Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

filip13
Postovi: 38022
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la filip13 » 28 nov 2021, 15:17

Swanfilter je napisao/la:
28 nov 2021, 10:15
Kada je utakmica?

sutra


Avatar
Harika
Postovi: 5022
Pridružen/a: 15 mar 2013, 22:40
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la Harika » 28 nov 2021, 23:06

Da hoce potrajat rat izmedju FIBE I ULEBA bar jos 100 godina. :D
Arsenal FC, FK Željezničar, Damir Džumhur, Nikola "Niko" Kovač, Roger Federer

zaostrog
Postovi: 808
Pridružen/a: 11 nov 2021, 23:34
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la zaostrog » 29 nov 2021, 00:31

tuzla075 je napisao/la:
26 nov 2021, 23:15
Seres supak jedan.Kada vi u Sarajevu niste mogli da skupite nni 1000 gledalaca na utaknici reprezentacije onda su reprezentacije dolazile u Tuzlu gdje ih je cekao pun MEJDAN supcino jedna.i nezaboravi Tuzla je uvijek cinila okosnicu reprezentacije.Delibasic,Taletovic,Kikanovic,Milosevic,Kastl itd Supcino jedna.Uostalom pitaj reprezentativce dali vise vole igrati u Tuzli ili Sarajevu.
Beduin je napisao/la:
26 nov 2021, 23:17

Znas li ti jazavac sta si sad izvalio? Zbog sramote bi trebao vise nikad ne doci na ovu temu, ustvati ne komentarisati nikako sport. Kakvi mentoli sve imaju pravo na misljenje, a da to ni ne prati sport :urnebes: :urnebes:
Potrudite se poboljšati sportsku infrastrukturu, pa da se nešto priča. Dvorana, stadion, bazen, bilo šta.
I ne znam čemu potreba da je problem šta god se kaže što vam ne odgovara? Treba tvrditi da je u Tuzli sve fantastično da bi vam bilo po volji? Dvorana u Tuzli nije adekvatna i dok drastično ne poprave stvari ne treba slati ni mlađe kategorije tamo. Kad poprave, naprave, vrlo rado.

Ne znam ni čemu potreba da se palite čim vam se uputi kritika. Sve velike rezultate je reprezentacija ostvarila u Sarajevu i tu ne treba previše pametovati. Kad infrastruktura bude na nivou, onda razmišljati o drugim opcijama.

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4220
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la Ghuraba » 29 nov 2021, 06:50

I za Bugarsku prijavljeno istih 12 igraca.

Avatar
RoninX
Postovi: 1943
Pridružen/a: 25 dec 2020, 14:03
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la RoninX » 29 nov 2021, 08:56

ma mozes ti navijati ne znam kako, kad ti produkcija smanji ton, mozes se slikat. isto bi bilo i u tuzli. vidim da se i na TVu cuo ovaj korida spiker, koji me bas zivcirao. a jos vise me nervirala raja koja ne zna tri igraca ali zna psovat. i vrlo los organizovan ulaz gdje su se stvorile velike guzve. dvorana je bila skoro puno, osim dijela Zapada.

kvota na nas 1.17...sve je jasno. mada podcijenjuju Bugare kao da su Kosovari...

Avatar
Beduin
Postovi: 16338
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la Beduin » 29 nov 2021, 09:28

zaostrog je napisao/la:
29 nov 2021, 00:31
tuzla075 je napisao/la:
26 nov 2021, 23:15
Seres supak jedan.Kada vi u Sarajevu niste mogli da skupite nni 1000 gledalaca na utaknici reprezentacije onda su reprezentacije dolazile u Tuzlu gdje ih je cekao pun MEJDAN supcino jedna.i nezaboravi Tuzla je uvijek cinila okosnicu reprezentacije.Delibasic,Taletovic,Kikanovic,Milosevic,Kastl itd Supcino jedna.Uostalom pitaj reprezentativce dali vise vole igrati u Tuzli ili Sarajevu.
Beduin je napisao/la:
26 nov 2021, 23:17

Znas li ti jazavac sta si sad izvalio? Zbog sramote bi trebao vise nikad ne doci na ovu temu, ustvati ne komentarisati nikako sport. Kakvi mentoli sve imaju pravo na misljenje, a da to ni ne prati sport :urnebes: :urnebes:
Potrudite se poboljšati sportsku infrastrukturu, pa da se nešto priča. Dvorana, stadion, bazen, bilo šta.
I ne znam čemu potreba da je problem šta god se kaže što vam ne odgovara? Treba tvrditi da je u Tuzli sve fantastično da bi vam bilo po volji? Dvorana u Tuzli nije adekvatna i dok drastično ne poprave stvari ne treba slati ni mlađe kategorije tamo. Kad poprave, naprave, vrlo rado.

Ne znam ni čemu potreba da se palite čim vam se uputi kritika. Sve velike rezultate je reprezentacija ostvarila u Sarajevu i tu ne treba previše pametovati. Kad infrastruktura bude na nivou, onda razmišljati o drugim opcijama.
Ma ko spominje infrastruskturu? Ti si presmijesan ispao po pitanju atmosfere u dvoranskom sportu sirom Evrope/svijeta. Ponovo procitaj sta si izvalio i zatrazi ban od Admina.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Sindikat12
Postovi: 649
Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la Sindikat12 » 29 nov 2021, 09:45

Koliko reprezentacija iz grupe ide direktno na SP?

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la babino » 29 nov 2021, 09:55

Sindikat12 je napisao/la:
29 nov 2021, 09:45
Koliko reprezentacija iz grupe ide direktno na SP?
nijedna:-)

Avatar
DamirT
Postovi: 13947
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la DamirT » 29 nov 2021, 10:07

zaostrog je napisao/la:
29 nov 2021, 00:31
tuzla075 je napisao/la:
26 nov 2021, 23:15
Seres supak jedan.Kada vi u Sarajevu niste mogli da skupite nni 1000 gledalaca na utaknici reprezentacije onda su reprezentacije dolazile u Tuzlu gdje ih je cekao pun MEJDAN supcino jedna.i nezaboravi Tuzla je uvijek cinila okosnicu reprezentacije.Delibasic,Taletovic,Kikanovic,Milosevic,Kastl itd Supcino jedna.Uostalom pitaj reprezentativce dali vise vole igrati u Tuzli ili Sarajevu.
Beduin je napisao/la:
26 nov 2021, 23:17

Znas li ti jazavac sta si sad izvalio? Zbog sramote bi trebao vise nikad ne doci na ovu temu, ustvati ne komentarisati nikako sport. Kakvi mentoli sve imaju pravo na misljenje, a da to ni ne prati sport :urnebes: :urnebes:
Potrudite se poboljšati sportsku infrastrukturu, pa da se nešto priča. Dvorana, stadion, bazen, bilo šta.
I ne znam čemu potreba da je problem šta god se kaže što vam ne odgovara? Treba tvrditi da je u Tuzli sve fantastično da bi vam bilo po volji? Dvorana u Tuzli nije adekvatna i dok drastično ne poprave stvari ne treba slati ni mlađe kategorije tamo. Kad poprave, naprave, vrlo rado.

Ne znam ni čemu potreba da se palite čim vam se uputi kritika. Sve velike rezultate je reprezentacija ostvarila u Sarajevu i tu ne treba previše pametovati. Kad infrastruktura bude na nivou, onda razmišljati o drugim opcijama.
Pa kad se 90% bitnih utakmica igra u Sarajevu.Cijeli kvalifikacijski ciklus se igra u nekom drugom gradu,i cim dodje najbitnija utakmica,prebaci se u Sarajevo..
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54313
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la MortemHz » 29 nov 2021, 10:29

DamirT je napisao/la:
29 nov 2021, 10:07
zaostrog je napisao/la:
29 nov 2021, 00:31
tuzla075 je napisao/la:
26 nov 2021, 23:15
Seres supak jedan.Kada vi u Sarajevu niste mogli da skupite nni 1000 gledalaca na utaknici reprezentacije onda su reprezentacije dolazile u Tuzlu gdje ih je cekao pun MEJDAN supcino jedna.i nezaboravi Tuzla je uvijek cinila okosnicu reprezentacije.Delibasic,Taletovic,Kikanovic,Milosevic,Kastl itd Supcino jedna.Uostalom pitaj reprezentativce dali vise vole igrati u Tuzli ili Sarajevu.
Beduin je napisao/la:
26 nov 2021, 23:17

Znas li ti jazavac sta si sad izvalio? Zbog sramote bi trebao vise nikad ne doci na ovu temu, ustvati ne komentarisati nikako sport. Kakvi mentoli sve imaju pravo na misljenje, a da to ni ne prati sport :urnebes: :urnebes:
Potrudite se poboljšati sportsku infrastrukturu, pa da se nešto priča. Dvorana, stadion, bazen, bilo šta.
I ne znam čemu potreba da je problem šta god se kaže što vam ne odgovara? Treba tvrditi da je u Tuzli sve fantastično da bi vam bilo po volji? Dvorana u Tuzli nije adekvatna i dok drastično ne poprave stvari ne treba slati ni mlađe kategorije tamo. Kad poprave, naprave, vrlo rado.

Ne znam ni čemu potreba da se palite čim vam se uputi kritika. Sve velike rezultate je reprezentacija ostvarila u Sarajevu i tu ne treba previše pametovati. Kad infrastruktura bude na nivou, onda razmišljati o drugim opcijama.
Pa kad se 90% bitnih utakmica igra u Sarajevu.Cijeli kvalifikacijski ciklus se igra u nekom drugom gradu,i cim dodje najbitnija utakmica,prebaci se u Sarajevo..
:opaopa:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

zaostrog
Postovi: 808
Pridružen/a: 11 nov 2021, 23:34
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la zaostrog » 29 nov 2021, 11:07

Čekaj malo, bitne utakmice? :D
- Posljednji kvalifikacioni ciklus, prva tekma, Grčka, hajmo u Tuzlu. Poraz. Jedina utakmica u kvalifikacijama u Tuzli i jedini poraz :D
- Hajd ne treba cigančiti, jedna utakmica. Onda imamo kvalifikacije za SP 2019., prva faza. Dvije tekme u Skenderiji i dvije pobjede i treća van Sarajeva i vidi čuda, poraz :D
- Druga faza kvalifikacija, dvije tekme u Sarajevu, Rusija i Belgija, pobjede. Treća, Tuzla, najveći poraz u historiji reprezentacije :D Ali hajde opet, bila je Francuska. Ali kako ono reče sve bitne utakmice u Sarajevu? :D
- Treća faza kvalifikacija, jedna utakmica u Sarajevu, Češka, napokon poraz :D Druge dvije van Sarajeva.
- Idemo na sljedeći ciklus, Eurobasket 2017., Švedska dobijena u Sarajevu i poraz od Rusije u Mejdanu. Opet, nije li ovo bila najbitnija utakmica?
- Ciklus prije toga Britanija i Island u Skenderiji i Mejdanu, obje pobjede. :D

Helem, da rezimiramo, u posljednjih 8 godina, reprezentacija je u Sarajevu izgubila samo od Češke, jednu jedinu utakmicu. Pored toga, ostvareno je 9 pobjeda, ako se ne varam, i to: Češka, Latvija, Bugarska, Rusija, Belgija, Armenija, Slovačka, Švedska, Velika Britanija.
S druge strane, u Tuzli, uspjeli smo dobiti Island. Poraženi smo od Grčke, Francuske i Rusije.
S treće strane, u Zenici, uspjeli smo dobiti Bugarsku. Poraženi smo od Švedske i Finske.

Nije li dovoljno pobogu? Toliko o bitnim utakmicama, pobjedima, porazima. Nema reprezentacija problem u Skenderiji, ni najmanje. Zapravo, da su Bogdo druge reprezentacije kao ona košarkaška u Skenderiji. I ne moramo ovdje stati uopšte. Kvalifikacije za Eurobasket 2013. su bile savršene, uz 4 pobjede u Skenderiji i 1 poraz, od Gruzije, u onoj fantastičnoj utakmici. Čak i ako idemo dalje, na neke neuspješnije cikluse, recimo Eurobasket 2011., u Skenderiji su ostvarili 3-1 omjer protiv solidnih ekipa Ukrajine, Mađarske, Makedonije i Britanije. Prije toga reprezentacija duže vremena nije igrala u Sarajevu.

ramke0203
Postovi: 738
Pridružen/a: 12 okt 2020, 17:09
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la ramke0203 » 29 nov 2021, 11:15

zaostrog je napisao/la:
29 nov 2021, 11:07
Čekaj malo, bitne utakmice? :D
- Posljednji kvalifikacioni ciklus, prva tekma, Grčka, hajmo u Tuzlu. Poraz. Jedina utakmica u kvalifikacijama u Tuzli i jedini poraz :D
- Hajd ne treba cigančiti, jedna utakmica. Onda imamo kvalifikacije za SP 2019., prva faza. Dvije tekme u Skenderiji i dvije pobjede i treća van Sarajeva i vidi čuda, poraz :D
- Druga faza kvalifikacija, dvije tekme u Sarajevu, Rusija i Belgija, pobjede. Treća, Tuzla, najveći poraz u historiji reprezentacije :D Ali hajde opet, bila je Francuska. Ali kako ono reče sve bitne utakmice u Sarajevu? :D
- Treća faza kvalifikacija, jedna utakmica u Sarajevu, Češka, napokon poraz :D Druge dvije van Sarajeva.
- Idemo na sljedeći ciklus, Eurobasket 2017., Švedska dobijena u Sarajevu i poraz od Rusije u Mejdanu. Opet, nije li ovo bila najbitnija utakmica?
- Ciklus prije toga Britanija i Island u Skenderiji i Mejdanu, obje pobjede. :D

Helem, da rezimiramo, u posljednjih 8 godina, reprezentacija je u Sarajevu izgubila samo od Češke, jednu jedinu utakmicu. Pored toga, ostvareno je 9 pobjeda, ako se ne varam, i to: Češka, Latvija, Bugarska, Rusija, Belgija, Armenija, Slovačka, Švedska, Velika Britanija.
S druge strane, u Tuzli, uspjeli smo dobiti Island. Poraženi smo od Grčke, Francuske i Rusije.
S treće strane, u Zenici, uspjeli smo dobiti Bugarsku. Poraženi smo od Švedske i Finske.

Nije li dovoljno pobogu? Toliko o bitnim utakmicama, pobjedima, porazima. Nema reprezentacija problem u Skenderiji, ni najmanje. Zapravo, da su Bogdo druge reprezentacije kao ona košarkaška u Skenderiji. I ne moramo ovdje stati uopšte. Kvalifikacije za Eurobasket 2013. su bile savršene, uz 4 pobjede u Skenderiji i 1 poraz, od Gruzije, u onoj fantastičnoj utakmici. Čak i ako idemo dalje, na neke neuspješnije cikluse, recimo Eurobasket 2011., u Skenderiji su ostvarili 3-1 omjer protiv solidnih ekipa Ukrajine, Mađarske, Makedonije i Britanije. Prije toga reprezentacija duže vremena nije igrala u Sarajevu.
ma dzaba pricas mrziteljima svega sto je vezano za Sarajevo. Ja volim otici i u Tuzlu i Zenicu kad igra reprezentacija i ako volim reprezentaciju nije mi to nikakav problem. Sve pohvale i Tuzlacima, a pogotovo Zenicanima, a ovi sto se loze oni nisu gledali 2 utakmice uzivo. Evo ja bi bas volio da sljedeca tekma bude protiv Litvanije u Zenici u areni i dosao bi bez problema. I da primjetno je bilo u Skenderiji da je bas bas dosta ljudi bilo sa strane.

Avatar
hurem
Postovi: 8614
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la hurem » 29 nov 2021, 11:30

Ljudi će doći u Sarajevo i provesti dan do utakmice.
U Tuzlu i Zenicu se ide na utakmicu, nemaš ti tamo sta i gdje provoditi dan. :)
Ja sam uvijek za to da se igra tamo gdje se igrači bolje osjećaju.
Ako je to Skenderija u košarci ili Bilino polje u nogometu, onda neka tako i bude.

GG3
Postovi: 2763
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la GG3 » 29 nov 2021, 11:41

hurem je napisao/la:
29 nov 2021, 11:30
Ljudi će doći u Sarajevo i provesti dan do utakmice.
U Tuzlu i Zenicu se ide na utakmicu, nemaš ti tamo sta i gdje provoditi dan. :)
Ja sam uvijek za to da se igra tamo gdje se igrači bolje osjećaju.
Ako je to Skenderija u košarci ili Bilino polje u nogometu, onda neka tako i bude.
To je bitno da se ekipa dobro osjeca i da je dobro za njih!
Nama iz Krajine ne odgovara ni Tuzla ni Sarajevo (Jbg moramo 6 sati putovat umijesto 2,5sata), jadno jbg. da se drzava malo potrudi pa poveze svoje djelove sa Glavnim Gradom mozda bi nam bio drazi :mrgreen:
Fakijevi Power Rangersi 🥁🥁

zaostrog
Postovi: 808
Pridružen/a: 11 nov 2021, 23:34
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la zaostrog » 29 nov 2021, 12:05

Pa svakome bi bilo drago da se utakmice igraju svuda, gdje god postoje uslovi. Zato mi nije jasna reakcija Tuzlaka kada se kaže da treba stvoriti bolje uslove u Tuzli. Ja recimo volim otići u Tuzlu bez obaveza, skroz mi je drag grad, podcijenjen, rekao bih, a i generalno nemam ništa ni protiv jednog grada. Ali, bezveze je upinjati da se dokaže nešto ko biva kontra Sarajeva. Barem u smislu košarke, Sarajevo je uvijek bilo na nivou, rezultati su na nivou i to je sasvim ok. Tuzla, kao grad košarke, zaslužuje jednak tretman, ali prvo moraju obezbijediti bolje uslove u svakom smislu. Od dvorane, pa do nekakvog pristupa, cestovne infrastrukture i sl.

Rukomet bih, pogotovo, slao po manjim sredinama. I to je malo cestovno nezgodno, ali Gornji Vakuf bi morao biti rukometno značajan, pa pokušati dodatno popravljati dvoranu u Bugojnu, pa uključiti Cazin što je prije moguće, jer gore reprezentacija odavno nije bila, Goražde i sl.

Košarkaški, meni je najnedorečenija Arena Zenica, jer je nekako najmanje za taj sport. Što je i ok, ne treba ni gurati možda. S druge strane, rukomet bi recimo mogao isto češće tamo, jer bude baš lijepo, bez obzira što rezultatski do sada nije bilo čemu. Ali, recimo, ta dvorana je 3 koplja iznad svih drugih u državi, kao i stadion koji imaju i tu se Zenici mora odati priznanje.

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4220
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la Ghuraba » 29 nov 2021, 12:22

Jes, najbolje je tamo gdje se Dzeko i Pjanic dobro napuse nargile i napiju piva. Cuj dodjes u Zenicu i Tuzlu i nemas sta vidjet. :facepalm: Da dodjes u najzabacenije selo u drzavi, imao bi sta vidjeti par sati do utakmice, a kamoli u najvece gradove u drzavi. Cinjenica je da je Sarajevo ljepse, ali su i Zenica i Tuzla itekako fini gradovi.

Osim toga, nikad nijedan kosarkas nije rekao da se u Skenderiji najljepse osjeca. Gore su godinama tribine bile poluprazne, pogotovo dok smo se bili pretplatili na poraze prije dolaska Bosnica. Za razliku od Skenderije, Mejdan je redovno bio prepunjen, ljudi su stajali po stepenicama jer uvijek imaju i oni kojima je slobodan ulaz na utakmicu. Smijesno je i porediti to, s tim da je recimo atmosfera i brojnost od petka za svaku pohvalu i ja nemam nijedne zamjerke. Ovaj lik prica o uslovima, a obje dvorane su iz prahistorije. Ne zna se koja jadnije izgleda - Mejdan ili Skenderija. Svi ostali uslovi u Mejdanu su bili dosta dobri. Parket, svlacionice i sve ostalo potpuno renovirano, ali su to one proslogodisnje poplave ponovo vratile na nulu i iz tog razloga je Mejdan nedostupan vec neko vrijeme. Da se gleda neka logika, reprezentacija bi igrala u Zenici jer jedino tu imamo dvoranu koje se ne bismo postidjeli. Sva ova prepucavanja izmedju Tuzlaka i Sarajlija su na nivou djece iz osnovne skole.

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la babino » 29 nov 2021, 12:27

Ghuraba je napisao/la:
29 nov 2021, 12:22
Jes, najbolje je tamo gdje se Dzeko i Pjanic dobro napuse nargile i napiju piva. Cuj dodjes u Zenicu i Tuzlu i nemas sta vidjet. :facepalm: Da dodjes u najzabacenije selo u drzavi, imao bi sta vidjeti par sati do utakmice, a kamoli u najvece gradove u drzavi. Cinjenica je da je Sarajevo ljepse, ali su i Zenica i Tuzla itekako fini gradovi.

Osim toga, nikad nijedan kosarkas nije rekao da se u Skenderiji najljepse osjeca. Gore su godinama tribine bile poluprazne, pogotovo dok smo se bili pretplatili na poraze prije dolaska Bosnica. Za razliku od Skenderije, Mejdan je redovno bio prepunjen, ljudi su stajali po stepenicama jer uvijek imaju i oni kojima je slobodan ulaz na utakmicu. Smijesno je i porediti to, s tim da je recimo atmosfera i brojnost od petka za svaku pohvalu i ja nemam nijedne zamjerke. Ovaj lik prica o uslovima, a obje dvorane su iz prahistorije. Ne zna se koja jadnije izgleda - Mejdan ili Skenderija. Svi ostali uslovi u Mejdanu su bili dosta dobri. Parket, svlacionice i sve ostalo potpuno renovirano, ali su to one proslogodisnje poplave ponovo vratile na nulu i iz tog razloga je Mejdan nedostupan vec neko vrijeme. Da se gleda neka logika, reprezentacija bi igrala u Zenici jer jedino tu imamo dvoranu koje se ne bismo postidjeli. Sva ova prepucavanja izmedju Tuzlaka i Sarajlija su na nivou djece iz osnovne skole.
reci im brate, reci:-)

hurem se gubi ko abdest u zadnje vrijeme, ne zna lik gdje udara po tastaturi:-)

Avatar
hurem
Postovi: 8614
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la hurem » 29 nov 2021, 13:26

Bukvalisti su na svim temama prisutni.
@babino, pod abdestom sam 24 sata, hvala Bogu :)

Avatar
Beduin
Postovi: 16338
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2023

Post Postao/la Beduin » 29 nov 2021, 14:42

hurem je napisao/la:
29 nov 2021, 13:26
Bukvalisti su na svim temama prisutni.
@babino, pod abdestom sam 24 sata, hvala Bogu :)
Budimo realni, ti kao zreo forumas sa jasnim realnim kritickim stavom si gore bas lupio. Ne znam koliko generalno pratis utakmice kosarkaske reprezentacije i samu atmosferu i posjetu na tim utakmicama kao i arene u kojima igraju, ali bih po tvom prethodnom postu rekao da ne pratis. Da ne kazem da nemas pojma, za razliku od fudbala.
Ghuraba ti je sve objasnio od A do Z, da ne detaljisem i ponavljam vec napisano.

Uzmimo fudbalere, upravo jer se oni pitaju pa su u Sarajevu na okupljanjima sve do same utakmice, zato i imamo onakvo stanje u i oko reprezentacije, sve vise na vidjelo izlaze slike, video, teturanja po terenu,ispovijesti bivsih reprezentativaza sta se i kako koriste okupljanja. Imas kamp u Zenici gdje reprezentativci trebaju da budu, treniraju i prave atmosferu, ali jok, oni negoduju jer im je draze Sarajevo. Ne zbog Sehera, ne zbog tog gradskog smeka, nego cari koje pruza grad, a ne ticu se sporta.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.