Edin Atić

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

MElloo
Kontakt:

Re: Edin Atić

Post Postao/la MElloo » 30 avg 2019, 20:52

JA ga znam otkad je poceo trenirat kosarku i vjeruj glava je problem

LlullSergio
Kontakt:

Post Postao/la LlullSergio » 31 avg 2019, 00:28

On je prije svega hajvan u glavi :D

HeraklitMracni
Kontakt:

Post Postao/la HeraklitMracni » 31 avg 2019, 12:16

Cousins ima problema u glavi i tako te zvijezde , kakvi nasi i problemi u glavi , Atic da je sredjen u glavi i sve naj imao bi karijeru priblizno Bavcicevoj i to je to , samo sto je Bavcic karijerom za ove Atice i ostale Zvijezda , opet da kazem nema on problema u glavi nego je jedan prosjecan igrac sa malo losijom psihom , da ima psihu kako treba opet bi bio prosjecan igrac za Aba prilike ...

Ghuraba
Kontakt:

Post Postao/la Ghuraba » 01 sep 2019, 01:27

Kakve gluposti ovaj navalja... :roll:

Btw, odigrali su jos jedan pripremni mec:

https://www.aba-liga.com/match_pr.php?id=368&sez=19

AirRamiz
Kontakt:

Post Postao/la AirRamiz » 01 sep 2019, 17:36

ima tih maloumnika koji samo idu od teme do teme. izaseru se i idu dalje...niti sta prate, niti ih zanima ista osim naslova na ovom portalu...a i da prate,potpuno su nesposobni za evaluaciju nekog igraca...ne kazem da sam ja neki ekspert,ali makar me zanima, pratio sam ova mladja takmicenje kad je samo tekstualni prenos bio...

neki dan naletim na lika koji pljuje nurkica jer bojkotuje repku... njega ne zanimaju ni njegove povrede ni operacije ni kontekst ni nista....takvi duduci samo izvuku template za svoje frustracije pljujuci druge...i tako im bude lakse.....evo neki su toliko kivni na spahica da mu zele smrt....bolesno drustvo

HeraklitMracni
Kontakt:

Post Postao/la HeraklitMracni » 01 sep 2019, 17:41

AirRamiz je napisao/la:ima tih maloumnika koji samo idu od teme do teme. izaseru se i idu dalje...niti sta prate, niti ih zanima ista osim naslova na ovom portalu...a i da prate,potpuno su nesposobni za evaluaciju nekog igraca...ne kazem da sam ja neki ekspert,ali makar me zanima, pratio sam ova mladja takmicenje kad je samo tekstualni prenos bio...

neki dan naletim na lika koji pljuje nurkica jer bojkotuje repku... njega ne zanimaju ni njegove povrede ni operacije ni kontekst ni nista....takvi duduci samo izvuku template za svoje frustracije pljujuci druge...i tako im bude lakse.....evo neki su toliko kivni na spahica da mu zele smrt....bolesno drustvo

Ajde vi koji poznajete BH kosarku recite koje su njegove mogucnosti ? Da je u glavi Ok dokle bi otprilike dogurao ? Zasto po vama strucnjacima imamo najlosije igrace u regionu i td , pusti se to o Nurkicu .... Ako neko ne pise ovdje ne mora znaciti da ne prati , da jos znate sta treneri misle o pametnjakovicima ovdje ne bi ni pisali ....Hrvatska ima 30 Atica , Vrabaca i Buza ,, a ovdje nekakvi talenti jos kao glava problem :lol:

Nemanja86
Kontakt:

Post Postao/la Nemanja86 » 01 sep 2019, 18:16

Atić je došao u Megu potpuno zapušten, mislim da sam i pisao na ovoj temi, prošla sezona je njemu prošla uglavnom sa fokusom na fizikalijama, pa ni treneri se nisu posebno brinuli za ponekad lošije šuterske serije, jer je to normalno u ovim tranzicionim sezonama kada se potpuno mijenja tijelo, pa i navike igrače.

Zato će ova sezona biti sezona istine, da se vidi gdje je. Te priče oko mlađih kategorija i onoga što je bio nekad su nebitne, to je prošli život. Svako under takmičenje ima takve igrače, pa i MVP-eve tih takmičenja koji su do 25 godine odavno pali u svaki zaborav.

Određeni talenat svakako ima, izgleda pismeno, sad je samo pitanje hoće li sve to prenijeti i nadograditi na novo tijelo.

Postoje osnove da bude dobar Evroliga/Evrokup granični igrač, a uz povoljan kontekst i možda nešto više od toga, što da ne

AirRamiz
Kontakt:

Post Postao/la AirRamiz » 01 sep 2019, 18:46

HeraklitMracni je napisao/la:
AirRamiz je napisao/la:ima tih maloumnika koji samo idu od teme do teme. izaseru se i idu dalje...niti sta prate, niti ih zanima ista osim naslova na ovom portalu...a i da prate,potpuno su nesposobni za evaluaciju nekog igraca...ne kazem da sam ja neki ekspert,ali makar me zanima, pratio sam ova mladja takmicenje kad je samo tekstualni prenos bio...

Ajde vi koji poznajete BH kosarku recite koje su njegove mogucnosti ? Da je u glavi Ok dokle bi otprilike dogurao ? Zasto po vama strucnjacima imamo najlosije igrace u regionu i td , pusti se to o Nurkicu .... Ako neko ne pise ovdje ne mora znaciti da ne prati , da jos znate sta treneri misle o pametnjakovicima ovdje ne bi ni pisali ....Hrvatska ima 30 Atica , Vrabaca i Buza ,, a ovdje nekakvi talenti jos kao glava problem :lol:

rokni se i ti i treneri sto im kafu donosis

Federer17
Kontakt:

Post Postao/la Federer17 » 02 sep 2019, 22:37

Haman je razvalio protiv Cluja, 27 poena.

Bassha
Kontakt:

Post Postao/la Bassha » 06 sep 2019, 16:11

17p protiv Darussafake
#Bosnianbeast

#DLOading

#WeGoHard

AirRamiz
Kontakt:

Post Postao/la AirRamiz » 06 sep 2019, 20:43

jedno je sigurno, ako imao dobru sezonu....hajde eto ne mora biti 18p u prosjeku, vec 15-16 (uz dobre ostale kolone i procente suta), raznatovic sa svojom mrezom trenera nece imati problem da mu nadje vise nego solidan klub...makar u bundesligi.
sve je do njega

BosniaBoston
Kontakt:

Post Postao/la BosniaBoston » 06 sep 2019, 20:49

AirRamiz je napisao/la:jedno je sigurno, ako imao dobru sezonu....hajde eto ne mora biti 18p u prosjeku, vec 15-16 (uz dobre ostale kolone i procente suta), raznatovic sa svojom mrezom trenera nece imati problem da mu nadje vise nego solidan klub...makar u bundesligi.
sve je do njega

Sa 15-16 sa dobrim procentima u Aba ligi,bar CZ
Leo Messi-2009,2010,2011,2012,2015,2019 Best Player of the year

Ghuraba
Kontakt:

Post Postao/la Ghuraba » 07 sep 2019, 02:44

Najvaznije od svega je to sto Mega u svom rosteru zasad nema spoljnjih igraca koji siluju loptu. Donekle je to Carapic, ali on se opet moze trpiti. Nadam se da ce Atic sad mnogo cesce imati loptu u svojim rukama i da nece samo gledati kako da asistira, kao sto je do sada bio slucaj. Takodjer, nadam se i da je radio na sutu za tri, jer ce mu samopouzdanje uveliko zavisiti od toga. Kad otvoris mec s tri profulana suta, kasnije se tesko iscupas. Miskovic ce vjerovatno opet imati najvecu slobodu na terenu i s tim se treba pomiriti. Od njega, Atica i Simonovica ocekujem da budu vodje ove ekipe, kojoj je realnost da bude u donjoj polovini tabele.

Sto se tice mojih ocekivanja od Edina, sve ispod 25 mpg 13 ppg 5 rpg 3 apg bi me razocaralo. Sve preko toga bi znacilo da je zreo za ozbiljniji klub i ozbiljniju ligu. Naravno, sve to uz pristojne procente suta.

Ghuraba
Kontakt:

Post Postao/la Ghuraba » 14 sep 2019, 13:26

Jucer 11 poena protiv Buducnosti.

Ghuraba
Kontakt:

Post Postao/la Ghuraba » 14 sep 2019, 21:28

Danas u pobjedi protiv Lovcena s 18 poena bio najefikasniji u ekipi.

Ghuraba
Kontakt:

Post Postao/la Ghuraba » 20 sep 2019, 22:06

https://www.bcmegabasket.net/2019/09/20 ... super-kup/

Uh kako bih volio da ovo bude njegova sezona i da konacno zacepiti usta ovima koji konstantno smaraju s nekakvim šišama. I u prosloj utakmici je recimo imao 7 skokova i 7 asistencija. Nadam se da ce nastaviti da puni sve statisticke kolone, ali da ce ona najbitnija uvijek biti dvoznamenkasta.

AirRamiz
Kontakt:

Post Postao/la AirRamiz » 21 sep 2019, 12:22

Misko napisa na tviteru da je flertao sa tripl-dablom...i onda napisa 16, 10 i 15 asistencija :D ...i ako je mislio na 5...to je sjajan ucinak. samo da bude jedanko posvecen svakom protivniku.

Wandelanoite
Kontakt:

Post Postao/la Wandelanoite » 22 sep 2019, 20:10

Novi kapiten Mege.
MES QUE UN CLUB!
Ibrahim Šehić, Eldar Ćivić, Adnan Kovačević, Elvis Sarić, Edin Višća & Robert Prosinečki = propast bh. reprezentativnog fudbala.
Lula je donosio ploču na kojoj je objašnjavao kako treba igrati - izjavio je Medunjanin.

Tracy3McGrady
Kontakt:

Post Postao/la Tracy3McGrady » 22 sep 2019, 20:35

Biće ovo njegova sezona, evo u ovim pripremnim tekmama je bio konstantno glavni igrač.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

BosniaBoston
Kontakt:

Post Postao/la BosniaBoston » 22 sep 2019, 20:40

Tracy3McGrady je napisao/la:Biće ovo njegova sezona, evo u ovim pripremnim tekmama je bio konstantno glavni igrač.

Mozda bude i MVP ABA lige,Misko je poznat po tome sto izlobira svojim igracima tu nagradu
Leo Messi-2009,2010,2011,2012,2015,2019 Best Player of the year

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.