Ammar Gegic

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Ghuraba
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la Ghuraba » 27 sep 2019, 18:50

Gegic bi im nenormalno odgovarao. Ima za tri klase bolje organizatorske sposobnosti od Ascerica i Carapica, a plus je, za razliku od obojice, maksimalno aktivan u odbrani i na skoku. U Megi se jedino Atic i dva centra (Stanic i Simonovic) trude uhvatiti skok, a svi ostali odmah trce na protivnicku polovinu. Doduse, nije ni da su atletski i fizicki superiorni.

AirRamiz
Kontakt:

Post Postao/la AirRamiz » 28 sep 2019, 12:55

ne znam da se iko od nasih probio iz ove wasserman grupacije, sa izvjesnim seadom galijasevicem koji zastupa njihove interese u Bosni i koji je isporucio biberovica turcima....atic je raskinuo sa njima i konacno dobio pravu situaicju za sebe u Megi... da je tamo bio sa 19, zavrsio bi preko bare kao korkmaz....

gegic bi isto trebao uciniti...naravno ako bi misko pokazao interes

bombaysaphire
Kontakt:

Post Postao/la bombaysaphire » 28 sep 2019, 14:08

AirRamiz je napisao/la:ne znam da se iko od nasih probio iz ove wasserman grupacije, sa izvjesnim seadom galijasevicem koji zastupa njihove interese u Bosni i koji je isporucio biberovica turcima....atic je raskinuo sa njima i konacno dobio pravu situaicju za sebe u Megi... da je tamo bio sa 19, zavrsio bi preko bare kao korkmaz....

Ne vjerujem, jer ga je Miško već jednom zvao , Gega brat ga odbio.
"Printeeeeeezis
Evo šanse Aguero gooolll
Na kraju će Pedrosa osvojiti, kakva trkaaaaaa
To je ta njegova levica, šut iz kolena koji se ne brani
Ejjj "

lumani
Kontakt:

Post Postao/la lumani » 29 sep 2019, 16:01

AirRamiz je napisao/la:ne znam da se iko od nasih probio iz ove wasserman grupacije, sa izvjesnim seadom galijasevicem koji zastupa njihove interese u Bosni i koji je isporucio biberovica turcima....atic je raskinuo sa njima i konacno dobio pravu situaicju za sebe u Megi... da je tamo bio sa 19, zavrsio bi preko bare kao korkmaz....

Korkmaz je 2 klase iznad Atica. Waserman ima toliko NBA igrača, ne znam o čemu pričaš :)

AirRamiz
Kontakt:

Post Postao/la AirRamiz » 29 sep 2019, 16:46

znaci ti si u toj wasserman ekipi

znamo mi dobro da ne mozes atica smisliti i da ga godinama pljujes...smiri se pasa, postajes ofiran

lumani
Kontakt:

Post Postao/la lumani » 29 sep 2019, 16:50

AirRamiz je napisao/la:znaci ti si u toj wasserman ekipi

znamo mi dobro da ne mozes atica smisliti i da ga godinama pljujes...smiri se pasa, postajes ofiran

Ko pljuje Atica :?: ja samo spuštam one koji tvrde da je ista liga kao Korkmaz,jer zbog takvih nam talenti i probadaju.

AirRamiz
Kontakt:

Post Postao/la AirRamiz » 29 sep 2019, 16:54

pljujes godinama hajvanu...djelis traceve, prozivas za shishu ..svaki put skaces kao oparen. imas poseban motiv u vezi njega zato ne mozes presutiti tamo gdje te niko ne spominje

naravno da se ne mogu poredit danas, i otkrio si ameriku wow
sa 18 godina je atic bio isti ako ne i bolji jer je kompletniji.
potom je sjedio tri godine na tribinama a ovaj se razvijao i sad je to neusporedivo...eureka

lumani
Kontakt:

Post Postao/la lumani » 29 sep 2019, 17:01

AirRamiz je napisao/la:pljujes godinama hajvanu...djelis traceve, prozivas za shishu ..svaki put skaces kao oparen. imas poseban motiv u vezi njega zato ne mozes presutiti tamo gdje te niko ne spominje

potom je sjedio tri godine na tribinama a ovaj se razvijao i sad je to neusporedivo...eureka

Hajvan ti je tata. Ali nisi ti kriv, odgoj je čudo.znaci, korkmaz je kriv sto je Atic sjedio na klupi :tokralju:

AirRamiz
Kontakt:

Post Postao/la AirRamiz » 29 sep 2019, 17:11

lumani je napisao/la:
AirRamiz je napisao/la:pljujes godinama hajvanu...djelis traceve, prozivas za shishu ..svaki put skaces kao oparen. imas poseban motiv u vezi njega zato ne mozes presutiti tamo gdje te niko ne spominje

Hajvan ti je tata. Ali nisi ti kriv, odgoj je čudo.znaci, korkmaz je kriv sto je Atic sjedio na klupi :tokralju:

drago mi je da ne negiras sviju licnu vendetu prema aticu...postao si toliko ofiran sa blacenjem da i nema smisla

nab.ijem i tebe i sve ostale dusmane poput seada galijasevica

lumani
Kontakt:

Post Postao/la lumani » 29 sep 2019, 17:13

AirRamiz je napisao/la:
lumani je napisao/la:

drago mi je da ne negiras sviju licnu vendetu prema aticu...postao si toliko ofiran sa blacenjem da i nema smisla

nab.ijem i tebe i sve ostale dusmane poput seada galijasevica

Dobar si dobar :mrgreen: Suljanovic Ramize :tokralju:

Drape
Kontakt:

Post Postao/la Drape » 03 okt 2019, 15:56

Sloboda i ABA 2 jesu korak unazad od Partizana sa kojim je igrao u Eurocupu i ABA ligi ali ovdje će biti nositelj igre a ne košarkaš koji igra isključivo samo odbranu.

Ghuraba
Kontakt:

Post Postao/la Ghuraba » 03 okt 2019, 16:55

Trener Rick Carlisle ističe da mu je dao taj zadatak i uvjeren je kako će napredak biti vidljiv.

"Slobodna bacanja su bila glavni zadatak ovog ljeta. Trenirao ih je svakodnevno, iznova i iznova. Morao je imati fokus i pažnju na to. Vratio se kao mnogo bolji izvođač slobodnih bacanja i siguran sam da će sada biti sve drugačije i vidjet ćete da će ostvariti značajan napredak u ovom segmentu"

Doncic je u Realu bacanja sutirao preko 80%, a u Dallasu preko 70%, ali je svejedno cijelo ljeto proveo pokusavajuci unaprijediti taj segment. Gegic ih, u najboljem slucaju, nekako navuce na 50%, ali on ocigledno nema potrebu popravljati to. Nije ni lud, ipak je on #AirGega! :ljepota:

lumani
Kontakt:

Post Postao/la lumani » 04 okt 2019, 10:43

Drape je napisao/la:Sloboda i ABA 2 jesu korak unazad od Partizana sa kojim je igrao u Eurocupu i ABA ligi ali ovdje će biti nositelj igre a ne košarkaš koji igra isključivo samo odbranu.

Imao je on loptu u rukama u Minhenu.Njegova najbolja strana jeste odbrana,ali sacekajmo malo,prva je tek tekma.

Ziggs

Post Postao/la Ziggs » 06 okt 2019, 02:14

imao je u drugoj ekipi gdje je bio jedan od najboljih igraca, a onda je Bayern doveo Jovica, Micica bukvalno identicne igrace kao sto je Gega

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: guillermo, HeraklitMracni i 22 gosta.