San Antonio Spurs

NEZALAGANJE
x 27
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 27 okt 2019, 02:39

Izgleda da nas treba neko dobro pregaziti da se ova sra.nja promjene.Necemo dugo cekati na to,s obzirom na raspored koji slijedi.

YaSSaL
x 1
Kontakt:

Post Postao/la YaSSaL » 27 okt 2019, 02:42

Definitivno Pop ima neke cudne vizije.

NEZALAGANJE
x 27
Kontakt:

Post Postao/la NEZALAGANJE » 27 okt 2019, 02:48

YaSSaL je napisao/la:Definitivno Pop ima neke cudne vizije.

Ma hajde razumijem ono da se Lonnie mora izboriti za minute,ali pored 2 vrhunska PGa ti zatvaras poluvrijeme sa Millsom na "kecu".Ma idi ba u pm lijepu!! :twisted: :twisted:

Prosle godine je morao igrati to,sto sad igra Mills PGa,kad je odlican pored Whitea kao spot up suter?

Nije ni ofanziva losa,ali tacno me oci bole kad vidim po 2-3 ova slaba defanzivac zajedno,a nema je.bene potrebe!! :evil:

NEZALAGANJE
x 27
Kontakt:

Post Postao/la NEZALAGANJE » 27 okt 2019, 02:49

Ovo je u najnormalnijim rotacijama 15 razlike za nas vec na poluvremeno.Lagano!!

NEZALAGANJE
x 27
Kontakt:

Post Postao/la NEZALAGANJE » 27 okt 2019, 03:24

Evo Lonnia konacno,nakon sto je Marco max.razirago Bertansa. :clap:

NEZALAGANJE
x 27
Kontakt:

Post Postao/la NEZALAGANJE » 27 okt 2019, 03:54

Prve sekunde zajedno Murraya i Whitea na parketu i sta se desava? Blokiraju i zatvaraju Beala za pobjedu. :clap: :clap:

Znaci,ne treba nam nikakva analiza tekmi i sl.Sve sto je potrebno je da Pop sredi svoje rotacije i da prestane sa nekim glupostima i ova ekipa ima potencijal da napravi nesto.

Kugla3
Kontakt:

Post Postao/la Kugla3 » 27 okt 2019, 05:28

Nisam gledao utakmicu pratio sam samo live rezultat jer sam pio cijelu noc ali vidim da smo jedva ovo izvukli.
Being second is to be the first of the ones who lose.

YaSSaL
x 1
Kontakt:

Post Postao/la YaSSaL » 27 okt 2019, 08:52

Zaspao pri kraju trece, majku mu...al' vidim patnja opet do kraja bila. Drago mi zbog DeRozana i onog kosa na kraju, ali generalno, odbrana opet tanka. Bilo mi krivo zbog onih 60 primljenih u prvom, kontam uozbiljicemo se u nastavku, ali vidim 62 se primilo u drugom....ne valja.

Uglavnom, imamo 2-0 na startu sezone, ali nemam takav osjecaj.

Raul_64
Kontakt:

Post Postao/la Raul_64 » 27 okt 2019, 10:16

Ko bi rekao da petorka Mills/Forbes/DeRozan nije dobro proslo aaaaaaaaaaa(20-10 serija wash).
Zlocin je sto smo dobili samo 5 sekundi zajedno Murraya i Derricka.

Inace DeJounte nastavlja biti divan.Senzacije meh al 2:0 je 2:0..
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

NEZALAGANJE
x 27
Kontakt:

Post Postao/la NEZALAGANJE » 27 okt 2019, 13:39

Ma ni odbrana nije losa kad se drze pravi ljudi na parketu.
Jednostavno,imamo nekoliko igraca koje treba pokrivati defanzivno i onda ne mozes sebi dopustiti,ne samo da ih ne pokrivas,vec ih igras zajedno. :twisted:

Pop,za sada,stvarno ima cude rotacije.Ne u smislu kojih 10-11 ljudi igra,vec ko sve igra zajedno.
Jbt Belinelli sinoc gubi Bertansa na obicnom piku 3 puta zaredom,ovaj zabija lagane poene i pretvara se u zivu vatru.Nije promasio suta do kraja utakmice,igrali dobru odbranu ili ne!! :oops:
Tek u 4/4 Pop ubacuje Lonnia u igru umjesto njega,sa kojim nevjerovatno dinamicno na parketu izgledamo.

Hajde razumijem donekle dio da mozda jos ne vjerujes Walkeru,ali nemoj mi Belinellia toliko igrati ispred Carrolla,kad je covjek poznat kao dobar defanzivac.Jos uvijek minute nije dobio. :roll: Nemoj mi igrati Millsa prije Whitea na "kecu"!! :x

Po meni Marco treba uci u igru i vidjeti sluzi li ga sut nakon par pokusaja kako bi kompenzirao svoju losu odbranu.Ukoliko je odgovor negativan,bencirati ga i zdravo.

Jedna stvar koja me tjesi je cinjenica da je tek pocetak sezone i da Pop ima historiju u kojoj je uvijek skontao najbolju rotaciju.
Primjera radi,Parker nije startao do 5.tekme,Manu nije dobio regularne minute do 3-4mjeseca pred kraj sezone itd.Za ocekivati je da regularne minute dobije Walker,te da se smanje i uloge i minute Belinellia i Millsa u korist Whitea s klupe.Vrlo prosto.

Inace,sinoc su tekmu izvukli DDR,LMA,Dejounte i White.Forbes je bio na svom vec standardnom nivou.Posebno mi je drago sto White nije oklijevao na par svojih suteva i to mu se isplatilo.
Dejounte sinoc rece da je na "ogranicenju" minuta.O tome se zvanicno nista nije govorilo,ali je bilo ocigledno u ove 2 tekme.I to ce biti bolje,cim bude mogao igrati 30+min.

Tek sad nam slijede pravi testovi i bude li ovakvih sra.nja u igri,tesko cemo dobiti bilo koga.

Kanye
Kontakt:

Post Postao/la Kanye » 27 okt 2019, 13:55

Pa Pop odavno vec nema pojma sta radi. Mada ga za Whitea ne krivim. Premalo damu pokazuje momak. Treba biti bezobrazniji. Lonnie je vec Popova greska.

DJ bi mogao biti super za ove pare.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Kanye
Kontakt:

Post Postao/la Kanye » 27 okt 2019, 17:42

Kad smo vec kod cudnih rotacija smijesno je da Poeltl nije visoki s najvecom minutazom. Nekakav Lyles se gura ispred njega ko da smo contenderi.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

NEZALAGANJE
x 27
Kontakt:

Post Postao/la NEZALAGANJE » 27 okt 2019, 17:47

Od svega cudnog,to nije cudno.LMA/Poeltl kombinacije ne rade dobro i to se zna.Jakob je back up i to i treba biti sve dok je LMA na petici.Lyles igra iznad ocekivanja i odlicno se uklopio.

Frontcourt radi odlican posao u ove 2 tekme.Pogotovo skakacki gdje smo 2.ekipa u ligi,a to nam je uvijek bio problem.

Kanye
Kontakt:

Post Postao/la Kanye » 27 okt 2019, 18:14

Logicno da je cudno. Poeltl je nas centar za buducnost i jedino vrijedno sto smo dobili u tradeu najboljeg igraca lige. Umjesto da se njega gura da igra i da se razvije mi guramo nekog polovnjaka, koji ce nas vjerovatno napustit kad mu istekne ugovor, ili mi na njega necemo ozbiljno racunati. I sve to, da bi jedva dobili 2 tekme protiv 2 od 5 najgorih ekipa lige trenutno. Oni Wizardsi nemaju 3 igraca kako treba, a Knicksi su cirkus.

Poeltl, Lonnie, Dejounte su nasa buducnost. I White ako pronadje muda. Ako se njih malo vise pogura sumnjam da cemo ista slabiji bit, odnosno da cemo fulat PO. Od njih jedini DJ dobija priliku kakvu treba dobijati. Jednom Belineli uzima minute, drugom Lyles, trecem Mills, ovo zadnje vjerovatno opravdano.

Poeltl se prosle godine poredio s Capelom i Adamsom. Pa oni nikad ne bi dosli na ovaj nivo da si bili rezerve Lylesu i slicnim.

Kugla3
Kontakt:

Post Postao/la Kugla3 » 27 okt 2019, 18:28

Kanye je napisao/la:Logicno da je cudno. Poeltl je nas centar za buducnost i jedino vrijedno sto smo dobili u tradeu najboljeg igraca lige. Umjesto da se njega gura da igra i da se razvije mi guramo nekog polovnjaka, koji ce nas vjerovatno napustit kad mu istekne ugovor, ili mi na njega necemo ozbiljno racunati. I sve to, da bi jedva dobili 2 tekme protiv 2 od 5 najgorih ekipa lige trenutno. Oni Wizardsi nemaju 3 igraca kako treba, a Knicksi su cirkus.

Poeltl, Lonnie, Dejounte su nasa buducnost. I White ako pronadje muda. Ako se njih malo vise pogura sumnjam da cemo ista slabiji bit, odnosno da cemo fulat PO. Od njih jedini DJ dobija priliku kakvu treba dobijati. Jednom Belineli uzima minute, drugom Lyles, trecem Mills, ovo zadnje vjerovatno opravdano.

Poeltl se prosle godine poredio s Capelom i Adamsom. Pa oni nikad ne bi dosli na ovaj nivo da si bili rezerve Lylesu i slicnim.

Mislim da grijesis, Lyles zasad radi dobar posao i svidja mi se kako igra jako je dobar na skokovima i to nam je sigurno nesto sto nam je jako bilo potrebno.
Poetl sigurno ima potencijala ali jos uvijek je nekako mrnjav i traljav a cak je i stariji 20ak dana od Lylesa mada to nema nikakve veze. Uglavnom obojica su mladi 23,24 godine i siguran sam da ce jos vise napredovati.
Being second is to be the first of the ones who lose.

kemo10
Kontakt:

Post Postao/la kemo10 » 27 okt 2019, 18:35

NEZALAGANJE je napisao/la:Od svega cudnog,to nije cudno.LMA/Poeltl kombinacije ne rade dobro i to se zna.Jakob je back up i to i treba biti sve dok je LMA na petici.Lyles igra iznad ocekivanja i odlicno se uklopio.

Frontcourt radi odlican posao u ove 2 tekme.Pogotovo skakacki gdje smo 2.ekipa u ligi,a to nam je uvijek bio problem.

Ma odbrana je za proslogodisnju svemirski brod, mislim da ce ova ekipa imati vise problema u napadu nego u odbrani jer nema pravog pg, pogotovo kada udje druga petorka, white me bas razocaro sto se tice organiracije igre. Spominje se da sacramento hoce da mjenja Bogdanovića, on bi im bas lego jer je vanserijski suter a spursi osim forbesa nemaju nikoga drugog da moze zabijati iz vana na cemu se danasnja košarka bazira.

NEZALAGANJE
x 27
Kontakt:

Post Postao/la NEZALAGANJE » 27 okt 2019, 18:40

Ma Poeltl je odlican,tu nema dileme.Problem je sto mi nismo imali dobre brojke sa njim i LMAom na terenu i zato se to mijenjalo.Ako stavis LMAa na C,onda ovaj mora biti back up i tu sva prica zavrsava.To uopste nema veze s Lylesom.Mogao je startati i Rudy ili Carroll na PFu.Poenta je da nemamo mjesta za LMA/Poeltl centarsku liniju.Mozda u nekom match upu sa LAL i DEN je to ok,ali za ostatak lige tesko i to je prilagodba koju smo svi trazili od Popa.Sad ni to ne valja. :roll:

Usput,Poeltl je mlad i ako produzimo sa njim ugovor,sigurno ce startati cim LMAa ne bude,a i uzimati sve vise minuta kako ovaj bude ulazio u godine.

NEZALAGANJE
x 27
Kontakt:

Post Postao/la NEZALAGANJE » 27 okt 2019, 18:45

kemo10 je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:Od svega cudnog,to nije cudno.LMA/Poeltl kombinacije ne rade dobro i to se zna.Jakob je back up i to i treba biti sve dok je LMA na petici.Lyles igra iznad ocekivanja i odlicno se uklopio.

Ma odbrana je za proslogodisnju svemirski brod, mislim da ce ova ekipa imati vise problema u napadu nego u odbrani jer nema pravog pg, pogotovo kada udje druga petorka, white me bas razocaro sto se tice organiracije igre. Spominje se da sacramento hoce da mjenja Bogdanovića, on bi im bas lego jer je vanserijski suter a spursi osim forbesa nemaju nikoga drugog da moze zabijati iz vana na cemu se danasnja košarka bazira.

Ja ne znam kako te neko moze razocarati u 2 tekme,a posebno nakon sto je White sinoc odigrao odlicno.Cak i donio pobjedu svojim blokom na Bealu.Treba mu vremena da se navikne na novu ulogu.Polako,nista ne dolazi preko noci.On je odlican igrac,ako nista,onda zbog svoje odbrane.

Sto se tice tih problema u napadu,prosle godine smo zavrsili 6. u ligi.Nakon 2 tekme smo 2.u ligi po Offrtgu.To nece biti problem.Problem je samo pronalazenje pravih kombinacija petorki na terenu,a valjda zato i sluzi duga sezona.Znam ja da bi mi svi voljeli da je odmah sve idealno,ali nije i nije ni normalno da bude u ovoj fazi sezone.

Raul_64
Kontakt:

Post Postao/la Raul_64 » 28 okt 2019, 12:02

Veceras Portland na B2B nakon teske tekme jos su izgubili Zacha.Treba to uzeti..
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

NEZALAGANJE
x 27
Kontakt:

Post Postao/la NEZALAGANJE » 28 okt 2019, 13:58

Raul_64 je napisao/la:Veceras Portland na B2B nakon teske tekme jos su izgubili Zacha.Treba to uzeti..

Bez dileme.Mora se iskoristiti ovo za novu pobjedu,iako mislim da nece biti lako.

Jednostavno,jos se trazimo,a Murray je na ogranicenju.

Odgovori

Natrag na “San Antonio Spurs”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.