San Antonio Spurs

NEZALAGANJE
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 01 nov 2019, 04:38

Gubimo 2 razlike na poluvremenu.Igra nije generalno losa,ali neke stvari koje su nam prolazile kuci,ovdje nece proci.Mislim ponovo na neke mentalne greske i previse izgubljenih lopti.

NEZALAGANJE
Kontakt:

Post Postao/la NEZALAGANJE » 01 nov 2019, 05:58

Brza analiza.LMA nije dosao na tekmu.Cijelu noc je pravio sra.nja,sto ofanzivno,sto defanzivno.
Previse promasenih slobodnih bacanja i previse izgubljenih lopti za ovakvo gostovanje.

White odlican opet,kao i DDR! :clap:

YaSSaL
Kontakt:

Post Postao/la YaSSaL » 01 nov 2019, 06:40

Nelos poraz protiv LAC u gostima. Mnogi su kontali da cemo biti pregazeni.

Sutra se ne smije kiksati protiv osakacenih GSW.

Mig_Mig
Kontakt:

Post Postao/la Mig_Mig » 01 nov 2019, 07:46

Jos smo i malo izgubili, ljudi nam zabili blizu 40p iz nasih gresaka. Plus nismo imali nikako skok itd. White odlican!
Stolar iz Bratunca

Kugla3
Kontakt:

Post Postao/la Kugla3 » 01 nov 2019, 08:25

Nisam mogao ni gledati utakmicu ni pratit live rezultat. Sad se domogao interneta i vidim izgubili 6 razlike. Ne los rezultat ali gledam Box score i LMA nije bio na svom nivou. Veceras moramo uzet GSW.
Being second is to be the first of the ones who lose.

NEZALAGANJE
Kontakt:

Post Postao/la NEZALAGANJE » 01 nov 2019, 12:49

Momcovi,podcjenjujete nasu ekipu. :D

Kazem vam,kad su nam svi zdravi ,bez ogranicenja u minutama i kad rotacija bude sredjena,mi smo u vrhu sto se tice RSa.

Kugla3
Kontakt:

Post Postao/la Kugla3 » 01 nov 2019, 13:38

NEZALAGANJE je napisao/la:
01 nov 2019, 12:49
Momcovi,podcjenjujete nasu ekipu. :D

Kazem vam,kad su nam svi zdravi ,bez ogranicenja u minutama i kad rotacija bude sredjena,mi smo u vrhu sto se tice RSa.
Decko ja je ne podcjenjujem, čak naprotiv slazem se s tobom ne trebamo se bojati nikoga :njanjanja:

YaSSaL
Kontakt:

Post Postao/la YaSSaL » 01 nov 2019, 14:13

Deckovi, plaho ste mi optimisticni nesto.

Kanye
Kontakt:

Post Postao/la Kanye » 01 nov 2019, 15:19

YaSSaL je napisao/la:
01 nov 2019, 14:13
Deckovi, plaho ste mi optimisticni nesto.
Pa bila bi sramota da ne budemo top 4 RS. PO je druga prica. Mada mislim da nam se ne smije ponovit kiks ko protiv Denvera. Dosta smo bolji od te ekipe.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

NEZALAGANJE
Kontakt:

Post Postao/la NEZALAGANJE » 01 nov 2019, 16:30

E cuj njega.Kako si ti kontradiktoran,pa to je nevjerovatno.

DDR ti je smijesan igrac,Pop senilan,LMA ima 34 god,ali po nekoj logici mi trebamo biti 4ti??Nemamo mi talenat za top 4 ekipe na ovakvom Zapadu,to je sigurno.

Drugo je sto ja vjerujem u razvoj nasih mladih igraca,DDRa,LMAa i Popa da tu mozemo biti,ali to su stvari(2 od ove 4) u koje TI ne vjerujes.I jos bi bila sramota?? :roll:

Kako smo to sad top 4 ekipe odjednom??LAL,LAC,HOU i UTA su talentovanije ekipe od nase.Eto da DEN i ne pominjemo,a oni imaju NAJDUZI kontinuitet plus su se pojacali.

EDIT:
Kanye je napisao/la:
06 jul 2019, 13:54
Pomaze nam sto je OKC smece i sto se Dallas nije pojacao. I ja mislim da smo sigurni u 8.
LAC, UTA, GSW, LAL i DEN bolji od nas. Ostalo tu negdje.
Cisto da se zna.Evo i da izbacimo GSW nisi vjerovao da smo medju 4 ekipe.Sad je, nakon 4 tekme,sramota da ne budemo tu. :oops:
Zadnja izmjena: NEZALAGANJE, dana/u 01 nov 2019, 17:25, ukupno mijenjano 1 put.

kemo10
Kontakt:

Post Postao/la kemo10 » 01 nov 2019, 17:12

Ma ovo sto spursi rade je realno kada se pogleda skoro pa nemoguce, da ekipa bira na draftu medju zadnjim vec 20 godina i da je tako malo trziste da ne moze nikad potpisati all star igraca (izuzetak lma), a da su uvijek pri vrhu. Treba biti realan, da bi se titula napala ekipa mora biti odron 4-5 sezona, da skuplja talente pa da nesto pokusa. Mil, phi, lal pa oni nisu bili u po 3 puta u zadnjih 10 godina. Spursima fali jedan top igrac da ga ubodu da opet budu u borbi za titulu, samo sto je to malo teze ako se bira 20-25.

Kanye
Kontakt:

Post Postao/la Kanye » 01 nov 2019, 20:53

01 nov 2019, 16:30
E cuj njega.Kako si ti kontradiktoran,pa to je nevjerovatno.

DDR ti je smijesan igrac,Pop senilan,LMA ima 34 god,ali po nekoj logici mi trebamo biti 4ti??Nemamo mi talenat za top 4 ekipe na ovakvom Zapadu,to je sigurno.

Drugo je sto ja vjerujem u razvoj nasih mladih igraca,DDRa,LMAa i Popa da tu mozemo biti,ali to su stvari(2 od ove 4) u koje TI ne vjerujes.I jos bi bila sramota?? :roll:

Kako smo to sad top 4 ekipe odjednom??LAL,LAC,HOU i UTA su talentovanije ekipe od nase.Eto da DEN i ne pominjemo,a oni imaju NAJDUZI kontinuitet plus su se pojacali.

EDIT:
Kanye je napisao/la:
06 jul 2019, 13:54
Pomaze nam sto je OKC smece i sto se Dallas nije pojacao. I ja mislim da smo sigurni u 8.
LAC, UTA, GSW, LAL i DEN bolji od nas. Ostalo tu negdje.
Cisto da se zna.Evo i da izbacimo GSW nisi vjerovao da smo medju 4 ekipe.Sad je, nakon 4 tekme,sramota da ne budemo tu. :oops:
Pa ti si mi promijenio mišljenje. Čitao sam te i shvatio da griješim. Budi sretan.
A i pozitivno sam iznenađen Dejountom.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

SiamoNoi
Kontakt:

Post Postao/la SiamoNoi » 01 nov 2019, 21:51

19 okt 2019, 03:44
Kugla3 je napisao/la:Demar poceo sa tricama :pray: :shock: :D
Nista cudno,radio ja na tome cijelo ljeto.Takodje,nikad u karijeri nije imao priliku da nesto duze igra od lopte,sto mu daje priliku da postane bolji spot up suter.
Radio je on na tome još u Torontu pa kad je dosao u Spurse je odjednom prestao sa šutiranjem trica očito po Popovichevim uputama.Od tog navodnog rada naravno nema ništa sad kad su počele ozbiljne utakmice.Klasika.
#nožuzubima
#pintuseffect
#olujasaistoka
#mirišenatitulu

NEZALAGANJE
Kontakt:

Post Postao/la NEZALAGANJE » 01 nov 2019, 22:06

SiamoNoi je napisao/la:
01 nov 2019, 21:51
19 okt 2019, 03:44
Kugla3 je napisao/la:Demar poceo sa tricama :pray: :shock: :D
Nista cudno,radio ja na tome cijelo ljeto.Takodje,nikad u karijeri nije imao priliku da nesto duze igra od lopte,sto mu daje priliku da postane bolji spot up suter.
Radio je on na tome još u Torontu pa kad je dosao u Spurse je odjednom prestao sa šutiranjem trica očito po Popovichevim uputama.Od tog navodnog rada naravno nema ništa sad kad su počele ozbiljne utakmice.Klasika.
Sve dok sutira preko 50% iz igre ili tu negdje,a sto nikada nije u TOR,ja zadovoljan.Do sada nije ni imao nekog prostora da ih sutira,ali ako je sam,sutirace sigurno.Dosta mu je bolji sut.To procenti i pokazuju.
I jos jedna greska u tvojoj analizi.Pop mu nikad nije rekao da ne sutira trojku(sto bi bila apsolutna nebuloza s obzirom da je ovo ljeto trazio od njega da radi na istom),vec mu je po dolasku rekao da radi na parketu ono u cemu je najbolji,kako bi se sto prije uklopio u sistem.

@Kanye Znam te pusko,kad si pistolj bila. ;)

YaSSaL
Kontakt:

Post Postao/la YaSSaL » 02 nov 2019, 10:02

Na kraju rezultat govori jednu pricu, ali tok utakmice je opet...ne znam...opet patnja, obzirom na sve hendikepe GSWa. Ovo je realno trebalo rijesiti do poluvremena i mirno privesti kraju, ali jbg. Mislim svaka pobjeda je pobjeda, i ne treba se bahatiti i teziti nekim blowoutima, ali majku mu, neke utakmice se moraju lakse dobijati. Ne mozes pustiti onakvoj ekipi da se ganja s tobom vecinu utakmice i da ti na kraju i oni zabiju 110 poena. Ovi nisu smijeli prebaciti 90 ni u snu...

Patty je imao jednu od onih svojih rijetkih noci, kad bi zabio sve i da je iz San Francisca sutao na kos u Brooklynu. Posljednje ovakvo njegovo resetanje pamtim u onoj jednoj tekmi sampionskog finala protiv MIA.

Idemo dalje...

NEZALAGANJE
Kontakt:

Post Postao/la NEZALAGANJE » 02 nov 2019, 11:44

YaSSaL je napisao/la:
02 nov 2019, 10:02
Na kraju rezultat govori jednu pricu, ali tok utakmice je opet...ne znam...opet patnja, obzirom na sve hendikepe GSWa. Ovo je realno trebalo rijesiti do poluvremena i mirno privesti kraju, ali jbg. Mislim svaka pobjeda je pobjeda, i ne treba se bahatiti i teziti nekim blowoutima, ali majku mu, neke utakmice se moraju lakse dobijati. Ne mozes pustiti onakvoj ekipi da se ganja s tobom vecinu utakmice i da ti na kraju i oni zabiju 110 poena. Ovi nisu smijeli prebaciti 90 ni u snu...

Patty je imao jednu od onih svojih rijetkih noci, kad bi zabio sve i da je iz San Francisca sutao na kos u Brooklynu. Posljednje ovakvo njegovo resetanje pamtim u onoj jednoj tekmi sampionskog finala protiv MIA.

Idemo dalje...
Cek druze,pa ovaj GS jeste los defanzivno,ali u ovih nekoliko utakmica,generalno nisu imali problem da zabijaju koseve.
Druga stvar,rotacija im je bila bolja,posebno unutrasnje linije.Tu je sad bio WCS i nije bila masa likova koji ne mogu zicer pogoditi.Tu je bio i Burks koji je odigrao jako dobro.Dakle,neki NBA veterani.
Trece,sluzila ih je trojka poprilicno.Igrali mi odbranu ili ne,ljudi su zabijali.Ja sam zadovoljan kako smo mi njih "sklonili" u zadnjoj cetvrtini.Ipak smo mi bili na b2bu poslije teske tekme,a oni imali 2 dana odmora,ako se ne varam.

Kugla3
Kontakt:

Post Postao/la Kugla3 » 02 nov 2019, 12:09

YaSSaL je napisao/la:

Idemo dalje...
Odigrali smo onoliko koliko nam je i trebalo, ja zadovoljan. Sad treba Lakerse kuci dobit.

Mig_Mig
Kontakt:

Post Postao/la Mig_Mig » 02 nov 2019, 13:17

Kugla3 je napisao/la:
02 nov 2019, 12:09
YaSSaL je napisao/la:

Idemo dalje...
Odigrali smo onoliko koliko nam je i trebalo, ja zadovoljan. Sad treba Lakerse kuci dobit.
Divno, PO utakmice na startu sezone. Pobit se sa LA i dobit ih. Usput imam opkladu da cemo sa LA biti unutar 5pobjeda, nekako ne mogu zamisliti sezonu u kojoj ce Davis biti na 50+ odigranih utakmica.
Stolar iz Bratunca

NEZALAGANJE
Kontakt:

Post Postao/la NEZALAGANJE » 02 nov 2019, 13:22

Bila bi ogromna stvar dobiti LAL kuci.Iz vise razloga. :cool:

YaSSaL
Kontakt:

Post Postao/la YaSSaL » 02 nov 2019, 13:24

Poraz.

Odgovori

Natrag na “San Antonio Spurs”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.