Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la filip13 » 22 okt 2018, 15:33

Bassha je napisao/la:
lumani je napisao/la:Evo da ponovo ponovim ono što sam prije 3 godine. Brko nije znao da neće moći igrati, jer se nije dobro informisao. Neću o parama koje je davao, evo Mirza je jos jednom naveo. Necete vi nikad Brku shvatiti a Mirza naravno hoće jer je i on iz svog džepa davao a papci u javnosti govorili kako čine čuda u savezu..Btw,nadam se da ce se Brko vratiti. :bih:

Pa valjda se trebao raspitati ako je vec to planirao uraditi, sta mogu biti posljedice . On je u to vrijeme mogao da bira u koji ce tim da ode ako bi mu Bayern eventualno pravio probleme (ako ne uzme njihove papire).

Imao je on vremena da ispravi tu " slucajnu" gresku jos dok je Harun bio u savezu ( manje od godinu dana )

ma bas tako,mogao je birati koji ce euroligaski klub ici ako bi mi bayern nesto uslovljavao

ja nisam cuo ni procitao đedovicevu izjavu da bi se nakon svega odrekao njemackog drzavljanstva,o cemu vise pricamo?

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la filip13 » 22 okt 2018, 15:35

Bassha je napisao/la:
lumani je napisao/la:
lumani je napisao/la:Evo da ponovo ponovim ono što sam prije 3 godine. Brko nije znao da neće moći igrati, jer se nije dobro informisao. Neću o parama koje je davao, evo Mirza je jos jednom naveo. Necete vi nikad Brku shvatiti a Mirza naravno hoće jer je i on iz svog džepa davao a papci u javnosti govorili kako čine čuda u savezu..Btw,nadam se da ce se Brko vratiti. :bih:

Pa valjda se trebao raspitati ako je vec to planirao uraditi, sta mogu biti posljedice . On je u to vrijeme mogao da bira u koji ce tim da ode ako bi mu Bayern eventualno pravio probleme (ako ne uzme njihove papire).

Imao je on vremena da ispravi tu " slucajnu" gresku jos dok je Harun bio u savezu ( manje od godinu dana )
Komunikacija Brko :arrow: Harun nije bas najbolja iz poznatih razloga :mrgreen: Pogriješio je, sada će se Mirza potruditi, i sve ok.Gorda se vraća nazad.

Ako ga Mirza ne uspije uvijeriti da se odrekne Njemackih papira oces li ga i dalje braniti ili ce se to promijeniti ?[/quote]


ja jedem ovaj laptop ako se desi da se đedovic odrekne njemackog drzavljanstva,pa do sad bi bar nesto oko toga on sam uradio,pokusao uraditi,jer je jbg sve sam uradio i kad je se trebalo odreci naseg i dobijanja njemackog drzavljanstva

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la lumani » 22 okt 2018, 15:36

Normalno da je se trebao raspitati, ali nije. Sada je u savez došao igrač koji je prolazio kroz mnoge probleme kao pojedini igrači, a eto nabrojao je neke stvari, da se ne govori ovdje da ja lupam godinama.

Za mene su samo izdajice oni koji zaigraju za drugu državu all the way on the top Preldzic Emir.

PerryFred
Postovi: 2014
Pridružen/a: 12 jan 2013, 11:50
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la PerryFred » 22 okt 2018, 15:37

.
Zadnja izmjena: PerryFred, dana/u 15 mar 2020, 04:21, ukupno mijenjano 2 puta.

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la filip13 » 22 okt 2018, 15:37

Federer17 je napisao/la:
bombaysaphire je napisao/la:Izvori su Stjepan Grubnić Boško , Nihad Selimović , Admir Sakoč ,Enes Numanović, Osman Handžić....
10.000 JE VRAĆENO , ali je više puta davao i to je ukupno oko 50.000 koje je halalio...
Ne ublažujem ništa , opet ti ponavljam da ima posebna tema za njemački pasoš, gdje sam i ja svašta napisao...
Jednostavno ne mogu da vjerujem da je dao toliki iznos, jer 50 hiljada nije malo.
"Sve je OK. Vratili su mi lovu", kroz smijeh ističe Đedović, naglasivši da ima veoma dobre odnose sa funkcionerima KS BiH koje "podržava u svakodnevnoj borbi za bh. košarku".
Onda je fazon u tome da je i on lagao da mu je vraceno nesto sto nije.

Nejse, pozdravljam te. Nebitna osoba, barem za mene, da bih se nesto posebno raspravljao.
lumani je napisao/la:Ne branim ja njega, nego kažem da je pogriješio a svi mi griješimo..
Sto se onda odmah nije ispravio i povratio nas pasos, a ne sa 20 i kusur godina prestao sa igrama u reprezentaciji?

odgovor je jednostavan,neće da igra za nas

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la lumani » 22 okt 2018, 15:39

PerryFred je napisao/la:
lumani je napisao/la:Evo da ponovo ponovim ono što sam prije 3 godine. Brko nije znao da neće moći igrati, jer se nije dobro informisao. Neću o parama koje je davao, evo Mirza je jos jednom naveo. Necete vi nikad Brku shvatiti a Mirza naravno hoće jer je i on iz svog džepa davao a papci u javnosti govorili kako čine čuda u savezu..Btw,nadam se da ce se Brko vratiti. :bih:
"Jedan od težih i demotivirajućih trenutaka na ovoj poziciji bio je moj prošlogodišnji razgovor s Nihadom Đedovićem u sarajevskom kafiću ispred njemačke ambasade, kada sam uspio pronaći proceduru kojom može dobiti bh. državljanstvo, a da ne izgubi njemačko, čime bi ostvario pravo nastupa za našu reprezentaciju. Kada je shvatio da postoji realna mogućnost, do tada kooperativni Đedović postaje brutalno iskren i priznaje da mu se ne da zezati sad oko tih stvari ‘jer se nešto može zakomplikovati’, da je njemačko državljanstvo uzeo samo da bi kao domaći igrač dobio bolji ugovor u Bayernu i da će poslije karijere vratiti bh. državljanstvo ako mu bude trebalo."
To su novinarske bajke, ništa drugo.. Isto kao za Gordić pa vas je Jasmin poklopio,kao balavce.

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la filip13 » 22 okt 2018, 15:39

lumani je napisao/la:Normalno da je se trebao raspitati, ali nije. Sada je u savez došao igrač koji je prolazio kroz mnoge probleme kao pojedini igrači, a eto nabrojao je neke stvari, da se ne govori ovdje da ja lupam godinama.

Za mene su samo izdajice oni koji zaigraju za drugu državu all the way on the top Preldzic Emir.

ili planinić,barać

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la filip13 » 22 okt 2018, 15:41

lumani je napisao/la:
PerryFred je napisao/la:
lumani je napisao/la:Evo da ponovo ponovim ono što sam prije 3 godine. Brko nije znao da neće moći igrati, jer se nije dobro informisao. Neću o parama koje je davao, evo Mirza je jos jednom naveo. Necete vi nikad Brku shvatiti a Mirza naravno hoće jer je i on iz svog džepa davao a papci u javnosti govorili kako čine čuda u savezu..Btw,nadam se da ce se Brko vratiti. :bih:
"Jedan od težih i demotivirajućih trenutaka na ovoj poziciji bio je moj prošlogodišnji razgovor s Nihadom Đedovićem u sarajevskom kafiću ispred njemačke ambasade, kada sam uspio pronaći proceduru kojom može dobiti bh. državljanstvo, a da ne izgubi njemačko, čime bi ostvario pravo nastupa za našu reprezentaciju. Kada je shvatio da postoji realna mogućnost, do tada kooperativni Đedović postaje brutalno iskren i priznaje da mu se ne da zezati sad oko tih stvari ‘jer se nešto može zakomplikovati’, da je njemačko državljanstvo uzeo samo da bi kao domaći igrač dobio bolji ugovor u Bayernu i da će poslije karijere vratiti bh. državljanstvo ako mu bude trebalo."
To su novinarske bajke, ništa drugo.. Isto kao za Gordić pa vas je Jasmin poklopio,kao balavce.

koga njih?

ovo je barbarićeva izjava,ne necija bajka

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la lumani » 22 okt 2018, 15:44

filip13 je napisao/la:
lumani je napisao/la:Normalno da je se trebao raspitati, ali nije. Sada je u savez došao igrač koji je prolazio kroz mnoge probleme kao pojedini igrači, a eto nabrojao je neke stvari, da se ne govori ovdje da ja lupam godinama.

Za mene su samo izdajice oni koji zaigraju za drugu državu all the way on the top Preldzic Emir.

ili planinić,barać

Ne krivim ih uopste, jer su Hrvati.. A Emir je pobjegao u Tursku a za njim ode Tarik.

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la filip13 » 22 okt 2018, 15:44

e jbg cuj ne krivi ove jer su hrvati,pa iz ove drzave su

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la lumani » 22 okt 2018, 15:47

Gdje je izjavio, da nije možda na F. B?

@flip jesu iz BIH ali bez problema dobiju Hrvatski pasoš i vole je više od BIH, koji **** imam od njih.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la kobe24 » 22 okt 2018, 15:56

Mirza kako treba nije ni preuzeo novu funkciju, a vec je poceo da sere i pokrece teme iz proslosti koje bi se trebale zaobilaziti u najsirem luku. Pomalo se bojim da ce on u buducnosti nalaziti opravdanja za svako neodazivanje bilo kojeg naseg reprezentativca. Samo da sutra ne bude 'Halilovic nije dosao zato sto se cuva od povreda, ali razumijemo ga u potpunosti jer mu je kosarka jedini izvor prihoda', ili nesto na ovaj fazon...
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la filip13 » 22 okt 2018, 16:00

lumani je napisao/la:Gdje je izjavio, da nije možda na F. B?

@flip jesu iz BIH ali bez problema dobiju Hrvatski pasoš i vole je više od BIH, koji **** imam od njih.

piše ti sve,samo jedan klik na ono sto je u spojlere stavio @perryfred

pa i preldžić očito više voli tursku od bih

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la filip13 » 22 okt 2018, 16:02

evo biti ce teletovic gost na n1 iza 16 i 30

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la lumani » 22 okt 2018, 16:03

filip13 je napisao/la:
lumani je napisao/la:Gdje je izjavio, da nije možda na F. B?

@flip jesu iz BIH ali bez problema dobiju Hrvatski pasoš i vole je više od BIH, koji **** imam od njih.

piše ti sve,samo jedan klik na ono sto je u spojlere stavio @perryfred

pa i preldžić očito više voli tursku od bih

Ali nema ništa sa Turskom a ovi imaju mnogo toga sa Hrvatskom.

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la lumani » 22 okt 2018, 16:07

filip13 je napisao/la:
lumani je napisao/la:Gdje je izjavio, da nije možda na F. B?

@flip jesu iz BIH ali bez problema dobiju Hrvatski pasoš i vole je više od BIH, koji **** imam od njih.

piše ti sve,samo jedan klik na ono sto je u spojlere stavio @perryfred

pa i preldžić očito više voli tursku od bih

To je Dubravko pisao po F. B polupijan kao i Harun u svoje vrijeme.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21794
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Unofficialpage » 22 okt 2018, 16:22

Nije bio informisan, kod koga se informisao? Nije kod mene i sličnih meni koji nemamo pojma o pravnim pitanjima, logična stvar je bila da vidi i provjeri da li će moći igrati za državu. Naravno, ako mu je bilo stalo do tog a očigledno nije. Ako je već dao 50k onda je uredu što je promjenio državljantstvo a da nije dao onda ne bi bilo uredu, sasvim logično.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la filip13 » 22 okt 2018, 16:27

lumani je napisao/la:
filip13 je napisao/la:
lumani je napisao/la:Gdje je izjavio, da nije možda na F. B?

@flip jesu iz BIH ali bez problema dobiju Hrvatski pasoš i vole je više od BIH, koji **** imam od njih.

piše ti sve,samo jedan klik na ono sto je u spojlere stavio @perryfred

pa i preldžić očito više voli tursku od bih

Ali nema ništa sa Turskom a ovi imaju mnogo toga sa Hrvatskom.

ne znam sta licno ta dvojica su imala sa hrvatskom prije odluke da igraju za hrvatsku,ali to i nije tema

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la filip13 » 22 okt 2018, 16:28

lumani je napisao/la:
filip13 je napisao/la:
lumani je napisao/la:Gdje je izjavio, da nije možda na F. B?

@flip jesu iz BIH ali bez problema dobiju Hrvatski pasoš i vole je više od BIH, koji **** imam od njih.

piše ti sve,samo jedan klik na ono sto je u spojlere stavio @perryfred

pa i preldžić očito više voli tursku od bih

To je Dubravko pisao po F. B polupijan kao i Harun u svoje vrijeme.

ma da,najlakse je na licnoj osnovi nekog izvrijedjati kad nemas argumenata

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la filip13 » 22 okt 2018, 16:36

Unofficialpage je napisao/la:Nije bio informisan, kod koga se informisao? Nije kod mene i sličnih meni koji nemamo pojma o pravnim pitanjima, logična stvar je bila da vidi i provjeri da li će moći igrati za državu. Naravno, ako mu je bilo stalo do tog a očigledno nije. Ako je već dao 50k onda je uredu što je promjenio državljantstvo a da nije dao onda ne bi bilo uredu, sasvim logično.

pa bolan svaka punoljetna osoba vjerovatno zna da kad nemas necije drzavljanstvo da nemas pravo nastupati za repku te drzave,suplja prica nije se informisao,je li se informisao sta i kako poslije toiga,da dobije nase drzavljanstvo,ne znam da je ikad i jedna rijec negdje napisana o tome,covjek nece da igra za nas,ok,njegova stvar,evo siniša na ovoj presici sam rece da je djedovic sve sam izabrao,da bi imao bolji ugovor,da bi bio domaci igrac u njemackoj ,na to teletovic mora da doda da je ovaj dao pare,ni rijec o svemu ovome sto je đedovic uradio

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.