Ammar Gegic

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la kobe24 » 11 feb 2019, 00:02

bombaysaphire je napisao/la: Uzmi EON i pregledaj :rol:

Šalim se ,igrao je dvojku pretežno , Refko keca, ma slično kao Nikolić kada ima rolu , kada nije play...
Malo je dobio muda u napadu , ali nije još to to..
Pretežno je čuvao Jacksona i Colea...
E sad , zaboravljaju ljudi kako je yebeno igrati dobro u oba pravca, zato sam ja zadovoljan sa večerašnjom predstavom...
Hahaha, ma mogu i na mojoj tv vratiti tekmu, ali ne da mi se vracati radi 4 njegova poena. :D

Ma samo nek igra i stjece iskustvo, pa valjda mu dodje u glavu da mora ludjacki trenirati ako hoce da bude bitna karika u iole ozbiljnoj ekipi. Dzaba mu dobra odbrana, ako u napadu ne moze kupiti kos. Jos je relativno mlad i ima vremena, ali ne previse... Predstojece ljeto je bas bitno za njega.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la Drape » 11 feb 2019, 15:43

slika

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la Bassha » 11 feb 2019, 22:02

Ognjen Jaramaz novi igrac Partizana
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la bombaysaphire » 11 feb 2019, 22:48

kobe24 je napisao/la:
bombaysaphire je napisao/la: Uzmi EON i pregledaj :rol:

Šalim se ,igrao je dvojku pretežno , Refko keca, ma slično kao Nikolić kada ima rolu , kada nije play...
Malo je dobio muda u napadu , ali nije još to to..
Pretežno je čuvao Jacksona i Colea...
E sad , zaboravljaju ljudi kako je yebeno igrati dobro u oba pravca, zato sam ja zadovoljan sa večerašnjom predstavom...
Hahaha, ma mogu i na mojoj tv vratiti tekmu, ali ne da mi se vracati radi 4 njegova poena. :D

Ma samo nek igra i stjece iskustvo, pa valjda mu dodje u glavu da mora ludjacki trenirati ako hoce da bude bitna karika u iole ozbiljnoj ekipi. Dzaba mu dobra odbrana, ako u napadu ne moze kupiti kos. Jos je relativno mlad i ima vremena, ali ne previse... Predstojece ljeto je bas bitno za njega.

Nikakav si ti patriota , ja neki dan vraćao da vidim kako Penava zabija bacanja :opaopa: :bih:

Šalu na stranu , sviđa mi se što ga Trinki gotivi , ne sviđa mi se što je Jaramaz pred potpisom.

Ja bih bio sretan kada bi on unaprijedo svoju odbranu , i postao specijalac, slično nešto kao što je Branko Lazić.
Neka poboljša šut ( 500-700 lopti svaki dan preko ljeta) , ulaz već ima solidan i mogla bi to biti fina karijera.

Ne znam ko mu je menadžer, ali znam da je odbio Miška.
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la Bassha » 14 feb 2019, 21:45

3p( pogodio tricu), 5ast za 18min protiv Novog Pazara
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la bombaysaphire » 14 feb 2019, 22:10

Bassha je napisao/la:3p( pogodio tricu), 5ast za 18min protiv Novog Pazara
Je li bio prenos ?
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
legenda reala
Postovi: 33807
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la legenda reala » 14 feb 2019, 23:40

bombaysaphire je napisao/la:
Bassha je napisao/la:3p( pogodio tricu), 5ast za 18min protiv Novog Pazara
Je li bio prenos ?
Arena1
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la Drape » 25 feb 2019, 12:26

slika

Avatar
DaVinci
Postovi: 2844
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la DaVinci » 25 feb 2019, 12:45

Bi mi drago za njega kad mu udje ona trica ... da hoce svaku tekmu ovako odigrat i dosta od njega skroz ...
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la Ziggs » 17 maj 2019, 01:47

Sta je sa njim, igra li, ostaje li u Partizanu

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la Bassha » 17 maj 2019, 01:54

Nije registrovan uopste za KLS.
Ako ima imalo pameti ovaj period treba provoditi samo u dvoratni i raditi na sutu. Inace mu ni agenti vise nece pomoci da dobije minute u Partizanu.
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la Ziggs » 18 maj 2019, 09:54

Bassha je napisao/la:Nije registrovan uopste za KLS.
Ako ima imalo pameti ovaj period treba provoditi samo u dvoratni i raditi na sutu. Inace mu ni agenti vise nece pomoci da dobije minute u Partizanu.
Preporucio bih mu agent da potrazi Njemca koji je Satoranskom haos pomogo proslo ljeto. E nmg da vjerujem da nije ni za KLS registrovan

Avatar
Nemanja86
Postovi: 790
Pridružen/a: 14 jul 2014, 13:38
Lokacija: Titov Drvar
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la Nemanja86 » 18 maj 2019, 14:57

pa nije registrovan zbog ograničenog broja stranaca.

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la bombaysaphire » 19 maj 2019, 12:46

Sreo sam ga neki dan na aerodromu, popričali malo...

Kaže da ne zna još ništa, Trinkijem je oduševljen , sve je ok ...

Ja mislim da mu je ugovor 1+2 ...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

cavendish
Postovi: 326
Pridružen/a: 27 dec 2015, 13:59
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la cavendish » 01 jul 2019, 10:37

Nije išlo u Bayernu, pa onda ni u Partizanu a sad će vjerovatno probati u Sparsu.

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la AirRamiz » 01 jul 2019, 12:19

igrac bez suta nema sta radit u danasnjoj kosarci na poziciji playa...ovakav rasplet sam davno nagovjestio..ne moze jedan trener istrpit i pokrit takav hendikep koji ti rusi ofanzivnu koncepciju, jer protivniku je puno lakse da se brani protiv 4 umjesto 5 igraca

kad na to dodas nikakvu kreativnost i manjak samopouzdanja da sutiras, dobijes igraca za trecerazredne klubove...zali boze tijela i gradje

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la Drape » 29 jul 2019, 20:38

Još uvijek je bez klub za narednu sezonu?

Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la Ziggs » 30 jul 2019, 09:45

Bliski izvori mi govore da se vraca kuci i potpisuje za KK Igman Burch :mrgreen:

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la bombaysaphire » 10 avg 2019, 08:30

Brat potpisao za Slobodu. Mislim da je to dobar potez , kao i za Čamparu.
Interesantno je da sam neki dan čuo priču za Gegu da je imao odličan šut, dok nije došao u Sparse, oni su mu "korigovali" izbačaj i sad imamo rezultat...
Slična priča je i za Vrapca , a za njega se i sjećam da je imao dobar šut, međutim Sparsi su isto uradili kao sa Gegom...
Nije ovo ništa lično protiv Sparsa , nego protiv stručnjaka Trbića i njegovih umjetnika...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

lumani
Postovi: 14870
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Ammar Gegic

Post Postao/la lumani » 10 avg 2019, 09:43

bombaysaphire je napisao/la:Brat potpisao za Slobodu. Mislim da je to dobar potez , kao i za Čamparu.
Interesantno je da sam neki dan čuo priču za Gegu da je imao odličan šut, dok nije došao u Sparse, oni su mu "korigovali" izbačaj i sad imamo rezultat...
Slična priča je i za Vrapca , a za njega se i sjećam da je imao dobar šut, međutim Sparsi su isto uradili kao sa Gegom...
Nije ovo ništa lično protiv Sparsa , nego protiv stručnjaka Trbića i njegovih umjetnika...

Bio je posle Sparsa svugdje, pa mu je shut ostao ****.. Kod Gegica je više problem u glavi kad treba shutati neće, a kada ne treba on pukne. Za jednom mega_talenta je ovo korak nazad.

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.