Cleveland Cavaliers

Avatar
23 KING JAMES
Postovi: 531
Pridružen/a: 23 jul 2009, 14:57
Lokacija: daleko ispred svih
Kontakt:

Cleveland Cavaliers

Post Postao/la 23 KING JAMES » 14 avg 2009, 13:34

šta ovo nema tema o Cavaliersima moram ja otvarat ako ima nek se odmah zaključa ova nova al meni se učinilo da nema i to sam 2-put pregledao
Iker
Pepe Albiol
Ramos Arbeloa
Lass Xabi
CR9 Kaka Marcelo
Higuain
Evropski prvaci za sezonu 2oo9/2o1o

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7295
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la Kobe Bryant » 14 avg 2009, 14:10

i ?

otvorio temu i nista , hajd malo inf o clevelandu , historija , roster i sl. :roll:

Avatar
23 KING JAMES
Postovi: 531
Pridružen/a: 23 jul 2009, 14:57
Lokacija: daleko ispred svih
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la 23 KING JAMES » 14 avg 2009, 16:52

napisaću al nemam sad vremena večeras oko 21:00 ćete dobiti svu dokumentaciju
Iker
Pepe Albiol
Ramos Arbeloa
Lass Xabi
CR9 Kaka Marcelo
Higuain
Evropski prvaci za sezonu 2oo9/2o1o

Melo15
Postovi: 1483
Pridružen/a: 28 apr 2008, 19:22
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la Melo15 » 14 avg 2009, 18:18

Kobe Bryant je napisao/la:i ?

otvorio temu i nista , hajd malo inf o clevelandu , historija , roster i sl. :roll:
historija-nikakva
roster-isti ko i historija
i sl-isto nikakvo :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D
>>>the first 40 games of my career I sat on the bench, they thought I was a zero. Instead of being bitter I just practiced and practiced, it wasn't even 'bout basketball anymore it was by proving them wrong. Impossible is nothing

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7295
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la Kobe Bryant » 14 avg 2009, 19:31

Melo15 je napisao/la:
Kobe Bryant je napisao/la:i ?

otvorio temu i nista , hajd malo inf o clevelandu , historija , roster i sl. :roll:
historija-nikakva
roster-isti ko i historija
i sl-isto nikakvo :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D
stipu ba , neka malo sirimo vidike , jos da neko napise sta o portlandu , chicagu , new york-u ,
btw. ni denver nije nista bolji :D

Melo15
Postovi: 1483
Pridružen/a: 28 apr 2008, 19:22
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la Melo15 » 14 avg 2009, 19:37

Kobe Bryant je napisao/la:
Melo15 je napisao/la:
Kobe Bryant je napisao/la:i ?

otvorio temu i nista , hajd malo inf o clevelandu , historija , roster i sl. :roll:
historija-nikakva
roster-isti ko i historija
i sl-isto nikakvo :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D
stipu ba , neka malo sirimo vidike , jos da neko napise sta o portlandu , chicagu , new york-u ,
btw. ni denver nije nista bolji :D
ne kazem ja da jeste .....al denverovi igraci se bar sportski podnesu pozdrav i pozdrave se sa protivnicima na kraju utakmice :) :) :) :) :)
i volio bi da onaj mali pokusa da zakuca preko Birdmana :D :D to bi sigurno bilo na youtube :) al taj vise nis nebi igro sve bi kosti polomio pri padu :D x)
>>>the first 40 games of my career I sat on the bench, they thought I was a zero. Instead of being bitter I just practiced and practiced, it wasn't even 'bout basketball anymore it was by proving them wrong. Impossible is nothing

Avatar
23 KING JAMES
Postovi: 531
Pridružen/a: 23 jul 2009, 14:57
Lokacija: daleko ispred svih
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la 23 KING JAMES » 14 avg 2009, 22:53

hoćete roster jel jbg nažalost o cavsima i nema puno historije ja ionako navijam za spurse,a ovu temu sam otvorio jel mislim da ekipa u kojoj igra najbolji košarkaš na svijetu zaslužuje da ima temu
evo roster:
#00Jackson#1 Gibson,#2 Wiliams#11 Ilgauskas,#13 West,#15 Moon,#17 Varejao,#18 Parker,#21 Hickson,#23 Lbj,#31J.Wiliams,#33 Shaq ovo je trenutni roster
Iker
Pepe Albiol
Ramos Arbeloa
Lass Xabi
CR9 Kaka Marcelo
Higuain
Evropski prvaci za sezonu 2oo9/2o1o

Avatar
Guinnes-Hz
Postovi: 18
Pridružen/a: 07 avg 2009, 17:33
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la Guinnes-Hz » 14 avg 2009, 22:59

The Cleveland Cavaliers (also known as the Cavs) are a professional basketball team based in Cleveland, Ohio. They began playing in the National Basketball Association (NBA) in 1970 as an expansion team and won their first Eastern Conference Championship in 2007.
sada prevodite maloo...

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la neno#4 » 14 avg 2009, 23:02

23 KING JAMES je napisao/la:hoćete roster jel jbg nažalost o cavsima i nema puno historije ja ionako navijam za spurse,a ovu temu sam otvorio jel mislim da ekipa u kojoj igra najbolji košarkaš na svijetu zaslužuje da ima temu
evo roster:
#00Jackson#1 Gibson,#2 Wiliams#11 Ilgauskas,#13 West,#15 Moon,#17 Varejao,#18 Parker,#21 Hickson,#23 Lbj,#31J.Wiliams,#33 Shaq ovo je trenutni roster
plus Leon Powe...strasan roster.......kobe tesko ces sada ista moci mada ja navijam za tebe i dalje mislim da si najbolji,,,,,bez borbe prsten da im se da i da se ostali ne maltretiraju..........
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

LeBronJamesKing
Postovi: 622
Pridružen/a: 28 jan 2009, 13:32

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la LeBronJamesKing » 15 avg 2009, 02:19

Melo15 je napisao/la:
Kobe Bryant je napisao/la:i ?

otvorio temu i nista , hajd malo inf o clevelandu , historija , roster i sl. :roll:
historija-nikakva
roster-isti ko i historija
i sl-isto nikakvo :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D


onda na to dodas LeBronJamesKing i pojavi ti se brdo informacija veliko kao 17 000 000 X denver melo ptica i sve ostale zivotinje iz tog grada!!!!!!!!!!!!!
U ime Gospodara...

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7295
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la Kobe Bryant » 18 avg 2009, 23:04

Realno Cleveland ima najkvalitetniji tim ove sezone , mana je samo trener :

1. Mo Willams - extra play sa dobrim sutem , amlo ga uhvatila kriza u seriji sa Orlandom
2. D West bek koji zna pogodit tricu ali igra dobru odbranu bas raznovrsan igrac
3. Lebron - medju 5 najboljih igraca , najbolji na svojoj poziciji ubjedljivo, ima zastitu kod sudija i medija vidjet ce mo hoce li opet igrat za statistiku tj sebe ili za tim
4. Varejao dosadan igrac ali neznam kako ali dadne svoje koseve
5. Shak O¨Neal sta reci 1 od 5 najboljih centara svih vremena

rezerve :

1. Gipson - play sa izvanrednim sutem za 3p
2. A Parker - najbolji igrac eurolige sa makabijem stekao iskustvo i sigurnost u Torontu bio starter naznam kako su ga doveli ovako jeftino
3.J Moon isto nekad starter combo krilo sa velikim odrazom
4. JJ Hikson relativno meni bio nepoznat ali me je odusevio u seriji sa Lakersima kada je igrao za Houston mislim da je vise nego solidan
5. Z Ilgauskas starter toliko godina visok ima extra sut sa poludistance dovoljno je rec da izvodi tehnicka slobodna za cavse mozda sad spor pa je Howard dominirao jer je brz i mlad , ali protiv ostalih centara vrlo solidan
6. Powe - jedan od x faktora sto je boston pobjedio lakerse 2008 u finalu opet djaba ga doveli jest da ima problema sa ozljedom ,a li kad je zdrav mislim da je legitiman starter u 90% timova
7... ostali nisu vrjedni pomena jer ce dobijati minutazu na kapaljku

Avatar
JameS
Postovi: 1365
Pridružen/a: 15 maj 2009, 21:53
Lokacija: 20000 milja pod morem
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la JameS » 18 avg 2009, 23:11

Kobe Bryant je napisao/la:Realno Cleveland ima najkvalitetniji tim ove sezone , mana je samo trener :

1. Mo Willams - extra play sa dobrim sutem , amlo ga uhvatila kriza u seriji sa Orlandom
2. D West bek koji zna pogodit tricu ali igra dobru odbranu bas raznovrsan igrac
3. Lebron - medju 5 najboljih igraca , najbolji na svojoj poziciji ubjedljivo, ima zastitu kod sudija i medija vidjet ce mo hoce li opet igrat za statistiku tj sebe ili za tim
4. Varejao dosadan igrac ali neznam kako ali dadne svoje koseve
5. Shak O¨Neal sta reci 1 od 5 najboljih centara svih vremena

rezerve :

1. Gipson - play sa izvanrednim sutem za 3p
2. A Parker - najbolji igrac eurolige sa makabijem stekao iskustvo i sigurnost u Torontu bio starter naznam kako su ga doveli ovako jeftino
3.J Moon isto nekad starter combo krilo sa velikim odrazom
4. JJ Hikson relativno meni bio nepoznat ali me je odusevio u seriji sa Lakersima kada je igrao za Houston mislim da je vise nego solidan
5. Z Ilgauskas starter toliko godina visok ima extra sut sa poludistance dovoljno je rec da izvodi tehnicka slobodna za cavse mozda sad spor pa je Howard dominirao jer je brz i mlad , ali protiv ostalih centara vrlo solidan
6. Powe - jedan od x faktora sto je boston pobjedio lakerse 2008 u finalu opet djaba ga doveli jest da ima problema sa ozljedom ,a li kad je zdrav mislim da je legitiman starter u 90% timova
7... ostali nisu vrjedni pomena jer ce dobijati minutazu na kapaljku
hahah pa covjek je daleko najbolji kosarkas danasnjice,a ti ga stavi tek medju 5 ccc :mrgreen:
...where amazing happens...Le bRon James...CHOSEN-1...MVP

Real Madrid-Kaka-C.Ronaldo-Albiol-Benzema...

C.R-9 "uno,dos,tres HALA MADRID"

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la Raul_64 » 18 avg 2009, 23:13

.
Zadnja izmjena: Raul_64, dana/u 31 jul 2018, 23:11, ukupno mijenjano 1 put.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7295
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la Kobe Bryant » 18 avg 2009, 23:26

JameS je napisao/la: hahah pa covjek je daleko najbolji kosarkas danasnjice,a ti ga stavi tek medju 5 ccc :mrgreen:
Ne moramo i ove godine voditi istu polemiku , :roll: , tebi je Lebron najbolji meni je medju 5 , a opet se slazemo da je medju 5 znaci nisam pogrjesio :D , makar me pohvali sto sam ovako nahvalio Cleveland i to je od mene previse :D
btw. meni je najbolji jedan drugi igrac (sta mislis koji je 8-) ) , Lebron mi nemoze jos bit najbolji jer NEIGRA odbranu to je pokazao u seriji sa Orlandom , on je morao cuvati ili turkoglua ili Lewisa nije htio ili smjeo sveedno jedan od glavnih razloga sto su ispali , a pi*ka od covjeka dokazao da nije sportista i ono oko zakucavanja preko njega pravo ufurano i razmazeno tako ....

ali hajde da ne polemisemo samo o Lebronu nego o dometima Clevelanda , prognoza minmalno koneferencisko funale ;)

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la Raul_64 » 18 avg 2009, 23:39

.
Zadnja izmjena: Raul_64, dana/u 31 jul 2018, 23:11, ukupno mijenjano 1 put.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
23 KING JAMES
Postovi: 531
Pridružen/a: 23 jul 2009, 14:57
Lokacija: daleko ispred svih
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la 23 KING JAMES » 19 avg 2009, 13:31

Raul_64 je napisao/la:Ako se htjeo provocirat trebao si reči maxs. konferncisko finale objektivni 8-)
ma vidiš da nije dobar
Iker
Pepe Albiol
Ramos Arbeloa
Lass Xabi
CR9 Kaka Marcelo
Higuain
Evropski prvaci za sezonu 2oo9/2o1o

LeBronJamesKing
Postovi: 622
Pridružen/a: 28 jan 2009, 13:32

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la LeBronJamesKing » 20 avg 2009, 14:26

Raul_64 je napisao/la:Ako se htjeo provocirat trebao si reči maxs. konferncisko finale objektivni 8-)

a valjda nije htio provocirati a i ne moze toliko ne objektivnosti iznijeti za jedan post dosta mu je sto je mogao i pomisliti a kamoli napisati da LBJ23KING nije najbolji igrac na svijetu , tako da se onda moro izvuci bar na kavse i ako je to ispravno napisao minimalno je da ce osvojiti isto tako maksimalno je da ce osvojiti posto se to zna sigurno da ce kavsi ove godine osvojiti titulu, e sada sto je covjek ljubomoran na LBJ a opet sto je isti bolji od doticnog igraca , kojeg bi on volio da je najbolji to je neka druga stvar i nije za raspravu jer to je jednostavno ljubomora...
U ime Gospodara...

Melo15
Postovi: 1483
Pridružen/a: 28 apr 2008, 19:22
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la Melo15 » 20 avg 2009, 14:36

LeBronJamesKing je napisao/la:
Raul_64 je napisao/la:Ako se htjeo provocirat trebao si reči maxs. konferncisko finale objektivni 8-)

a valjda nije htio provocirati a i ne moze toliko ne objektivnosti iznijeti za jedan post dosta mu je sto je mogao i pomisliti a kamoli napisati da LBJ23KING nije najbolji igrac na svijetu , tako da se onda moro izvuci bar na kavse i ako je to ispravno napisao minimalno je da ce osvojiti isto tako maksimalno je da ce osvojiti posto se to zna sigurno da ce kavsi ove godine osvojiti titulu, e sada sto je covjek ljubomoran na LBJ a opet sto je isti bolji od doticnog igraca , kojeg bi on volio da je najbolji to je neka druga stvar i nije za raspravu jer to je jednostavno ljubomora...
neznam samo zasto taj "najbolji igrac svijeta" nije ove sezone osvojio titulu :o :o :o
ove mozda osvoji zbog Shaq-a.....al to je jedina sto ce je i osvojiti dok ne ode u neki jaci klub kao sto su Lakersi :lol: :lol: :lol:
>>>the first 40 games of my career I sat on the bench, they thought I was a zero. Instead of being bitter I just practiced and practiced, it wasn't even 'bout basketball anymore it was by proving them wrong. Impossible is nothing

Avatar
23 KING JAMES
Postovi: 531
Pridružen/a: 23 jul 2009, 14:57
Lokacija: daleko ispred svih
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la 23 KING JAMES » 20 avg 2009, 14:56

LeBronJamesKing je napisao/la:
Raul_64 je napisao/la:Ako se htjeo provocirat trebao si reči maxs. konferncisko finale objektivni 8-)

a valjda nije htio provocirati a i ne moze toliko ne objektivnosti iznijeti za jedan post dosta mu je sto je mogao i pomisliti a kamoli napisati da LBJ23KING nije najbolji igrac na svijetu , tako da se onda moro izvuci bar na kavse i ako je to ispravno napisao minimalno je da ce osvojiti isto tako maksimalno je da ce osvojiti posto se to zna sigurno da ce kavsi ove godine osvojiti titulu, e sada sto je covjek ljubomoran na LBJ a opet sto je isti bolji od doticnog igraca , kojeg bi on volio da je najbolji to je neka druga stvar i nije za raspravu jer to je jednostavno ljubomora...
nemoj biti toliko siguran da će osvojit ima još dobrih ekipa nikad se ne zna šta se može desit ko je na početku ove sezone očekivao da će imati najbolji omjer u ligi niko tako se i sad može svašta desit
Iker
Pepe Albiol
Ramos Arbeloa
Lass Xabi
CR9 Kaka Marcelo
Higuain
Evropski prvaci za sezonu 2oo9/2o1o

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9831
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Cleveland Cavaliers

Post Postao/la Nail for Real » 20 avg 2009, 15:02

Lakers najbolji...oops tema o cavsima :mrgreen:
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Odgovori

Natrag na “Cleveland Cavaliers”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.