Džanan Musa

Moderatori/ce: CashMan,nerminh74,KK_Bosna

invincible1921
Kontakt:

PostPostao/la invincible1921 » 13 jun 2018, 14:52

RealnoGledano WroteColon
invincible1921 WroteColonAl koja je i ovo glupost sto ovdje pojedini pisu "UZ DONCICA NAJBOLJI MLADI IGRAC"....a razlika izmedju njih kilometrima

što ja ne mogu ovakvih likova, gledaj mu zadnjih 20 postova,cisti pesimizam,sve tuđe je bolje a nase je najgore
moš' ti pametovan do sutra al Musa ce bit kako je "zapisano" i to niko ne moze promjenit
stoga ne smaraj raju ovim gluposti,pusti strucnjake da se bave prognozama

nase je naizvikanije i uglavnom nerealno,,,al nebitno ...evo da se ti ne bi nerviro necu vise ni slova o Musi dok ne pocne nba sezona... ;)
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama...

!INTER ---Manchester City!

NY KNICKS!

Ako sam patriota nisam budala....

ex-"irridu"

Chinaglia
Kontakt:

PostPostao/la Chinaglia » 13 jun 2018, 17:18

slika

slika
whatever you are, be a good one

Pip
Kontakt:

PostPostao/la Pip » 13 jun 2018, 17:31

nije ispunio ocekivanja jer sa 8 suteva u prosjeku koliko je imao u Cedeviti u aba ligi trebao imati prosjek od 16 poena tj. 100% suta....i jos malo slobodnih i eto ga na 20 poena

a ko mu je kriv sto nije sutirao vise i **** crnce i ukica zar ne??da je uzimao 15 suteva sad bi isti ovi pisali kako je divlji igrac

cuj onoga sto nije igrao eoroligu.....jel to zakljucak da ga niko nije htio??pa on je mogao birat gdje ce igrat, Oly ili Fener,ali zasto bi to radio.....odabrao je klub u kojem se moze razvijat ali nije racunao da ce svake godine crnci kolo vodit, uz njihovih standardnih 40% suta (koliko je cherry bitan vidilo se u finalu Hr lige kad je propustio zadnje 2 tekme)...i uprkos svemu opet se vrti oko lutrijskog pika u iznimno jakoj draft klasi...propo sa tek napunjenih 19....vecina igarca na draftu su 98-o i stariji
svanuce i vama kad aBd krene grijat klupu u nba :pray:

gazijabih
Kontakt:

PostPostao/la gazijabih » 13 jun 2018, 18:10

slika

slika

lumani
Kontakt:

PostPostao/la lumani » 13 jun 2018, 18:34

invincible1921 WroteColonAl koja je i ovo glupost sto ovdje pojedini pisu "UZ DONCICA NAJBOLJI MLADI IGRAC"....a razlika izmedju njih kilometrima

Tebi je tolika razlika meni nije ;) govoris Misko pogurao neke stvari,guraju i Luku a znas i Sam na koji nacin...
Zadnja izmjena: lumani, dana/u 13 jun 2018, 18:41, ukupno mijenjano 1 put.

japa
Kontakt:

PostPostao/la japa » 13 jun 2018, 21:48

Ako je jedan Michael Jordan usao u NBA sa 21,5 godinu ne kontam sta ima tamo traziti indijanac Musa sa 19? Da se razumijemo mislim da i Doncicu iako je miljama ispred i kudikamo formiraniji seniorski igrac sa vec sada impresivnom seniorskom karijerom nije mjesto sa 19 odma u NBA ali eto sta ja znam...

Naravno ne kazem sada da treba otici sa 27-8 godina ali po meni bi neka mjera bilo da bar imas 21-22 godine i par seniorskih sezona u Euroligi prije nego se upustis u avanturu zvanu NBA.

Tracy3McGrady
Kontakt:

PostPostao/la Tracy3McGrady » 13 jun 2018, 21:59

japa WroteColonAko je jedan Michael Jordan usao u NBA sa 21,5 godinu ne kontam sta ima tamo traziti indijanac Musa sa 19? Da se razumijemo mislim da i Doncicu iako je miljama ispred i kudikamo formiraniji seniorski igrac sa vec sada impresivnom seniorskom karijerom nije mjesto sa 19 odma u NBA ali eto sta ja znam...

Naravno ne kazem sada da treba otici sa 27-8 godina ali po meni bi neka mjera bilo da bar imas 21-22 godine i par seniorskih sezona u Euroligi prije nego se upustis u avanturu zvanu NBA.

Musa i ne ide u nba kao što je išao Mirza nekad. Mirza je doveden da odma napravibrezultat, a Musa je plan za budućnost ko god ga bude birao. Povremeno će ulaziti slijedeće sezone. I onda sve zavisi šta će biti kako će se razviti, možda bude dobijao nekih 15-20 minuta u drugoj sezoni. Dakle u 3. Sezoni će imati tih 21 godinu i bit će spreman za velike izazove.

Jedno je sigurno, ameri će napraviti zvijer od njega.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

SPY
Kontakt:

PostPostao/la SPY » 13 jun 2018, 22:30

Jbg pojedini ovdje očekuju da već dogodine zakucava preko Jamesa. :lol: :lol: Sa 19 godina imati priliku da budeš na NBA Draftu ne dobije svaki basketaš iz kraja. Nadam se da će iskoristiti ovu priliku da napreduje, teško da može loše iskustvo biti. :think: Nek radi marljivo prvu godinu i sigurno će napredovat. Samo da ostane zdrav i bez nekih ozbiljnih problema. Valjda jede domaću hranu a ne američko gmo sranje. :mrgreen:

:salut: :bih:

filip13
Kontakt:

PostPostao/la filip13 » 13 jun 2018, 22:43

japa WroteColonAko je jedan Michael Jordan usao u NBA sa 21,5 godinu ne kontam sta ima tamo traziti indijanac Musa sa 19? Da se razumijemo mislim da i Doncicu iako je miljama ispred i kudikamo formiraniji seniorski igrac sa vec sada impresivnom seniorskom karijerom nije mjesto sa 19 odma u NBA ali eto sta ja znam...

jokic je otisao sa 20 u nba,nije igrao euroligu,a vidi ga gdje je sad,ne mora znaciti da ce musa biti kao jokic,ali ni to sto nije igrao musa euroligu ne mora nesto znaciti

gaston
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la gaston » 13 jun 2018, 23:38

Ee da znate kome odgovarate na postove. :rol:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikada ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!
YNWA !

Be Water My Friend :)

nobodyD
Kontakt:

PostPostao/la nobodyD » 14 jun 2018, 00:43

Ja ne znam sta nije jasno.
Decko se odlucio da ide na draft, te da zapocne karijeru u NBA.

Nije najvaznija stvar vise koliko ce on odma na pocetku igrati i imati kojekakve uloge, stvar je da bi on trebao biti projekat tima, koji ce raditi na njemu, unapredjivati ga kako bi postao masina u svakom smislu, a uz to igra, profesionalni tretmani, treneri posveceni iskljucivo njemu itd., a ne kao sto je trebao biti - “bio” u Cedeviti projekat tima, “njihov” talenat itd., a sve sto su oni ulozili u njega, nije ni 30% sto ce dobiti od njega.

Ako ste iole pratili, a vjerovatno jeste, u toku njegovog boravka on nije imao nista posebno tamo. Mislim da je imao eventualno neke trenere(ne mislim na glavne) koji su posvecivali njemu nesto vise paznje, ali ne po naredjenju nego cisto iz njihovog nekog medjusobno dobrog odnosa.

S tim mislim da ce aBd u svakom smislu rijeci raditi na njemu i dovesti ga do top forme uz iskustvo koje ce do tad steci, a onda ce biti ozbiljna NBA ikona, aBd opet :)

harden
Kontakt:

PostPostao/la harden » 14 jun 2018, 00:57

gaston WroteColonEe da znate kome odgovarate na postove. :rol:

:lol:

Drape
Kontakt:

PostPostao/la Drape » 14 jun 2018, 00:59

Ljudi iz Indiane, novinari, navijači, nekako najkorektnije govore o njemu, uglavnom pozitivno i bez podcjenjivanja. Još nisam vidio da bi se neko bunio da ga uzmu kao 23., iako je po meni i dalje smiješno da on ne bude izabran u prvih 20.

I čini se da mnogima koji prate NBA i sve to baš i nije leglo što stalno ponavlja da mu je idol Kobe zbog "killer mentality", "mamba mentality", nije sporan idol ali navedeni razlozi mu ne koriste nikako :D

filip13
Kontakt:

PostPostao/la filip13 » 14 jun 2018, 16:17

slika

nerkolfc
Kontakt:

PostPostao/la nerkolfc » 14 jun 2018, 21:39

Danas gledam.neki mock i vidim. Minnesota 20 pick Dzanan Musa.

Sve samo ne kod TTa.
Liverpool FC / NK Jedinstvo Bihać

"I think that when everyone is pulling in the same direction, you can move mountains."

StevieG8
Kontakt:

PostPostao/la StevieG8 » 14 jun 2018, 23:28

Stvarno moram pitat Džanana gdje je nabavio ovo samopouzdanje, svaka druga rečenica "I feel confident" "I'm really confident about myself" :)
"He was by far the best player I have ever played with and I would pay to play with him again" (Torres)

nobodyD
Kontakt:

PostPostao/la nobodyD » 14 jun 2018, 23:44

StevieG8 WroteColonStvarno moram pitat Džanana gdje je nabavio ovo samopouzdanje, svaka druga rečenica "I feel confident" "I'm really confident about myself" :)

Ima na pijaci, jeftino prodaju

StevieG8
Kontakt:

PostPostao/la StevieG8 » 15 jun 2018, 01:04

nobodyD WroteColon
StevieG8 WroteColonStvarno moram pitat Džanana gdje je nabavio ovo samopouzdanje, svaka druga rečenica "I feel confident" "I'm really confident about myself" :)

Ima na pijaci, jeftino prodaju

3+1 gratis :D
"He was by far the best player I have ever played with and I would pay to play with him again" (Torres)

harden
Kontakt:

PostPostao/la harden » 15 jun 2018, 01:14

To su mu otac i brat usadili. Sigurno da to ne govori bezveze, on je spreman za sve što se tiče samopouzdanja.

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: boskonovi, filip13, taremuha i 9 gostiju.