Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la nerminh74 » 09 apr 2017, 17:18

Covjek je napravio zgradu u pionirskoj a da nije uzeo kredita i to kada je zavrsio sa zmbt i tek postao sekretar
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Bassha » 03 maj 2017, 18:40

"Na ovaj način podnosim neopozivu ostavku na mjesto člana UO KS BiH, a time i na mjesto predsjednika KS BiH. Razlozi za podnošenje ostavke su zdravstveni problemi u porodici, koji zahtijevaju moje odsustvo iz zemlje određeni period", naveo je Fulurija.
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
arelinho
Postovi: 16391
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la arelinho » 06 maj 2017, 10:46

U petak, 5. maja, generalni sekretar KS BiH Dubravko Barbarić i direktor muških reprezentativnih selekcija Siniša Kovačević su u Parizu održali radni sastanak sa selektorom muške seniorske selekcije Duškom Vujoševićem. Detaljno je razrađen plan priprema reprezentacije koje počinju 2. jula, te su usaglašeni termini pripremnih utakmica. Službeno su potvrđena imena stručnog štaba od strane selektora Vujoševića koji će činiti prvi pomoćnik Mensur Bajramović, drugi pomoćnik Josip Pandža i kondicioni trener Osman Handžić.

Avatar
Ethel
Postovi: 5183
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Ethel » 06 maj 2017, 11:15

arelinho je napisao/la:U petak, 5. maja, generalni sekretar KS BiH Dubravko Barbarić i direktor muških reprezentativnih selekcija Siniša Kovačević su u Parizu održali radni sastanak sa selektorom muške seniorske selekcije Duškom Vujoševićem. Detaljno je razrađen plan priprema reprezentacije koje počinju 2. jula, te su usaglašeni termini pripremnih utakmica. Službeno su potvrđena imena stručnog štaba od strane selektora Vujoševića koji će činiti prvi pomoćnik Mensur Bajramović, drugi pomoćnik Josip Pandža i kondicioni trener Osman Handžić.
Pa ovog Mensura Bajramovica ne mozes puskom otjerati...
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

Avatar
farenhajt
Postovi: 474
Pridružen/a: 01 feb 2015, 13:45
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la farenhajt » 06 maj 2017, 11:31

Ethel je napisao/la:
arelinho je napisao/la:U petak, 5. maja, generalni sekretar KS BiH Dubravko Barbarić i direktor muških reprezentativnih selekcija Siniša Kovačević su u Parizu održali radni sastanak sa selektorom muške seniorske selekcije Duškom Vujoševićem. Detaljno je razrađen plan priprema reprezentacije koje počinju 2. jula, te su usaglašeni termini pripremnih utakmica. Službeno su potvrđena imena stručnog štaba od strane selektora Vujoševića koji će činiti prvi pomoćnik Mensur Bajramović, drugi pomoćnik Josip Pandža i kondicioni trener Osman Handžić.
Pa ovog Mensura Bajramovica ne mozes puskom otjerati...
S ovim je sigurno da Teletovic se nece vratiti. Cak sta vise ubijeden sam da bi nam Bajramovic jos ranije zasjeo opet na klupu, ali Kapiten je to stopirao.
Drago mi je zbog Pandze sto je tu
Za uspjeh je potrebno raditi drugacije od drugih, a ne truditi se uraditi to bolje

HeraklitMracni
Postovi: 5328
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la HeraklitMracni » 06 maj 2017, 12:13

Hvala Nurkicu sto je izdvojio finansije za Vujosevica !!

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la kobe24 » 06 maj 2017, 12:57

HeraklitMracni je napisao/la:Hvala Nurkicu sto je izdvojio finansije za Vujosevica !!
?
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la bombaysaphire » 06 maj 2017, 14:58

Ne sekirajte se, Mesnso nije selektor... Dule je glavni, uvijek je bio nebitno klub ili reprezentacija i tako će ostati... Valjda će Mensi prenjeti malo znanja, više psiholoskog na relaciji igrač -trener... Za Pandžu ne brinem, on odlično gradi autoritet, glavni igrač mu je vodonoša...I šta znači ovo hvala Juka za pare???
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
0oo0
Postovi: 1160
Pridružen/a: 03 sep 2011, 23:25
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la 0oo0 » 16 maj 2017, 14:44

Kaze Barbaric: "Mene je docekao dug od milion i 400.000 maraka i ono sto je cinjenica nas dug je poduplan. Ukupan trenutni dug iznosi dva miliona i 400.000 maraka."

Sad mi nije jasno, zasto se dug povecao za milion km u toku ovog trenutnog UO kao i kako trenutni UO moze smatrati da je odradio dobar posao ukoliko su napravili dodatnog duga milion km?
🔵⚪

insegnante
Postovi: 236
Pridružen/a: 13 nov 2010, 15:49
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la insegnante » 16 maj 2017, 15:42

Sta je sad ovo sa dugovanjima, pa ovo je totalna katastrofa, nesto kao KK Bosna????

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la kobe24 » 16 maj 2017, 15:57

Ma nije ovo nista cudno. Harun je godinama kmecao da nema para, trubio kako radi volonterski i kako njega tu nigdje nema, a sad odjednom ima para da mjesecima zivi van BiH. ZMBT je cudo, kome god zafali para neka se nekako tu pokusa ubaciti. Pare na granama rastu, samo ih treba pokupiti.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."


Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Penaltiky » 23 maj 2017, 12:21

Jel ovo Bodiroga trener malde repke?
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

hrn
Postovi: 862
Pridružen/a: 07 dec 2016, 22:08
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la hrn » 23 maj 2017, 15:18

Penaltiky je napisao/la:Jel ovo Bodiroga trener malde repke?
Jest, u16

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25192
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la NEZALAGANJE » 23 maj 2017, 15:20

Penaltiky je napisao/la:Jel ovo Bodiroga trener malde repke?
Nije to ONAJ Dejan Bodiroga,ako si na to pomislio....;)

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Penaltiky » 23 maj 2017, 15:28

NEZALAGANJE je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:Jel ovo Bodiroga trener malde repke?
Nije to ONAJ Dejan Bodiroga,ako si na to pomislio....;)
Naravno da jesam
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Bassha » 23 maj 2017, 19:18

Sta je sa u20 tko ce biti tu selektor ?
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

dino-92
Postovi: 2492
Pridružen/a: 06 mar 2009, 20:59
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la dino-92 » 24 maj 2017, 00:08

Zar ćemo imati u20

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Bassha » 24 maj 2017, 08:16

dino-92 je napisao/la:Zar ćemo imati u20
Muška U20 reprezentacija BiH će igrati Diviziju B u rumunskoj Oradei (15. 7. - 23. 7.) u grupi C zajedno sa selekcijama Gruzije, Makedonije i Albanije.
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

filip13
Postovi: 37884
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la filip13 » 24 maj 2017, 21:22

Barbarić: Harun Mahmutović je krao novac iz Saveza!

Sudbina bosanskohercegovačkog sporta, sportskih saveza i državnih reprezentacija, upravo zahvaljujući politici, mešetarima i interesnim grupama, nikada nije bila neizvjesnija.

Svi u regiji se slažu da je BiH rasadnik sportskih talenata i izuzetno perspektivna sportska nacija, ali zbog političara u sportu, krađe novca, nacionalnih kriterija u odlučivanju, afera, namještaljki, huligana na stadionima i kladiničarske mafije dalje se ne može.

Gosti Pressinga su bilii generalni sekretar Košarkaškog saveza BiH Dubravko Barbarić, izvršni direktor Sektora za Sport u Fudbalskom saveza BiH Elmir Pilav, koji su u sarajevskom studiju, te selektor Rukometne reprezentacije BiH Bilal Šuman.

Dubravko Barbarić je govorio o stanju u KS BiH.

"Toliko je grozno u Košarkaškom savezu da nemam vremena da obratim pažnju na Rukometni savez i druge. Sve je upitno. Mi moramo reći da je N/FS BiH najživotniji savez u BiH. Imamo sjajnog novog selektora i sjajan novi potencijal, ali nema sistemskog rješenja. Ni u čemu nema sistemskog rješenja, imamo djelomičnu improvizaciju", kazao je Barbarić.

O "prepucavanju" sa Nihadom Đedovićem je kazao da stoji iza onoga što je rekao.

"Ne trebam ni pozivati ljude kao što je Đedović. Ja poštujem kada neki reprezentativac neće da nastupi zbog neke uprave, međutim ovdje je bio slučaj da je Đedović iz pragmatičnih i interesnih razloga odlučio uzeti njemačko državljanstvo. Ja sam najegzotičniji direktor nekog saveza na svijetu. Ja sam i volonter i sponzor", poručio je Barbarić i dodao:

"Njega je to uznemirilo kada sam ga nazvao pogrdnim imenom, ali me nije on zvao. Zvao me njegov brat. Nije mi uopće žao što sam ga nazvao tako, treba stvari nazivati pravim imenom i možda će stvari krenuti pravim tokom. Dobio sam puno pohvala za izravnost".

Barbarić je nakon toga kazao da nema problem sa tim da stvari nazove pravim imenom, te je komentarisao rad svog prethodnika Haruna Mahmutovića.

Barbarić o Mahmutoviću
"To je bilo toliko očito, niti tragovi nisu pokušani da se sakriju. Sam je sebi isplaćivao novac. To je kao da vam u banku upadne lopov, ostavi otiske prstiju, nasmije se u kameru i izađe"
"Moj prethodnik je krao novac. Harun Mahmutović je krao novac iz Saveza. Nisam samo ja vidio dokaze, nego i Tužilaštvo BiH koje je ušlo odmah za mnom. To je bilo toliko očito, niti tragovi nisu pokušani da se sakriju. Sam je sebi isplaćivao novac. To je kao da vam u banku upadne lopov, ostavi otiske prstiju, nasmije se u kameru i izađe".

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.