San Antonio Spurs

YaSSaL
Kontakt:

PostPostao/la YaSSaL » 21 mar 2018, 08:53

Ni ja se ne bih previse trudio u ovom playoff-u (ako se plasiramo) kad je Kawhi u pitanju. Nakon sezone kakva jeste, sad nesto zapinjat i na silu pokusat...jok.
- OPC -

YaSSaL
Kontakt:

PostPostao/la YaSSaL » 26 mar 2018, 00:03

Ovaj posljednji "sut" je prakticno turnover, steta...
- OPC -

Kawhi
Kontakt:

PostPostao/la Kawhi » 26 mar 2018, 00:06

YaSSaL WroteColonOvaj posljednji "sut" je prakticno turnover, steta...

Ma nismo ni zasluzili pobjedu, al fakat je bio uzasan zadnji napad. Steta. Izuzetno vazna tekma.
“I feel like it’s easy to be the best player when you don’t have good players around you. I feel like it’s harder to stand out when you have great players around you,”

YaSSaL
Kontakt:

PostPostao/la YaSSaL » 30 mar 2018, 09:23

Pogura nas Russell sinoc malo.
- OPC -

Mig_Mig
Kontakt:

PostPostao/la Mig_Mig » 30 mar 2018, 09:27

YaSSaL WroteColonPogura nas Russell sinoc malo.

Na stranu to, i mi smo odigrali odlicnu utakmicu. Eh da je nekim cudom da se Kawai vrati u narednoj sedmici i da se zahuktamo.
“Da li znate konačnu istinu o Calcipoliju? Gianni i Umberto Agnelli su umrli.Da su još uvek tu,ništa od ovoga se ne bi desilo.” Luciano Moggi
JUVENTUS ★3★6★
San Antonio Spurs
Indianapolis Colts
Juan Martin Del Potro
Gianluigi Buffon

YaSSaL
Kontakt:

PostPostao/la YaSSaL » 30 mar 2018, 09:56

Generalno, sto se sezone tice, u moru svih s.r.a.n.j.a., moram priznati da me LMA odusevio. Ne tako davno, prizeljkivao sam da ga se rijesimo nekim trade-om i definitivno nisam vjerovao da ce se ikad probuditi kod nas. Ali, demantovan sam i drago mi je zbog toga.

A sto se tice Kawhi-a, mislim da je prekasno za neko zahuktavanje s njim. Njegov eventualni povratak i igre bi za mene bile rekreativne prirode.
- OPC -

Kawhi
Kontakt:

PostPostao/la Kawhi » 30 mar 2018, 11:14

Kawhijev povratak u ovom trenutku bi vise stete donio nego dobrog.
“I feel like it’s easy to be the best player when you don’t have good players around you. I feel like it’s harder to stand out when you have great players around you,”

Kawhi
Kontakt:

PostPostao/la Kawhi » 31 mar 2018, 22:48

Mislim da se i bez Kawhija moze do druge runde, al i da ispadnu u prvoj necu nista zamjeriti igracima. Odigrali su odlicnu sezonu. Posebno LMA, Kyle i Dejounte. Steta sto se nije tankalo od pocetka.
Vjerujem da ce se Kawhi oporaviti skroz za sljedecu sezonu. Steta sto su ga yebali da igra onih par tekmi.

Mig_Mig
Kontakt:

PostPostao/la Mig_Mig » 31 mar 2018, 22:50

Kawhi WroteColonMislim da se i bez Kawhija moze do druge runde, al i da ispadnu u prvoj necu nista zamjeriti igracima. Odigrali su odlicnu sezonu. Posebno LMA, Kyle i Dejounte. Steta sto se nije tankalo od pocetka.
Vjerujem da ce se Kawhi oporaviti skroz za sljedecu sezonu. Steta sto su ga yebali da igra onih par tekmi.

Kad nas sutra Hou ubije 20razlike, molit ces da se Kawi vrati makar i na stakama.
“Da li znate konačnu istinu o Calcipoliju? Gianni i Umberto Agnelli su umrli.Da su još uvek tu,ništa od ovoga se ne bi desilo.” Luciano Moggi
JUVENTUS ★3★6★
San Antonio Spurs
Indianapolis Colts
Juan Martin Del Potro
Gianluigi Buffon

Kawhi
Kontakt:

PostPostao/la Kawhi » 31 mar 2018, 22:56

Mig_Mig WroteColon
Kawhi WroteColonMislim da se i bez Kawhija moze do druge runde, al i da ispadnu u prvoj necu nista zamjeriti igracima. Odigrali su odlicnu sezonu. Posebno LMA, Kyle i Dejounte. Steta sto se nije tankalo od pocetka.

Kad nas sutra Hou ubije 20razlike, molit ces da se Kawi vrati makar i na stakama.

Nikakve koristi od njega za playoff. Ne moze biti na 100% za playoff sa 5 odigranih tekmi, a nismo sigurno toliko dobri da se provucemo do finala pa da tamo on bude na nekih 90%. Bolje i za njega da se oporavi kako treba.

LaMarcus, Gasol, Gay, Kyle i drugi se mogu potuci sa svima osim sa Dubsima.

Mig_Mig
Kontakt:

PostPostao/la Mig_Mig » 31 mar 2018, 22:59

Njega niko nece gurat ako ne bude 200% zdrav, a kroz 15dana do PO moze uci u kakav takav ritam, kroz prvu rundu moze pomoci a za dalje ko zna. Samo mastam..
JUVENTUS ★3★6★
San Antonio Spurs
Indianapolis Colts
Juan Martin Del Potro
Gianluigi Buffon

YaSSaL
Kontakt:

PostPostao/la YaSSaL » 01 apr 2018, 23:43

Ko da cemo ipak uzeti ove Hardenovce...
- OPC -

Kawhi
Kontakt:

PostPostao/la Kawhi » 01 apr 2018, 23:47

Mig_Mig WroteColonKad nas sutra Hou ubije 20razlike, molit ces da se Kawi vrati makar i na stakama.

:mrgreen:

YaSSaL
Kontakt:

PostPostao/la YaSSaL » 01 apr 2018, 23:58

Fina pobjeda, posebno sto smo ih umalo zadrzali ispod 80 poena.
- OPC -

Mig_Mig
Kontakt:

PostPostao/la Mig_Mig » 02 apr 2018, 00:41

Kawhi WroteColon
Mig_Mig WroteColonKad nas sutra Hou ubije 20razlike, molit ces da se Kawi vrati makar i na stakama.

hahah . znao sam :D
JUVENTUS ★3★6★
San Antonio Spurs
Indianapolis Colts
Juan Martin Del Potro
Gianluigi Buffon

Kawhi
Kontakt:

PostPostao/la Kawhi » 02 apr 2018, 00:42

Mig_Mig WroteColon
Kawhi WroteColon

hahah . znao sam :D

Pisi pred svaku ovako. Glupo mi da nam padne niz sa 50+ pobjeda. :D

Mig_Mig
Kontakt:

PostPostao/la Mig_Mig » 02 apr 2018, 00:48

Dzaba je . past ce. Nemoguce je da dobijemo sve. Al ja opet hocu tvog imenjaka na parketu :D
JUVENTUS ★3★6★
San Antonio Spurs
Indianapolis Colts
Juan Martin Del Potro
Gianluigi Buffon

Kawhi
Kontakt:

PostPostao/la Kawhi » 02 apr 2018, 04:17

Cetvrto mjesto sve blize. Jos kad bi Utah na peto upala kako. Ipak mislim da bi lakse s njima nego s Oklahomom.
Da je kako dobiti sve do kraja.

YaSSaL
Kontakt:

PostPostao/la YaSSaL » 04 apr 2018, 07:30

Nakon ove tekme i ispustanja ovolikih prednosti, definitivno nisam za to da udjemo u playoff. Bez obzira kako odigrali posljednje cetiri u sezoni.
- OPC -

Natrag na “San Antonio Spurs”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.