Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Federer17
Postovi: 7109
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Federer17 » 09 sep 2016, 15:30

Gdje ba 500 ulaznica, hajd ne kenjajte. Imao je ulaznicu svako ko je htio da ide, normalno da ce se pokupovati 3 dana prije tekme jer nije tu 20 000, a i reprezentacija hvala Bogu igra stalno, nema sta. Jos cesce Rusija dolazi. Treba Fukarama dati dzaba? Kakve veze oni s repkom imaju? Nikakve. Ako ste vec tako organizovani, odete do Mide prvi dan prodaje, daj 200 ulaznica (ili kolko vec) i gotova prica. Ako svako moze dati 15km, neka daju i oni. Fanatikosi su druga prica. Vec se ovi konstantno dizu, lafo nisu u savezu sa Fanatokosima, konstantno se protiv Sarajeva, a nece doc 20 ljudi odozgo. Boli nekog briga sto oni nece doc, nek napune koju tribinu na Tusnju, bolje im je. Uvijek su oni uvrijedjene mlade...

Atmosfera ce biti paklena, saka djece i umisljenih navijacica uopste nije potrebna.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37517
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la tuzlak1987 » 09 sep 2016, 15:31

Ja njima nista ne vjerujem, mislim da je njima krivo sto nisu dobili 200-300 ulaznica koje bi prodali i zaradili.

A nisu ostali dobili ulaznice. Ti sponzori ce da podjele familiji i radnicima. 4000 ulaznica prodato i pusteno prodaju, znaci Fanaticosi iz Tuzle, Zivinica i Sarajeva su kupili svoje ulaznice za svoje clanove.
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 09 sep 2016, 15:46, ukupno mijenjano 3 puta.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la kobe24 » 09 sep 2016, 15:32

KrojcicaHills je napisao/la:sta je problem ?? sto su dali ulaznice fanaticosima , sponzorima , familiji a za tuzlake ostane 500 ulaznica ??? tih 500 ulaznica pukne u 3 min i sad na tribinama da bude 10 pravih navijaca ??? vidjet cete na sta ce ovo liciti
Ne ser.i i ne pricaj gluposti. Ulaznice su se mogle kupiti deset dana. Drugi par cipela je sto se mnogi qrce i o svemu sve znaju, a nece ni otici na utakmicu. Onda im je kriv i Savez i drzava i svako ziv. Mani nas tih licemjera!
Bravo @tuzlak, i sam sam htio to da napisem, ali opet kontam da ne idem toliko daleko.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

KrojcicaHills
Postovi: 339
Pridružen/a: 14 maj 2014, 19:50
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la KrojcicaHills » 09 sep 2016, 15:35

Sta vi znate o tome...kad se mejdan nije mogao napuniti ti isti navijaci su se molili da prodaju ulaznice po gradu (kao npr mlada repka kad je igrala) i milion usluga je uradjeno tim klosarima....kako ja nisam nabavio ulaznicu a radim na korzu??? pricate gluposti vidjecete sve i to je to

Avatar
Federer17
Postovi: 7109
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Federer17 » 09 sep 2016, 15:37

KrojcicaHills je napisao/la:Sta vi znate o tome...kad se mejdan nije mogao napuniti ti isti navijaci su se molili da prodaju ulaznice po gradu (kao npr mlada repka kad je igrala) i milion usluga je uradjeno tim klosarima....kako ja nisam nabavio ulaznicu a radim na korzu??? pricate gluposti vidjecete sve i to je to
Zato sto nisi otisao na vrijeme, prosto ko pasulj. Ti mislio da ce se ulaznice do petka vrtit u prodaji, logicni da nece.

KrojcicaHills
Postovi: 339
Pridružen/a: 14 maj 2014, 19:50
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la KrojcicaHills » 09 sep 2016, 15:38

Federer17 je napisao/la:
KrojcicaHills je napisao/la:Sta vi znate o tome...kad se mejdan nije mogao napuniti ti isti navijaci su se molili da prodaju ulaznice po gradu (kao npr mlada repka kad je igrala) i milion usluga je uradjeno tim klosarima....kako ja nisam nabavio ulaznicu a radim na korzu??? pricate gluposti vidjecete sve i to je to
Zato sto nisi otisao na vrijeme, prosto ko pasulj. Ti mislio da ce se ulaznice do petka vrtit u prodaji, logicni da nece.
pitaj onda midu koliko je doslo do njega ulaznica kad si tako pametan......

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la kobe24 » 09 sep 2016, 15:41

Kad je igrala mlada repka u Mejdanu, bilo koji sport? Ja evo razbijam glavu i unazad 7-8 godina ne mogu da se sjetim, a kamoli zadnje 2-3 godine. Ulaznice su se prodavale sigurno vise od 10 dana i sta si ti htio, da neko tebe ceka i moli te da dodjes. Daj ba, budi iskren i pusti suplju.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Federer17
Postovi: 7109
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Federer17 » 09 sep 2016, 15:42

KrojcicaHills je napisao/la:
pitaj onda midu koliko je doslo do njega ulaznica kad si tako pametan......
Eto ja u ponedjeljak bio, kupio 5 ulaznica, pitam Midu koliko jos ima, on ono u smislu ima jos dosta. Tebi bilo tesko usput svratit, a ulaznice se prodaju koliko vec dana. Znam da je dovoljno bilo da svako ko ima zelju odgledati utakmicu ode i kupi na vrijeme. Jok, trebalo je dati Fukarama za 5km, neka oni stagod i prodaju.

emirzlaTu
Postovi: 1969
Pridružen/a: 23 avg 2014, 21:39
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la emirzlaTu » 09 sep 2016, 15:42

KrojcicaHills je napisao/la:Sta vi znate o tome...kad se mejdan nije mogao napuniti ti isti navijaci su se molili da prodaju ulaznice po gradu (kao npr mlada repka kad je igrala) i milion usluga je uradjeno tim klosarima....kako ja nisam nabavio ulaznicu a radim na korzu??? pricate gluposti vidjecete sve i to je to
Brate popusti ih,nit su upuceni nit znaju kako funkcionise navijacka skupina....
Zlatan Nalić sin tuzlanski

emirzlaTu
Postovi: 1969
Pridružen/a: 23 avg 2014, 21:39
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la emirzlaTu » 09 sep 2016, 15:44

kobe24 je napisao/la:Kad je igrala mlada repka u Mejdanu, bilo koji sport? Ja evo razbijam glavu i unazad 7-8 godina ne mogu da se sjetim, a kamoli zadnje 2-3 godine. Ulaznice su se prodavale sigurno vise od 10 dana i sta si ti htio, da neko tebe ceka i moli te da dodjes. Daj ba, budi iskren i pusti suplju.
U fudbalu ;)
Zlatan Nalić sin tuzlanski

KrojcicaHills
Postovi: 339
Pridružen/a: 14 maj 2014, 19:50
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la KrojcicaHills » 09 sep 2016, 15:44

Mlada repka u fudbalu na to sam mislio..... cekaj malo kakvu fanatikosi imaju privilegiju da dobiju tako ulaznice ??? i dzaba su napravili sami sebi sranje tako je isto za rukomet bilo i gdje su dan ranije onda nazvali i dali ulaznice

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37517
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la tuzlak1987 » 09 sep 2016, 15:45

Ulaznice se prodaju od 26.8.

Ulaznice se mogu kupiti putem servisa kupikartu.ba, njihovog prodajnog mjesta u Tuzli (CD shop Mido na Korzu), te prostorijama Sportskog saveza TK-a (zgrada DTV Partizan - Fakultet za tjelesni odgoj i sport).

"Ulaznice su odavno razgrabljene, jer je zbog sigurnosti posjetilaca štampano samo 4.000 karata. Nekoliko navijačkih skupina iz Sarajeva, Tuzle i Živinica kupile su za svoje članove glavninu ulaznica. Dio ulaznica ustupljen je sponzorima i onima koji finansiraju ovaj susret", izjavio je za Fenu Jadran Lasetović, član Organizacionog odbora utakmice BiH – Rusija.
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 09 sep 2016, 15:47, ukupno mijenjano 1 put.

KrojcicaHills
Postovi: 339
Pridružen/a: 14 maj 2014, 19:50
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la KrojcicaHills » 09 sep 2016, 15:47

kazem da nemate pojma sta se sve radi i nista nije dzaba.....svjedok sam bio kad se pusti u prodaju ulaznica koliko ima stolica a onda se pozovu fukare i njima ode ono "na crno " preko kapaciteta...... naravno po regularnoj cijeni i gdje kasnije skontas da si ispusio foru..... nicija nije do zore tako da nece ni njihova

Avatar
Federer17
Postovi: 7109
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Federer17 » 09 sep 2016, 15:47

Trebalo je Fukarama dati dzaba 2000 ulaznica dzaba ili lo manjoj cijeni da se oni smire i mirna Tuzla. ;)

Kakve veze fudbal ima, za mlade se svakako ne rasproda nigdje.. Gdje su dobili fanatikosi? Kupili ko i sav normalan narod. A ko bi trebao imati privilegiju, ako ne oni. Nisam upucen, daju li se manijacima i hordasima ulaznice dzaba ili u pola cijene kada se igra u Sarajevu?

KrojcicaHills
Postovi: 339
Pridružen/a: 14 maj 2014, 19:50
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la KrojcicaHills » 09 sep 2016, 15:50

Ko je to dobijao dzaba ulaznice ???? evo ja ne pamtim da sam ikad dobio ulaznicu dzaba kad je repka igrala...kakvi manijaci i horde zar oni navijaju za bih??? u tuzli se zna neki red i znaju to dobro i fanaticosi......sacekajte kraj utakmice pa cete sve vidjeti

mejdan ce biti lijepo pozoriste.....
Zadnja izmjena: KrojcicaHills, dana/u 09 sep 2016, 15:51, ukupno mijenjano 1 put.

emirzlaTu
Postovi: 1969
Pridružen/a: 23 avg 2014, 21:39
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la emirzlaTu » 09 sep 2016, 15:50

Federer17 je napisao/la:Trebalo je Fukarama dati dzaba 2000 ulaznica dzaba ili lo manjoj cijeni da se oni smire i mirna Tuzla. ;)

Kakve veze fudbal ima, za mlade se svakako ne rasproda nigdje.. Gdje su dobili fanatikosi? Kupili ko i sav normalan narod. A ko bi trebao imati privilegiju, ako ne oni. Nisam upucen, daju li se manijacima i hordasima ulaznice dzaba ili u pola cijene kada se igra u Sarajevu?
Gdje pise da su Fukare trazile besplatane ili po povoljnijoj cijeni karte???
Zlatan Nalić sin tuzlanski

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la kobe24 » 09 sep 2016, 15:51

emirzlaTu je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:Kad je igrala mlada repka u Mejdanu, bilo koji sport? Ja evo razbijam glavu i unazad 7-8 godina ne mogu da se sjetim, a kamoli zadnje 2-3 godine. Ulaznice su se prodavale sigurno vise od 10 dana i sta si ti htio, da neko tebe ceka i moli te da dodjes. Daj ba, budi iskren i pusti suplju.
U fudbalu ;)
Igrali u Mejdanu na male jel? :lol: :lol:

Pa budali je jasno da mladu reprezentaciju gotovo niko ne gleda, bas ce rijetko ko dati pare za to. Ja sam recimo bio kad smo igrali prijateljsku s olimpijskom selekcijom Amera, jer pratim sve mlade uzraste gotovo svih nasih kolektivnih sportova, to me zanima skoro ko i nase seniorske ekipe, ali sam vidio da je vecina ljudi na tribinama dzaba dobilo ulaznicu. Mlada reprezentacija ce tesko bilo gdje napuniti i pola tribina, to je svima jasno i tu nema nikakvog moljakanja da se kupe ulaznice jer to rijetko ko hoce gledati, pogotovo kad je protivnik neatraktivan.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

KrojcicaHills
Postovi: 339
Pridružen/a: 14 maj 2014, 19:50
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la KrojcicaHills » 09 sep 2016, 15:52

tuzlak1987 je napisao/la:Ulaznice se prodaju od 26.8.

Ulaznice se mogu kupiti putem servisa kupikartu.ba, njihovog prodajnog mjesta u Tuzli (CD shop Mido na Korzu), te prostorijama Sportskog saveza TK-a (zgrada DTV Partizan - Fakultet za tjelesni odgoj i sport).

"Ulaznice su odavno razgrabljene, jer je zbog sigurnosti posjetilaca štampano samo 4.000 karata. Nekoliko navijačkih skupina iz Sarajeva, Tuzle i Živinica kupile su za svoje članove glavninu ulaznica. Dio ulaznica ustupljen je sponzorima i onima koji finansiraju ovaj susret", izjavio je za Fenu Jadran Lasetović, član Organizacionog odbora utakmice BiH – Rusija.

evo kazes da su grupe kupile ulaznice zasto onda nismo mi mogli kupiti ??? UG fukare je prvo poslalo dopis i zasto nama nisu odgovorili???

Avatar
Federer17
Postovi: 7109
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Federer17 » 09 sep 2016, 15:55

emirzlaTu je napisao/la:
Federer17 je napisao/la:Trebalo je Fukarama dati dzaba 2000 ulaznica dzaba ili lo manjoj cijeni da se oni smire i mirna Tuzla. ;)

Kakve veze fudbal ima, za mlade se svakako ne rasproda nigdje.. Gdje su dobili fanatikosi? Kupili ko i sav normalan narod. A ko bi trebao imati privilegiju, ako ne oni. Nisam upucen, daju li se manijacima i hordasima ulaznice dzaba ili u pola cijene kada se igra u Sarajevu?
Gdje pise da su Fukare trazile besplatane ili po povoljnijoj cijeni karte???
Sta se onda zale, trebali su pokupovati karte kao i sav normalan narod i kraj price. Tako su i Fanatikosi uradili. Bilo je ulaznica sasvim dovoljno u prodaji. Ali kakvi, oni vazda nesto glume...

emirzlaTu
Postovi: 1969
Pridružen/a: 23 avg 2014, 21:39
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la emirzlaTu » 09 sep 2016, 15:57

kobe24 je napisao/la:
emirzlaTu je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:Kad je igrala mlada repka u Mejdanu, bilo koji sport? Ja evo razbijam glavu i unazad 7-8 godina ne mogu da se sjetim, a kamoli zadnje 2-3 godine. Ulaznice su se prodavale sigurno vise od 10 dana i sta si ti htio, da neko tebe ceka i moli te da dodjes. Daj ba, budi iskren i pusti suplju.
U fudbalu ;)
Igrali u Mejdanu na male jel? :lol: :lol:

Pa budali je jasno da mladu reprezentaciju gotovo niko ne gleda, bas ce rijetko ko dati pare za to. Ja sam recimo bio kad smo igrali prijateljsku s olimpijskom selekcijom Amera, jer pratim sve mlade uzraste gotovo svih nasih kolektivnih sportova, to me zanima skoro ko i nase seniorske ekipe, ali sam vidio da je vecina ljudi na tribinama dzaba dobilo ulaznicu. Mlada reprezentacija ce tesko bilo gdje napuniti i pola tribina, to je svima jasno i tu nema nikakvog moljakanja da se kupe ulaznice jer to rijetko ko hoce gledati, pogotovo kad je protivnik neatraktivan.
Nisi smjesan da pratis,skonto bi odma da je momak mislio na fudbal...al eto ti pratis.Zato ti momak kaze,da bi se prodalo sto vise karti za te utakmice...pozvane su Fukare da prodaju karte da bi se sto vise prodalo...Tako bi se isto uradilo sa kosarkom da nije ovakvo intetesovanje.Pozvali bi opet Fukare da spasavaju i namaknu sta para u kasu.
ocito nisi u ovome i ne pisi nesto sto nemas pojma,sta se i kako radi i sa cime se sve manipulira.
Kad im trebaju onda sve moze,kad im ne trebaju ko vas hebe..nece ici tako...
Zlatan Nalić sin tuzlanski

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: klasik i 13 gostiju.