San Antonio Spurs

Belmin6
Kontakt:

PostPostao/la Belmin6 » 04 jan 2019, 14:20

Kanye WroteColonNe znam sta Pop glumi. Logicno da treba zvizdati krmetu. Ispade sad Pop nevinasce koji nikad nista ruzno ni o kom nije rekao. Idemo po top 4 vala sad kad ne tankamo.

Nadam se da samo trollas Popa, ako samo profulao onda bi trebao prestati srati po covjeku i da pogledas koju utakmicu ekipe.

Sta sve radi covjek i iz cega i kakvih igraca izvlaci svasta, to je za trodupli naklon.

NEZALAGANJE
Kontakt:

PostPostao/la NEZALAGANJE » 04 jan 2019, 14:30

Znate sta je najbolje od svega?Sto neko negdje napisa da cemo za slijedecu sezonu mi fakticki dobiti 4 nova,za ovaj roster, mlada igraca u Murrayu,Walkeru i 2 pika prve runde. :cool:

Iako licno mislim da ce taj jedan pik ili biti draft prospekt koji ce oststi nrgdje na razvijanju ili biti ukljucen u neki trejd,jer je sve jasnije i jasnije da Pau ovom rosteru vise nije potreban,osim kao neka vrsta osiguranja,posto je Metu daleko od bilo kakve kontribucije.

kemo10
Kontakt:

PostPostao/la kemo10 » 04 jan 2019, 15:08

NEZALAGANJE WroteColonZnate sta je najbolje od svega?Sto neko negdje napisa da cemo za slijedecu sezonu mi fakticki dobiti 4 nova,za ovaj roster, mlada igraca u Murrayu,Walkeru i 2 pika prve runde. :cool:

Iako licno mislim da ce taj jedan pik ili biti draft prospekt koji ce oststi nrgdje na razvijanju ili biti ukljucen u neki trejd,jer je sve jasnije i jasnije da Pau ovom rosteru vise nije potreban,osim kao neka vrsta osiguranja,posto je Metu daleko od bilo kakve kontribucije.

Ma samo treba neko krilo dovesti, dati pik i gasola. Ja bi najvise volio gordona iz orlanda, jer moze braniti svih pet pozicija. Ako se gsw raspadne, moze se ganjati finale glat.
Meni je licno najgori igrac u nba sto sam gledao bio forbes prosle sezone. Kada su od njega uspjeli napraviti kosarkasa, onda nema igraca kojeg ne mogu uciniti korisnim. Svaka im cast.

Raul_64
Kontakt:

PostPostao/la Raul_64 » 04 jan 2019, 15:34

U zadnje 4 tekme ufff....jos 0,5 izgubljene u tom periodu.Ima visinu,ima kontrolu,ima sut,pravi pametne odluke,defanzivno se bori.

Kad bi poceo on pogadjati trice na velikom volumenu kako bi to otvorilo sve u napadu.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Belmin6
Kontakt:

PostPostao/la Belmin6 » 04 jan 2019, 15:39

Pa s DJM mi bi na ovakvom zapadu lagano bili top3.

Znaci to je sljedede godine ogroman plus, nadam se da ga povreda nije mnogo unazadila. Od Lonnia ne ocekujem mnogo, ali i on ce biti plus na rosteru.

Ostaje da se vidi sta ce biti s Rudijem i Gasolom. Kad bi Rudi ostao i trejd Gasola+pik za neko posteno krilo strasan posao za godinu dana. I to sve nakon sto si morao rasturiti rostet zbog igraca kojem si povjerio fransizu u ruke.

Raul_64
Kontakt:

PostPostao/la Raul_64 » 04 jan 2019, 15:42

Ako ne budemo nasli krilo u draftu sa 2 pika prve runde.

Moguce da njih spakiramo uz nekog mladog beka(Forbes igra jako dobro i ima odlican ugovor)za neko 3/4 krilo.

Al draft je fakat zajeban.Imas mozda samo 1,2 sigurno i sve ostalo je relativno.
Nema velike razlike trenutno djeluje imati 3 pik ili 13 pik il koji vec.

Vrlo moguce da jedan bar posaljemo u nekom mogucem trejdu a mozda oba ako se ukaze bas igrac kojeg zelimo.

Pogotovo ako White nastavi igrati,kako igra.

NEZALAGANJE
Kontakt:

PostPostao/la NEZALAGANJE » 04 jan 2019, 16:38

Meni je fascinantno koliko velik izgleda White za svoju poziciju,a decku tek 2.godina u ligi.Doduse,ima 24 godine,ali totalno nebitno.

Kako stvari trenutno stoje,uopste se ne bih bunio da slijedece sezone Rudyu damo 3godisnji ugovor u visini MLEa tj.da MLE iskoristimo na njega.Mislim da vise od toga i ne vrijedi i da bi to bilo sasvim i realno.

Sto se tice Gasola,njega moramo maknuti prije kraja juna,inace mu ugovor postaje garantovan.Mislim da i njemu postaje jasno,ako se nastavi ovim tempom,da za njega jednostavno nema minuta.Ne bih ga trejdovao do kraja ove sezone,zbog vec pomenutog osiguranja i jer moras imati 3 visoka na rosteru,ali po zavrsetku sezone,RC to mora uciniti i mislim da ce za takvo nesto biti dovoljno dati i pik 2.runde,s obzirom da bi tim koji bi uzeo,a onda eventualno i otpustio Gasola morao platiti samo 6.7mil.

@Raul Ako White podigne tricu na svoj ocekivani nivo(38-40%),onda nece biti nikakve prepreke da on DJ i DD startaju naredne sezone.tada komotno i Bertans moze biti startni PF zbog sirine,a Gay biti vodja 2.petorke kako ga je Pop i poceo igrati.Prvo izvodi njega,a onda Gay mijenja DeRozana kako bi predvodio 2.petorku.

Kanye
Kontakt:

PostPostao/la Kanye » 04 jan 2019, 18:48

Ma White je sigurna stvar. Meni je vaznije to sto mi se svidja mehanika suta LW4. Gledao sam mu danas i highlightse iz Austina i tamo izgleda dobro.

Na ljeto dodati kakvog Harrisa, Gordona, Galinarija pa da se igramo fino.
Svi me mrze jer nisam skroman
Nisam skroman jer neću lagat

Belmin6
Kontakt:

PostPostao/la Belmin6 » 04 jan 2019, 20:18

Evo Milutinov na sk1

NEZALAGANJE
Kontakt:

PostPostao/la NEZALAGANJE » 04 jan 2019, 20:22

Belmin6 WroteColonEvo Milutinov na sk1

Najbolji centar Evrope trenutno.Koliko je samo fizicki dominantan nada ovim igracima PAOa. :njanjanja:

Gledao ga je RC vec ove godine,isao u Atinu.Mislim.da ga treba dovesti vec ovo ljeto,posebno ako se rijesimo Paua.Vrijeme je.

Belmin6
Kontakt:

PostPostao/la Belmin6 » 04 jan 2019, 20:24

NEZALAGANJE WroteColon

Najbolji centar Evrope trenutno.Koliko je samo fizicki dominantan nada ovim igracima PAOa. :njanjanja:

Gledao ga je RC vec ove godine,isao u Atinu.Mislim.da ga treba dovesti vec ovo ljeto,posebno ako se rijesimo Paua.Vrijeme je.

Jak je ko beton u reketu, dobro brani i reket i pnr

NEZALAGANJE
Kontakt:

PostPostao/la NEZALAGANJE » 04 jan 2019, 20:26

Belmin6 WroteColon
NEZALAGANJE WroteColon

Jak je ko beton u reketu, dobro brani i reket i pnr

To je to sto se trazi u modernom NBAu,ako vec nisi top kvaliter visokih igraca.Jako je slican Poeltlu i to je luksuz koji se ne nalazi tako lako.

Raul_64
Kontakt:

PostPostao/la Raul_64 » 04 jan 2019, 20:28

LMA/Poeltl/Milutinov
XY/Bertans
XY/Gay
DeRozen/Lonnie/Belli
White/Murray/Forbes

DeAndre Hunter na draftu s jednim pikom :kafa: , drugi pik poslat uz Millsa i neki qurac za Otto Portera i slicnog i eto ga..

NEZALAGANJE
Kontakt:

PostPostao/la NEZALAGANJE » 04 jan 2019, 20:38

Raul_64 WroteColonLMA/Poeltl/Milutinov
XY/Bertans
XY/Gay
DeRozen/Lonnie/Belli
White/Murray/Forbes

DeAndre Hunter na draftu s jednim pikom :kafa: , drugi pik poslat uz Millsa i neki qurac za Otto Portera i slicnog i eto ga..

Gay je u ovoj fazi svoje karijere PF.Na toj poziciji imas njega,ako ostane,Bertansa i Metua.Mills nece nigdje,to svi znamo,a sinoc smo jasno mogli vidjeti da se komotno moze igrati i petorka gdje je White u defanzivi na SFu,sto otvara dodatan prostor na PG/SG poziciji i daje nam nevjerovatnu sirinu.

Dakle mi,bez Paua a sa Gayom,imamo 13 igraca na rosteru za slijedecu sezonu plus 2 pika plus MLE(posto sam vidio da imamo early Bird rights na Gayu).Jako lijepo ljeto je pred nama. :njanjanja:

Raul_64
Kontakt:

PostPostao/la Raul_64 » 04 jan 2019, 20:39

Ma znam al da ga ubacim negdje jer opet sa 33 godine i povredama zelim Gaya na odredjenoj minutazi ne kao startera.

Ala Manu da predvodi druge postave.

NEZALAGANJE
Kontakt:

PostPostao/la NEZALAGANJE » 04 jan 2019, 20:46

Raul_64 WroteColonMa znam al da ga ubacim negdje jer opet sa 33 godine i povredama zelim Gaya na odredjenoj minutazi ne kao startera.

Ala Manu da predvodi druge postave.

Odlicno mu Pop dozira minute.To je jedan od razloga sto je ovako efikasan.Ove sezone nam je jako bitan,vec slijedece bi se ta uloga njegova trebala smanjiti,a onda si jos opasniji kad imas takvog igraca kao 4-5 opciju.To sve pod uslovom da ga franziza zeli zadrzati i da je cijena razumna.

Raul_64
Kontakt:

PostPostao/la Raul_64 » 04 jan 2019, 20:53

Sto se tice bekova,realno imamo i previse.Jos DeJounte/Lonnie nisu imali nikakvu rolu ove sezone.
Znam sve je fleksibilno do 1-3 al da nekog spakiramo uz moguce pikove radi neko 3/4 krilo takodje nije nemoguce

Ima jos sezone,dosta do drafta,do pozicije al imamo opcija.

Fakat zelim Milutinova da dodje preko pa da ponudimo jedan Bogdanovic ugovor ne bi imao problema cak.
Ljudi su se sprdali sa Baynesom od kojeg smo napravili vrhunsko role playera a ovo bi bilo blize Splitteru.
I da nadjemo kroz draft ili FA/trejd jedno krilo i ostalo je samo razvoj iza scene(White,DeJounte,Lonnie,Jacob)da dizes plafon.

Dosta teoretskih 6-8 krila ima na draftu i to bas pratim sto je odlicno.Ne zelimo draftovati bilo sta drugo.
Sa oba pika(jedino da neko ne bude pao kao iznenadjenje)bi trebali draftovati SF/PF projekte.

Dok ovo pisem Milutinov nastavlja dominirati.

Tek napunio 24 godine , podcijenjen hedge defanzivac , najbolji skakac evrope , zavrsava dobro na obrucu.Yes please.

Sad idemo daleko , na kratke staze samo da vidimo White da nastavi igrati na visokom levelu jer to mijenja buducnost ove ekipe.

NEZALAGANJE
Kontakt:

PostPostao/la NEZALAGANJE » 04 jan 2019, 21:03

Ma nije previse da imas 7 bekova,ako racunas cinjenicu da DeRozana fakticki sad startas na SFu i da sumnjam da ce se to promijeniti i za narednu sezonu.Takodje,zbog svoje atleticnosti,u 2.petorci SFa komotno mogu igrati i Lonnie i White.Ako sad cesto SFa igra Belinelii,onda su ova dvojica jos bolje rjesenje.

Svi znamo da pikovi sigurno nece dobiti priliku odmah da igraju,osim ako ne bude bas neko cudo od igraca ili bude lutrijski pik,ako ne udjemo u PO.

Dakle to ti ostavlja 5 bekova,gdje je samo jedan van rotacije,a treba racunati na oporavak Murraya,povrede tokom sezone itd.

Ja nasu SF poziciju,za slijedecu sezonu,posmatram ovako:
DD/Lonnie/pik.I mislim da je to sasvim realno.

Petorka je DJ/White/DD/Gay/LMA. Klupa Forbes/MIlls ili Beli(zavisno od noci)/Walker(mada ce se morati dobro pokazati da uzme ovu poziciju)/Bertans/Poeltl.

Van rotacije zbog razvoja Milutinov,Metu,pik. A gdje je MLE igrac? :D Slatke muke. :lol:

Raul_64
Kontakt:

PostPostao/la Raul_64 » 04 jan 2019, 21:09

Ma ako tako gledas , trebas jednog elitnog 3/4 igraca opet.Jer ekipa je dobra,mladi potencijal koji stize al ja zelim na dodatni level da idemo.

E onda spakiras dva pika uz nesto ako ti se neko bas svidja.Ne znamo dal ce Rudi izdrzat ovu sezonu full a ne zelim teret taj da ima dogodine.

Sto se mene tice ja komotno sam zadovoljan sa dva SF/PF pika koja cemo razvijat uz ostatak mlade jezgre.

Raul_64
Kontakt:

PostPostao/la Raul_64 » 04 jan 2019, 21:31

Stanley Johnson , da bacim ime.Prije par sezona je bila prica da smo zeljeli trejdat cak za njega.

Nisam siguran dal je dobar kosarkas uopste al opet bio bi samo 23 i profil igraca koji nam treba.
Ne znaci da bi uspio Chip uradit magiju sa sutem al vrijedno filera bi bilo jer sigurno ne bi bio skup.

Noah Vonleh bio u istoj situaciji i evo ga ove godine u 5 sezoni sa 23 godine napravio korak naprijed i izgleda kao da ima buducnost u ligi.

Plus je mlad i mogao bi ako se namjeste stvari biti dio jezgre.

Natrag na “San Antonio Spurs”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.