Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

DaVinci
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la DaVinci » 28 sep 2019, 17:29

BIHpatriota je napisao/la:Pa vodjenej saveza je stvar menadzerskih sposobnosti. Plan, upravljanje, organizacija i realizacija. 90% bivsih sportista nemoj pojma o tim stvarima i shodno tome nisu u stanju da vode sportske organizacije.

Upravo ... mi mislimo zato sto znaju sve s loptom da automatski znaju sve i oko lopte ... a 90% njih to oko lopte uopste neinteresuje dok sami loptaju ...
"Nismo zrela ekipa. Mi smo osrednja reprezentacija, ako ćemo realno. Druge ekipe su puno zrelije i spremnije od nas i to je razlog. Svaka pametna osoba na forumu koja se razumije u fudbal, vidi i prepoznat će da nismo zreli.'' - M.P

BIHpatriota
Kontakt:

Post Postao/la BIHpatriota » 28 sep 2019, 18:04

Igranje lopte i vodjenje saveza su dvije potpuno različite stvari. Klasični menadzer moze da vodi savez bolje od 90% sportista. Recimo, kod Srba dok je na čelu KSS bio onaj političar Djilas, uzeli su zlato u ženskoj kosarci, medalje u muskoj kosarci, obje ekipe su im otisle na OI. A i u mladjim kategorijama su uzimali redovno medalje.
Na čelu nekih saveza (drugih sportova) su ljudi koji su funkcionalno nepismeni.

Federer17
Kontakt:

Post Postao/la Federer17 » 28 sep 2019, 18:16

Ja bih rekao da je u tom poslu prvenstveno potrebna zelja, volja, predan rad, a jok da je u pitanju neka visa matematika. Nadao sam se da ce Teletovic na samo ime nesto vise donijeti, ali po svemu sudeci, ovo prvo nabrojano u njegovom slucaju nije prisutno. Volio bih da grijesim i da me razuvjeri.

AirRamiz
Kontakt:

Post Postao/la AirRamiz » 28 sep 2019, 18:28

traze sportskog direktora koji bi trebao raditi ovo sto smo ocekivali od teletovica...nama treba neko ko je patriota i voljan da zavrne rukave i ispita svaku mogucnost kako da nas kadar bude kvalitetniji, kako da sprijecimo odliv igraca pod tudje zastave, pa cak i onih koji su bosnjaci.
ne treba nam osoba opterecena egom koja misli ako ce otici u Istanbul i pokusati ispravit ono sto je lose,da je to cin saginjanja...hrvati su isli na noge danielu bilosu u argentinu,a bio je prosjecan igrac

Salih1984
Kontakt:

Post Postao/la Salih1984 » 20 okt 2019, 11:04

Ima li neko onaj video gdje nasi igraci dernece i pjevaju cecu :x ? Ne mogu ga naci na youtube izgleda da je obrisan

Bassha
Kontakt:

Post Postao/la Bassha » 21 okt 2019, 00:01

#Bosnianbeast

#DLOading

#WeGoHard

Ethel
Kontakt:

Post Postao/la Ethel » 22 okt 2019, 21:56

Vedran Princ vjerovatno novi direktor reprezentacije...
Pricace ti da se ona gasi, ti sto nikad nisu tako sjali.
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.

DaVinci
Kontakt:

Post Postao/la DaVinci » 22 okt 2019, 22:23

Ethel je napisao/la:Vedran Princ vjerovatno novi direktor reprezentacije...

Koja tragikomedija ... on ce raditi za dobrobit repke a stari mu tu istu repku vec 20 godina razvaljuje ... to samo moze u Bosni, Africi i jednoj od onih Koreja ...
"Nismo zrela ekipa. Mi smo osrednja reprezentacija, ako ćemo realno. Druge ekipe su puno zrelije i spremnije od nas i to je razlog. Svaka pametna osoba na forumu koja se razumije u fudbal, vidi i prepoznat će da nismo zreli.'' - M.P

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.