San Antonio Spurs

Kawhi
Kontakt:

PostPostao/la Kawhi » 04 apr 2018, 07:59

Katastrofa :puke:
“I feel like it’s easy to be the best player when you don’t have good players around you. I feel like it’s harder to stand out when you have great players around you,”

Mig_Mig
Kontakt:

PostPostao/la Mig_Mig » 04 apr 2018, 10:00

Kawhi WroteColonKatastrofa :puke:

Ti si spojio sinoc barem jedno dobro :) haha, ja nakon sinoc ustajem jutros i gledam kako u 3min prokockasmo sigurnu pobjedu. E kontam idi u 3pm
“Da li znate konačnu istinu o Calcipoliju? Gianni i Umberto Agnelli su umrli.Da su još uvek tu,ništa od ovoga se ne bi desilo.” Luciano Moggi
JUVENTUS ★3★6★
San Antonio Spurs
Indianapolis Colts
Juan Martin Del Potro
Gianluigi Buffon

YaSSaL
Kontakt:

PostPostao/la YaSSaL » 04 apr 2018, 10:10

Ove sezone smo chokerska ekipa definitivno.
- OPC -

Kawhi
Kontakt:

PostPostao/la Kawhi » 04 apr 2018, 10:38

Mig_Mig WroteColon
Kawhi WroteColonKatastrofa :puke:

Ti si spojio sinoc barem jedno dobro :) haha, ja nakon sinoc ustajem jutros i gledam kako u 3min prokockasmo sigurnu pobjedu. E kontam idi u 3pm

To me je izvuklo. Jos nisam ocekivao pobjedu nikako.
“I feel like it’s easy to be the best player when you don’t have good players around you. I feel like it’s harder to stand out when you have great players around you,”

YaSSaL
Kontakt:

PostPostao/la YaSSaL » 05 apr 2018, 07:10

Gasi sezonu.
- OPC -

Mig_Mig
Kontakt:

PostPostao/la Mig_Mig » 05 apr 2018, 07:13

7-8minuta za povracanja. Anderson u igri a Gay na klupi. Ej muko. Sad jedan poraz kuci i gotovo.
“Da li znate konačnu istinu o Calcipoliju? Gianni i Umberto Agnelli su umrli.Da su još uvek tu,ništa od ovoga se ne bi desilo.” Luciano Moggi
JUVENTUS ★3★6★
San Antonio Spurs
Indianapolis Colts
Juan Martin Del Potro
Gianluigi Buffon

Kawhi
Kontakt:

PostPostao/la Kawhi » 05 apr 2018, 09:54

Valjda se Manu, Tony i Pop oproste na kraju sezone ako ne odemo u PO. To bi bilo bolje i od playoffa.

Mig_Mig
Kontakt:

PostPostao/la Mig_Mig » 05 apr 2018, 09:57

Kawhi WroteColonValjda se Manu, Tony i Pop oproste na kraju sezone ako ne odemo u PO. To bi bilo bolje i od playoffa.

Neka.. sabura
JUVENTUS ★3★6★
San Antonio Spurs
Indianapolis Colts
Juan Martin Del Potro
Gianluigi Buffon

Kawhi
Kontakt:

PostPostao/la Kawhi » 05 apr 2018, 10:00

Mig_Mig WroteColon
Kawhi WroteColonValjda se Manu, Tony i Pop oproste na kraju sezone ako ne odemo u PO. To bi bilo bolje i od playoffa.

Neka.. sabura

Nemam vise sabura za njih. Za Tonya bih imao, al nakon one povrede jednostavno nema eksplozivnost za igrati u NBA i ne vjerujem da ce to vratiti u ovim godinama. Druga dvojica su nas kostali bar jedne titule u zadnjih 5-6 godina.

YaSSaL
Kontakt:

PostPostao/la YaSSaL » 05 apr 2018, 10:58

Nek se oprosti bilo ko, ali samo nek se neko oprosti, barem cistacica. Ali, ono sto bih najvise volio, to je da ovakvi ne idemo u playoff.
- OPC -

Kobe Bryant
Kontakt:

PostPostao/la Kobe Bryant » 05 apr 2018, 11:05

Kawhi WroteColon
Mig_Mig WroteColon

Neka.. sabura

Nemam vise sabura za njih. Za Tonya bih imao, al nakon one povrede jednostavno nema eksplozivnost za igrati u NBA i ne vjerujem da ce to vratiti u ovim godinama. Druga dvojica su nas kostali bar jedne titule u zadnjih 5-6 godina.

1999 vas je tako dominantno postavio , vrh od trenerskog rada
2000 - ne znam kako ste izgubili od slabasnog Phoeniixa u proj rundi , ne mogu se sjetiti povrijedjeni
2001 - bez obzira seeding 1 Lakersi su 2001 bili najdominatniji u historiji i mozda najbolja playoff ekipa svih vremena
2002 - opet su lakersi bili prejaki Pop nista nije mogao jer nije mogao udvajati 2 igraca ?
2003 - jest da je Duncan bio na vrhuncu ali i Pop je maestralno kaznio nedostatak vaznih roll igraca lakersa (Fox povreda i to sto Horry nista nije mogao pogoditi sto ga he pustao da suta )
2004 - Malone je dao sve od sebe nadigrao je Duncana u 40 toj a Fisher je pogodio 0,4 s šut :D , a mislim da je logicno pokrio Bryanta koji je pogodio 2x protiv Portlanda tako da nije kriv za Fishera
2005 - izvini ali odluke da mu Horry puca i odluci 2 tekme su maestralne , Detroit mozda bio i bolji ali Popova zasluga za titulu uz naravno i igrace
2006 - morao vas je Dirk jednom dobiti i kao je kasnije u finalu chokao , ali jednostvano tesko jr bilo Duncanu ganjati Dirka a reket ostajao nezaticen
2007 - jest da vam se malo poklopilo da GSW izbaci 1 seed Dallasa i da James izbaci Detroit ali opet Pop je to rutinski vodio pogotovo protiv svoje musterije iz Phoenixa sada iz Houstona :D
2008 - trebali ste biti u finalu ali Kobe je jednostavno toliko to zelio i bio je maestralan u seriji a i Manu nije bio 100% ne vidim mu tu kao zamjerku
2009 - ovdje ne znam sta se desilo ali opet bez Ginobilija mozda to racunas da vas je zeznuo sto se povrijedio slabasni Dallas vas izbacio
2010 - Parker se povrijedio , opet vratio se za PO ali nije bio 100% , a Phoenix izljicio svoje komplekse
2011 - mislim jeste upset protiv Memphisa , ali realno jedina ekipa koja vam nije odgovarala Ze-Bo je odigrao najbolju seriju u karijeri a opet nje bilo Ginobilija mozda mu to zamjeras Pop nije kriv tolko jeste 8 protiv 1 ali ovi su bili kao u transu
2012 - Harden je sve do finala bio X faktor pa i i protv Lakersa i protiv vas , hajde pokrijes Duranta i Westbrooka onda ti ne ostane niko da ovoga mozes i to je pravgnulo seriju i njihova mladost ni njoh zajdnicki i najbolji PO osim finala gdje je isti Harden nestao
2013 - ovo imas pravo ne mgou da shvatim vadjenje Duncana ua zadnjim sekundama i fulanje Ginobilija i slobodna bacanja, tu je Pop krivac jer cak i kao je pustio Jamesa da suta tricu , ako je vec i izvadio Duncana da switcha sve onda cim je Bosh uhvatio skok odmah je morao faul biti odmah , znaci do tog trenutka Pop maestralan protok lopte izludili su Jamesa i Miami i onda mu je poklonio titiulu
2014 - ovdje se samo mozes nakloniti Popu maestralan PO i vodjenje napada i iskoristili sav svoj potencijal
2015 - LAC jednostavno vise talenta vec ste poceli stariti , a Kawhi jos nije postao superstar da bi to nadomjestio , prelazna godina sta je tu je
2016 - OKC je jednostavno isto i vise talenta i brzi i to ste ih dobro namucili a oni zamal napravil upset i izbacili 73- ekipu tako da ne znam sta mu zamjesras , cak i da ste prosli opet niste bili kandidat za titulu
2017 - i sa Kawhijem nebi prosli GSW bilo 1-4 umjesto 0-4 , sta zamjesriti bilo kome osim Zazi :D
2018 - sta zamjeras sto Kawhi nece da igra ?, sto Pop tersa po njemu ? sto Parker i Manu iznose svoje misljenje ? , sto je Pop iz LMA izvukao maximum ???

Kawhi
Kontakt:

PostPostao/la Kawhi » 05 apr 2018, 11:09

Yebote, ja sam zivio u neznanju dosad. Nisam znao da je 1999. bila prije 5-6 godina.

Mig_Mig
Kontakt:

PostPostao/la Mig_Mig » 05 apr 2018, 15:03

Popa ja ne krivim ni za sta. Manua krivim za ono slobodno protiv Miamia u 6tekmi, kad smo trebali otic na 4 razlike i uzet prsetn.
JUVENTUS ★3★6★
San Antonio Spurs
Indianapolis Colts
Juan Martin Del Potro
Gianluigi Buffon

YaSSaL
Kontakt:

PostPostao/la YaSSaL » 05 apr 2018, 15:06

Mig_Mig WroteColonPopa ja ne krivim ni za sta. Manua krivim za ono slobodno protiv Miamia u 6tekmi, kad smo trebali otic na 4 razlike i uzet prsetn.

Ja za slobodno nikog nikad krivit' ne mogu, ali za drzanje Timmy-a vani u trenucima kad nam je defanzivni skok = titula, definitivno krivim Popa.
- OPC -

Mig_Mig
Kontakt:

PostPostao/la Mig_Mig » 05 apr 2018, 16:05

YaSSaL WroteColon
Mig_Mig WroteColonPopa ja ne krivim ni za sta. Manua krivim za ono slobodno protiv Miamia u 6tekmi, kad smo trebali otic na 4 razlike i uzet prsetn.

Ja za slobodno nikog nikad krivit' ne mogu, ali za drzanje Timmy-a vani u trenucima kad nam je defanzivni skok = titula, definitivno krivim Popa.

Bacio je airball sa slobodnih, nemam komentar za dalje. Usput, hajde da navijamo za neko cudo da ce se Kawai vratiti do PO.
JUVENTUS ★3★6★
San Antonio Spurs
Indianapolis Colts
Juan Martin Del Potro
Gianluigi Buffon

Derdiyok
Kontakt:

PostPostao/la Derdiyok » 10 apr 2018, 04:48

ja završnice
Čovječe, priroda bez tebe može.
A ti bez nje?

Which would be worse: to live as a monster or to die as a good man?

YaSSaL
Kontakt:

PostPostao/la YaSSaL » 10 apr 2018, 06:25

Idemo u playoff (da se neko ispisa po nama).
- OPC -

Mig_Mig
Kontakt:

PostPostao/la Mig_Mig » 10 apr 2018, 09:01

YaSSaL WroteColonIdemo u playoff (da se neko ispisa po nama).

Ovakve nas jedino Hou i Gs mogu lako izbacit, ostalo je sve u sedam.
JUVENTUS ★3★6★
San Antonio Spurs
Indianapolis Colts
Juan Martin Del Potro
Gianluigi Buffon

Kawhi
Kontakt:

PostPostao/la Kawhi » 10 apr 2018, 09:39

Bolje je biti cetvrti, peti ili osmi neko sesti ili sedmi ili treci (ako ima sanse za to) U ovom trenutku je nazalost nemoguce kalkulisati.

YaSSaL
Kontakt:

PostPostao/la YaSSaL » 12 apr 2018, 08:50

Samo da ne bude metla i smatracu playoff uspjesnim.
- OPC -

Natrag na “San Antonio Spurs”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.