San Antonio Spurs

Kugla3
Postovi: 668
Pridružen/a: 06 okt 2019, 22:50
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kugla3 » 18 dec 2021, 05:42

NEZALAGANJE je napisao/la:
18 dec 2021, 05:32
Kugla3 je napisao/la:
18 dec 2021, 04:09
Koliko mozes biti glup od 0 do Eubanks, postavlja se pitanje?
Dragi Pope igraj sa igracem manje kad Poetl ne igra ali ne uvodi drvosječu vise. Probaj Landalea ne košta te nista, ionako nam fali visine.
Idiot klasicni. Konacno se dalo minuta Landaleu i lik pokazao da je klasa za ovog panja. Pametno i u odbrani i u napadu.Bukvalno je taj potez preokrenuo tekmu.

Ovo je tekma i pobjeda sezone do sada bez obzira sto smo dobili i GSW.Vratili smo se sa -17 i zadnjih par minuta parirali kos za kos sa UTA. Svi su bili fantasticni do jednog, ali je cinjenica da se Keldon pretvorio, ne samo u naseg najboljeg sutera za 3p, nego i u jednog od najboljih sutera lige.Nevjerovatno.

Eh da, da ne zaboravim posto sam max kritikovao Lonnie od pocetka sezone.Zadnjih par tekmi je sve ono sto se ocekivalo od njega na pocetku sezone kad udje s klupe.Agresivan u napadu, dobar u odbrani.Preuzima odgovornost i redovno je dvocifren. To nasoj klupi treba!!Takav Lonnie.
Necu se puno veselit jer sljedeća je protiv Kingsa, valjda se Hield, Barnes ili neko treći nece pretvorit u Jordana kao sto to obicno bude protiv nas. Jednostavno bolje igramo protiv boljih ekipa i to je to. U međuvremenu Rozier i Hayward ne mogu bazen pogodit protiv Portlanda...
Being second is to be the first of the ones who lose.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 18 dec 2021, 05:47

To je tako kod mlade ekipe kao sto je nasa.Oscilacije.

Treba znati dobiti tekmu koju bi trebao da dobijes. Treba znati drzati koncentraciju.

To su stvari koje necemo nauciti odmah, a SAC ce biti fin test.

P.S.Izgleda da Lonnieu prijaju savjeti Manua.Kazu da ga je Manu bas uzeo pod svoje.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 18 dec 2021, 11:34

Teams that have a Top 10 offense and defense:

Jazz
Warriors
Bucks
Nets
Suns

The Spurs have wins against 3 of those teams (Jazz, Warriors, Bucks).

Dokaz da se krecemo u pravom smjeru, bez obzira na sve padove. Ovdje smo odigrali i 2 tekme s PHXom i obje su nas fakticki uzeli na iskustvo. Rezultatski smo bili u igri.

Kugla3
Postovi: 668
Pridružen/a: 06 okt 2019, 22:50
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kugla3 » 18 dec 2021, 11:52

NEZALAGANJE je napisao/la:
18 dec 2021, 11:34
Teams that have a Top 10 offense and defense:

Jazz
Warriors
Bucks
Nets
Suns

The Spurs have wins against 3 of those teams (Jazz, Warriors, Bucks).

Dokaz da se krecemo u pravom smjeru, bez obzira na sve padove. Ovdje smo odigrali i 2 tekme s PHXom i obje su nas fakticki uzeli na iskustvo. Rezultatski smo bili u igri.
Ma ekipa sigurno ima potencijala, samo se jos to mora razvijati, i kao sto si ti rekao jedan dobar hibrid nam treba jedno svestrano krilo koje moze dobro igrati na oba kraja parketa. Siguran sam da bi mogli sa svima igrat bar u RSu, jer za pohod na titulu treba ipak nesto vise. Neznam tko je FA slijedece ljeto ali mislim da ako ponuda bude dobra da je vrijeme da konačno damo neke jače pare za nekog igrača. Mišljenja sam da je to mozda bolji način nego ici preko drafta, mislim svakako treba na sljedecem draftu traziti takvog i da se polako razvija ali mislim da je jedini spas jedan dobar FA potpis.
Being second is to be the first of the ones who lose.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 18 dec 2021, 15:31

Kugla3 je napisao/la:
18 dec 2021, 11:52
NEZALAGANJE je napisao/la:
18 dec 2021, 11:34
Teams that have a Top 10 offense and defense:

Jazz
Warriors
Bucks
Nets
Suns

The Spurs have wins against 3 of those teams (Jazz, Warriors, Bucks).

Dokaz da se krecemo u pravom smjeru, bez obzira na sve padove. Ovdje smo odigrali i 2 tekme s PHXom i obje su nas fakticki uzeli na iskustvo. Rezultatski smo bili u igri.
Ma ekipa sigurno ima potencijala, samo se jos to mora razvijati, i kao sto si ti rekao jedan dobar hibrid nam treba jedno svestrano krilo koje moze dobro igrati na oba kraja parketa. Siguran sam da bi mogli sa svima igrat bar u RSu, jer za pohod na titulu treba ipak nesto vise. Neznam tko je FA slijedece ljeto ali mislim da ako ponuda bude dobra da je vrijeme da konačno damo neke jače pare za nekog igrača. Mišljenja sam da je to mozda bolji način nego ici preko drafta, mislim svakako treba na sljedecem draftu traziti takvog i da se polako razvija ali mislim da je jedini spas jedan dobar FA potpis.
Ne znam da je nesto jaka FA klasa iduce ljeto, makar kad jenu pitanju tip igraca koji nama treba.

Rjesenje je opet draft i vidicemo sta ce tu biti!?To kod nas niko ne moze skontati :rol:

U medjuvremenu, treba stvoriti okosnicu, treba poceti pobjedjivati.Kad se to desi, pozeljece tu doci i dobar FA.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 20 dec 2021, 02:17

Klasicna smo lutrijska ekipa. Kad nema pritiska, mozemo dobiti bilo koga. Cim smo favoriti i treba upisati "dobijenu" tekmu, druga je prica.

To je taj proces.To je profesionalnost i mentalitet koji ne dolazi preko noci.

Uzasno je ovo veceras izgledalo i pocelo se to desavati pocesto.Za razliku od pocetka sezone, gdje smo i u porazima izgledali dobro i tijesno gubili, uu zadnje vrijeme kad gubimo, bas lose izgledamo.

Kugla3
Postovi: 668
Pridružen/a: 06 okt 2019, 22:50
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kugla3 » 20 dec 2021, 02:32

NEZALAGANJE je napisao/la:
20 dec 2021, 02:17
Klasicna smo lutrijska ekipa. Kad nema pritiska, mozemo dobiti bilo koga. Cim smo favoriti i treba upisati "dobijenu" tekmu, druga je prica.

To je taj proces.To je profesionalnost i mentalitet koji ne dolazi preko noci.

Uzasno je ovo veceras izgledalo i pocelo se to desavati pocesto.Za razliku od pocetka sezone, gdje smo i u porazima izgledali dobro i tijesno gubili, uu zadnje vrijeme kad gubimo, bas lose izgledamo.
Ma nema veze sve je to dobro, sutra cemo se iskalit na Clippersima a poslije te i na Lakersima. Dvije lagane pobjede slijede...
Opet je Pop igrao velikog Drew Eubanksa buduceg drvosječu, mislim da ce nakon NBA karijere radit na pilani, u kancelariji sigurno nece.
Being second is to be the first of the ones who lose.

Kugla3
Postovi: 668
Pridružen/a: 06 okt 2019, 22:50
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kugla3 » 21 dec 2021, 06:41

Kao sto je i bilo za ocekivat Clippersi razmontirani i pregazeni, vodstvo od prve do zadnje minute. Spavas li mirno Kawhi Leonardu!!???
Being second is to be the first of the ones who lose.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 21 dec 2021, 06:43

Znaci demoliranje.

Klasicna smo "trap game" ekipa. Kad igramo bez pritiska, dobicemo svakog.

Sasvim druga prica kad "moramo" dobiti.

Kugla3
Postovi: 668
Pridružen/a: 06 okt 2019, 22:50
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kugla3 » 21 dec 2021, 06:46

NEZALAGANJE je napisao/la:
21 dec 2021, 06:43
Znaci demoliranje.

Klasicna smo "trap game" ekipa. Kad igramo bez pritiska, dobicemo svakog.

Sasvim druga prica kad "moramo" dobiti.
Jebote sad gledam 67 skokova smo imali od toga 23 ofanzivna :o :wtf:
Being second is to be the first of the ones who lose.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 21 dec 2021, 06:49

Kugla3 je napisao/la:
21 dec 2021, 06:46
NEZALAGANJE je napisao/la:
21 dec 2021, 06:43
Znaci demoliranje.

Klasicna smo "trap game" ekipa. Kad igramo bez pritiska, dobicemo svakog.

Sasvim druga prica kad "moramo" dobiti.
Jebote sad gledam 67 skokova smo imali od toga 23 ofanzivna :o :wtf:
Jakob najvise.Najbolji ofanzivni skakac u ligi-statisticki.

Kad vidis ovakvu tekmu, dusa te zaboli kad skontas da si izgubio od OKCa ili onakvog SAC sinoc.

Kugla3
Postovi: 668
Pridružen/a: 06 okt 2019, 22:50
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kugla3 » 21 dec 2021, 06:54

NEZALAGANJE je napisao/la:
21 dec 2021, 06:49
Kugla3 je napisao/la:
21 dec 2021, 06:46
NEZALAGANJE je napisao/la:
21 dec 2021, 06:43
Znaci demoliranje.

Klasicna smo "trap game" ekipa. Kad igramo bez pritiska, dobicemo svakog.

Sasvim druga prica kad "moramo" dobiti.
Jebote sad gledam 67 skokova smo imali od toga 23 ofanzivna :o :wtf:
Jakob najvise.Najbolji ofanzivni skakac u ligi-statisticki.

Kad vidis ovakvu tekmu, dusa te zaboli kad skontas da si izgubio od OKCa ili onakvog SAC sinoc.
I ja to nikako nemogu da shvatim. Samo Phoenixa nismo dobili od jacih ekipa mada smo u obe utakmice bili u egalu do kraja, a svi porazi sto su dosli, dosli su objektivno od slabih ekipa na papiru.Vidjet cemo sta ce bit u sljedećin utakmicama definitivno protiv Utah kuci ce bit najteza do kraja godine jos cemo bit na b2b. Mislim da treba igrat bez pritiska i ovakve partije ce bit jako česte.
Being second is to be the first of the ones who lose.

Avatar
YaSSaL
Postovi: 3027
Pridružen/a: 15 avg 2009, 22:01
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la YaSSaL » 21 dec 2021, 08:07

Cudo od ekipe.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 22 dec 2021, 00:04

Na sinocnji dobar nastup sa nadovezao i odlican nastup Prima. Zaista je odlican u G ligi i to je ozbiljan znak njegovog, obzirom da mu je tek 18 godina.


Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 24 dec 2021, 06:59

Zatvorili smo svojevremeno Forum, a sad s pobjedom "zatvaramo" ime Staples Center. :cool:

KBD sa tekmom karijere, Landale se ustalio i opet ucinkovit.

Medjutim, sto je po meni najbitnije, Lonnie je konacno postao ono sto se ocekivalo od njega na pocetku sezone.Pouzdana opcija s klupe u vidu odbrane i scoringa.

Kugla3
Postovi: 668
Pridružen/a: 06 okt 2019, 22:50
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kugla3 » 24 dec 2021, 07:12

Nista drugo i nisam ocekivao nego setnju kroz nekadašnji Staples Centar. Drago mi je zbog Landalea jako dobro u zadnjih par utakmica i siguran sam da ce sigurno imati jos vise minuta. Sta rec dominacija od pocetka do kraja nad "staračkim domom". Cijeli tim odigrao dobro mada su DJ i Keldon malo vise ciglarili ali dobro je to zavrsilo sa ugodnih 138poena. Vassell mi je zakazo zadnjih par valjda nadje ritam vec od sljedeće.
Being second is to be the first of the ones who lose.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 24 dec 2021, 07:24

Keita Bates-Diop is the first player in Spurs franchise history to drop 30+ points on 100% shooting.

30 PTS
7 REB
11-11 FG
3-3 3P

Only 4 other players have done it since 2000.

Preludoo. :crazy: :clap: :clap:

Avatar
YaSSaL
Postovi: 3027
Pridružen/a: 15 avg 2009, 22:01
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la YaSSaL » 24 dec 2021, 08:02

Momacki zatvoren Staples, nema sta...

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 26 dec 2021, 19:30

Eh evo nam je Murray usao u protokol.

Milina i to taman kad smo poceli igrati dobro. :twisted:

Za ocekivati je da u narednim danima i ostali igraci udju u protokol. Dok se sve to zavrsi, bicemo tamo gdje smo i poceli.U donjem domu.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 27 dec 2021, 03:33

Ocekivana pobjeda protiv osakacenog DET.Dobro je da smo odmorni za sutra i da su svi dobili priliku da igraju. :thumbup:

Iako je b2b, sutra cemo vidjeti mozemo li uhvatiti prikljucak za PO!? Do sada bi uvijek podbacili u takvoj situaciji...

Falice nam Murray (valjda nece vise niko :roll: ), ali ce i UTA nedostajati Mitchell, pa ce to biti duel ekipa bez 2 najbolja igraca.

Bas bi nam znacila ta pobjeda i sigurno nam je najvaznija tekma dosadasnjeg dijela sezone, a i UTA ce sigurno doci zeljna osvete za nedavni poraz koji smo im nanijeli.

Odgovori

Natrag na “San Antonio Spurs”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.