Edin Atić

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Penaltiky
Kontakt:

PostPostao/la Penaltiky » 19 dec 2017, 16:05

CashMan WroteColonMa Atić je kreten i baraba. Da ima imalo Džananove psihe, bio bi među najboljim u Evropi, ovako neka se i dalje kreteniše i interveniše ako se realno napiše da ga nema ni na mapi.

Je li ono on na pripremama omladinaca nekom stavio kitu u usta na spavanju pa izbačen, ako se dobro sjećam?

Koji konj :rol: :rol:

A vrh nam je kosarkaska repka ponasaju se ko ja s ekipom, daj alkohola, neko voli i povuc/zapalit, kurvi i dobro je :urnebes:

Bassha
Kontakt:

PostPostao/la Bassha » 14 jan 2018, 15:52

Danas ga nema u rosteru za PAO, mislim da bi Dule trebao da Atica izostavi sad za ove meceve sto slijede ( umjesto njega Wilbekin ).
Atic treba da vidi da li su mu pare na prvom mjestu ili karijera. Sve dok u AEKu ne krene dobijati minute ne treba ga zvati u repku. Pa sjedis 2-3 godine na klupi, teren vidis samo u GT i opet si tu.
Loading--Bosnianbeast

Tracy3McGrady
Kontakt:

PostPostao/la Tracy3McGrady » 14 jan 2018, 18:23

Bassha WroteColonDanas ga nema u rosteru za PAO, mislim da bi Dule trebao da Atica izostavi sad za ove meceve sto slijede ( umjesto njega Wilbekin ).
Atic treba da vidi da li su mu pare na prvom mjestu ili karijera. Sve dok u AEKu ne krene dobijati minute ne treba ga zvati u repku. Pa sjedis 2-3 godine na klupi, teren vidis samo u GT i opet si tu.

I opet kao takav jedan od najboljih u reprezentaciji.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Bassha
Kontakt:

PostPostao/la Bassha » 30 jan 2018, 20:36

Imate prenos na AS2, Fibina LŠ, igraju protiv Olimpije
Loading--Bosnianbeast

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Bassha, BelminM23, Edin TM87, keno83 i 72 gosta.