San Antonio Spurs

Ziggs

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Ziggs » 21 nov 2019, 15:59

NEZALAGANJE je napisao/la:
21 nov 2019, 15:57
Ziggs je napisao/la:
21 nov 2019, 15:56
21 nov 2019, 03:23
Upravo nas je dobila najslabija ekipa Istoka.Treba i to znati. :clap: :clap:

Vrijeme je za radikalne poteze!Vrijeme je da se ovaj nukleus razbije i da mladi igraci dobiju 30+min.

Ne moze se u PO sa ovakvim porazima i nepromijenjenom rotacijom.Kraj price.
Najslabija ekipa u Istoku koja ima najbolji napad u NBA!? Ne poklapa se nesto :kafa:
Mozes imati napad kakav hoces,ali je cinjenica da ste prije sinocnjeg susreta bili zadnji na Istoku.
Realno smo odigrali najmanje utakmica u NBA do sad, mislim da to ima veze

NEZALAGANJE
Kontakt:

Post Postao/la NEZALAGANJE » 21 nov 2019, 16:16

Ne znam,ne pratim vas bas.Samo znam kakvo je stanje bilo prije sinocnje tekme.

Kugla3
Kontakt:

Post Postao/la Kugla3 » 21 nov 2019, 18:30

Mislim da je Cleveland najslabija ekipa istoka.
Realno situacija nije idealna, a pola od ovih sto smo izgubili bile su praktično dobijene utakmice.
Valjda ce Pop rijesit neke stvari kako spada jer je vrijeme, naravno ako misli igrati PO a mislim da ga zeli. Sigurno imamo respektabilan sastav i sigurno smo bolji od ove **** predzadnje pozicije na zapadu.
Being second is to be the first of the ones who lose.

Kugla3
Kontakt:

Post Postao/la Kugla3 » 21 nov 2019, 19:00

Justin
Kontakt:

Post Postao/la Justin » 21 nov 2019, 19:17

Vidim da je popularno da se pljuje Derozan, a Spursi su bez njega, realno, medju tri najgora tima lige. Ima on mana, ali je barem efikasan skorer.
Aldridgea hvataju godine, a ostatak rostera je ozbiljno ogranicen.

NEZALAGANJE
Kontakt:

Post Postao/la NEZALAGANJE » 22 nov 2019, 22:20

The San Antonio Spurs have 4 of the 30 worst defenders in the NBA, according to TPA defensive points saved.

Pop is starting three of them.

Rankings:

1. Forbes is the worst in the NBA.
14th worst: Patty
18th worst: Marco
30th worst: DeMar :oops: :oops: :oops:

Na to sve,White ne igra veceras.
Bice veselo. :D :D :opaopa: :opaopa:

Kugla3
Kontakt:

Post Postao/la Kugla3 » 22 nov 2019, 23:15

22 nov 2019, 22:20
The San Antonio Spurs have 4 of the 30 worst defenders in the NBA, according to TPA defensive points saved.

Pop is starting three of them.

Rankings:

1. Forbes is the worst in the NBA.
14th worst: Patty
18th worst: Marco
30th worst: DeMar :oops: :oops: :oops:

Na to sve,White ne igra veceras.
Bice veselo. :D :D :opaopa: :opaopa:
Meni Mills i ne izgleda kao da je bas los defanzivac, zna iznudit faul u napadu, ukrast loptu i biti dosadan, meni su ova trojica problem, pogotovo Marco. Dok god ne popravimo obranu bicemo losi.

NEZALAGANJE
Kontakt:

Post Postao/la NEZALAGANJE » 22 nov 2019, 23:29

Mills se trudi,Mills zna ukrasti loptu,biti "dosadan" i postaviti se za taj faul u napadu kako i ti rece.

Kad su sva cetvorica u dobroj ofanzivnoj formi,kao sto su to sada DDR i Mills,apsolutno nije nikakav problem igrati jednog od njih sa ostatkom petorke koju cine dobri defanzivci.Mozda bi se cak mogla igrati i dvojica da se ne radi o tome da su svi igraci na perimetru.

Problem je kad kombinujes u svako vrijeme njih dvojicu na perimetru tj. trojicu sudeci po novoj startnoj petorci. :roll: :roll:

NEZALAGANJE
Kontakt:

Post Postao/la NEZALAGANJE » 23 nov 2019, 00:01

Gledam malo ovu TPA statistiku naseg tima,kad je vec pomenuh i LMA uopste ne djeluje lose.Jedan je od 3 nasa igraca,ako ne racunamo Metua zbog male minutaze,koji ima pozitivan i OPA(dodani ofanzivni poeni) i DPS(defanzivno odbranjeni poeni).Ostala dvojica su Murray i Poeltl sto uopste ne cudi.

Inace najbolji DPS(ocekivano) ima Murray,dok je White tu u minusu od 9p na 100 posjeda,ali to pripisujem cinjenici da obicno igra sa defanzivno uzasnom drugom petorkom(osim Poeltla),gdje puse na sve strane,pa se ni on nije tu snasao i izgleda dosta losije nego sto znamo da jeste na tom dijelu parketa.Ranije sam postavio koja su cetvorica najgorih na tom dijelu parketa za nas i uopste u ligi.

Sto se tice OPAa,tu su najbolji Mills i Forbes(sa preko 21p na 100 posjeda sto je medju 35 najboljih igraca lige :o )zatim slijedi Gay,pa DDR.

Dakle,sta nama otkriva ova TPA statistika?Otkriva da je roster poprilicno talentovan,ali NEIZBALANSIRAN zbog lose radjenih rotacija,a to je nesto o cemu pricamo od pocetka sezone.Jednostavno,Pop treba prestati biti tvrdoglav,ako zeli u PO,te poceti igrati kombinacije igraca koje ce dopunjavati jedne druge na oba kraja parketa sa naglaskom na ovim koji vise mogu ponuditi defanzivno,a nisu imali priliku to da iskazu(White,Carroll,Walker).

Kugla3
Kontakt:

Post Postao/la Kugla3 » 23 nov 2019, 00:04

22 nov 2019, 23:29
Mills se trudi,Mills zna ukrasti loptu,biti "dosadan" i postaviti se za taj faul u napadu kako i ti rece.

Kad su sva cetvorica u dobroj ofanzivnoj formi,kao sto su to sada DDR i Mills,apsolutno nije nikakav problem igrati jednog od njih sa ostatkom petorke koju cine dobri defanzivci.Mozda bi se cak mogla igrati i dvojica da se ne radi o tome da su svi igraci na perimetru.

Problem je kad kombinujes u svako vrijeme njih dvojicu na perimetru tj. trojicu sudeci po novoj startnoj petorci. :roll: :roll:
Mislim da bi White trebao upasti u prvu petorku umjesto Forbesa i onda imamo Murray, White, Derozan, LMA i Lyles,a druga petorka Mills, Forbes, Carroll, Gay i Poetl i tu bi trebalo u nekom medjuvremenu, na nekim prelazima forsirat Walkera jer sam siguran da ima potencijal kako u napadu tako i u odbrani.

A kad se sjetim samo prije Greena i Kawhia na perimetru, Duncana pod kosem, Manua koji je imao taj sportski bezobrazluk bili smo najaca defanzivna sila lige.
I jos uvijek mi je ne jasan Kawhi i odjednom zelja za odlaskom kad se samo sjetim kako je onda Houston rijesio u pola minute prvo trojka i onda vracanje Hardena na tvornicke postavke, i sad se najezim od toga.
Ali treba se okrenit sadašnjosti a ona je takva da smo u banani ali to je trenutno stanje, tko zna mozda bas veceras preokrenemo sezonu.
I da kad vec igramo protiv Phile prosle sezone smo ih kuci razmontirali a u gostima smo opet izgubili dobijenu utakmicu imali smo ako se ne varam 120:112 i na kraju gubimo 122:120, ako ista mrzim to je izgubit dobivenu utakmicu.

NEZALAGANJE
Kontakt:

Post Postao/la NEZALAGANJE » 23 nov 2019, 00:16

Kugla3 je napisao/la:
23 nov 2019, 00:04
22 nov 2019, 23:29

Mislim da bi White trebao upasti u prvu petorku umjesto Forbesa i onda imamo Murray, White, Derozan, LMA i Lyles,a druga petorka Mills, Forbes, Carroll, Gay i Poetl i tu bi trebalo u nekom medjuvremenu, na nekim prelazima forsirat Walkera jer sam siguran da ima potencijal kako u napadu tako i u odbrani.

A kad se sjetim samo prije Greena i Kawhia na perimetru, Duncana pod kosem, Manua koji je imao taj sportski bezobrazluk bili smo najaca defanzivna sila lige.
I jos uvijek mi je ne jasan Kawhi i odjednom zelja za odlaskom kad se samo sjetim kako je onda Houston rijesio u pola minute prvo trojka i onda vracanje Hardena na tvornicke postavke, i sad se najezim od toga.
Ali treba se okrenit sadašnjosti a ona je takva da smo u banani ali to je trenutno stanje, tko zna mozda bas veceras preokrenemo sezonu.
I da kad vec igramo protiv Phile prosle sezone smo ih kuci razmontirali a u gostima smo opet izgubili dobijenu utakmicu imali smo ako se ne varam 120:112 i na kraju gubimo 122:120, ako ista mrzim to je izgubit dobivenu utakmicu.
Pa mi svi smo tokom off sezone pricali o startnom backcourtu Murray-White.O njihovom enormnom defanzivnom potencijalu.Sean Elliott je o tome pricao tokom cijele prosle sezone u prenosima.I sta se desi?Hajde sto ih Pop ne starta,vec ih ne igra nikako zajedno 15 tekmi unutar sezone!! :shock: :shock: :oops: :oops:
To razuman kosarkaski um ne moze shvatiti,posebno jer White u zadnje vrijeme sutira i trojke i to 40%,pa se ne moze reci da bi spacing bio problem.

Sto se tice te tvoje 2.petorke,ona ne mora biti striktno takva,da opet ne bi imao 2 losa defanzivca zajedno na perimetru.Napravis samo malu varijaciju da,kad pocnu izmjene,ranije izvedes ili Whitea ili Murraya(zavisno od toga ko je bolje usao u tekmu) i uvedes Forbesa ili Millsa.

Zatim pocnes 2.cetvrtinu sa petorkom Murray/White-Forbes/Mills-Carroll/Lonnie-Gay-Poeltl. Belinellia SKROZ izbacis iz rotacija,osim kad nikog ne ide nista,pa pokusas nesto sa njim.Kraj price.

Ja GARANTUJEM da bi sa ovakvom rotacijom od pocetka sezone mi sad bili u vrhu lige.Ma ruku bih dao za to.

NEZALAGANJE
Kontakt:

Post Postao/la NEZALAGANJE » 23 nov 2019, 03:00

Eh,evo ga Carroll u rotaciji 2.petorke i malo i sa 1.petorkom na PFu.Igra sasvim solidno,pogotovo u odbrani.
Naravno,igra i mrtvi zabar,pa me bas zanima ko ce biti benciran kad se sutra vrati White?
Moje pare su na Carrollu. :evil: :evil:

NEZALAGANJE
Kontakt:

Post Postao/la NEZALAGANJE » 23 nov 2019, 04:25

Ime ove tekme je bilo "tako blizu,a tako daleko".

Bas me zanima na sta cemo liciti sutra u NYu? :zviz:

NEZALAGANJE
Kontakt:

Post Postao/la NEZALAGANJE » 23 nov 2019, 21:23

Eh veceras nema Murraya jer je b2b,ali se vraca White.
Dakle,sve isto mozemo ocekivati kad su rotacije u pitanju.

Treba biti konstantan. :kafa:

NEZALAGANJE
Kontakt:

Post Postao/la NEZALAGANJE » 24 nov 2019, 02:01

Evo se zabar razigrao protiv ovih jadnika iz NYa.Bice dovoljno da "kupi" sebi vrijeme za dodatnih 20 tekmi. ;)
Zadnja izmjena: NEZALAGANJE, dana/u 24 nov 2019, 02:44, ukupno mijenjano 1 put.

NEZALAGANJE
Kontakt:

Post Postao/la NEZALAGANJE » 24 nov 2019, 02:10

Svakako,radi se o NYu,ali koliko bolje izgleda 2.petorka kako je Carroll poceo dobijati minute.Bas me to cudi. :oops:
Zadnja izmjena: NEZALAGANJE, dana/u 24 nov 2019, 02:43, ukupno mijenjano 2 puta.

NEZALAGANJE
Kontakt:

Post Postao/la NEZALAGANJE » 24 nov 2019, 02:42

Mnogo bolje rotacije veceras i odmah se to odrazilo i na rezultat,iako stalno treba napominjati da se radi o NYu.
Naslo se minuta i za Lylesa i za Carrolla.DDR i LMA su malo razdvojeni u minutama itd.

Medjutim,kljucna je stvar smanjiti minute Forbesu i bencirati Belinellia u ponedjeljak u korist Murraya i Whitea.Ne desi li se to,dzaba sve ovo od veceras,nece se promijeniti nista.

NEZALAGANJE
Kontakt:

Post Postao/la NEZALAGANJE » 24 nov 2019, 03:13

Kakvo eksploatisanje zabara u naoj petorci. :roll: :roll: Sa 28 razlika,prednost je spala na 15.
Nista zato,eto Forbesa umjesto njega da popravi odbranu. :oops: :oops:

NEZALAGANJE
Kontakt:

Post Postao/la NEZALAGANJE » 24 nov 2019, 03:27

Lonniee!! :clap: :clap:

Al jok,daj ti nama Forbesa i Marca,sunce ti poljubim. :oops: :oops:

NEZALAGANJE
Kontakt:

Post Postao/la NEZALAGANJE » 24 nov 2019, 03:59

Dobismo i mi nekog. :D :D

Nadam se da je Pop vidio neke stvari i da ce mijenjati to protiv LAL.U suprotnom,znamo sta nas ceka.

Odgovori

Natrag na “San Antonio Spurs”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.