta :D

A sto se tiče Sochana samo se nadam da nece biti novi Simmons.
Koji je vrhunski defanzivac i PG ali bez suta.
Sochan mi je jako sličan njemu samo jos treba dosta raditi na šutu, ali i to ce doci momak je ipak u rookie sezoni. Uglavnom veliki potencijal je i kao sto kazes u budućnosti bi faktički mogao igrati sve pozicije na parketu.
Being second is to be the first of the ones who lose.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 15 nov 2022, 14:37

Kugla3 je napisao/la:
15 nov 2022, 14:24
@nez kao sto ti reče nama treba talenta :D

A sto se tiče Sochana samo se nadam da nece biti novi Simmons.
Koji je vrhunski defanzivac i PG ali bez suta.
Sochan mi je jako sličan njemu samo jos treba dosta raditi na šutu, ali i to ce doci momak je ipak u rookie sezoni. Uglavnom veliki potencijal je i kao sto kazes u budućnosti bi faktički mogao igrati sve pozicije na parketu.
Ma nema sanse da se to desi.Decko uzima suteve, nema strah od toga ko Simmons, samo mu mehaniku treba malo popraviti, a to ce biti uradjeno preko ljeta, siguran sam.

Pa treba talenta.To se posebno vidi u ovim tekmama gdje ljudi imaju superstare i AS igrace, a tebi ni pikovi koje bi trebao razvijeti nisu dostupni zbog povreda (Wesley, Branham). :oops: Bas se sinoc osjetilo neimanje PG u ekipi.Bukvalno smo gledali divljanje Richardsona u 2.petorci.Takodje, McDermott se sve vise pretvara u novog Belinellia.Stvarno se nadam da cemo naci neki trejd za njih do deadlinea.Imaju lijepe brojke suterski i sigurno mogu pomoci ekipi koja ce traziti od njih da igraju u okviru svojih mogucnosti.Bojim se da mi trazimo previse, a i oni se uzivili u neku ulogu veterana da su bitni.Sve treba da vode Keldon, Vassell i Sochan.To je kicma fransize dok/ako se ne pojavi neko superstar materijala.

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3098
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Slatinash_7 » 15 nov 2022, 14:38

a dobro, uvijek mozes prestati sa eksperimentom..Puno bolje bi bilo da dobije ulogu Denisa Rodmana, za to je 100% sposoban, mozda ne na istom nivou, ali njegova igra vrišti Denis Rodman!
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
Felixians4
Postovi: 7448
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Felixians4 » 15 nov 2022, 14:53

Ben je i šutirao kad je postao profi. "Slučajno" su prvi pivk 2016. i 2017. iz Sixersa se tako strmopizdili? NI SLUČAJNO. Kao što bi Milton,Korkmaz i Thybulle postali vrijedni članovi rotacije negdje drugdje. Štoviše,bili su i tamo,a kako vrijeme protječe,oni gori. Nema tu slučajnosti.

Sochan je nešto specijalno,onaj link što je okačio nezalaganje sam pročitao,a i neke ranije intervjue njega i familije,lik je posebna sorta

Kugla3
Postovi: 668
Pridružen/a: 06 okt 2019, 22:50
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kugla3 » 15 nov 2022, 19:19

Felixians4 je napisao/la:
15 nov 2022, 14:53
Ben je i šutirao kad je postao profi. "Slučajno" su prvi pivk 2016. i 2017. iz Sixersa se tako strmopizdili? NI SLUČAJNO. Kao što bi Milton,Korkmaz i Thybulle postali vrijedni članovi rotacije negdje drugdje. Štoviše,bili su i tamo,a kako vrijeme protječe,oni gori. Nema tu slučajnosti.

Sochan je nešto specijalno,onaj link što je okačio nezalaganje sam pročitao,a i neke ranije intervjue njega i familije,lik je posebna sorta
Ono sto mi je impresivno kod njega je intelegencija sa 19 godina. Jako se dobro krece kroz blokove, dobar rad nogu, igra obranu tijelom, jako pametno igra za rookiea, atlecizam na vrhunskom nivou, ima duzinu i visinu. Siguran sam da ce u budućnosti biti kandidat za DPOY jer ima sve uslove za takvo nesto. A kako vrijeme bude odmicalo biti ce bolji i bolji, a taj sut ce sigurno doći, dug je put ispred njega. Vidis po Popovim izjavama da ima povjerenja u njega i da je svestran igrač. A ako iko zna izvuc i ispolirat dobrog igrača onda je to sigurno SAS organizacija.
Mcdermont i Richardson bi sigurno jako dobro pojačali nekog contendera u ovom trenutku a vidjet cemo sta ce sve biti do trade deadlinea. Ostaje samo pitanje sto sa Poetlom.?Ako ne bude tradea onda definitivno produžetak pa uvijek se poslije toga moze odradit trade ako kojim slučajem na draftu se nesto bolje ugrabi.
Being second is to be the first of the ones who lose.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 16 nov 2022, 06:27

"Dobar" poraz veceras. Ovo se trazi.Dobra igra, tijesna zavrsnica.Par izgubljenih lopti na kraju i to je bilo to.Iz toga se uci.Jakob tekma karijere sa 31 poenom.

Kljucno je svezati, ako je kako moguce, 5 poraza na ovom tripu. :D

Usput, McDermott je definitivno novi Belinelli.Znao sam da je los defanzivac, ali da ni on ne moze cuvati bas nikog, e to nisam znao do ove 2 sezone kod nas.Patnja, kad god je na parketu, a u napadu cesto brzoplet, iako se radi o veteranu.

Slijedi SAC koji je uhvatio formu.I to nam odgovara.

Kugla3
Postovi: 668
Pridružen/a: 06 okt 2019, 22:50
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kugla3 » 16 nov 2022, 10:36

NEZALAGANJE je napisao/la:
16 nov 2022, 06:27
"Dobar" poraz veceras. Ovo se trazi.Dobra igra, tijesna zavrsnica.Par izgubljenih lopti na kraju i to je bilo to.Iz toga se uci.Jakob tekma karijere sa 31 poenom.

Kljucno je svezati, ako je kako moguce, 5 poraza na ovom tripu. :D

Usput, McDermott je definitivno novi Belinelli.Znao sam da je los defanzivac, ali da ni on ne moze cuvati bas nikog, e to nisam znao do ove 2 sezone kod nas.Patnja, kad god je na parketu, a u napadu cesto brzoplet, iako se radi o veteranu.

Slijedi SAC koji je uhvatio formu.I to nam odgovara.
Daj nam samo Viktora da se igramo sa ostalima :D
Being second is to be the first of the ones who lose.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 17 nov 2022, 23:39

Ovo ne stigoh postaviti ranije...



Strasno je odigrao odbranu u zavrsnici. :ljepota: :ljepota:

Usput, doktorica koja je tuzila Primu, odbacila sve tuzbe protiv fransize.Izgleda da je shvatila da je uzela prevelik "zalogaj", ali i fransiza joj je izasla u susret sa ovim dogovorom, posto je, cini se, bilo nekih manjih propusta i sa nase strane.Jos je nejasno da li je odbacila tuzbu i protiv samog Primoa, obzirom da je Shams prenio da jeste, ali zvanicni podaci tuzilastva govore da je tuzba odbacena samo u dijelu protiv fransize.Bilo kako bilo, nece se fransiza povlaciti po medijima, te tako skretati paznja sa igraca i same sezone.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 18 nov 2022, 04:26

SAC ionako u formi, a onda Pop odluci da Keldon ne igra na sve povrede koje imamo... Sve jasno. :D

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 18 nov 2022, 06:21

Poraz, ali jako dobre partije Sochana i Vassella. Jeremy sve bolji s loptom u rukama i kad/ako doda sut, bice kompletan igrac.

Takodje, potez utakmice...

:o :o :o

Kugla3
Postovi: 668
Pridružen/a: 06 okt 2019, 22:50
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kugla3 » 20 nov 2022, 00:04

Devin OUT za vcrs. Pametno se tankuje. Malo on malo Keldon na odmor, tako ce bit cijelu sezonu.
Being second is to be the first of the ones who lose.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 20 nov 2022, 00:57

Kugla3 je napisao/la:
20 nov 2022, 00:04
Devin OUT za vcrs. Pametno se tankuje. Malo on malo Keldon na odmor, tako ce bit cijelu sezonu.
Sad krenuh to da napisem.I Jakob je upitan.Fino mi to hendlamo. :D

Realno, mislim da bi mogli biti na 3. ili 4. "startnom mjestu" na draftu naredno ljeto.DET i HOU niko nece stici na prve dvije pozicije.To je sigurno.Nekako smatram da ce CHA popraviti svoj omjer, ORL se uozbiljio, bolji su i sa zdravstvenim biltenom, a mislim da ce LAL povratkom ovih nekih povrijedjenih igraca biti bolji.Vala bi bilo sramota da budu losiji, a idu i 3 tekme sa nama, pa ocekujem da ih malo "poguramo". :D

Kugla3
Postovi: 668
Pridružen/a: 06 okt 2019, 22:50
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kugla3 » 20 nov 2022, 02:18

NEZALAGANJE je napisao/la:
20 nov 2022, 00:57
Kugla3 je napisao/la:
20 nov 2022, 00:04
Devin OUT za vcrs. Pametno se tankuje. Malo on malo Keldon na odmor, tako ce bit cijelu sezonu.
Sad krenuh to da napisem.I Jakob je upitan.Fino mi to hendlamo. :D

Realno, mislim da bi mogli biti na 3. ili 4. "startnom mjestu" na draftu naredno ljeto.DET i HOU niko nece stici na prve dvije pozicije.To je sigurno.Nekako smatram da ce CHA popraviti svoj omjer, ORL se uozbiljio, bolji su i sa zdravstvenim biltenom, a mislim da ce LAL povratkom ovih nekih povrijedjenih igraca biti bolji.Vala bi bilo sramota da budu losiji, a idu i 3 tekme sa nama, pa ocekujem da ih malo "poguramo". :D
Jbga nemamo druge opcije nego da lagano tankamo. Nadam se na kraju ipak medju 3 najgora omjera pa valjda nas sreća pomazi na lotteryu. Kakvu bi mi raznovrsnost dobili sa Francuzom to je čudo jedno, koliko bi samo otvorio prostora ostalima to je strašno i pomislit. Takav igrač kao on koji je ista opasnost i sa 2 i sa 7 metara morat ce maltene u 80% slučajeva biti udvojen a to znaci mnogo prostora za šutere kao stu su Devin i Keldon. Volio bih nekako ubrzat vrijeme do toga drafta, ali nema druge opcije nego bit strpljiv.
Being second is to be the first of the ones who lose.

Odgovori

Natrag na “San Antonio Spurs”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.