Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Power10
Postovi: 159
Pridružen/a: 03 jun 2010, 10:27
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Power10 » 17 jun 2022, 09:56

Ima ljudi sa kičmom! Neka. Treba se žrtvovati, po cijenu da ne odemo na EP! Dosta je Kovačevića, Čolana, Zeljkovića, Umičevića, Begića, Dominkovića u našem sportu
Samo je Sloboda iz Tuzle

Avatar
CYN3
Postovi: 275
Pridružen/a: 19 maj 2022, 12:14
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la CYN3 » 17 jun 2022, 10:05

Adis Bećiragić je novi selektor košarkaške reprezentacije Bosne i Hercegovine
"Even if nobody believes me, supports me or recognizes my effort. I’ll keep on going."

Bilizma
Postovi: 88
Pridružen/a: 05 okt 2021, 13:59
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Bilizma » 17 jun 2022, 10:12

Naravno Čolan i dalje ostaje savezu a to je jedino bitno

Avatar
miky_hz
Postovi: 23102
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la miky_hz » 17 jun 2022, 10:13

CYN3 je napisao/la:
17 jun 2022, 10:05
Adis Bećiragić je novi selektor košarkaške reprezentacije Bosne i Hercegovine
Dobar izbor :thumbup:

Gordan Firic ce biti u strucnom stabu sa Adisom.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6335
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la _dreamer_ » 17 jun 2022, 10:19

Vedran na kraju ispao glup
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Avatar
guillermo
Postovi: 2297
Pridružen/a: 26 maj 2012, 18:07
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la guillermo » 17 jun 2022, 10:28

Barem nece nedostajati patriotskog naboja :thumbup:
Colan svakako leti krajem god.

Avatar
Sarmica
Postovi: 1905
Pridružen/a: 30 dec 2021, 08:44
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Sarmica » 17 jun 2022, 10:49

miky_hz je napisao/la:
17 jun 2022, 10:13
CYN3 je napisao/la:
17 jun 2022, 10:05
Adis Bećiragić je novi selektor košarkaške reprezentacije Bosne i Hercegovine
Dobar izbor :thumbup:

Gordan Firic ce biti u strucnom stabu sa Adisom.
I za mene dobar izbor. Ovdje je Vedran najveći gubitnik.

badboy
Postovi: 793
Pridružen/a: 03 apr 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la badboy » 17 jun 2022, 11:01

Odlicno, kako je moglo bit. Ja sam prizeljkivao Duska, ali na duze staze ovo je bolje, posebno u paketu s Firicem. Sretno Adise!!!
Bosnic nije glup niti je ispao glup, daleko od toga i nema potrebe za takvim komentarima. Covjek ima neke svoje principe i pragove tolerancije preko kojih nije mogao. Ostajem pri tome da je ovo odradio na jedan nezreo i bezveze nacin ali tako on valjda misli da treba. U svakom slucaju hvala mu za sve, pamtit cemo ga kao jednog od drazih selektora, i svako dobro u nastavku karijere. Ne bi imao nista protiv da se jednog dana vrati.

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6335
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la _dreamer_ » 17 jun 2022, 11:07

Necu nikad ovog beciragica zaboraviti kad izgubi loptu na prenosenju i to nas je kostalo tekme. Baksuzan nam je on

Pa nezreo i bezze = ono sto sam napisao.

Tesko je reci za nekoga da nije ispao glup, ako kazemo da je nezreo sa 40 i kusur godina
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la bombaysaphire » 17 jun 2022, 11:10

Imali samo poprilično loša iskustva prije 20 godina sa Bećiragićem , malo je reći da je shoopak bio .

Nadam se da više nije takav , za košarkaško znanje stvarno ne znam šta da napišem . Katastrofalno je ovo sve što se dešava ...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Bilizma
Postovi: 88
Pridružen/a: 05 okt 2021, 13:59
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Bilizma » 17 jun 2022, 11:11

Sad kad Bećo pozove Muhameda Pašalića

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la bombaysaphire » 17 jun 2022, 11:13

_dreamer_ je napisao/la:
17 jun 2022, 11:07
Necu nikad ovog beciragica zaboraviti kad izgubi loptu na prenosenju i to nas je kostalo tekme. Baksuzan nam je on

Pa nezreo i bezze = ono sto sam napisao.

Tesko je reci za nekoga da nije ispao glup, ako kazemo da je nezreo sa 40 i kusur godina
51 godinu ima Aziz Bekir :kafa:
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Ethel
Postovi: 5189
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Ethel » 17 jun 2022, 11:28

Ublehe u savezu prezivjele jos jednu aferu, Colan i ekipa i dalje tu, nasao se beskicmenjak cija ce proslost igranja za reprezentaciju zakamuflirati savez.

Doktorski odradjeno :kafa:
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

Avatar
Sarmica
Postovi: 1905
Pridružen/a: 30 dec 2021, 08:44
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Sarmica » 17 jun 2022, 12:04

Ethel je napisao/la:
17 jun 2022, 11:28
Ublehe u savezu prezivjele jos jednu aferu, Colan i ekipa i dalje tu, nasao se beskicmenjak cija ce proslost igranja za reprezentaciju zakamuflirati savez.

Doktorski odradjeno :kafa:
Treba dati podršku čovjeku radi igrača i repke. Ništa ne može zakamuflirati ni jedan savez. Bara puna lopova i krokodila kojima se ništa ne može. Nadat se najboljem i ne treba previše očekivati, ni sa njim, ni sa bilo kojim drugim.

lumani
Postovi: 14869
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la lumani » 17 jun 2022, 15:04

Steta sto nije Muki :plac: a dobro je sto je Firke tu....

Avatar
Sarmica
Postovi: 1905
Pridružen/a: 30 dec 2021, 08:44
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Sarmica » 17 jun 2022, 16:03

Možda ovo na kraju krajeva bude i dobro i bolje, kao jedan dobar refresh. Nismo baš nešto posebno odigrali zadnjih par utakmica i mislim da je Kamenjaš kod Vedrana bio malo zapostavljen i da se više trebalo igrati na njega. Ova smjena trenera ne mora uopšte značiti nešto loše. Pokazalo se da mnoge ekipe u današnjem sportu proigraju nakon nove svježe krvi. Nadat se da će tako biti i ovdje.

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4211
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Ghuraba » 17 jun 2022, 16:20

Ja i nisam bas nesto pretjerano zadovoljan izborom novog selektora, ali eto vidjet cemo uskoro aBd kako ce to sve izgledati. Bojim se poraza u oba nadolazeca meca u julu, buduci da ce i Bugarska i Ceska ocigledno doci u znatno jacim rosterima, a kod nas sve u rasulu. Slozio bih se s nekim forumasima da je Bosnicevo ponasanje donekle nezrelo. Ok, imas neke principe i drzis do njih, ali si mogao radi igraca i naroda koji te voli i podrzava odraditi bar jos ove dvije utakmice i Eurobasket - sto je sve ukupno 3 mjeseca. Moguce da ima neke ponude i da je vec dogovorio naredni trenerski angazman, pa mu se vodjenje reprezentacije ni u tako kratkom periodu ne uklapaju u to. Kako god, ostaje zal za odlaskom (barem kod mene), pogotovo sto je ugradio sebe u taj plasman na EB i zasluzio je da vodi ekipu tamo. Ako nista, nadam se da je Beciragic redovno pratio reprezentaciju i da je upucen u ono s cim ce da raspolaze. Da ne bude kao sportski bh novinari, koji kao pomno prate desavanja u i oko reprezentacije, a haman svaki najavljuje Garzu kao nase veliko pojacanje. Glavu dajem da je vecina forumasa upucenija od svakog od njih.

lumani
Postovi: 14869
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la lumani » 17 jun 2022, 17:05

Ghuraba je napisao/la:
17 jun 2022, 16:20
Ja i nisam bas nesto pretjerano zadovoljan izborom novog selektora, ali eto vidjet cemo uskoro aBd kako ce to sve izgledati. Bojim se poraza u oba nadolazeca meca u julu, buduci da ce i Bugarska i Ceska ocigledno doci u znatno jacim rosterima, a kod nas sve u rasulu. Slozio bih se s nekim forumasima da je Bosnicevo ponasanje donekle nezrelo. Ok, imas neke principe i drzis do njih, ali si mogao radi igraca i naroda koji te voli i podrzava odraditi bar jos ove dvije utakmice i Eurobasket - sto je sve ukupno 3 mjeseca. Moguce da ima neke ponude i da je vec dogovorio naredni trenerski angazman, pa mu se vodjenje reprezentacije ni u tako kratkom periodu ne uklapaju u to. Kako god, ostaje zal za odlaskom (barem kod mene), pogotovo sto je ugradio sebe u taj plasman na EB i zasluzio je da vodi ekipu tamo. Ako nista, nadam se da je Beciragic redovno pratio reprezentaciju i da je upucen u ono s cim ce da raspolaze. Da ne bude kao sportski bh novinari, koji kao pomno prate desavanja u i oko reprezentacije, a haman svaki najavljuje Garzu kao nase veliko pojacanje. Glavu dajem da je vecina forumasa upucenija od svakog od njih.
Ako su pametni da dodaju jos Seleskovica..

Avatar
rishovski
Postovi: 2715
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la rishovski » 17 jun 2022, 18:06

_dreamer_ je napisao/la:
17 jun 2022, 11:07
Necu nikad ovog beciragica zaboraviti kad izgubi loptu na prenosenju i to nas je kostalo tekme. Baksuzan nam je on

Pa nezreo i bezze = ono sto sam napisao.

Tesko je reci za nekoga da nije ispao glup, ako kazemo da je nezreo sa 40 i kusur godina
Meni najjace kad je Dževdo Alihodžić na sredini terena uzeo loptu sa obje ruke i digao u zrak i dodje igrac s leđa i uze mu je... Protiv Litvanije ili Hrvatske smo igrali,ne sjecam se..al smo dobro zijanili..
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
miky_hz
Postovi: 23102
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la miky_hz » 18 jun 2022, 08:50

.

Predsjednik Košarkaškog saveza Bosne i Hercegovine Boris Spasojević bio je gost ATV-a gdje je govorio o stanju u bosanskohercegovačkoj košarci.

Istakao je da bi prema njegovim informacijama u tim novog selektora Adisa Bećiragića trebao da uđe i legendarni bh. košarkaš i trener Nenad Marković.


Adis Bećiragić je novi selektor, najveći životni i radni vijek je proveo u Turskoj, bio je pomoćnik Bogdanu Tanjeviću, tu je najviše sazrio kao trener. Prihvatio se nezahvalnog posla, hvala mu što je to uradio, pojačat će tim sa probranim ljudima sa kojim je nekada radio. Biće tu Gordan Firić, a po mojim saznanjima i Nenad Marković, legenda bh. košarke, bi trebalo da uđe u taj tim. Očekujem da će jedna ekipa ljudi koja je već stasala, da pokuša da pobijedi Bugarsku i da se plasira na Svjetsko prvenstvo, rekao je Spasojević :
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.