Edin Atić

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4211
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Edin Atić

Post Postao/la Ghuraba » 11 okt 2019, 22:17

Razvalio veceras, bravo Edine! :bih:

Ako bude radio na unapredjenju svojih nedostataka, mogao bi napraviti veliku karijeru. Sut za tri je jos uvijek nekako drven, osjecaj na obrucu je jos uvijek relativno krut, ball handling je jos uvijek klimav... Medjutim, ako bude unaprijedio sve to, ima sansu da postane rijetko kompletan kosarkas u evropskim okvirima. Btw, djeluje mi da je bacanja popravio.

ovisnik
Postovi: 1110
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:00
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la ovisnik » 11 okt 2019, 22:20

21p,9rbd,8asist,brutalno,vrlo blizu td, da ovi diletanti ne fulaju zicere, mogao je imati bar 15 asist, kolektivni igrač koji popunjava sve statističke kategorije, samo da nastavi bez puno oscilacija, da ne bude jedna 15 druga 5 poena, ako postigne konstantnost uz ovakvu raznovrsnost i Miška Ražnatovića, nebo je granica.

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la AirRamiz » 11 okt 2019, 22:30

uz najbolju volju drugo poluvrijeme nisam mogao gledati...zna se desiti da jedna ekipa ima jednog ili dva sebicna i neinteligentna igraca...ali Mega ih ima najmanje 5.....onakav horor od igre nisam vidio ni u nekim nasim uzasno limitiranim kadetskim selekcijama a i sami znate koliko su me pojedinci nervirali...asceric, carapic, miskovic, marjanovic.... da sam misko ovo bi nocas dobilo nogu u dupe....nema te guzve u reketu koja ce ih natjerati da izbace pas...jadna je srbija ako im je miskovic neki talenat....momak je skandalozan sta radi...jos se vuce ko prebjena macka bez volje za icim osim da pripaljuje

mega je prvi favorit za ispadanje...cudo ce biti da ne ispadnu ...atic je blistao sa svojom raznovrsnom partijom u najboljoj all round maniri sto malo koji bek moze....bojim se da ce mu bez pojacanja biti sve teze kad protivnici skontaju da im je jedina opasnost ne racunajuci povremene bljeskove kad sut usere miskovica ili ascerica

neroazzurni
Postovi: 908
Pridružen/a: 27 jul 2010, 13:01
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la neroazzurni » 11 okt 2019, 23:21

puca im penis za ligom, ispast ne mogu
politika kluba druze..spremanje igraca za draft(ove) i to je to...samo americki stajl, trci i sutaj, cim si slobodan opali je i cao
samo tako ce opet neki Jokic naletit
Zvjezdan Misimović

"Kod nas je reprezentacija kao kad dođeš malo na odmor. Kolači, porodica, pokloni i onda idu utakmice i tu si mrtav. Tako je bilo kod nas"

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la Drape » 12 okt 2019, 15:29

Ovakvim igrama u Megi izborit će ugovor u nekom finom klubu ali tamo ga neće dočekati situacija kao u Megi gdje može slobodno griješiti na terenu i gdje će ga trener tetošiti i trošiti vrijeme na njegovo samopouzdanje. Samo da se ne ponovi AEK, nadu daje i to što je on dobar timski košarkaš, ništa slabiji skakač ili asistent nego kao scorer, sa te strane mogao bi mu i više odgovarati neki klub gdje se igra ozbiljna košarka nego cirkus - Mega.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la Drape » 18 okt 2019, 21:32

Mišković ispucava šuteve preko ruke i pokušava proći kroz četvoricu :facepalm: Atić igra solidno ali promašuje puno bacanja.

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la AirRamiz » 27 okt 2019, 18:36

ova utakmica sa zvezdom je pokazatelj zasto mu je ovo vrhunac... gdje god da ode iz ovog kluba,on se ne zna i nece da nametne....imas gomilu djece oko sebe i opet ne zelis da preuzmes odgovornost, naljutis se i kazes ja sam boss ovdje...uzeo 8 suteva kralj, 5 min do kraja...a najradije ne bi ni toliko

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15711
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la BosniaBoston » 27 okt 2019, 18:46

AirRamiz je napisao/la:ova utakmica sa zvezdom je pokazatelj zasto mu je ovo vrhunac... gdje god da ode iz ovog kluba,on se ne zna i nece da nametne....imas gomilu djece oko sebe i opet ne zelis da preuzmes odgovornost, naljutis se i kazes ja sam boss ovdje...uzeo 8 suteva kralj, 5 min do kraja...a najradije ne bi ni toliko
Upravo zbog tog ce biti vruca roba dogodine na EL trzistu,nesebican i polivalentan igrac.Nece se morati ni posebno namecivati,tu je Misko da sredi odredjenu minutazu
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la AirRamiz » 27 okt 2019, 19:00

BosniaBoston je napisao/la:
AirRamiz je napisao/la:ova utakmica sa zvezdom je pokazatelj zasto mu je ovo vrhunac... gdje god da ode iz ovog kluba,on se ne zna i nece da nametne....imas gomilu djece oko sebe i opet ne zelis da preuzmes odgovornost, naljutis se i kazes ja sam boss ovdje...uzeo 8 suteva kralj, 5 min do kraja...a najradije ne bi ni toliko
Upravo zbog tog ce biti vruca roba dogodine na EL trzistu,nesebican i polivalentan igrac.Nece se morati ni posebno namecivati,tu je Misko da sredi odredjenu minutazu
bez trenera koji razumije kakva je vrsta igraca i jos vaznije insana, nece se nigdje naigrat....prvi preduslov da uspije vani je da ga vodi miskov trener koji ima jasan uvid
razumijem da ne zeli biti ni prva ni druga opcija u jakoj ekipi..ali u ovom skartu od ekipe, biti tako pasivan...ne kontam

ne kazem da treba uzimat lose suteve i forsirat, to bi bilo kontraproduktivno ....ali brate mora uzimat minimum 12 suteva kao orva opcija ekipe.. i kao kapiten mora se dreknut na ove punoglavce koji ne zele dodat loptu

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4211
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Edin Atić

Post Postao/la Ghuraba » 03 nov 2019, 13:07

Danas pokazuje koliko je dobar kad uzme trilion suteva. :rol:

lumani
Postovi: 14870
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la lumani » 03 nov 2019, 17:51

Ghuraba je napisao/la:
03 nov 2019, 13:07
Danas pokazuje koliko je dobar kad uzme trilion suteva. :rol:
Uzasni % ove godine.

lumani
Postovi: 14870
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la lumani » 11 nov 2019, 19:17

Svu slobodu svijeta i opet se boji.

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4211
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Edin Atić

Post Postao/la Ghuraba » 11 nov 2019, 19:45

Frajer sica trice kao da je Klay Thompson u najgorem slucaju, a ne moze se svrstati ni u prosjecne sutere. Ofanzivno je nenormalno ogranicen i nema nijedno oruzje na koje se moze osloniti.

lumani
Postovi: 14870
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la lumani » 11 nov 2019, 20:05

Cuj novinara odlicna partija :rol: :mrgreen:

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la MElloo » 11 nov 2019, 20:26

Ghuraba je napisao/la:
11 nov 2019, 19:45
Frajer sica trice kao da je Klay Thompson u najgorem slucaju, a ne moze se svrstati ni u prosjecne sutere. Ofanzivno je nenormalno ogranicen i nema nijedno oruzje na koje se moze osloniti.
Bolji suter bio sa 13 godina nego sad

lumani
Postovi: 14870
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la lumani » 17 nov 2019, 13:28

Najgora ekipa u ligi su :salut:

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15711
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la BosniaBoston » 17 nov 2019, 13:31

Shisha pointforward
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4211
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Edin Atić

Post Postao/la Ghuraba » 17 nov 2019, 13:47

Tri utakmice zaredom nije uspio probiti svog cuvara na postavljenu odbranu, a kamoli da je otisao do kraja i polozio. Ako ne racunamo suteve za tri, svaki njegov kontakt s loptom u napadu se sveo na pnr igru s centrima.

U protivnickoj ekipi imamo Lazica, koji je otprilike deseti igrac u rotaciji i koji po mecu uzima 2-3 suta. Jadni mi kad su nam takvi igraci prva petorka u reprezentaciji.

Avatar
taremuha
Postovi: 838
Pridružen/a: 18 sep 2016, 13:09
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la taremuha » 17 nov 2019, 13:52

Kikane, Andrija, Minja, Gorda gdje ste pomagajtee

lumani
Postovi: 14870
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la lumani » 17 nov 2019, 14:02

Ghuraba je napisao/la:
17 nov 2019, 13:47
Tri utakmice zaredom nije uspio probiti svog cuvara na postavljenu odbranu, a kamoli da je otisao do kraja i polozio. Ako ne racunamo suteve za tri, svaki njegov kontakt s loptom u napadu se sveo na pnr igru s centrima.

U protivnickoj ekipi imamo Lazica, koji je otprilike deseti igrac u rotaciji i koji po mecu uzima 2-3 suta. Jadni mi kad su nam takvi igraci prva petorka u reprezentaciji.
Ovo Sto ovdje radi je kao kada igra za repku..Nije nista promijenio,naleti ponekad taj dan kada pogodi sve zivo a inace je bio i ostao 3,4 igrac.

Btw,na drugoj strani Lazic samo sjena od onog igraca.

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.