Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Moderatori/ce: CashMan,KK_Bosna,nerminh74

Drape
Kontakt:

PostPostao/la Drape » 12 feb 2019, 00:11

Halilović 13 poena, 8 skokova, 6 asistencija, 2 ukradene, 1 blokada u 26 minuta. Sad su na trećem mjestu u ligi iz koje će prvi i drugi ući u prvu ligu Francuske.

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 12 feb 2019, 00:45

I prošle sezone su bili prvi i malo im je falilo da uđu, al' na kraju su izvisili.

Čudi me da on ne može naći angažman u prvoj ligi sa ovakvim brojkama.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

filip13
Kontakt:

PostPostao/la filip13 » 12 feb 2019, 07:38

lumani WroteColon
filip13 WroteColone jesi vala i prenio informacije,evo javljas da se ovaj vraca,čolan izjavljuje suprotno

nemam ja problem,ti ga mozda imas kad na svaku kritiku đedovicevih postupaka uvijek imas opravdanje

:mrgreen: :urnebes: ja kada sam pisao o Gordiću i tada si novine čitao :stop:...polako Mirza ga želi ovaj ponovo hoće...

Ja pisao da sam novine čitao???,ne znam zbog čega moraš izmišljati

Ponavljam,utisak je da ti imaš problem jer moraš opravdavati djedovica na svaku kritiku upućenu njemu,vrlo cudna stvar s obzirom da tvrdis da ga ni ne poznajes

Da,ovaj ponovo hoće,pa kad se ispostavi da nema načina da igra za nas biti će svi drugi krivi ali ne i on,i ti ćeš i za to vjerovatno imati opravdanje

lumani
Kontakt:

PostPostao/la lumani » 12 feb 2019, 08:38

filip13 WroteColon
lumani WroteColon
filip13 WroteColone jesi vala i prenio informacije,evo javljas da se ovaj vraca,čolan izjavljuje suprotno

nemam ja problem,ti ga mozda imas kad na svaku kritiku đedovicevih postupaka uvijek imas opravdanje

:mrgreen: :urnebes: ja kada sam pisao o Gordiću i tada si novine čitao :stop:...polako Mirza ga želi ovaj ponovo hoće...

Ja pisao da sam novine čitao???,ne znam zbog čega moraš izmišljati

Ponavljam,utisak je da ti imaš problem jer moraš opravdavati djedovica na svaku kritiku upućenu njemu,vrlo cudna stvar s obzirom da tvrdis da ga ni ne poznajes

Da,ovaj ponovo hoće,pa kad se ispostavi da nema načina da igra za nas biti će svi drugi krivi ali ne i on,i ti ćeš i za to vjerovatno imati opravdanje

Pljuvao si i ti po Gordiću jer su novinari svakodnevno lupali gluposti..

Ne vidim razlog zašto bi pljuvao po Nihadu.Ja se sjećam njegovih tekmi kada je davao sve od sebe a sve ostalo mene kao navijača ne zanima.
Zadnja izmjena: lumani, dana/u 12 feb 2019, 08:49, ukupno mijenjano 1 put.

filip13
Kontakt:

PostPostao/la filip13 » 12 feb 2019, 08:44

ja pljuvao??,to sto sam ja pisao niko osim tebe ne moze nazvati pljuvanjem

ni po đedovicu ne pljujem,samo non stop govorim cinjenice,jbg,koje tebi ocito smetaju kad ih neko spomene

filip13
Kontakt:

PostPostao/la filip13 » 12 feb 2019, 08:47

ne bih vise ovdje o đedovicu,ne zasluzuje da ga se na ovoj temi spominje

lumani
Kontakt:

PostPostao/la lumani » 12 feb 2019, 08:50

filip13 WroteColonja pljuvao??,to sto sam ja pisao niko osim tebe ne moze nazvati pljuvanjem

ni po đedovicu ne pljujem,samo non stop govorim cinjenice,jbg,koje tebi ocito smetaju kad ih neko spomene

Dobro eto nisi ti jesu ostali forumasi, ako ti je lakše..

lumani
Kontakt:

PostPostao/la lumani » 12 feb 2019, 08:53

filip13 WroteColonja pljuvao??,to sto sam ja pisao niko osim tebe ne moze nazvati pljuvanjem

Ne smetaju meni tvoje činjenice, ali tebi možda smeta zato sto ja gledam na to malo drugačije.

Ja nikada nisam branio one koji ništa nisu dali za BIH a mogli su kao naprimjer Preldzic Emir to je za mene no name shupak..

filip13
Kontakt:

PostPostao/la filip13 » 12 feb 2019, 09:01

lumani WroteColon

Dobro eto nisi ti jesu ostali forumasi, ako ti je lakše..

pa zbog cega onda lazes??

lumani
Kontakt:

PostPostao/la lumani » 12 feb 2019, 09:05

Tko laže bolan? Ti se fakat nisi naspavao. Prvi si na temi kada se spomene Nihad.Ja nisam rekao da si mu **** familiju, ali nazvati igrača lažovovom je pljuvanje...

filip13
Kontakt:

PostPostao/la filip13 » 12 feb 2019, 09:06

lumani WroteColon

Ne smetaju meni tvoje činjenice, ali tebi možda smeta zato sto ja gledam na to malo drugačije.

Ja nikada nisam branio one koji ništa nisu dali za BIH a mogli su kao naprimjer Preldzic Emir to je za mene no name shupak..

nisu to bolan moje cinjenice,ne postoji nesto sto je moja ili tvoja cinjenica,postoji cinjenica,kao npr. da je đedovic uradio sta je uradio,poslije toga izjavljivao sta je izjavljivao,kontas??

ja nisam nikad njega supkom nazvao,nikad,ni izdajicom,njegova stvar je to sta je uradio,ja ga zbog toga ni ne osudjujem,ali jesam milion puta napisao da on vise nije nas svojom voljom i ko ga hebe zbog toga,i da nam vise ne treba

navuce me da i dalje o njemu pišem a rekoh da necu o njemu vise jer ne zasluzuje da ga se na ovoj temi spominje

filip13
Kontakt:

PostPostao/la filip13 » 12 feb 2019, 09:09

lumani WroteColonTko laže bolan? Ti se fakat nisi naspavao. Prvi si na temi kada se spomene Nihad.Ja nisam rekao da si mu **** familiju, ali nazvati igrača lažovovom je pljuvanje...

mislio sam na gordica

a da o spavanju,razmisljanju i tako tome negdje drugo raspravljamo ili cemo preci polako na uvrede?

cekaj,ja nazvao đedovica lažovom,kad?

pljuvanje je kad mu spominjes familiju,vidi mu glave,i tako to,ako kazes da je nesto neko slagao a znas da jeste ,trebas reci da nije to tako??

AirRamiz
Kontakt:

PostPostao/la AirRamiz » 12 feb 2019, 09:22

moze li neko postirati statistiku za camparu?

lumani
Kontakt:

PostPostao/la lumani » 12 feb 2019, 09:30

filip13 WroteColon
lumani WroteColonTko laže bolan? Ti se fakat nisi naspavao. Prvi si na temi kada se spomene Nihad.Ja nisam rekao da si mu **** familiju, ali nazvati igrača lažovovom je pljuvanje...

mislio sam na gordica

a da o spavanju,razmisljanju i tako tome negdje drugo raspravljamo ili cemo preci polako na uvrede?

pljuvanje je kad mu spominjes familiju,vidi mu glave,i tako to,ako kazes da je nesto neko slagao a znas da jeste ,trebas reci da nije to tako??

Kako ga nisi nazvao lazovom kada si rekao da je izmisljao svakave price i da nije znao šta ga čeka ako se odrekne BIH putovnice.. Ako ćemo o Nihadu možemo preci tamo na njegovu temu ako jos postoji, da ne kvarimo temu.

filip13
Kontakt:

PostPostao/la filip13 » 12 feb 2019, 09:38

lumani WroteColon
filip13 WroteColon

mislio sam na gordica

Kako ga nisi nazvao lazovom kada si rekao da je izmisljao svakave price i da nije znao šta ga čeka ako se odrekne BIH putovnice.. Ako ćemo o Nihadu možemo preci tamo na njegovu temu ako jos postoji, da ne kvarimo temu.

cekaj,trebamo vjerovati u pricu da on sa 25 godina,profesionalni sportista nije znao da kada se odrekne naseg drzavljanstva ne moze vise nastupati za nasu repku??,je li ti znas jos neku osobu,punoljetnu,psihicki i mentalno zdravu,koja misli da kad se odreknes drazvaljanstva neke drzave i dalje imas drzavljanstvo te drzave i mozes ako si sportista nastupati za repku te drzave?,ja ne znam nikog takvog,prvi put sam cuo da neko tako razmislja kad sam cuo đedoviceve izjave

pa zar nije petljao,izmisljao,izjavljivao prvo da ce sto posto igrati,da nemaju pojma oni koji tvrde da se bez drzavljanstva ne moze igrati za repku,pa kad se ispostavilo da logicno ne moze jer nema drzavljanstva onda je optuzivao neke druge osobe zbog toga,ne sebe,je li to do njega sto je to izjavljivao ili sam ja kriv sto spomenuh njegove izjave,miozda sam trebao presutiti???

lumani
Kontakt:

PostPostao/la lumani » 12 feb 2019, 09:49

Ljudi griješe pa tako i Nihad.. Ja našim novinarima ništa ne vjerujem.

filip13
Kontakt:

PostPostao/la filip13 » 12 feb 2019, 09:51

ma da,najlakse je reci novinari lazu,u redu je

HeraklitMracni
Kontakt:

PostPostao/la HeraklitMracni » 12 feb 2019, 10:26

Da se ne lazemo , zar vi mislite da Nihadu nisu njegovi pravnici objasnili sve oko procedure ... Malo je smijesno od Nihada ako je rekao da ce moci igrati , da on nije otisao iz BiH da je rodjen tamo ne bi mu zamjerio ovako ....

filip13
Kontakt:

PostPostao/la filip13 » 12 feb 2019, 12:45

džaba kad novinari sve slazu samo zato da bi ocrnili covjeka koji je svojevoljno,a sad je i to upitno,mozda je natjeran da se odrekne naseg drzavljanstva i uzme njemacko,samo da bi novinari izmisljali

Drape
Kontakt:

PostPostao/la Drape » 15 feb 2019, 19:22

Primorska - Krka 75 : 62 (Kup)

Jošilo 24 minute, 9 poena, 5 skokova, 4 asistencije.

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: bhpremierliga12 i 10 gostiju.