Chicago Bulls

BIHfan
Kontakt:

PostPostao/la BIHfan » 16 maj 2018, 18:01

Mozda Porter i spadne do 7og mjesta. Al lik ima problema sa ledjima a znamo da i Finac ima takodje slicne probleme tokom sezone. Ne znam, Bridges je siguran pik al ne vidim da ce biti neka zvijezda al respektabilan starter hoce.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

dema
Kontakt:

PostPostao/la dema » 16 maj 2018, 21:49

Porter ne bi bio losa opcija. Inače se trebalo malo vise poraza upisat al eto. Sljedeće ljeto imaju puno mjesta u SC.
Vidjet ćemo imaju šansu dobru ekipu napravit

BIHfan
Kontakt:

PostPostao/la BIHfan » 16 jun 2018, 13:02

Koje vasa zelja kao 7mi pick na draftu? Kako se blizi evo draft moja zelja je da mi draftamo Mikal Bridgesa. NBA ready igrac, profila onakvog kakav nama treba. Sa njim ja mislim da mozemo se vrtit oko 8og mjesta ove sezone i neka borba za PO uz dodatni napredak nasih mladih igraca. Centra trazit iduci draft sa tog nekog 14 picka kojeg mislim da cemo imat iduce sezone.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

dema
Kontakt:

PostPostao/la dema » 16 jun 2018, 16:23

BIHfan WroteColonKoje vasa zelja kao 7mi pick na draftu? Kako se blizi evo draft moja zelja je da mi draftamo Mikal Bridgesa. NBA ready igrac, profila onakvog kakav nama treba. Sa njim ja mislim da mozemo se vrtit oko 8og mjesta ove sezone i neka borba za PO uz dodatni napredak nasih mladih igraca. Centra trazit iduci draft sa tog nekog 14 picka kojeg mislim da cemo imat iduce sezone.

MO Bamba ili MPJ

BIHfan
Kontakt:

PostPostao/la BIHfan » 16 jun 2018, 16:52

dema WroteColon
BIHfan WroteColonKoje vasa zelja kao 7mi pick na draftu? Kako se blizi evo draft moja zelja je da mi draftamo Mikal Bridgesa. NBA ready igrac, profila onakvog kakav nama treba. Sa njim ja mislim da mozemo se vrtit oko 8og mjesta ove sezone i neka borba za PO uz dodatni napredak nasih mladih igraca. Centra trazit iduci draft sa tog nekog 14 picka kojeg mislim da cemo imat iduce sezone.

MO Bamba ili MPJ

Bamba ce otic prije, taj je za mene top 3 pik. Inace bi ja njega najprije uzeo, moze postatnesto kao mnogo veca verzija Davisa, jer gledam ove workoute fadeway, trojke gadja, sut iz okreta, pritom izgleda ogroman, duzi i od Goberta. :wtf:

MPJ mi je precijenjen nekako, mada i on je ok samo da ne uzmemo Younga, jer volim Krisa Dunna i njegovu igru.
FK DELFIN NEUM

dema
Kontakt:

PostPostao/la dema » 16 jun 2018, 17:31

BIHfan WroteColon
dema WroteColon

MO Bamba ili MPJ

Bamba ce otic prije, taj je za mene top 3 pik. Inace bi ja njega najprije uzeo, moze postatnesto kao mnogo veca verzija Davisa, jer gledam ove workoute fadeway, trojke gadja, sut iz okreta, pritom izgleda ogroman, duzi i od Goberta. :wtf:

MPJ mi je precijenjen nekako, mada i on je ok samo da ne uzmemo Younga, jer volim Krisa Dunna i njegovu igru.

MA nek uzmu pick od Memphisa

dema
Kontakt:

PostPostao/la dema » 18 jun 2018, 11:33

Sta je ovo nestalo navijača Bullsa, ne pišu ništa

BIHfan
Kontakt:

PostPostao/la BIHfan » 25 jun 2018, 09:02

Ipak smo WCJ draftovali i Hutschinsona kao SF. Vidjecemo da li je Paxon to odradio dobro.
FK DELFIN NEUM

Natrag na “Chicago Bulls”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.