Chicago Bulls

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la BIHfan » 03 dec 2018, 18:41

Dovidjenja i prijatno. :wave:

Najgori trener lige.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

filip13
Postovi: 37884
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la filip13 » 05 dec 2018, 15:23


Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la BIHfan » 10 dec 2018, 00:37

Kakav je ovo cirkus nastao u pm :clap: :clap: :clap: Ovaj novi HC hoce preko 2 sata treninge, i igraci odgodili i odrzali meeting. :rol:

Bravo GarPax. Citav FO zajedno sa fimilijom Reinsdorf treba da se nose u pm, vrijeme je za nove ljude.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

filip13
Postovi: 37884
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la filip13 » 26 dec 2018, 21:56


baltazar7
Postovi: 641
Pridružen/a: 05 jul 2018, 17:06
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la baltazar7 » 18 maj 2019, 00:48

26.12.2018. zadnji upis na temi. Nema braće Bikova. Očekivano. Može li mi neko ko bolje prati NBA dešavanja, ukratko raportovati, da li će u izvjesno vrijeme 3-5 godina, biti šta od Bullsa npr?

Hvala :D

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la BIHfan » 18 maj 2019, 09:48

A sta da pisemo, tankas 2 godine da bi imao hebeni 7 pick. :rol: :rol:

Isto tako ovu budalu od Boylena, dali mu novi ugovor.

Nema nikakve buducnosti drug moj dok FO zajedno sa familijom Rainsdorf ne odu i dodje neko novi. Do tad molit opet da nam dodje jedan Jordan il da draftamo nekog kao Derricka, znaci cista sreca, ovako da mi sastavimo neku ekipu je naucna fantastika.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7295
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la Kobe Bryant » 19 maj 2019, 19:25

BIHfan je napisao/la:A sta da pisemo, tankas 2 godine da bi imao hebeni 7 pick. :rol: :rol:

Isto tako ovu budalu od Boylena, dali mu novi ugovor.

Nema nikakve buducnosti drug moj dok FO zajedno sa familijom Rainsdorf ne odu i dodje neko novi. Do tad molit opet da nam dodje jedan Jordan il da draftamo nekog kao Derricka, znaci cista sreca, ovako da mi sastavimo neku ekipu je naucna fantastika.
izgleda da dobijate Lonza za 7 pick :roll:

Neutral
Postovi: 37768
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la Neutral » 21 maj 2019, 04:30

BIHfan je napisao/la:Kakav je ovo cirkus nastao u pm :clap: :clap: :clap: Ovaj novi HC hoce preko 2 sata treninge, i igraci odgodili i odrzali meeting. :rol:

Bravo GarPax. Citav FO zajedno sa fimilijom Reinsdorf treba da se nose u pm, vrijeme je za nove ljude.
Jedini grad koji podsjeća na život u Bosni je Chicago. Koliko god loše radio, sve ove godine, Gar uvijek na istoj poziciji. Toliko loših poteza svih ovih godina, a čovjek i dalje alfa i omega u klubu.

Od povrede Rose-a, ljudi su izgubili kompas. Kad se sjetim dolaska Wade-a, kvalitet kojeg niko ne spori ali šta je to nama donijelo?

Svakim danom smo sve bliže Knicksima. Haj makar smo mogli Blackhawkse gledati, igrali su dobro, jedno vrijeme su dominirali ali i oni se raspadoše u igri.

Cursed city.

Avatar
BiOdiesel
Postovi: 56
Pridružen/a: 22 maj 2019, 13:55
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la BiOdiesel » 08 jun 2019, 01:43

Ima li ikakvih naznaka ljudi ko dolazi kao 7mi pik, ili ce uzeti Balla. Nebi me iznenadilo da daju Markanena i Otta + 7 pik za onu vrecu govana.

Ajmo malo podgrijati temu, dugo je neaktivna.

Btw. novi sam na forumu, dugo sam vas citao :)

Avatar
BiOdiesel
Postovi: 56
Pridružen/a: 22 maj 2019, 13:55
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la BiOdiesel » 20 jun 2019, 09:16

The Chicago Bulls are expected to be aggressive to sign a PG in free agency if they do not draft Darius Garland or Coby White tomorrow, per KC Johnson.

The Bulls believe they can land a top level restricted free agent at the right price. Both D’Angelo Russell and Malcolm Brogdon are now being linked to the Bulls. Russell isn’t expected to return to the Nets as Kyrie Irving is set to sign with Brooklyn, per The Athletic.

Avatar
BiOdiesel
Postovi: 56
Pridružen/a: 22 maj 2019, 13:55
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la BiOdiesel » 21 jun 2019, 02:26


Avatar
BiOdiesel
Postovi: 56
Pridružen/a: 22 maj 2019, 13:55
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la BiOdiesel » 21 jun 2019, 09:52



38. pick, mislim da je ovo samo takav uderrated igrac, vec je za klasu bolji od Felicija.

Definitivno ima sanse da pokaze sta moze, malo poraditi na defanzivi i to je to :)

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22768
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la SaltCityAttack » 22 jun 2019, 08:19

Ja prezadovoljan draftom .. sreća pa Sunsi. Ostaviše trade inače bi Whita izgubili .. a trebao nam je PG .. kad već nisi mogao mogao barem Garlanda uzet onda je White onaj koji je svakako odlično za 7 pick .. ovaj mi se centar također svidja predobar je ima odbranu ofanzivni skok .. istina ne zna šutati nedo Bog slobodnih bacanja tu je tanak .. solidna zamjena Carteru.. jedino mu ne ide u prilog to sto će se Carter gurati da se razvije pa će ovaj pasti u drugi plan ali valjda će nešto smisliti
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
BiOdiesel
Postovi: 56
Pridružen/a: 22 maj 2019, 13:55
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la BiOdiesel » 22 jun 2019, 11:34

SaltCityAttack je napisao/la:Ja prezadovoljan draftom .. sreća pa Sunsi. Ostaviše trade inače bi Whita izgubili .. a trebao nam je PG .. kad već nisi mogao mogao barem Garlanda uzet onda je White onaj koji je svakako odlično za 7 pick .. ovaj mi se centar također svidja predobar je ima odbranu ofanzivni skok .. istina ne zna šutati nedo Bog slobodnih bacanja tu je tanak .. solidna zamjena Carteru.. jedino mu ne ide u prilog to sto će se Carter gurati da se razvije pa će ovaj pasti u drugi plan ali valjda će nešto smisliti
Upravo sve tako, s tim sto se jutros pojavila ova info : "Bulls are still high on Malcolm Brogdon as a free agent addition despite drafting Coby White, per ESPN’s Bobby Marks.".

Nije ni ovo lose, gotov igrac, pitanje je sta je potrebno da damo zauzvrat. Iskreno ne bih, mislim da je pred Cobyem buducnost...

Sto se tice ovog centra, po meni naprednija verzija Taj-a, s tim da treba puno treninga s njim jos uraditi.

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22768
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la SaltCityAttack » 23 jun 2019, 10:35

Ma ne čitaj to sta pišu nema logike da ga plaćamo 20m po godini a draftao si si igrača .. to se pričalo prije drafta jer smo mislili da će White da ode prije 7 picka jer Sunsima je trebao neki oG , ali oni su izgleda odlučili da Plate Russella ili Kembu cim su oslobodili cap space u tradu .. ako pogledaš našu sadašnju ekipu sastavljena od mladih igrača koji trebaju da napreduju onda vidiš da nema logike uopste da trošimo novac ( barem ne za sada) .. Sigurno nećeš platiti nekog PG kao ovoga 20m po godini i da ti white ulazi sa klupe , a još uvjek imas i Dunna .. jedino gdje će se u budućnosti gledati dovesti max contract igrač to je možda SF kada istekne ugovor Otto Poteru .. ma da kako je on došao Bullsi su bili najefikasnija ekipa u NBA nakon all stara ili drugi u lIgi nisam siguran .. posebno Lavine je progledao uz njega koji je u drugom djelu sezone sutao skoro %50 iz igre, a Poter je jako dobar šuter i uz to igra dobru odbranu gdje će nam trebati s obzirom da Lavine ali ni White bas ne briljiraju u odbrani posebno Lavine .. trebaju se ti mladi igrači forsirati Carter i White posebno , Markkanen od koga očekujem da ode na All star ove godine , ali i Lavine ako bude igrao kao drugi dio sezone biće dobro .. treba od ovog novca sada sklopiti jaku klupu, koja bi nam mogla donjeti prevagu slijedece godine.. možda vratiti Taja Gibsona na PF sa klupe lider je može valjati mladjim igračima , tu su još na klupi Valentine i Hutchinson, White Ili Dunn, ma da Dunn car vjerovatno biti forsiran do all stara da se nekome traduju za neki pick , i ovaj novi rookie iz druge runde koji bi mogao postati dobar igrač jako mi se svidja .. po prvi put mislim da ne trebamo trošiti novac ove godine na nešto sto nam ne treba .. treba biti pametan jer da bi zamjenio bilo kojeg od ovih startera Jedino sa max contract igračem ga možeš zamjeniti .. stvarno bi bio iznenadjen da ovom ponude taj novac jer tek bi tad bilo jasno koliko imamo glupe ljude u organizaciji ..ne da on ne vrijedi ali jednostavno nakon drafta ne trebaš igrača na toj poziciji plaćati ..da smo slučajno ostali bez Whita kao sto se spominjalo onda bi vjerovatno draftali Culvera ili Radisha tad bi mogli dovesti ovog i onda do godine bi Culver isto postao starter na svojoj poziciji ili Radish zavisno koga bi uzeli tad .. treba vidjeti kakvih ima igrača slobodnih za klupu koji bi mogli imati važnu ulogu
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la BIHfan » 23 jun 2019, 15:57

Znaci to ce ovako izgledat za iducu sezonu

PG : Dunn, White, Archi, Lemon jr
SG: Lavine, Valentine, Blakeney
SF: Porter, Hutchinson
PF: Lauri, ?
C: Carter, Gafford

Koga jos imamo na ugovoru?
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
BiOdiesel
Postovi: 56
Pridružen/a: 22 maj 2019, 13:55
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la BiOdiesel » 24 jun 2019, 09:53

SaltCityAttack je napisao/la:Ma ne čitaj to sta pišu nema logike da ga plaćamo 20m po godini a draftao si si igrača .. to se pričalo prije drafta jer smo mislili da će White da ode prije 7 picka jer Sunsima je trebao neki oG , ali oni su izgleda odlučili da Plate Russella ili Kembu cim su oslobodili cap space u tradu .. ako pogledaš našu sadašnju ekipu sastavljena od mladih igrača koji trebaju da napreduju onda vidiš da nema logike uopste da trošimo novac ( barem ne za sada) .. Sigurno nećeš platiti nekog PG kao ovoga 20m po godini i da ti white ulazi sa klupe , a još uvjek imas i Dunna .. jedino gdje će se u budućnosti gledati dovesti max contract igrač to je možda SF kada istekne ugovor Otto Poteru .. ma da kako je on došao Bullsi su bili najefikasnija ekipa u NBA nakon all stara ili drugi u lIgi nisam siguran .. posebno Lavine je progledao uz njega koji je u drugom djelu sezone sutao skoro %50 iz igre, a Poter je jako dobar šuter i uz to igra dobru odbranu gdje će nam trebati s obzirom da Lavine ali ni White bas ne briljiraju u odbrani posebno Lavine .. trebaju se ti mladi igrači forsirati Carter i White posebno , Markkanen od koga očekujem da ode na All star ove godine , ali i Lavine ako bude igrao kao drugi dio sezone biće dobro .. treba od ovog novca sada sklopiti jaku klupu, koja bi nam mogla donjeti prevagu slijedece godine.. možda vratiti Taja Gibsona na PF sa klupe lider je može valjati mladjim igračima , tu su još na klupi Valentine i Hutchinson, White Ili Dunn, ma da Dunn car vjerovatno biti forsiran do all stara da se nekome traduju za neki pick , i ovaj novi rookie iz druge runde koji bi mogao postati dobar igrač jako mi se svidja .. po prvi put mislim da ne trebamo trošiti novac ove godine na nešto sto nam ne treba .. treba biti pametan jer da bi zamjenio bilo kojeg od ovih startera Jedino sa max contract igračem ga možeš zamjeniti .. stvarno bi bio iznenadjen da ovom ponude taj novac jer tek bi tad bilo jasno koliko imamo glupe ljude u organizaciji ..ne da on ne vrijedi ali jednostavno nakon drafta ne trebaš igrača na toj poziciji plaćati ..da smo slučajno ostali bez Whita kao sto se spominjalo onda bi vjerovatno draftali Culvera ili Radisha tad bi mogli dovesti ovog i onda do godine bi Culver isto postao starter na svojoj poziciji ili Radish zavisno koga bi uzeli tad .. treba vidjeti kakvih ima igrača slobodnih za klupu koji bi mogli imati važnu ulogu
Sve znam, i sam bi volio da se razvijaju ovi trenutni mladi igraci sto imamo... Ali znajuci to da imamo i 2 inziljenra u upravi, nebi me iznenadilo da se napravi neka glupost.
I mogu reci da ne znam kad smo imali veci broj sutera u ekipi, koliko je to dobro...
Draftom sam prezadovoljan, poslije Mortanta za kojeg nismo imali nikave sanse, najbolji izbor je Coby, jer Garland ima problema sa ligamentima koljena ( a svi se sjecamo ne tako davno sta je bilo kada smo imali posljednjeg pleja koji je imao problema sa koljenima).
Coby je odlican, iako mora poraditi na osjecaju za asistenciju i defanzivu.
A recimo da sam odusevljen onim likom sa #38 mjesta :)

Avatar
BiOdiesel
Postovi: 56
Pridružen/a: 22 maj 2019, 13:55
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la BiOdiesel » 24 jun 2019, 09:57

BIHfan je napisao/la:Znaci to ce ovako izgledat za iducu sezonu

PG : Dunn, White, Archi, Lemon jr
SG: Lavine, Valentine, Blakeney
SF: Porter, Hutchinson
PF: Lauri, ?
C: Carter, Gafford

Koga jos imamo na ugovoru?
Selden, Otto, Robin L., Felicio, Shaquille H. ??

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la BIHfan » 24 jun 2019, 12:17

BiOdiesel je napisao/la:
BIHfan je napisao/la:Znaci to ce ovako izgledat za iducu sezonu

PG : Dunn, White, Archi, Lemon jr
SG: Lavine, Valentine, Blakeney
SF: Porter, Hutchinson
PF: Lauri, ?
C: Carter, Gafford

Koga jos imamo na ugovoru?
Selden, Otto, Robin L., Felicio, Shaquille H. ??
Selden je restricted FA, Robin je FA, Otta sam spomenuo gore, Felicia sam zaboravio al je svakako lik nebitan, Shaq imamo team option i mislim da necemo uzet ga.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
BiOdiesel
Postovi: 56
Pridružen/a: 22 maj 2019, 13:55
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la BiOdiesel » 24 jun 2019, 17:51

BIHfan je napisao/la:
BiOdiesel je napisao/la:
BIHfan je napisao/la:Znaci to ce ovako izgledat za iducu sezonu

PG : Dunn, White, Archi, Lemon jr
SG: Lavine, Valentine, Blakeney
SF: Porter, Hutchinson
PF: Lauri, ?
C: Carter, Gafford

Koga jos imamo na ugovoru?
Selden, Otto, Robin L., Felicio, Shaquille H. ??
Selden je restricted FA, Robin je FA, Otta sam spomenuo gore, Felicia sam zaboravio al je svakako lik nebitan, Shaq imamo team option i mislim da necemo uzet ga.
:thumbup:
Po meni je Lemon extra Back up, bar se tako pokazao na kraju prosle sezone :D

Odgovori

Natrag na “Chicago Bulls”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.