Reprezentacija BiH na EP 2015

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Može li se do drugog kruga?

Možeš izabrati: 1 opciju.

 
 
Rezultati

Avatar
asunsao
Postovi: 1683
Pridružen/a: 19 jul 2012, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la asunsao » 08 sep 2015, 16:49

Vecina NBA igraca igra za svoje reprezntacije na ovom prvenstvu, to me boli. Ako moze Bogdanovic ginuti na terenu, rizikovat sezonu, mogao je vala i Mirza, ali dobro on stvarno ima veliki kredit kod sviju nas i njemu se ovaj izostanak apsolutno moze oprostiti. Djedovic i Nurkic fuj, Gortat igra za Poljsku, Parker, Batum i ostali za Francuze, za Srbiju se takodjer svi odazovu, za Litvaniju igra Valanciunas i da ne nabrajam dalje, ali nase zvijezde Jusuf i Nihad eto nisu mogli. Njima ne oprastam jer nicim nisu zasluzili Mirzin kredit i da ih svrstavamo u isti kos.
FK Željezničar !!!
Boston Celtics !!!

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la invincible1921 » 08 sep 2015, 16:56

asunsao je napisao/la:Vecina NBA igraca igra za svoje reprezntacije na ovom prvenstvu, to me boli. Ako moze Bogdanovic ginuti na terenu, rizikovat sezonu, mogao je vala i Mirza, ali dobro on stvarno ima veliki kredit kod sviju nas i njemu se ovaj izostanak apsolutno moze oprostiti. Djedovic i Nurkic fuj, Gortat igra za Poljsku, Parker, Batum i ostali za Francuze, za Srbiju se takodjer svi odazovu, za Litvaniju igra Valanciunas i da ne nabrajam dalje, ali nase zvijezde Jusuf i Nihad eto nisu mogli. Njima ne oprastam jer nicim nisu zasluzili Mirzin kredit i da ih svrstavamo u isti kos.
Ja sam siguran da je bilo ikakve sanse da bi Mirza zaigrao,,,,ne treba zaboravit i da je mirza imo veoma tesku cak i po zivot opasnu povredu od koje nije skorz oporavljen
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
TaRgEt_
Interni moderator
Postovi: 5327
Pridružen/a: 05 maj 2008, 10:40
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la TaRgEt_ » 08 sep 2015, 17:13

Covjek ce za sedmicu dvije mozda prvi put potrcati a vi kazete da je trebao Juka igrati aferim momci, trebao je i zdravlje i kosarkasku karijeru i sve da unisti da bi vi bili zadovoljni :kafa:
R.I.P Amna Fazlić

KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001

Avatar
X31987
Postovi: 915
Pridružen/a: 12 mar 2015, 15:30
Kontakt:

Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la X31987 » 08 sep 2015, 17:18

evo jedan stari antologijski klip :mrgreen:

"sad znade da navija za bih" :lol: :lol: :lol: :bih:

[youtube][/youtube]
MI NIKAD ODUSTATI NEĆEMO !

Vedran Puljić ...

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la invincible1921 » 08 sep 2015, 17:19

TaRgEt_ je napisao/la:Covjek ce za sedmicu dvije mozda prvi put potrcati a vi kazete da je trebao Juka igrati aferim momci, trebao je i zdravlje i kosarkasku karijeru i sve da unisti da bi vi bili zadovoljni :kafa:
Dobro ok nije zaigro zaigrace opet...a sta bi sa optuzbama prema Harunu? sto se usutise i on i Enes? sto nije odgovorio na ruku prijateljstva koja mu je od saveza pružena ili makar pokušao da nađe zajednički jezik? U BiH je prove dva mjeseca a nije se udostojio ni da pokusa...ponasa se ko uvrijeđena mlada realno

Previse je upitnika ostalo iznad njega i citave situacije, a Juka suti
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
TaRgEt_
Interni moderator
Postovi: 5327
Pridružen/a: 05 maj 2008, 10:40
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la TaRgEt_ » 08 sep 2015, 17:26

invincible1921 je napisao/la:
TaRgEt_ je napisao/la:Covjek ce za sedmicu dvije mozda prvi put potrcati a vi kazete da je trebao Juka igrati aferim momci, trebao je i zdravlje i kosarkasku karijeru i sve da unisti da bi vi bili zadovoljni :kafa:
Dobro ok nije zaigro zaigrace opet...a sta bi sa optuzbama prema Harunu? sto se usutise i on i Enes? sto nije odgovorio na ruku prijateljstva koja mu je od saveza pružena ili makar pokušao da nađe zajednički jezik? U BiH je prove dva mjeseca a nije se udostojio ni da pokusa...ponasa se ko uvrijeđena mlada realno

Previse je upitnika ostalo iznad njega i citave situacije, a Juka suti

Ja volim i Haruna i Juku i smatram da su obojica kriva, to sam rekao i jednom i drugom. To sto su imali rijesiti trebali su u cetiri oka, daleko od medija, jer znalo se nakon U 20 da Juka ima problema sa koljenom, kada su osvojili svi su skocili na njega i desilo se sto se desilo , kada covjek od 130 kila padne na parket nije isto kao neko od 90, a jos plus Juka citavu karijeru ima problem sa tim koljenom. Sto se tice optuzbi , ne znam tacno, neka rijese izmedju sebe neka se ganjaju na sudu , ali i sa jedne i sa druge strane ima istine i prljavog vesa koji se nije trebao iznositi i onako pricati. Nece da sjedne sa Harunom, Harun nece da sjedne s njim, tesko je to nakon onako niskih udaraca sa obije strane da se zakopa odmah. Nalazi su dostavljeni, culo se preko posrednika zasad je okay.

A sjeti se sve je pocelo onim dopisom koji je realno bio pisanje uz vjetar, nisu ga mogli kazniti niti sta , i odatle je sve pocelo .
Zadnja izmjena: TaRgEt_, dana/u 08 sep 2015, 17:35, ukupno mijenjano 1 put.
R.I.P Amna Fazlić

KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001

badboy
Postovi: 793
Pridružen/a: 03 apr 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la badboy » 08 sep 2015, 17:31

Fakat neznam cemu vise ova rasprava i koji joj je krajnji cilj. Igraci su izostali iz njima bitnih razloga, dovidjenja i prijatno. Svako ima svoje razloge, sebi specificnu situaciju i trenutne prioritete i to treba shvatiti i na kraju postovati. Poredjenje onoga s ovim, i diskusija kako moze igrat ovaj a ne moze onaj, dal je mogo' doc ili pak nije bas mogo' je stvarno besmislena. Nije ni prvi ni posljednji put da se dogadjaju otkazi nastupa ni u nasoj a ni u drugim dosta organizovanijim reprezentacijama i savezima...Toga je bilo i bit ce... Ako se odazovu u sledecim akcijama, objerucke cemo ih docekati i prihvatiti jer su to bez dvojbe igraci koji donose dodatni kvalitet i kao takvi nam trebaju... to je to nema dalje...kapak.

Al nesto mnogo bitnije...Ovih 12 momaka skupa sa strucnim stabom, koji su dva mjeseca proveli zajedno u mukotrpnim treninzima, odigrali vec skoro 15 utakmica, i daju 100% svojih mogucnosti za dres koji nose iako su savrseno svjesni limitiranosti ekipe, zasluzuju ako nista drugo, svu nasu paznju, i svo nase vrjeme provedeno u pisanju i naklapanju na ovom forumu. :bih:

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la Unofficialpage » 08 sep 2015, 17:39

Mogu Španci, ove nam godine pravo leže. Da ih totalno dotućemo. :mrgreen:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Bosna64
Postovi: 195
Pridružen/a: 26 jul 2015, 06:17
Kontakt:

Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la Bosna64 » 08 sep 2015, 17:51

:bih:
TaRgEt_ je napisao/la:
HZ_ilidzaa je napisao/la:
TaRgEt_ je napisao/la:Objasnio je to kim najbolje u NBA ne mozes voziti bicikl a da se ne pitaju vlasnici klubovi ti si njihovo vlasnistvo zato te i placaju toliko .
Nek se pljuvaci stave u situaciju da se moraju kockati za hiljadu maraka ,a ne ne znam ti koliko miliona + sto bi morao novog igraca naci da zamijeni Mirzu.
Djaba pricas, sada je ovde navala fudbalskih navijaca i to je to , kada se opet smiri mozemo pisati mi koji smo uvijek tu :bih:

Avatar
JackTheStripper
Postovi: 2847
Pridružen/a: 18 okt 2013, 13:00
Lokacija: Kod kmeta na sijelu
Kontakt:

Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la JackTheStripper » 08 sep 2015, 18:30

Moze li mi neko objasniti ovo, sta rade agenti mosada na tribinama na Eurobasketu? Uhapsili su naseg navijaca zbog navodno "nacistickog" salutiranja na utakmici izrael-Rusija.
Tvrd je Bošnjak, voćka čudnovata,
ne slomi ga, al zube polomi.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la invincible1921 » 08 sep 2015, 18:31

TaRgEt_ je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:
TaRgEt_ je napisao/la:Covjek ce za sedmicu dvije mozda prvi put potrcati a vi kazete da je trebao Juka igrati aferim momci, trebao je i zdravlje i kosarkasku karijeru i sve da unisti da bi vi bili zadovoljni :kafa:
Dobro ok nije zaigro zaigrace opet...a sta bi sa optuzbama prema Harunu? sto se usutise i on i Enes? sto nije odgovorio na ruku prijateljstva koja mu je od saveza pružena ili makar pokušao da nađe zajednički jezik? U BiH je prove dva mjeseca a nije se udostojio ni da pokusa...ponasa se ko uvrijeđena mlada realno

Previse je upitnika ostalo iznad njega i citave situacije, a Juka suti

Ja volim i Haruna i Juku i smatram da su obojica kriva, to sam rekao i jednom i drugom. To sto su imali rijesiti trebali su u cetiri oka, daleko od medija, jer znalo se nakon U 20 da Juka ima problema sa koljenom, kada su osvojili svi su skocili na njega i desilo se sto se desilo , kada covjek od 130 kila padne na parket nije isto kao neko od 90, a jos plus Juka citavu karijeru ima problem sa tim koljenom. Sto se tice optuzbi , ne znam tacno, neka rijese izmedju sebe neka se ganjaju na sudu , ali i sa jedne i sa druge strane ima istine i prljavog vesa koji se nije trebao iznositi i onako pricati. Nece da sjedne sa Harunom, Harun nece da sjedne s njim, tesko je to nakon onako niskih udaraca sa obije strane da se zakopa odmah. Nalazi su dostavljeni, culo se preko posrednika zasad je okay.

A sjeti se sve je pocelo onim dopisom koji je realno bio pisanje uz vjetar, nisu ga mogli kazniti niti sta , i odatle je sve pocelo .
Da to je istina ...neprofesionalno krajnje odrađeno sve, cuj preko FB se prepucavali :crazy:
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14908
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la BernardBarnjak » 08 sep 2015, 18:38

Ilgauskas nikad nije igrao za reprezentaciju litve.
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
Ethel
Postovi: 5190
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la Ethel » 08 sep 2015, 18:48

BernardBarnjak je napisao/la:Ilgauskas nikad nije igrao za reprezentaciju litve.
Ne lazi posten narod odigrao je 3 utakmice :mrgreen:
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

save
Postovi: 493
Pridružen/a: 19 okt 2014, 19:34
Kontakt:

Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la save » 08 sep 2015, 19:19

invincible1921 je napisao/la:
asunsao je napisao/la:Vecina NBA igraca igra za svoje reprezntacije na ovom prvenstvu, to me boli. Ako moze Bogdanovic ginuti na terenu, rizikovat sezonu, mogao je vala i Mirza, ali dobro on stvarno ima veliki kredit kod sviju nas i njemu se ovaj izostanak apsolutno moze oprostiti. Djedovic i Nurkic fuj, Gortat igra za Poljsku, Parker, Batum i ostali za Francuze, za Srbiju se takodjer svi odazovu, za Litvaniju igra Valanciunas i da ne nabrajam dalje, ali nase zvijezde Jusuf i Nihad eto nisu mogli. Njima ne oprastam jer nicim nisu zasluzili Mirzin kredit i da ih svrstavamo u isti kos.
Ja sam siguran da je bilo ikakve sanse da bi Mirza zaigrao,,,,ne treba zaboravit i da je mirza imo veoma tesku cak i po zivot opasnu povredu od koje nije skorz oporavljen
Mirza je mogao igrati da je htio - nitko mu nije stajao na putu. Nije da ga napadam i anatemišem i smatram da je zaslužio da malo odmori od repke, ali činjenice su da je bilo do njega, a ne do kluba.

isx
Postovi: 1221
Pridružen/a: 24 maj 2014, 19:03
Kontakt:

Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la isx » 08 sep 2015, 19:23

miki_92 je napisao/la:
EdoBa je napisao/la:
miki_92 je napisao/la:kakvi debili rade u ovom Avazu, strasno
?
http://www.****/clanak/194299/salons ... sijoj-rupi
Miševi, gdje ste? :D

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la zizu1991 » 08 sep 2015, 19:40

JackTheStripper je napisao/la:Moze li mi neko objasniti ovo, sta rade agenti mosada na tribinama na Eurobasketu? Uhapsili su naseg navijaca zbog navodno "nacistickog" salutiranja na utakmici izrael-Rusija.
Mosad prati sve izraelske ekipe i nacionalne timove od onog sranya u Njemačkoj.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

LloriS
Postovi: 4357
Pridružen/a: 18 sep 2012, 00:41
Lokacija: Rijeka Una
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la LloriS » 08 sep 2015, 19:52

delinjo je napisao/la:
LloriS je napisao/la:Pobjedimo obje utakmice a Poljaci izgube obje od Finske i Izraela mi smo 2 u grupi i imali bi omjer 3-2 kao i Izrael ali bolji skor jer smo ih dobili, naravno Izrael bi morao izgubiti jos od Francuske sto je realno za ocekivati, Francuska 5-0, BiH 3-2, Izrael 3-2, Finska 2-3, Poljska 2-3, Rusija 0-5
To bi volio samo zbog toga sto bi igrali sa njemackom ili italijom ...koji su puno slabiji od srbije i spanije...i ne bi nas bas nabili kao ovi...zato binto bilo idealno :D
Upravo tako, ali male su sanse da se ovo desi
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

Avatar
elninho_resTO
Postovi: 1605
Pridružen/a: 19 apr 2010, 20:16
Lokacija: sarajevo,BIH
Kontakt:

Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la elninho_resTO » 08 sep 2015, 19:53

Titula je cilj.
"DON'T HATE THE PLAYER, HATE THE GAME"
"BEEN THERE WON THAT"

Walk on, walk ooon with hope in your heart and you'll never walk alone, YOU'LL NEVER WALK ALONE

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la FaraonTM » 08 sep 2015, 20:10

zizu1991 je napisao/la:
JackTheStripper je napisao/la:Moze li mi neko objasniti ovo, sta rade agenti mosada na tribinama na Eurobasketu? Uhapsili su naseg navijaca zbog navodno "nacistickog" salutiranja na utakmici izrael-Rusija.
Mosad prati sve izraelske ekipe i nacionalne timove od onog sranya u Njemačkoj.
Čovjek osuđen na godinu dana zatvora, yebo majku sinoć ga uhvatili danas osuđen :wtf:

Samo ne znam da li je to nešto uslovno ili mora u tvorza :crazy:
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: Reprezentacija BiH na EP 2015

Post Postao/la SlevinKelevra » 08 sep 2015, 20:29

Trebali su mu 10 godina spucat' yebo mu nacisticki pozdrav mater. :evil:

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.