Ammar Gegic

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4175
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la Ghuraba » 27 sep 2019, 18:50

Gegic bi im nenormalno odgovarao. Ima za tri klase bolje organizatorske sposobnosti od Ascerica i Carapica, a plus je, za razliku od obojice, maksimalno aktivan u odbrani i na skoku. U Megi se jedino Atic i dva centra (Stanic i Simonovic) trude uhvatiti skok, a svi ostali odmah trce na protivnicku polovinu. Doduse, nije ni da su atletski i fizicki superiorni.

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la AirRamiz » 28 sep 2019, 12:55

ne znam da se iko od nasih probio iz ove wasserman grupacije, sa izvjesnim seadom galijasevicem koji zastupa njihove interese u Bosni i koji je isporucio biberovica turcima....atic je raskinuo sa njima i konacno dobio pravu situaicju za sebe u Megi... da je tamo bio sa 19, zavrsio bi preko bare kao korkmaz....

gegic bi isto trebao uciniti...naravno ako bi misko pokazao interes

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la bombaysaphire » 28 sep 2019, 14:08

AirRamiz je napisao/la:ne znam da se iko od nasih probio iz ove wasserman grupacije, sa izvjesnim seadom galijasevicem koji zastupa njihove interese u Bosni i koji je isporucio biberovica turcima....atic je raskinuo sa njima i konacno dobio pravu situaicju za sebe u Megi... da je tamo bio sa 19, zavrsio bi preko bare kao korkmaz....

gegic bi isto trebao uciniti...naravno ako bi misko pokazao interes


Ne vjerujem, jer ga je Miško već jednom zvao , Gega brat ga odbio.
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

lumani
Postovi: 14845
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la lumani » 29 sep 2019, 16:01

AirRamiz je napisao/la:ne znam da se iko od nasih probio iz ove wasserman grupacije, sa izvjesnim seadom galijasevicem koji zastupa njihove interese u Bosni i koji je isporucio biberovica turcima....atic je raskinuo sa njima i konacno dobio pravu situaicju za sebe u Megi... da je tamo bio sa 19, zavrsio bi preko bare kao korkmaz....

gegic bi isto trebao uciniti...naravno ako bi misko pokazao interes

Korkmaz je 2 klase iznad Atica. Waserman ima toliko NBA igrača, ne znam o čemu pričaš :)

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la AirRamiz » 29 sep 2019, 16:46

znaci ti si u toj wasserman ekipi

znamo mi dobro da ne mozes atica smisliti i da ga godinama pljujes...smiri se pasa, postajes ofiran

lumani
Postovi: 14845
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la lumani » 29 sep 2019, 16:50

AirRamiz je napisao/la:znaci ti si u toj wasserman ekipi

znamo mi dobro da ne mozes atica smisliti i da ga godinama pljujes...smiri se pasa, postajes ofiran

Ko pljuje Atica :?: ja samo spuštam one koji tvrde da je ista liga kao Korkmaz,jer zbog takvih nam talenti i probadaju.

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la AirRamiz » 29 sep 2019, 16:54

pljujes godinama hajvanu...djelis traceve, prozivas za shishu ..svaki put skaces kao oparen. imas poseban motiv u vezi njega zato ne mozes presutiti tamo gdje te niko ne spominje


naravno da se ne mogu poredit danas, i otkrio si ameriku wow
sa 18 godina je atic bio isti ako ne i bolji jer je kompletniji.
potom je sjedio tri godine na tribinama a ovaj se razvijao i sad je to neusporedivo...eureka

lumani
Postovi: 14845
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la lumani » 29 sep 2019, 17:01

AirRamiz je napisao/la:pljujes godinama hajvanu...djelis traceve, prozivas za shishu ..svaki put skaces kao oparen. imas poseban motiv u vezi njega zato ne mozes presutiti tamo gdje te niko ne spominje


naravno da se ne mogu poredit danas, i otkrio si ameriku wow
sa 18 godina je atic bio isti ako ne i bolji jer je kompletniji.
potom je sjedio tri godine na tribinama a ovaj se razvijao i sad je to neusporedivo...eureka

Hajvan ti je tata. Ali nisi ti kriv, odgoj je čudo.znaci, korkmaz je kriv sto je Atic sjedio na klupi :tokralju:

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la AirRamiz » 29 sep 2019, 17:11

lumani je napisao/la:
AirRamiz je napisao/la:pljujes godinama hajvanu...djelis traceve, prozivas za shishu ..svaki put skaces kao oparen. imas poseban motiv u vezi njega zato ne mozes presutiti tamo gdje te niko ne spominje


naravno da se ne mogu poredit danas, i otkrio si ameriku wow
sa 18 godina je atic bio isti ako ne i bolji jer je kompletniji.
potom je sjedio tri godine na tribinama a ovaj se razvijao i sad je to neusporedivo...eureka

Hajvan ti je tata. Ali nisi ti kriv, odgoj je čudo.znaci, korkmaz je kriv sto je Atic sjedio na klupi :tokralju:
drago mi je da ne negiras sviju licnu vendetu prema aticu...postao si toliko ofiran sa blacenjem da i nema smisla

nab.ijem i tebe i sve ostale dusmane poput seada galijasevica

lumani
Postovi: 14845
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la lumani » 29 sep 2019, 17:13

AirRamiz je napisao/la:
lumani je napisao/la:
AirRamiz je napisao/la:pljujes godinama hajvanu...djelis traceve, prozivas za shishu ..svaki put skaces kao oparen. imas poseban motiv u vezi njega zato ne mozes presutiti tamo gdje te niko ne spominje


naravno da se ne mogu poredit danas, i otkrio si ameriku wow
sa 18 godina je atic bio isti ako ne i bolji jer je kompletniji.
potom je sjedio tri godine na tribinama a ovaj se razvijao i sad je to neusporedivo...eureka

Hajvan ti je tata. Ali nisi ti kriv, odgoj je čudo.znaci, korkmaz je kriv sto je Atic sjedio na klupi :tokralju:
drago mi je da ne negiras sviju licnu vendetu prema aticu...postao si toliko ofiran sa blacenjem da i nema smisla

nab.ijem i tebe i sve ostale dusmane poput seada galijasevica

Dobar si dobar :mrgreen: Suljanovic Ramize :tokralju:

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la Drape » 03 okt 2019, 15:56

Sloboda i ABA 2 jesu korak unazad od Partizana sa kojim je igrao u Eurocupu i ABA ligi ali ovdje će biti nositelj igre a ne košarkaš koji igra isključivo samo odbranu.

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4175
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la Ghuraba » 03 okt 2019, 16:55

Trener Rick Carlisle ističe da mu je dao taj zadatak i uvjeren je kako će napredak biti vidljiv.

"Slobodna bacanja su bila glavni zadatak ovog ljeta. Trenirao ih je svakodnevno, iznova i iznova. Morao je imati fokus i pažnju na to. Vratio se kao mnogo bolji izvođač slobodnih bacanja i siguran sam da će sada biti sve drugačije i vidjet ćete da će ostvariti značajan napredak u ovom segmentu"
Doncic je u Realu bacanja sutirao preko 80%, a u Dallasu preko 70%, ali je svejedno cijelo ljeto proveo pokusavajuci unaprijediti taj segment. Gegic ih, u najboljem slucaju, nekako navuce na 50%, ali on ocigledno nema potrebu popravljati to. Nije ni lud, ipak je on #AirGega! :ljepota:

lumani
Postovi: 14845
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la lumani » 04 okt 2019, 10:43

Drape je napisao/la:Sloboda i ABA 2 jesu korak unazad od Partizana sa kojim je igrao u Eurocupu i ABA ligi ali ovdje će biti nositelj igre a ne košarkaš koji igra isključivo samo odbranu.
Imao je on loptu u rukama u Minhenu.Njegova najbolja strana jeste odbrana,ali sacekajmo malo,prva je tek tekma.

Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la Ziggs » 06 okt 2019, 02:14

imao je u drugoj ekipi gdje je bio jedan od najboljih igraca, a onda je Bayern doveo Jovica, Micica bukvalno identicne igrace kao sto je Gega

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la Drape » 05 feb 2020, 13:09

Prevarili su nas selektor i savez, poraze pravdali podmlađivanjem a sad u nove kvalifikacije hoće sa ekipom u kojoj poprilično ima starijih igrača. Ono što im ne zamjerim je što su posegnuli u davnu prošlost za Adamovićem i Pašalićem jer se Gegić i pored forsiranja u reprezentaciji jednostavno ne razvija kako se očekivalo ali centara imamo i mladih i onih u najboljim godinama pa su opet pozvali Stipanovića i pokušali nagovoriti i Kikanovića da se vrati.

Swanfilter
Postovi: 849
Pridružen/a: 25 dec 2018, 12:39
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la Swanfilter » 05 feb 2020, 16:02

Bilo bi smisla da je od Atica, Gegica, Vrabca, pa Campare kakve fajde, al nikakve. Nazaduju da je mene sramota. Likovi slobodna bacanja nisu harni dovesti na poluprofesionalni nivo. Sramota bi me bilo nazvati se kosarkasem ..

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la Drape » 21 feb 2020, 14:42


Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la Drape » 06 feb 2021, 18:38

Poslije Westbrooka i Satoranskog po novom igraču gradi svoju igru.
Sudeći po načinu na koji Gegić “grize na parketu” uz evidentan doprinos u ofanzivnom dijelu igre, ali i u odbrambenim zadacima ne treba iznenaditi ime Dimitrisa Dijamantidisa kao sportskog uzora i čovjeka koji inspiriše sjajnog beka Sparsa.

“Bez imalo dileme, čovjek čije su me partije oduvijek najviše oduševljavale! Proveo je u jednom klubu cijelu karijeru, ikona je Panatinaikosa i volim pogledati njegove stare utakmice. Volio bih svoju igru da približim onome što je Dijamanatidis prikazivao na parketu. Visoki plej koji zna da razigra, koji može da igra na niskom postu, kupi skokove i pri tome svemu igra odbranu” – opisao je “Maestro”.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la Drape » 22 feb 2021, 20:28



Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la Drape » 03 mar 2021, 20:24

Trojke 6/7, slobodna bacanja 0/4 i mogao je biti tragičar sa promašenim bacanjima na kraju.

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.