San Antonio Spurs

Avatar
YaSSaL
Postovi: 3027
Pridružen/a: 15 avg 2009, 22:01
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la YaSSaL » 27 jan 2019, 11:33

Svaka cast, Pop!

Valjda ce uganjati i overall najvise pobjeda.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 27 jan 2019, 18:03

Hoce,ako nas bude vodio i naredne 2 sezone,a to se ne zna.

Inace,Lonnie sinoc odlican bio u bitnim minutama.Solidna odbrana i dobar sut u napadu.Mozda ce i veceras dobiti koju minutu,jer nam svaka pobjeda treba...


Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 28 jan 2019, 02:17

Duncan se prevrce u grobu sa ovom odbranom.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 28 jan 2019, 02:53

Jednog dana kad se bude zvao broj Derricka....trenutno samo uzima frajer one sitnice , 5/6 iz igre , sto mu dopadne.

Bertans ono moralni ubica.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 28 jan 2019, 17:11

E hajmo ljudi...Nas idealan paket za ADa? :D

All stara ne mozemo ponuditi zauzvrat,ali imamo mlade igrace i pikove.Ne vidim neku realnu opciju,a s obzirom kako nam buducnost izgleda,a zaista mislim da nema ni potrebe prevrtati cijeli roster.

kemo10
Postovi: 274
Pridružen/a: 27 maj 2010, 03:06
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la kemo10 » 28 jan 2019, 17:17

NEZALAGANJE je napisao/la:E hajmo ljudi...Nas idealan paket za ADa? :D
Ma nemamo mi takvih talenata ni visokih pikova da dovedemo ni približno takvog igraca. Mislim nema im niko nista dati od ovih sto se mogu boriti za titulu, a on bi htio u takvu ekipu.
Jedino da uzmu nekog starijeg igrača, kao spursi derozana.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 28 jan 2019, 18:02

Vidicemo sta ce biti od svega,ali meni se toliko svidja nasa buducnost,da me ostalo i ne zanima. ;)

Usput,Popu je danas 70ti rodjendan.Nek mu je sretan i da bude tu jos makar 2-3 godine,dok se ova ekipa ne izgradi ponovo. :pray:

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kanye » 28 jan 2019, 18:15

Ma kakav AD. Morali bi dati DJa, Lonnieja, Whitea i pickove sigurno, a ne vrijedi toliko. Gledati koga ce oguliti i smijati se. U medjuvremenu pobjeci Lakersima dok je LeBron povrijedjeb i poslatu ih u lutriju jos jednom.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la TheChief » 28 jan 2019, 18:38

Kanye je napisao/la:Ma kakav AD. Morali bi dati DJa, Lonnieja, Whitea i pickove sigurno, a ne vrijedi toliko. Gledati koga ce oguliti i smijati se. U medjuvremenu pobjeci Lakersima dok je LeBron povrijedjeb i poslatu ih u lutriju jos jednom.
Ti ne bi dao ta 3 igraca i 2 picka za Davisa ?

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 28 jan 2019, 18:43

TheChief je napisao/la:
Kanye je napisao/la:Ma kakav AD. Morali bi dati DJa, Lonnieja, Whitea i pickove sigurno, a ne vrijedi toliko. Gledati koga ce oguliti i smijati se. U medjuvremenu pobjeci Lakersima dok je LeBron povrijedjeb i poslatu ih u lutriju jos jednom.
Ti ne bi dao ta 3 igraca i 2 picka za Davisa ?
Druze,AD vrijedi toliko,ali mi ako bi dali pikove i fakticki skoro sve svoje mlade igrace,od nas svakako ne bi bilo nista ni sa njim.Bi mozda 2 sezone dok je LMA tu i onda smo gotovi.Nicim kvalitetnim ga ne bi mogli okruziti.

@Kanye LAL nemaju svoj pik ove godine. :D

EDIT:Ipak imaju.Do mene.

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kanye » 28 jan 2019, 19:02

TheChief je napisao/la:
Kanye je napisao/la:Ma kakav AD. Morali bi dati DJa, Lonnieja, Whitea i pickove sigurno, a ne vrijedi toliko. Gledati koga ce oguliti i smijati se. U medjuvremenu pobjeci Lakersima dok je LeBron povrijedjeb i poslatu ih u lutriju jos jednom.
Ti ne bi dao ta 3 igraca i 2 picka za Davisa ?
Ne bih ni za kog dao ovakav paket trenutno. Da je LeBron 6 godina mladji za njega da.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kanye » 28 jan 2019, 20:14

U vaznijim vijestima Patty postao 13. igrac sa 500 tekmi za fransizu. Velika stvar. Svaka mu cast.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 28 jan 2019, 20:19

Mills je postao dio kulture nase fransize.Respekt,a i igra sve bolje i bolje.Ne pamtim kad sam ga kritikovao ove sezone u nekoj tekmi koju sam gledao.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 28 jan 2019, 23:19

Zanimljiva stvar,koju procitah....

Sta mislite za opciju trejda Paua i pika 2.runde,za Princea i platu Milesa Plumleea,koji i za narednu sezonu ima garantovanih 12.5mil!?

ATL bi ustedila na SCu,sto je cilj svakog tima koji je u rebuildingu,plus bi dobili pik,a mi bi dobili mlado krilo koje ima iskustvo u ligi.
Prince im sad svakako i ne starta.S druge strane,mi bi mogli zadrzati Plumleea na rosteru i slijedecu sezonu,jer ne bi smetao,a mogli bi ga i poslati negdje dalje uz jedan od 2 pika 1.runde ili stretchati.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12681
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Mig_Mig » 28 jan 2019, 23:30

NEZALAGANJE je napisao/la:Zanimljiva stvar,koju procitah....

Sta mislite za opciju trejda Paua i pika 2.runde,za Princea i platu Milesa Plumleea,koji i za narednu sezonu ima garantovanih 12.5mil!?

ATL bi ustedila na SCu,sto je cilj svakog tima koji je u rebuildingu,plus bi dobili pik,a mi bi dobili mlado krilo koje ima iskustvo u ligi.
Prince im sad svakako i ne starta.S druge strane,mi bi mogli zadrzati Plumleea na rosteru i slijedecu sezonu,jer ne bi smetao,a mogli bi ga i poslati negdje dalje uz jedan od 2 pika 1.runde ili stretchati.
Pa daj razlog zasto ne bi? Idealno
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 28 jan 2019, 23:35

Mig_Mig je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:Zanimljiva stvar,koju procitah....

Sta mislite za opciju trejda Paua i pika 2.runde,za Princea i platu Milesa Plumleea,koji i za narednu sezonu ima garantovanih 12.5mil!?

ATL bi ustedila na SCu,sto je cilj svakog tima koji je u rebuildingu,plus bi dobili pik,a mi bi dobili mlado krilo koje ima iskustvo u ligi.
Prince im sad svakako i ne starta.S druge strane,mi bi mogli zadrzati Plumleea na rosteru i slijedecu sezonu,jer ne bi smetao,a mogli bi ga i poslati negdje dalje uz jedan od 2 pika 1.runde ili stretchati.
Pa daj razlog zasto ne bi? Idealno
I meni.Decko je jos iz SAa,a prica se da ga ATL zeli trejdovati.Nama je Plumlee ovdje nebitan,jer nam je SC svakako popunjen za narednu sezonu i ne ugrozava buducnost,a dobili bi igraca u Princeu kakav nam treba na jeftinom ugovoru.Zavisno od njegovih nastupa bi odlucili da li bi ga zadrzali ili ne,jer svakako nista rotacijsko ne bi dali za njega.

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 29 jan 2019, 00:14

Jedna godina "loseg novca" za 24 godisnje krilo koje nam toliko treba da dodamo na ovu grupu? jah.

Bacio bi jedan pik prve runde a kamoli druge.

Ustvari to bi bilo samo 6 miliona vise od onog sto bi platili Gasolu dogodine(bez strecha)a ovaj mozda i odigra neku minutu,ne da je bitno.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 29 jan 2019, 00:24

Raul_64 je napisao/la:Jedna godina "loseg novca" za 24 godisnje krilo koje nam toliko treba da dodamo na ovu grupu? jah.

Bacio bi jedan pik prve runde a kamoli druge.

Ustvari to bi bilo samo 6 miliona vise od onog sto bi platili Gasolu dogodine(bez strecha)a ovaj mozda i odigra neku minutu,ne da je bitno.
Mislim da bi PATFO ovo trebao uraditi,ukoliko se ukaze prilika.Pau stvarno zeli da igra,to se i vidi,ali kod nas jednostavno nema mjesta.

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kanye » 29 jan 2019, 00:58

Do it now!
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Odgovori

Natrag na “San Antonio Spurs”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.