San Antonio Spurs

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25215
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 18 jun 2018, 14:12

YaSSaL je napisao/la:Tu ja imam osjecaj da je i Pop malo smeksao, a sve zbog one situacije s LMA. Ne mogu se oteti utisku da je njegovom ostanku upravo prethodio neki ustupak i popustanje.
Pa napravljen je ustupak,to je poznato.Na zahtjev LMAa igralo se mnogo vise na njega u pocetku i povecan mu je broj minuta kako bi mogao uhvatiti i uci u svoj ritam,jer je LMA igrac ritma.Tako je trebalo biti cim je dosao,ali je Pop mislio da ce se ovaj sam od sebe uklopiti u sistem,sto nije islo.Za Kawhia je lako,on ima loptu u rukama kad god pozeli u tu nema problema.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kawhi » 18 jun 2018, 15:02

Pa treba se i Pop malo prilagoditi. 2018. je godina i nije Duncan više tu.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25215
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 18 jun 2018, 15:17

Pa eto prilagodio se.Da je egoista,trejdovao bi LMA istog trena kad je ovaj to zatrazio.Evo sada i sa Kawhiem zeli da se sastane i ne zeli trejd dok to apsolutno ne bi morao.Pop stavlja fransizu ispred svega,a ne svoje interese.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25215
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 19 jun 2018, 16:36

They clearly do not want to do business with the Lakers but if the Lakers could assembly the best deal…if the Lakers could use their assets to bring in a 3rd team & San Antonio gets the most out of a trade from the Lakers…they would do it.-Stein

Ma ne trebaju nam ni pik dati.Dovoljni su Ingram i Kuzma.Pik ce nam biti cap space odmah za slijedece ljeto. :cool:

Mada,citam da se pominje cesto i Deng uz ovu dvojicu te pik prve runde.Ni to nam nije losa opcija.Svakako u scenariju geje dobijas mlade igrace ti treba 1-2 godine za razvoj,a Denga ono tamo ljeto nije problem trejdovati.

kemo10
Postovi: 274
Pridružen/a: 27 maj 2010, 03:06
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la kemo10 » 19 jun 2018, 17:00

Meni je Ingram vec sad bolji kreator od Kawhia, tako da bi mogao postati bas strasan kosarkas, jer sa svojim nom duzinom i kontrolom lopte nema sanse da zabija ispod 20p.
Ako ga stvarno lal nude za Kawhia, treba ga odma trejdati.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25215
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 19 jun 2018, 17:25

kemo10 je napisao/la:Meni je Ingram vec sad bolji kreator od Kawhia, tako da bi mogao postati bas strasan kosarkas, jer sa svojim nom duzinom i kontrolom lopte nema sanse da zabija ispod 20p.
Ako ga stvarno lal nude za Kawhia, treba ga odma trejdati.
Nema nista jos uvijek zvanicno,ali logika nalaze da nijedan trejd direktno sa LAL ne bi trebao biti bez Ingrama.Jedini nacin da funkcionise bez njega je da LAL u nekom 3 way trejdu "nabave" top pik.

Sto se tice toga da je u necemu bolji od Kawhia,tesko je znati.LAL vec nekoliko godina igraju bez pritiska i sva ta statistika malo znaci.Kao primjer mogu navesti Clarksona koji je s njihove klupe cesto znao ubaciti 20p na utakmici,dok u CLE nije mogao kosa da da u POu.
Naravno,on i Ingram nisu ni blizu istog ranga,ali mislim da je primjer disperzije i pritiska jasan.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kawhi » 19 jun 2018, 20:10

Najbolje je zadržati Kawhija, al ako već ide Ingram i Dončić su najbolje opcije.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25215
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 19 jun 2018, 20:20

Kawhi je napisao/la:Najbolje je zadržati Kawhija, al ako već ide Ingram i Dončić su najbolje opcije.
Mislis Ingram ILI Doncic.Obojica nece sigurno ili bi RC izveo magiju.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kawhi » 19 jun 2018, 20:37

NEZALAGANJE je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Najbolje je zadržati Kawhija, al ako već ide Ingram i Dončić su najbolje opcije.
Mislis Ingram ILI Doncic.Obojica nece sigurno ili bi RC izveo magiju.
Ma ja. Nemoguće je da oba dobijemo.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25215
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 19 jun 2018, 20:41

Ma sta god da se desi,100% sam sigutan da nrcemo lose proci.Iskrwn da budem,pored napretka Murraya(njemu samo treba snaga i sut s poludistance) mnogo ocekujem i od Whitea.Ono je strasan igrac i ubrzo ce se to i vidjeti.

kemo10
Postovi: 274
Pridružen/a: 27 maj 2010, 03:06
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la kemo10 » 19 jun 2018, 20:58

Murray ce prije postati Tony Allen nego neki ozbiljan play, jednostavno nema talenat za zavrtiti napad.
Za sad jedino u odbrani sto pikazuje talenat, ostalo nije nista napredovao u odnosu na prvu sezonu.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25215
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 19 jun 2018, 21:05

kemo10 je napisao/la:Murray ce prije postati Tony Allen nego neki ozbiljan play, jednostavno nema talenat za zavrtiti napad.
Za sad jedino u odbrani sto pikazuje talenat, ostalo nije nista napredovao u odnosu na prvu sezonu.
Rano je jos uvijek suditi.Itekako je pokazao napredak i ofanzivno.Zadnjih 30 utakmica je sutirao oko 50% iz igre.Ni Tony Parker nije nista znao prve 3 sezone osim da prevede loptu i spusti je Duncanu.Suta na mapi nije imao.Pored odbrane,Murray je i elitan skakac za svoju poziciju,a ima i liderskih sposobnosti.Njemu kad dodje snaga,vidices kako se zavrsava i u reketu. ;)

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kawhi » 19 jun 2018, 21:45

Nema šanse da mi ne izbrusimo Murraya s onakvim fizikalijama u nešto korisno.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25215
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 19 jun 2018, 23:45

Stein reports the Spurs still haven’t put Kawhi on the trade block. He thinks Pop still wants to meet with Kawhi at some point before making a decision. Very similar to what Griffin said.

Kao sto rekoh...Kad i ako kaze to u lice Popu,a vjerujem da se to moze desiti veceras ili sutra(zbog drafta),zna se slijedeci korak.

Avatar
YaSSaL
Postovi: 3027
Pridružen/a: 15 avg 2009, 22:01
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la YaSSaL » 20 jun 2018, 08:05

Ne vjerujem da se dosad nisu privatno sastali (ili barem telefonom culi) Pop i Kawhi. Ovo razvlacenje cijele situacije i pretvaranje u sapunicu je samo da mediji imaju sta naglabati. Mislim da se vec zna ostaje li ili ne, samo ne znam sta se tacno ceka za zvanicnu objavu.

U svakom slucaju, ide mi na zivce ovo drzanje navijaca u neizvjesnosti.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25215
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 20 jun 2018, 19:13

YaSSaL je napisao/la:Ne vjerujem da se dosad nisu privatno sastali (ili barem telefonom culi) Pop i Kawhi. Ovo razvlacenje cijele situacije i pretvaranje u sapunicu je samo da mediji imaju sta naglabati. Mislim da se vec zna ostaje li ili ne, samo ne znam sta se tacno ceka za zvanicnu objavu.

U svakom slucaju, ide mi na zivce ovo drzanje navijaca u neizvjesnosti.
Leonard had told confidants that he did not want to sit down with Popovich and has been purposely difficult for the Spurs to reach recently.
Takodje,Stephen A.Smith je izjavio da mu njegovi izvori govore kako je i Popu Kawhi rekao da zeli ici.

Mislim da ovo sve govori.Definitivno ga ne zelim u timu,makar bili mediokritet narednih 5 godina.On zeli ici i to je sustina,sve ostalo je suplja prica koju samo naivci mogu po.pusiti.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25215
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 21 jun 2018, 19:12

The latest DX mock draft has the Spurs still taking Robert Williams. If Lonnie Walker were to fall to 18, SA would take him, per DX. SA is also considering Kevin Huerter. DiVincenzo has moved to 17th being selected by MIL.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12680
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Mig_Mig » 21 jun 2018, 20:49

NEZALAGANJE je napisao/la:The latest DX mock draft has the Spurs still taking Robert Williams. If Lonnie Walker were to fall to 18, SA would take him, per DX. SA is also considering Kevin Huerter. DiVincenzo has moved to 17th being selected by MIL.
Joj da je nekako DiVincenza
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25215
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 21 jun 2018, 20:51

Mig_Mig je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:The latest DX mock draft has the Spurs still taking Robert Williams. If Lonnie Walker were to fall to 18, SA would take him, per DX. SA is also considering Kevin Huerter. DiVincenzo has moved to 17th being selected by MIL.
Joj da je nekako DiVincenza
Ma meni je i Huerter dobar i Brown,pa i ovaj Wlaker ako padne.

kemo10
Postovi: 274
Pridružen/a: 27 maj 2010, 03:06
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la kemo10 » 21 jun 2018, 21:00

Da hoce uzeti nekog visokog koji moze malo energije ubaciti u igru, da moze istrcati kontru, zakucati alley oop

Odgovori

Natrag na “San Antonio Spurs”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.