Chicago Bulls

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la BIHfan » 16 maj 2018, 18:01

Mozda Porter i spadne do 7og mjesta. Al lik ima problema sa ledjima a znamo da i Finac ima takodje slicne probleme tokom sezone. Ne znam, Bridges je siguran pik al ne vidim da ce biti neka zvijezda al respektabilan starter hoce.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la dema » 16 maj 2018, 21:49

Porter ne bi bio losa opcija. Inače se trebalo malo vise poraza upisat al eto. Sljedeće ljeto imaju puno mjesta u SC.
Vidjet ćemo imaju šansu dobru ekipu napravit

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la BIHfan » 16 jun 2018, 13:02

Koje vasa zelja kao 7mi pick na draftu? Kako se blizi evo draft moja zelja je da mi draftamo Mikal Bridgesa. NBA ready igrac, profila onakvog kakav nama treba. Sa njim ja mislim da mozemo se vrtit oko 8og mjesta ove sezone i neka borba za PO uz dodatni napredak nasih mladih igraca. Centra trazit iduci draft sa tog nekog 14 picka kojeg mislim da cemo imat iduce sezone.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la dema » 16 jun 2018, 16:23

BIHfan je napisao/la:Koje vasa zelja kao 7mi pick na draftu? Kako se blizi evo draft moja zelja je da mi draftamo Mikal Bridgesa. NBA ready igrac, profila onakvog kakav nama treba. Sa njim ja mislim da mozemo se vrtit oko 8og mjesta ove sezone i neka borba za PO uz dodatni napredak nasih mladih igraca. Centra trazit iduci draft sa tog nekog 14 picka kojeg mislim da cemo imat iduce sezone.
MO Bamba ili MPJ

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la BIHfan » 16 jun 2018, 16:52

dema je napisao/la:
BIHfan je napisao/la:Koje vasa zelja kao 7mi pick na draftu? Kako se blizi evo draft moja zelja je da mi draftamo Mikal Bridgesa. NBA ready igrac, profila onakvog kakav nama treba. Sa njim ja mislim da mozemo se vrtit oko 8og mjesta ove sezone i neka borba za PO uz dodatni napredak nasih mladih igraca. Centra trazit iduci draft sa tog nekog 14 picka kojeg mislim da cemo imat iduce sezone.
MO Bamba ili MPJ

Bamba ce otic prije, taj je za mene top 3 pik. Inace bi ja njega najprije uzeo, moze postatnesto kao mnogo veca verzija Davisa, jer gledam ove workoute fadeway, trojke gadja, sut iz okreta, pritom izgleda ogroman, duzi i od Goberta. :wtf:

MPJ mi je precijenjen nekako, mada i on je ok samo da ne uzmemo Younga, jer volim Krisa Dunna i njegovu igru.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la dema » 16 jun 2018, 17:31

BIHfan je napisao/la:
dema je napisao/la:
BIHfan je napisao/la:Koje vasa zelja kao 7mi pick na draftu? Kako se blizi evo draft moja zelja je da mi draftamo Mikal Bridgesa. NBA ready igrac, profila onakvog kakav nama treba. Sa njim ja mislim da mozemo se vrtit oko 8og mjesta ove sezone i neka borba za PO uz dodatni napredak nasih mladih igraca. Centra trazit iduci draft sa tog nekog 14 picka kojeg mislim da cemo imat iduce sezone.
MO Bamba ili MPJ

Bamba ce otic prije, taj je za mene top 3 pik. Inace bi ja njega najprije uzeo, moze postatnesto kao mnogo veca verzija Davisa, jer gledam ove workoute fadeway, trojke gadja, sut iz okreta, pritom izgleda ogroman, duzi i od Goberta. :wtf:

MPJ mi je precijenjen nekako, mada i on je ok samo da ne uzmemo Younga, jer volim Krisa Dunna i njegovu igru.
MA nek uzmu pick od Memphisa

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la dema » 18 jun 2018, 11:33

Sta je ovo nestalo navijača Bullsa, ne pišu ništa

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la BIHfan » 25 jun 2018, 09:02

Ipak smo WCJ draftovali i Hutschinsona kao SF. Vidjecemo da li je Paxon to odradio dobro.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la BIHfan » 25 jul 2018, 15:17

Gdje su navijaci Bullsa?

Sta mislite da li je PO ove sezone realan. Mislim da mozemo nagurat 8mu poziciju ako budemo zdravi. Zavisit ce dosta od napretka 3jke Dunn Lauri i Zach. Od Parkera ne ocekujem puno al moze biti pun pogodak. Nasi rookie cu kako stvari stoje biti odmah baceni u vatru i to podrzavam. Valentine kako sam citao zeli da starta ali da zeli da se izbori za to. Portis mi je upitnik, sigurno ce gledat da nabije dobru statistiku radi ugovora. A tu su i veterani dobri stari Lopez i Holiday. Perfektni veterani koji ne zahtjevaju previse a daju puno. Odlicni karakteri i ljudi, dobri mentori.

Nadam se da je i Fred napredovao, sad bi vec trebao da se dokazuje, ima ekipu sastavljenu za njegovog sistema.

Payne mi je ok kao backup, Blakeney je dobio ugovor, cisti combo guard al vidjecemo kakav ce biti. Felicio velikk promasaj, ne znam sta cemo sa njim vala. I Asik je tu da popuni broj, ne znam da li se moze racunat na njega vise sto se tice ozbiljne kosarke.

Ja sam malo na 2k18 igrao sa ovim novim rosterima sa Bullsima i zabavno mi je bilo. Ekipa je puna atletizma i dobrih sutera.

Volio bi da se i ostali malo oglase, previse smo mirni zadnje 2 godine, tacnije odkako je Rose otisao.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la kad_kako » 26 jul 2018, 14:36

Posto imamo odlicnog trenera, mislim da PO nije realan.
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
dscile
Postovi: 6166
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la dscile » 26 jul 2018, 14:42

Vama je realniji top 3 pik nego PO.

Ekipa puna mladih igraca, od kojih je pola sklono povredama.. uz nikakve veterane. Dovoljno je reci da je od starijih najbolji igrac jedan Robin Lopez. Bice grcevita borba za top pik sa Atlantom i Sacramentom.

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la kad_kako » 26 jul 2018, 14:57

Da ne govorimo kako je uprava uzasan posao opet uradila. Po 20mil po sezoni za dva lika koji su presjedili sezonu.

Lagano i sigurno nas FO, zadrzava mjesto najgoreg FO u ligi.
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25192
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la NEZALAGANJE » 26 jul 2018, 15:50

kad_kako je napisao/la:Da ne govorimo kako je uprava uzasan posao opet uradila. Po 20mil po sezoni za dva lika koji su presjedili sezonu.

Lagano i sigurno nas FO, zadrzava mjesto najgoreg FO u ligi.
Pa ne znam bas da ste uradili uzasan posao ovo ljeto,kad su ugovori LaVinea i Parkera u pitanju.Pokusacu objasniti.

LaVine je igrac,koji je uz sve svoje mane,ipak pokazao napredak prosle sezone,a uz to se vracao iz vrlo teske povrede.Ko to nije vidio,nije previse ni gledao CHI.Imajuci to na umu,kakva bi onda logika bila da se takav igrac pusti? 19.5mil po sezoni,uopste nije neka cifra,ako znamo da cap u naredne 2 godine raste.Dakle,CHI ga moze "trpiti" 2 god i gledati njegov razvoj,a nakon toga ni trejd nije pretesko izvesti,ako se ne pokaze dobrim.U medjuvremenu,s obzirom na vas roster,ovaj ugovor uopste nije prepreka za kreiranje max.prostora,ukaze li se prilika i za takvim igracem.S druge strane,pokaze li se LaVine igracem koji je strasno napredovao(nesto poput Oladipa),njegov ugovor ce biti prava "kradja" u eri gdje ce mnogi zaradjivati i po 40mil godisnje.

Sto se tice Parkera i njegov ugovor izgleda ogroman na prvu,ali samo za one koji nisu pogledali detalje ugovora i vasu cap situaciju.Prvo,vi ste bili na oko 80mil bez njegovog ugovora,da bi sa ovih 20 koje ste njemu dali postigli dvostruku svrhu.Em time MIL i definitivno nije mecirao,em ste presli liniju SCa koja rijesava odredjene cap zavrzlame.Na to sve,2.godina ugovora mu je TO(team option).

Sve u svemu,solidan posao sa ovom dvojicom,po meni.

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la kad_kako » 27 jul 2018, 20:40

Ne znam. Mozda. Ako uspiju ostat zdravi.
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22768
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la SaltCityAttack » 07 avg 2018, 06:11

ja mislim da cemo opet tankirati ma da ovi mladi igraci sumnjam da ce to zeljeti ..ali ne mogu kritikovat upravu nakon ovoga sad sto su uradili..Lavine mozda jeste malo pretplacen ali sam uvjeren da cemo kanjati Kayria i Jimmya do godine ...Jabari ako ostane zdrav valjat ce nam sigurno on sumnjam da ce zeljeti da tankira jer ce traziti novi ugovor igrat ce za to ako ostane zdrav i on je fakticki tu samo na godinu dana ..sve u svemu nije losa ekipica bice je fun gledati kao sto su imali jedan period i prosle godine dok nisu sve poslali na odmor kao da su povredjeni :)..vidjet cemo mogu nekako do 8 pozicije mozda ali ja sam za to da se jos jedna godina tankira :)
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la BIHfan » 23 okt 2018, 11:51

Dajte Leonardu na ljeto sve sto zeli i otjerat ovu ublehu Parkera, pa mozemo pricat o playoffu a i da budemo konkurentni na istoku.

Dunn
Lavine
Leonard
Marrkenen
Carter Jr.

:ljepota: :ljepota: :ljepota:

edit: umalo da zaboravim, prevaru Hoiberga takodje sutnut. Koja neznalica ce zaradit 25 miliona eura za posao koji nema pojma. On samo moze biti shooting coach.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la Clutch » 23 okt 2018, 12:22

LaVine :thumbup:
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la kad_kako » 23 okt 2018, 19:00

Imamo ekipu gdje jedva 2 igraca znaju igrat malo odbrane. Kroz ostale ja mogu proc.

Vidjet cemo sta ce povratak Finca donjeti.

Hoiberg je cirkusant ja to od prvog dana govorim.
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22768
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la SaltCityAttack » 26 okt 2018, 00:38

kad_kako je napisao/la:Imamo ekipu gdje jedva 2 igraca znaju igrat malo odbrane. Kroz ostale ja mogu proc.

Vidjet cemo sta ce povratak Finca donjeti.

Hoiberg je cirkusant ja to od prvog dana govorim.
Ma svi to znaju gradit će se ekipa oko ove trojice Lavine, Markkanen i Carter .. ostali su tu samo da popune broj trenutno .. treba pucat na Ziona **** nema ti druge :).. još sad svi povredjeni a ja idem na utkamicu 2 November i 23 protiv Pacerci i Miamia valjda će ko Ostat zdrav da mogu barem šta gledat
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la kad_kako » 03 dec 2018, 16:31

Haleluja ode barem jedna ubleha. Nadam se jos dvije uskoro.
Postovanje treba zaraditi.

Odgovori

Natrag na “Chicago Bulls”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.