Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la kobe24 » 16 avg 2018, 18:04

E bas treba odgovoriti na poruke najdebilnijeg portala otkako postoji internet. :lol:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Drape » 16 avg 2018, 18:10

To je karma, dok Siniša ne odgovori na poruke BHBasketa, neće ni Gordić na njegove.

Kako Gegić nema problema da uspostavi kontakt sa njim
“Duško Vujošević mi je poželio sreću i rekao da mogu da mu se obratim za sve što mi treba. Imam odličan odnos s njim, koji smo izgradili u reprezentaciji Bosne i Hercegovine. Čuo sam se i sa Gordićem, Mačvanom, Lučićem… Rekli su mi da dobro treniram i da se borim za ovaj klub i da rezultat neće izostati. Malo su mi približili kako to sve izgleda jer oni najbolje znaju”, uz osmijeh nastavlja Gegić.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Drape » 04 sep 2018, 13:47

Često sam u ovom tekstu koristio sintagmu “čelni ljudi Košarkaškog saveza”, ali prava je istina da nemamo pojma tko su zaista čelni ljudi Saveza, kako Savez funkcionira i kako se donose odluke. Slabašna je to imitacija nekakve sportske organizacije uz koju bi se kao zvučna kulisa za njihove javne nastupe savršeno uklopila tema iz Bennyja Hilla. Ondje su, naime, svi u ostavci, ili barem kažu da jesu. S vremena na vrijeme.

Tako se, recimo, u utorak na predstavljanju novog izbornika novinarima obratio Dubravko Barbarić, koji je ostavku na funkciju generalnog tajnika (za koju je tvrdio da je ionako obavljao volonterski) dao još na zadnji dan 2016. U međuvremenu ga nije bilo u javnosti, barem ne u funkciji koje se odrekao, da bi se najednom pojavio zajedno s predsjednikom UO Saveza kao glavni pregovarač s Repešom i sjedio pored njega na službenoj press konferenciji. Kad je već bila slobodna stolica…Ionako su svi u ostavci.

https://telesport.telegram.hr/kolumne/n ... -rak-ranu/#


Avatar
kovacic
Postovi: 1322
Pridružen/a: 27 jul 2009, 10:36
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la kovacic » 04 sep 2018, 23:14

Ovaj BH Basket nekad zna napisati baš odvratan članak protiv Sarajeva ili pristrasan u vezi nekog iz TK tipa Mulaomerovića, Bulića i još nekih košarkaša. :roll:
Onda sutradan napišu neki legitiman članak dostojan vjerovatno najvećeg košarkaškog portala u državi.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Drape » 11 sep 2018, 19:27

Na “prijetnju” da će biti prijavljeni FIBA-i iz Budućnosti je stigao odgovor da ih boli ona stvar.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la kobe24 » 11 sep 2018, 19:33

Drape je napisao/la:
Na “prijetnju” da će biti prijavljeni FIBA-i iz Budućnosti je stigao odgovor da ih boli ona stvar.
Boli će i nas nekad ona stvar kada njima bude gorilo pod nogama, a gorjet će jer se kolo sreće okreće.

Mi ćemo zapamti ove njihove. Obmanu, laž i stajanje na put igraču koji je kapitalan u igri reprezentacije BiH. Sram i stid vas bilo!
Ljepse se nekad rahmetli Ekrem Jevric izrazavao od urednika ovog amaterskog portala.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Drape » 11 sep 2018, 19:37

U 48 sati su: Napali Budućnost i branili Gordića, pa branili Budućnost i napali Gordića, pa sad opet napadaju Budućnost i brane Gordića.

Ali zapravo je važnije od svega da ja zaista vjerujem da su iz kluba poručili tako nešto i da imaju potpuno pravo, kada je prije par sedmica poziv došao u klub Nemanja nije šutio kao prema bh. javnosti, već je otvoreno rekao ljudima iz kluba da taj poziv slobodno mogu pocjepati.

Avatar
Federer17
Postovi: 7109
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Federer17 » 11 sep 2018, 20:34

CashMan je napisao/la:
Emir Halimić, prema saznanjima do kojih je došao portal BHbasket, bit će imenovan za novog pomoćnika u stručnom štabu seniorske reprezentacije Bosne i Hercegovine.

Do imenovanja će doći nakon što je selektor Duško Vujošević obznanio da će propustiti naredni krug kvalifikacija. No, ostaje nerazjašnjeno ko je donio odluku o imenovanju i prema kojim parametrima.

Pokušali smo novonastalu situaciju razjasniti sa direktorom reprezentacije BiH Sinišom Kovačevićem, ali on, kao po običaju, ne odgovara na naše poruke.

Ne treba zaboraviti kako su u stručnom štabu odranije Muris Memić i Aleksandar Ćikić.
kobe24 je napisao/la:E bas treba odgovoriti na poruke najdebilnijeg portala otkako postoji internet. :lol:
Pa, on je mislio na odgovor ovom portalu, tj. bhbasket.ba


Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Wandelanoite » 19 sep 2018, 23:53

Svaka cast za ovaj portal, ovi ostali klošarski portali ne smiju ni riječ napisat protiv jedne velike kriminalne organziacije.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Drape » 23 sep 2018, 21:46


Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Bassha » 24 sep 2018, 20:43

Dubravko Barbarić podnio ostavku ( 31.12.2016)
Košarkaški savez BiH raspisao konkurs za izbor generalnog sekretara ( 25.9.2018 )
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Wandelanoite » 24 sep 2018, 20:49

Bassha je napisao/la:Dubravko Barbarić podnio ostavku ( 31.12.2016)
Košarkaški savez BiH raspisao konkurs za izbor generalnog sekretara ( 25.9.2018 )
KSBiH je zajebao i Ilju, Sulju i Muniba.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Drape » 25 sep 2018, 01:30

.
Zadnja izmjena: Drape, dana/u 07 nov 2018, 00:27, ukupno mijenjano 1 put.

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Bassha » 26 sep 2018, 19:45

https://sportsport.ba/tenis/mirza-telet ... bih/291299

Ovo sam prizeljkivao vec duze vrijeme. Volio bi da on radi za nas ono sto mu prijatelj radi u Srbiji ( Rakocevic )
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la kobe24 » 26 sep 2018, 20:29

Mislim da je on covjek koji definitivno nece gledati da u svemu tome finansijski profitira. Ne znam koliko mu je stalo da se aktivira i da pomogne, ali ovo imenovanje bi moglo znaciti ljepsu buducnost za bh kosarku.

Igor Rakocevic u Srbiji obnasa funkciju potpredsjednika KS za muske selekcije i covjek ulaze maksimalne napore da u sve uzraste dovede ono najbolje sto oni imaju. Idealno bi bilo da i Teletovic krene tim putem.

P. S. Malo mi je i zao sto je doslo do ovoga, jer sam negdje u podsvijesti gajio malu nadu da bi se on bar na jednu sezonu mogao vratiti profesionalnoj kosarci.

Hajde Mirza, pokreni nas ponovo! :bih:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
miky_hz
Postovi: 23018
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la miky_hz » 27 sep 2018, 11:55

Košarkaški savez BiH održat će izbornu skuštinu 29. oktobra, najvjerovatnije u Sarajevu, gdje će biti izabrani novi članovi Upravnog odbora, te na osnovu toga i novi predsjednik Košarkaškog saveza BiH. Proslavljeni bh. košarkaš Mirza Teletović prijedlog je za jednog od članova Upravnog odbora, a prema naznakama on bi nakon izbora trebao preuzeti i mjesto prvog čovjeka KS BiH.

:hmmmmm:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Bassha » 27 sep 2018, 13:05

Košarkaški savez BiH održat će izbornu skuštinu 29. oktobra, najvjerovatnije u Sarajevu, gdje će biti izabrani novi članovi Upravnog odbora, te na osnovu toga i novi predsjednik Košarkaškog saveza BiH.

Proslavljeni bh. košarkaš Mirza Teletović prijedlog je za jednog od članova Upravnog odbora, a prema naznakama on bi nakon izbora trebao preuzeti i mjesto prvog čovjeka KS BiH.

Pored Teletovića, u novi saziv Upravnog odbora predložen je i Feđa Jovanović iz Zenice, dok još nije poznato da li će predstavnik Tuzle ostati Mirsad Đonlagić.

Osim ovoga, objavljen je i konkurs za novog generalnog sekretara Košarkaškog saveza BiH. Za poziciju na kojoj je dosad bio Dubravko Barbarić vlada veliki interes, a bit će zanimljivo vidjeti ko će ga naslijediti.
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
bhsport
Postovi: 11260
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la bhsport » 27 sep 2018, 15:29

Bassha je napisao/la:https://sportsport.ba/tenis/mirza-telet ... bih/291299

Ovo sam prizeljkivao vec duze vrijeme. Volio bi da on radi za nas ono sto mu prijatelj radi u Srbiji ( Rakocevic )
Strah me da ga kokosari ne ignorisu i ne izaberu. Mirza je situiran covjek i on bi radio u interesu kosarke a ne u interesu klepanja mendzerskih provizija od vjecitih (moralnih) fukara. Ne kazu djaba, najgore je kad te gladan k... napravi, a njih je podosta napravio.
Ako prodje ova nominacija ovo je istorijski momenat za BH sport u cjelini jer sutra bi u NS tu funkciju trebalo da obavlja Dzeko, Pjanic i Vedo da se vrte tu negdje, a ne ova kriminalna bagra i olos koji se nakupio sada u vidu ex fudbalera i kosarkasa.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.