Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3098
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Slatinash_7 » 22 okt 2018, 13:45

Odma proslot neka tamo vamo, Mirza treba da se okrene buducnosti,da namakne pare da imamo normalne pripreme,normalne trenere,uslove,prijateljske utakmice itd da nam se ne desi opet slucaj Djedovic,placanje iz svog dzepa hotela,putovanja,osiguranja pa da poslje imaju kakvu takvu osnovu da se cupaju..Hansa i ekipu tu ignorisati dok ne zavrse karijeru a i nakon toga i to je to
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la bombaysaphire » 22 okt 2018, 13:50

Izvori su Stjepan Grubnić Boško , Nihad Selimović , Admir Sakoč ,Enes Numanović, Osman Handžić....
10.000 JE VRAĆENO , ali je više puta davao i to je ukupno oko 50.000 koje je halalio...
Ne ublažujem ništa , opet ti ponavljam da ima posebna tema za njemački pasoš, gdje sam i ja svašta napisao...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

filip13
Postovi: 38010
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la filip13 » 22 okt 2018, 14:11

Bassha je napisao/la:Gledajuci ovaj press Mirze ispada da samo nasi igraci rizikuju povrede i ugovore u svojim timovima.
Da su Misko i Marko pistoljem tjerali Nihada da uzme Njemacke papire i da su za to krivi Harun i Barbaric jer nisu stali u odbranu Nihada....




Joj kad vidim onog Ligatu nije mi dobro

gdje ima snimak pressa?

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Bassha » 22 okt 2018, 14:18

filip13 je napisao/la:
Bassha je napisao/la:Gledajuci ovaj press Mirze ispada da samo nasi igraci rizikuju povrede i ugovore u svojim timovima.
Da su Misko i Marko pistoljem tjerali Nihada da uzme Njemacke papire i da su za to krivi Harun i Barbaric jer nisu stali u odbranu Nihada....




Joj kad vidim onog Ligatu nije mi dobro

gdje ima snimak pressa?

Gledo na N1

Ako imas eon mozes pogledati, oko 10:30 je bio pres
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

filip13
Postovi: 38010
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la filip13 » 22 okt 2018, 14:18

bombaysaphire je napisao/la:Mirza Teletović jede **** samo za neupućene i one koji su čitali kvazi portale i tako formirali svoje mišljenje... Nihad Đedović je dao više puta novac za hotele , 50.000 maraka im je halalio...Tako i dan danas Salihamidžiću spominju familiju , a ne znaju da je pazi sad ovo igrač Bayerna iz Minhena PLAĆAO da igra za svoju reprezentaciju , Jusuf Pušina mu je dva puta uzeo po 20.000 maraka , naravno kroze medije i plaćene novinare mu je prijetio , i redovno plaćao da blate i pišu protiv njega...
Teletović ne pravda Đedovića , niti ga ja pravdam , on iznosi istinite činjenice , ja ne znam što vama toliko smeta, mada kad malo razmislim ovdje najviše "boli" i smeta kada se iznese istina , treba samo lagati...

čekaj,čekaj,je li teletovic rijec rekao o tome sta je đedović uradio,govorim o odricanju naseg drzavljanstva,uzimanju njemackog,o tome da je tad đedovic izjavljivao da svi koji tvrde da nece bez naseg drzavljanstva moci igrati za nas ,da ti to izmislaju i lazu,a to zna valjda svaka punoljetna osoba ,da bez drzvaljanstva neke drzave ne mozes nastupati za istu,je li rijec rekao o đedovicevim izjavama pred eurobasket 2015. da su svi drugi krivi što nema pravo nastupa za nas ali ne i on,jer gle cuda,nema nase drzavljanstvo,ja nisam nikad cuo da je teletovic bilo šta o svemu tome rijec rekao

filip13
Postovi: 38010
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la filip13 » 22 okt 2018, 14:39

Bassha je napisao/la:
filip13 je napisao/la:
Bassha je napisao/la:Gledajuci ovaj press Mirze ispada da samo nasi igraci rizikuju povrede i ugovore u svojim timovima.
Da su Misko i Marko pistoljem tjerali Nihada da uzme Njemacke papire i da su za to krivi Harun i Barbaric jer nisu stali u odbranu Nihada....




Joj kad vidim onog Ligatu nije mi dobro

gdje ima snimak pressa?

Gledo na N1

Ako imas eon mozes pogledati, oko 10:30 je bio pres
hvala

filip13
Postovi: 38010
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la filip13 » 22 okt 2018, 14:51

Bassha je napisao/la:Nitko Nihadu ne spori to sto je davao pare za hotel, nego sto je hinjski uzeo Njemacke papire i jos se javno govorio da ce moci da igra za reprezentaciju

pa onda kad se posve logicno ispostavilo da gle cuda nece moze igrati za nas jer se sam svojevoljno odrekao naseg a uzeo njemacko drzavljanstvo prozivao neke druge osobe da su krivi za tu situaciju,i o tome ja nisam cuo da je teletovic ikad ista rekao,ajd i sto nije,njegovo je da igra,ali sta imas pravdati nekog ko je uradio sve ovo sto je đedovic uradio,pa jedan edin avdic je izjavio da je potez đedovica takav da sam sebi pocupaš kosu

filip13
Postovi: 38010
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la filip13 » 22 okt 2018, 14:56

Federer17 je napisao/la:
bombaysaphire je napisao/la: mada kad malo razmislim ovdje najviše "boli" i smeta kada se iznese istina , treba samo lagati...
Znaci da je Nihad Djedovic govorio istinu kada je pricao kako nije znao da uzimanjem njemackog drzavljanstva (citaj odbacivanjem naseg) nece moci igrati za reprezentaciju BiH? Jadna majko, drugi lazu, a nevini Niho jedini izvukao deblji kraj. Kakva je to onda istina, volio bih da mi ti, kad si tako pametan i jedini upucen, pojasnis?

Sto, kad je vec saznao (iako je znao uvijek), nije ponovo uzeo nase drzavljanstvo a ne poturao krivicu nekakvim Barbaricima i desetim ljudima (koliko god da su isti/slicni unistili i ovo malo reprezentacije sto imamo) pozivajuci se na termine kojima je nazivan (koji mu, sa budem iskren, odlicno stoje) kada je on jedini krivac i najveci hinjo kojeg pamtim?


ako je stvarno mislio da se odricanjem od naseg drzavljanstva i uzimanjem tudjeg i dalje moze igrati za nas onda je jbg idiot,nema druge rijeci za to

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Bassha » 22 okt 2018, 14:57

filip13 je napisao/la:
Bassha je napisao/la:Nitko Nihadu ne spori to sto je davao pare za hotel, nego sto je hinjski uzeo Njemacke papire i jos se javno govorio da ce moci da igra za reprezentaciju

pa onda kad se posve logicno ispostavilo da gle cuda nece moze igrati za nas jer se sam svojevoljno odrekao naseg a uzeo njemacko drzavljanstvo prozivao neke druge osobe da su krivi za tu situaciju,i o tome ja nisam cuo da je teletovic ikad ista rekao,ajd i sto nije,njegovo je da igra,ali sta imas pravdati nekog ko je uradio sve ovo sto je đedovic uradio,pa jedan edin avdic je izjavio da je potez đedovica takav da sam sebi pocupaš kosu

Ako bi okrivio Hansa onda bi morao i svog agenta koji ima prste u ovom stoe je Hans uradio.
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

filip13
Postovi: 38010
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la filip13 » 22 okt 2018, 14:58

Drape je napisao/la:Dobro, Đedović je platio hotel. Svaka čast. Što i dalje njegov postupak sa prestankom igranja za reprezentaciju u 23. godini života zbog uzimanja državljanstva Njemačke a šta je podrazumjevalo odricanje od državljanstva BiH ne čini ni 1% manje skandaloznim ponašanjem i svako spominjanje "davanja para" u tom kontekstu je svjesno izvrtanje i skretanje činjenica.

Lično mi je neprihvatljivo da je na čelu Saveza osoba koja takvo ponašanje nije precizno i oštro osudila već na tu temu ima za reći: "Ne opravdavam taj postupak, ali znate li vi kad je on...." Kakve to uopće ima veze jedno sa drugim? Ako je i dao pare pa mu je to toliko teško palo da je zbog toga prestao više igrati za BiH, to ga ne čini velikim čovjekom. Bolje da nije davao jer smo izgubili više ovako(euroligaškog igrača u najboljim godinama).

Mirza očito ne posjeduje ni intelektualne ni moralne kapacitete za predsjednika Saveza, naravno u poređenju sa kakvim bi takav trebao biti, a ne sa prethodnicima koji su bili i gori.

:thumbup:

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Bassha » 22 okt 2018, 14:59

Iowa basketball's gifted sophomore big man Luka Garza has been on the mend since early September following the surgical removal of a cyst from his abdomen.

And for good reason, reporters learned Monday at Iowa basketball media day.

The cyst Garza had removed weighed nine pounds, he told Hawk Central.

Garza began running this past weekend and his father told Hawk Central last week that his son will return to play this season, although the exact return date is unknown. Garza did tell reporters that he hopes to play in Iowa's season opener in a month.

“We’re counting on him being back for sure. We just don’t know when,” Frank Garza said. “He wants to be there for the first game. That’s my son, though. That’s his mindset.”
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

filip13
Postovi: 38010
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la filip13 » 22 okt 2018, 15:03

Bassha je napisao/la:
filip13 je napisao/la:
Bassha je napisao/la:Nitko Nihadu ne spori to sto je davao pare za hotel, nego sto je hinjski uzeo Njemacke papire i jos se javno govorio da ce moci da igra za reprezentaciju

pa onda kad se posve logicno ispostavilo da gle cuda nece moze igrati za nas jer se sam svojevoljno odrekao naseg a uzeo njemacko drzavljanstvo prozivao neke druge osobe da su krivi za tu situaciju,i o tome ja nisam cuo da je teletovic ikad ista rekao,ajd i sto nije,njegovo je da igra,ali sta imas pravdati nekog ko je uradio sve ovo sto je đedovic uradio,pa jedan edin avdic je izjavio da je potez đedovica takav da sam sebi pocupaš kosu

Ako bi okrivio Hansa onda bi morao i svog agenta koji ima prste u ovom stoe je Hans uradio.

o tome ne znam,vjerovatno raznatovic,mislim ne mora kriviti đedovica,,niko ne treba kriviti đedovica ,njegov izbor,hiljade ljudi odoše u njemacku,ali je supacki sto je druge krivio za sve to sta je sam uradio,ali sta ga imas pravdati oko nekih para a ovamo ko **** šutiti o svemu drugom šta je ovaj uradio

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Drape » 22 okt 2018, 15:08

Sramota porodica, školstva i društva u cjelini je da je iznjedrilo odrasle osobe koje razmišljaju na način kao naši košarkaši i imaju slobodno mogu reći bolesno pokvaren odnos prema državi, narodu, reprezentaciji. Da je taj problem zahvatio puno šire slojeve od samih košarkaša, pokazuju svi ovi kojima su njihovi postupci i odnos sasvim normalni.

lumani
Postovi: 14874
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la lumani » 22 okt 2018, 15:10

Evo da ponovo ponovim ono što sam prije 3 godine. Brko nije znao da neće moći igrati, jer se nije dobro informisao. Neću o parama koje je davao, evo Mirza je jos jednom naveo. Necete vi nikad Brku shvatiti a Mirza naravno hoće jer je i on iz svog džepa davao a papci u javnosti govorili kako čine čuda u savezu..Btw,nadam se da ce se Brko vratiti. :bih:

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Bassha » 22 okt 2018, 15:19

lumani je napisao/la:Evo da ponovo ponovim ono što sam prije 3 godine. Brko nije znao da neće moći igrati, jer se nije dobro informisao. Neću o parama koje je davao, evo Mirza je jos jednom naveo. Necete vi nikad Brku shvatiti a Mirza naravno hoće jer je i on iz svog džepa davao a papci u javnosti govorili kako čine čuda u savezu..Btw,nadam se da ce se Brko vratiti. :bih:

Pa valjda se trebao raspitati ako je vec to planirao uraditi, sta mogu biti posljedice . On je u to vrijeme mogao da bira u koji ce tim da ode ako bi mu Bayern eventualno pravio probleme (ako ne uzme njihove papire).

Imao je on vremena da ispravi tu " slucajnu" gresku jos dok je Harun bio u savezu ( manje od godinu dana )
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

lumani
Postovi: 14874
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la lumani » 22 okt 2018, 15:21

Bassha je napisao/la:
lumani je napisao/la:Evo da ponovo ponovim ono što sam prije 3 godine. Brko nije znao da neće moći igrati, jer se nije dobro informisao. Neću o parama koje je davao, evo Mirza je jos jednom naveo. Necete vi nikad Brku shvatiti a Mirza naravno hoće jer je i on iz svog džepa davao a papci u javnosti govorili kako čine čuda u savezu..Btw,nadam se da ce se Brko vratiti. :bih:

Pa valjda se trebao raspitati ako je vec to planirao uraditi, sta mogu biti posljedice . On je u to vrijeme mogao da bira u koji ce tim da ode ako bi mu Bayern eventualno pravio probleme (ako ne uzme njihove papire).

Imao je on vremena da ispravi tu " slucajnu" gresku jos dok je Harun bio u savezu ( manje od godinu dana )
Komunikacija Brko :arrow: Harun nije bas najbolja iz poznatih razloga :mrgreen: Pogriješio je, sada će se Mirza potruditi, i sve ok.Gorda se vraća nazad.

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Bassha » 22 okt 2018, 15:24

lumani je napisao/la:
Bassha je napisao/la:
lumani je napisao/la:Evo da ponovo ponovim ono što sam prije 3 godine. Brko nije znao da neće moći igrati, jer se nije dobro informisao. Neću o parama koje je davao, evo Mirza je jos jednom naveo. Necete vi nikad Brku shvatiti a Mirza naravno hoće jer je i on iz svog džepa davao a papci u javnosti govorili kako čine čuda u savezu..Btw,nadam se da ce se Brko vratiti. :bih:

Pa valjda se trebao raspitati ako je vec to planirao uraditi, sta mogu biti posljedice . On je u to vrijeme mogao da bira u koji ce tim da ode ako bi mu Bayern eventualno pravio probleme (ako ne uzme njihove papire).

Imao je on vremena da ispravi tu " slucajnu" gresku jos dok je Harun bio u savezu ( manje od godinu dana )
Komunikacija Brko :arrow: Harun nije bas najbolja iz poznatih razloga :mrgreen: Pogriješio je, sada će se Mirza potruditi, i sve ok.Gorda se vraća nazad.

Ako ga Mirza ne uspije uvijeriti da se odrekne Njemackih papira oces li ga i dalje braniti ili ce se to promijeniti ?
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

lumani
Postovi: 14874
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la lumani » 22 okt 2018, 15:29

Ne branim ja njega, nego kažem da je pogriješio a svi mi griješimo.. Koliko je griješio toliko je i pomogao kada je bilo jako potrebno.Ja sam rekao da ću ga pljuvati ako zaigra za Njemačku a posto to nije bila namjera, ja lično kao navijač bi mu oprostio.

filip13
Postovi: 38010
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la filip13 » 22 okt 2018, 15:29

lumani je napisao/la:Evo da ponovo ponovim ono što sam prije 3 godine. Brko nije znao da neće moći igrati, jer se nije dobro informisao. Neću o parama koje je davao, evo Mirza je jos jednom naveo. Necete vi nikad Brku shvatiti a Mirza naravno hoće jer je i on iz svog džepa davao a papci u javnosti govorili kako čine čuda u savezu..Btw,nadam se da ce se Brko vratiti. :bih:

ako nije znao da nece moci igrati za nas a nema nase drzavljanstvo,onda je idiot,slažeš li se?

što li mirza kad vec spominje đedovicevo davanje para i zbog toga ga hvali, nikad ne spomene i sve ovo đedovicevo oko drzavljanstva?

Avatar
Federer17
Postovi: 7129
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Federer17 » 22 okt 2018, 15:32

bombaysaphire je napisao/la:Izvori su Stjepan Grubnić Boško , Nihad Selimović , Admir Sakoč ,Enes Numanović, Osman Handžić....
10.000 JE VRAĆENO , ali je više puta davao i to je ukupno oko 50.000 koje je halalio...
Ne ublažujem ništa , opet ti ponavljam da ima posebna tema za njemački pasoš, gdje sam i ja svašta napisao...
Jednostavno ne mogu da vjerujem da je dao toliki iznos, jer 50 hiljada nije malo.
"Sve je OK. Vratili su mi lovu", kroz smijeh ističe Đedović, naglasivši da ima veoma dobre odnose sa funkcionerima KS BiH koje "podržava u svakodnevnoj borbi za bh. košarku".
Onda je fazon u tome da je i on lagao da mu je vraceno nesto sto nije.

Nejse, pozdravljam te. Nebitna osoba, barem za mene, da bih se nesto posebno raspravljao.
lumani je napisao/la:Ne branim ja njega, nego kažem da je pogriješio a svi mi griješimo..
Sto se onda odmah nije ispravio i povratio nas pasos, a ne sa 20 i kusur godina prestao sa igrama u reprezentaciji?

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.